• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
حیف زمان حیف پول بیت المال حیف حدقه چشم که به پای این فوتبال بیخود ایران گذاشته بشه.

من فقط لیگ المان و اسپانیا رو دنبال میکنم و اصلا کاری به این لیگ اماتورها ندارم که از حرفه ای بودن فقط ماشین و پولش رو فهمیدن.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مردك ! ديگران رو چي فرض كردي آخه ؟!!!

سرپرست سرخپوشان در پایان تاکید کرد:‌ «البته من خوب می‌دانم دوست خوب‌مان آقای فردوسی‌پور قصد دارد همین اتفاقات ساده نیمکت و بسته شدن چشم من در یک لحظه را سوژه کند اما ملالی نیست چون فعلا تریبون و رسانه ملی دست آنهاست و کاری از دست ما بر نمی‌آید. ضمنا بار دیگر تاکید می‌کنم در آن لحظه که بازی از جریان افتاده بود، من فقط یک لحظه چشمم را بستم و در دل دعایی کردم که ظاهرا از نظر دوستان و رسانه شخصی‌شان گناهی نابخشودنی بوده است. از این به بعد قول می‌دهم در حین مسابقه هم از عادل و دوستان اجازه بگیرم.»

اینا همه اش بخاطر اینه که فرهنگ "عذرخواهی" در جامعه ما بسیار کمرنگه. همه از ترس مورد هجوم قرار گرفتن از سمت اطرافیان، مرتبا درصدد "توجیه" اعمالشون هستن. توجیه هم مثل دروغ میمونه و هی خودش رو بازتولید میکنه. درحالی که گاهی با یه عذرخواهی ساده همه چیز حل میشه... البته اگر گوش منصف و شنوا و پذیرنده ای برای عذرخواهی باشه...

webster.

Registered User
لایک‌ها
94
حیف زمان حیف پول بیت المال حیف حدقه چشم که به پای این فوتبال بیخود ایران گذاشته بشه.

من فقط لیگ المان و اسپانیا رو دنبال میکنم و اصلا کاری به این لیگ اماتورها ندارم که از حرفه ای بودن فقط ماشین و پولش رو فهمیدن.

منم همینطور

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806

سرپرست سرخپوشان در پایان تاکید کرد:‌ «البته من خوب می‌دانم دوست خوب‌مان آقای فردوسی‌پور قصد دارد همین اتفاقات ساده نیمکت و بسته شدن چشم من در یک لحظه را سوژه کند اما ملالی نیست چون فعلا تریبون و رسانه ملی دست آنهاست و کاری از دست ما بر نمی‌آید. ضمنا بار دیگر تاکید می‌کنم در آن لحظه که بازی از جریان افتاده بود، من فقط یک لحظه چشمم را بستم و در دل دعایی کردم که ظاهرا از نظر دوستان و رسانه شخصی‌شان گناهی نابخشودنی بوده است. از این به بعد قول می‌دهم در حین مسابقه هم از عادل و دوستان اجازه بگیرم.»
والا کار خوبو شیرینی کرد بازی که تماشایی نداشت یک چرت زد حال کرد ولی اینا روشون فشار زیاده احتمالا شب قبل نتونسته بخوابه چشماش قرمز بود

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

چند تا خبر سلکشن :

xthumb-fp-51-5dd1dbae345270322c97b11bff37a8ad.jpg.pagespeed.ic.WJxk50Sbru.jpg

سکوت فغانی در قبال شایعات

xthumb-fp-ghodoosi-d89889f16c5f0bfdcf5a9a1bb3f0a3cd.jpg.pagespeed.ic.LKNWDgdc4I.jpg

مدیر روابط عمومی پرسپولیس: خود مهدوی کیا هم راضی نبود با هامبورگ بازی کنیم/ نمی توانستیم هزینه بازی را پرداخت کنیم

xthumb-fp-gholampoor-329230a5f293bf2d940b8e5a697690ec.jpg.pagespeed.ic.Aw-FBTEoxN.jpg

