• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
عموجون نميدونم با سردارتون چه نسبتي داري يا چي به شما رسيده از ايشون وقتي شما و سردار چنبره زديد رو پرسپوليس به اين پستها نميرسه !!!

ولي اينجا جاي گزاشتن اخبار نيست اگه فلسفه تاپيك رو نميدوني چيه برو تو گوگل سرچ كن !!! كپي پيست ميكني كه چي بشه كسي نمياد يك صفحه اخبار رو تو تاپيك بخونه خيلي ميخواي به خودت و سردارت لطف كني و حمايت كني به صورت فهرست بار تو يك پست بزار هر كس خواست ميره داخل لينك و ميخونه نياز نيست خودتو خسته كني

نرود میخ آهنین در سنگ! دیروز کلی ایشون رو نصیحت کردیم ولی یه گوشش در هست و گوش دیگه ش دروازه!
شاید هم میخاد با این کار تعداد پست هاش بره بالا!

از مدیریت این بخش درخاست دارم که این نکته رو محترمانه به این کاربر گوشزد بکنه وگرنه خودمون یه جور دیگه بهش گوشزد می کنیم!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
عباس زاده و یونس شاکری تو دسته 1 بودن مخصوصا یونس شاکری که آقای گل دسته یک بوده اینارو نباید بنشونه رو نیمکت مطمعنا به کار تیم میان باید سید رو وسط بزاره شاکری و عباس زاده رو دو طرف سید قرار بده ببین بع چند تا گل میزنیم بابا داد مردم در اومد بابا تو محوطه سید تنهاست اون دهنوی .... که اصلا از اول اومده همش حاشیه بود
بدرد نخورده یا نوری و رضایی اگه دایی تو دربی با سه مهاجم میومد به ولله که میبردیم حریف از اول با سه مهاجم اومد ونیمه دومم سه مهاجم فرستاد ما که دفاع مستحکمی داریم (البته بجز خانزاده که شوته) چرا پس با سه مهاجم بازی نکنیم فقط خلعت و صادقیان پشت این سه تا باشند ببین چکار کنند بابا این دایی ترسوست باید مقابل گسترش که ضعیفه با سه مهاجم بیاد ولی متاسفانه فقط یک مهاجم میاره و یک نفرم توی محوطه جریمه چکار میتونه بکنه.فقط خدا کنه دایی بازم به جوونا اطمینان کنه اشکال نداره خراب کنن مگه خود دایی از اول مهاجم خوبی بود مایلی کهن بهش اطمینان کرد شد آقای گل جهان نباید اینطور باشه حیف شد جلالی یا مایلی نیومدن و گرنه مطمعنا بازی بهتری رو شاهد بودیم
البته عباس زاده با 18 گل اقای گل بوده شاکری فکر کنم 11 یا 12 گل زده
با حرفاتون موافقم یعنی اگه امثال پرسپولیس 3-3-4 بازی می کرد و با یه هافبک دفاعی بازی می کرد و خلعت و صادقیان رو پشت سه مهاجم و عباس زاده و عالیشاه و سید صالحی رو مهاجم می ذاشت بهتون قول می دم از اول فصل تا الان همه تیم ها رو شخم زده بودیم تمام بازی ها رو با اختلاف گل بالا می بردیم اخه تیمی که دوتا از بهترین مدافع های ایران تو قلب دفاع هستن و اگه پولادی هم بیاد میشن سه تا و هافبک دفاعی خوبی مثل حقیقی و دهنوی که تو فاز دفاع عالین چرا داره با یه مهاجم بازی می کنه باور کنین بازی رو 4-3 ببریم بهتر از اینه که 1-0 ببریم

wow

Registered User
لایک‌ها
13
@Mohsen_14

حاجی من یکم حافظم ضعیفه ولی همیشه این صحنه رو بازیکنهای استقلال خلق کردند
سهراب بختاری و برهانی رو الان فقط یادمه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نرود میخ آهنین در سنگ! دیروز کلی ایشون رو نصیحت کردیم ولی یه گوشش در هست و گوش دیگه ش دروازه!
شاید هم میخاد با این کار تعداد پست هاش بره بالا!

از مدیریت این بخش درخاست دارم که این نکته رو محترمانه به این کاربر گوشزد بکنه وگرنه خودمون یه جور دیگه بهش گوشزد می کنیم!

همین الان مدیریت گوشزد کرد که بحث حاشیه ای تموم شه.................شما باز اومدی حاشیه رو علم کردی!..................... مثلا خودتون چه جوری میخواین گوشزد کنین که تهدید میکنی! اینجا چله میدون نیس هر چی از دهنت درمیاد میگی ..... برگرد همونجایی که ازش اومدی ....................

600_AbrarVarzeshi-1392-06-16.jpg

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
کجاش خجالت داره بابا بازیه فوتباله دیگه ... الان هم میگم اینا چرا گیر دادن بازی مساوی نشه من موندم تو تمام دنیا به هر حال دربی