غلامپور: دربی بازی ده بالا با ده پایین بود!/ خداراشکر می کنم که روی نیمکت نبودم/ بازی با گسترش فولاد از دربی سخت تر است

xthumb-fp-norouzi-a1477d13e0c8aa71fe4c4d12fd295b53.jpg.pagespeed.ic.4nR46K22f7.jpg

نوروزی: سوت‌های فغانی بازی سرد را سردتر کرد/ دربی جز استرس هیچ چیز دیگری نداشت

xthumb-fp-13920229000253_PhotoA-d8e20a72804ec4cfd963ad1d094df8a5.jpg.pagespeed.ic.Kcj7zmVeIU.jpg

دایی در رده نهم بهترین گلزنان ملی از نظر میانگین گل

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
Last edited:

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
این چند تاشون!!:
عباس‌زاده، شاکری، قریبی، کفشگری، کهندانی، عابدزاده، حقیقی ،علی عسگر، مارکو................​

کمندانی و کنعانی که رفتن هلند(+اسماعیل زاده)
عابدزاده هم که امیده کلا.
علی عسگر دستش شکسته
قریبی هم اگه اشتباه نکنم مصدومه

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717

جالبه که در میان تمامی حواشی و اتفاقات این بازی و اظهارنظرهای مختلف در خصوص داوری و رفتارهای دیگه شما گیر دادید به همین اتفاق پیش پا افتاده و مصاحبه اش!

اینا همه اش بخاطر اینه که فرهنگ "عذرخواهی" در جامعه ما بسیار کمرنگه. همه از ترس مورد هجوم قرار گرفتن از سمت اطرافیان، مرتبا درصدد "توجیه" اعمالشون هستن. توجیه هم مثل دروغ میمونه و هی خودش رو بازتولید میکنه. درحالی که گاهی با یه عذرخواهی ساده همه چیز حل میشه... البته اگر گوش منصف و شنوا و پذیرنده ای برای عذرخواهی باشه...

اتفاقا این به فرهنگ هوچی گر و عیب جوی ما بر می گرده. یه نفر چرا باید به خاطر 2 ثانیه ( بله 2 ثانیه ! ) روی هم گذاشتن چشم هاش بیاد تو رسانه ها عذرخواهی کنه؟! لیست تیم رو تحویل نداده ؟ تعویض ها اشتباه شده ؟ فاجعه ای رخ داده ؟ چی شده که باید بیاد عذرخواهی کنه؟

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
چرا از عباس زاده دیگه استفاده نکرد .؟
مشکل الان مهاجم نیست٬ تو این تیم خود علی دایی دوران اوجش٬ یا نیستلروی و رونالدوی کبیر هم باشن نیمتونن گل برنن٬چون تغذیه نمیشن
یه مهاجم عالی باید ۵تا توپ بهش برسه ۲تاشو گل کنه! تو کل بازی یه دونه توپ میرسونیم به مهاجم و انتظار گل داریم٬
الان پیام صادقیان واسه تیم عالی بازی میکنه٬سبک بازیش مثه خلعت بریه٬ نه از راست بازیکنی داریم بره سانتر بکشه نه چپ٬ خلعت و پیام جفتشون به درد پشت مهاجم میخورن٬حالا سمت چپ میشه گفت عالیشاه هست...
ولی راستو نمیشه کاری کرد٬علی عسگر که اصلا آماده نیست٬ماهینی هم همینطور٬ خیلی دوست دارم پولادی بعد مصدومیتش همون پولادی سابق باشه. الان میثم حسینی به جاش هست٬خیلی هم خوبه ولی اصلا خوی تهاجمی نداره و ۱۰۰٪ نیاز به هافبک چپ کامل داریم
سیدصالحی هم هدزن خوبیه٬با سانتر مفید روی دروازه خیلی میتونه خطرناک باشه٬ دفاع حریف هم توپ رو بزنه پیام و خلعت مثه شیر هستن استفاده کنن.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یکی و تاکید میکنم یکی از مواردی برخی دوستان بهش اعتراض میکنن کپی پیست خبر از خبرگزاریها و سایتها هست ............ خب من چند تا خبر از خودم براشون میزارم .......اگه تو سایت یا خبرگزاریها این خبر ها رو دیدید .....مطمئن باشید از اینجا کپی پیست کردن!

پیشنهاد رویانیان برای مهیج برگزار شدن دربی برگشت!

یشنهادم این است که رسانه ها بگذارند من و فتح الله زاده برای داربی برگشت طرح بدهیم و آن را اجرا کنند. اساسا باید کارهایی کنیم که فضای روحی و روانی از روی بازیکنان و مربیان دو تیم برداشته شود. رسانه ها آن چیزهایی که ما می خواهیم را منعکس کنند تا تیم ها بدون هیچ استرسی از باخت وارد زمین شوند.

حرکت جالب توجه میثم حسینی!

قرار بوده میثم اگه تو دربی گل بزنه زیر پیرهنش که عکس پولادی روش بوده رو نشون بده! پولادی هم بعد از بازی زنگ زده تشکر کرده ................بین دو هم پست همچین حرکتی استثنایی قلمداد میشه! البته تو مملکتی که روابط انسانیش از پایه پوسیدس!

فغانی و روزه سکوت!!

فغانی بعد از دربی موضع سکوت رو اختیار کرده ....... و به سوالات و انتقادها جواب نمیده ...... یکی از موارد هم درگیری با میثم حسینی هست که وی معتقده داور با الفاظ ناشایست بهش توهین کرده!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
جالبه که در میان تمامی حواشی و اتفاقات این بازی و اظهارنظرهای مختلف در خصوص داوری و رفتارهای دیگه شما گیر دادید به همین اتفاق پیش پا افتاده و مصاحبه اش!

اتفاقا این به فرهنگ هوچی گر و عیب جوی ما بر می گرده. یه نفر چرا باید به خاطر 2 ثانیه ( بله 2 ثانیه ! ) روی هم گذاشتن چشم هاش بیاد تو رسانه ها عذرخواهی کنه؟! لیست تیم رو تحویل نداده ؟ تعویض ها اشتباه شده ؟ فاجعه ای رخ داده ؟ چی شده که باید بیاد عذرخواهی کنه؟

گرامی مسئله دوثانیه یا کسر ثانیه نیست ! ایشون رو نیمکت پرسپولیس تو یه بازی رسمی چرت زده ! این در شان تیم پرسپولیس نیست ....خجالت هم داره .... کلی گزک و دوزک دست ملت میده ..... حتی باید به اخراجشم فک کنن!

عیب جویی؟؟؟!! مگه رو نیمکت موقع بازی رسمی جای چرت زدنه! نیمکت و با رختخواب اشتباه گرفته ............. 50 میلیونم دارن میبین ............. توبیخ کتبی و درج در پرونده هم خوبه !

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مشکل الان مهاجم نیست٬ تو این تیم خود علی دایی دوران اوجش٬ یا نیستلروی و رونالدوی کبیر هم باشن نیمتونن گل برنن٬چون تغذیه نمیشن
یه مهاجم عالی باید ۵تا توپ بهش برسه ۲تاشو گل کنه! تو کل بازی یه دونه توپ میرسونیم به مهاجم و انتظار گل داریم٬
الان پیام صادقیان واسه تیم عالی بازی میکنه٬سبک بازیش مثه خلعت بریه٬ نه از راست بازیکنی داریم بره سانتر بکشه نه چپ٬ خلعت و پیام جفتشون به درد پشت مهاجم میخورن٬حالا سمت چپ میشه گفت عالیشاه هست...
ولی راستو نمیشه کاری کرد٬علی عسگر که اصلا آماده نیست٬ماهینی هم همینطور٬ خیلی دوست دارم پولادی بعد مصدومیتش همون پولادی سابق باشه. الان میثم حسینی به جاش هست٬خیلی هم خوبه ولی اصلا خوی تهاجمی نداره و ۱۰۰٪ نیاز به هافبک چپ کامل داریم
سیدصالحی هم هدزن خوبیه٬با سانتر مفید روی دروازه خیلی میتونه خطرناک باشه٬ دفاع حریف هم توپ رو بزنه پیام و خلعت مثه شیر هستن استفاده کنن.

با شما مخالفم . عباس زاده میاد عقب توپ میگیره منتها قبول دارم هنوز یه ذره جو گیره .

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520

ملت عشق داستانن دیگه ...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
با شما مخالفم . عباس زاده میاد عقب توپ میگیره منتها قبول دارم هنوز یه ذره جو گیره .

تو همین بازی های دوستانه که بعد بازی اصلی انجام میدن .......... ابدیده میشه ........ الان با تجربه هامون واقعا ضعیف هستن !(نوری، نوروزی، رضایی ...) این جوونا میتونن کمک کنن .............. نمونش پیام و عالیشاه...............

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
گرامی مسئله دوثانیه یا کسر ثانیه نیست ! ایشون رو نیمکت پرسپولیس تو یه بازی رسمی چرت زده ! این در شان تیم پرسپولیس نیست ....خجالت هم داره .... کلی گزک و دوزک دست ملت میده ..... حتی باید به اخراجشم فک کنن!

عیب جویی؟؟؟!! مگه رو نیمکت موقع بازی رسمی جای چرت زدنه! نیمکت و با رختخواب اشتباه گرفته ............. 50 میلیونم دارن میبین ............. توبیخ کتبی و درج در پرونده هم خوبه !

شما مطمئنید چرت زده؟ ضربان قلب و فشار خونشو گرفتی؟! کدوم انسان سالمی خودش با انگشتای خودش چشماشو میماله و چرتشو پاره میکنه؟! آدم معمولا ناگهان از چرت می پرده نه با اراده! اونم بعد 2 ثانیه ! اول بدون کمک فردوسی پور مطمئن بشید بعد حکم اعدام!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
شما مطمئنید چرت زده؟ ضربان قلب و فشار خونشو گرفتی؟! کدوم انسان سالمی خودش با انگشتای خودش چشماشو میماله و چرتشو پاره میکنه؟! آدم معمولا ناگهان از چرت می پرده نه با اراده! اونم بعد 2 ثانیه ! اول بدون کمک فردوسی پور مطمئن بشید بعد حکم اعدام!

شما مگه گرفتی فشار و ضربانشو؟ با چی اندازه گرفتی که شد دو ثانیه ؟ربطی به فردوسی پور نداره ..... کور نبودیم دیدیم ..........البته !......... خیر، بر خلاف نظر شما این کار اعدام نداره ........... همون اخراج خوبه!

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
شما مگه گرفتی فشار و ضربانشو؟ با چی اندازه گرفتی که شد دو ثانیه ؟ربطی به فردوسی پور نداره ..... کور نبودیم دیدیم ..........البته !......... خیر، بر خلاف نظر شما این کار اعدام نداره ........... همون اخراج خوبه!

داود جان یک نکته ای رو بگم: اینا فشار روشون خیلی زیاده صد درصد شبه قبلش نتونسته بخوابه کلا وقتی آدم تو فکر چیزیه نمیتونه بخوابه یک چیزی تو مایه های شب امتحانه زیاد بهش ایراد نگیرین و نوروزی هم همچنین گیر دادن به اینجور چیزا کار بی فایده ایه .ما یک فامیل داشتیم میخواست رئیس بشه باید مراسم معارفش سخنرانی میکرد این عزیزمون دو شب نخوابیده بود که میخاست جلوی 40 یا 50 تا ادم صحبت کنه حالا این بدبخت میخاد جلوی 50 میلیون ادم و 12 تا دوربین ظاهر بشه واقعا راحت خوابیدن کار بسیار مشکلیه من خودم ازش خوشم نمیاد ولی در این زمینه بهش حق میدم

بالا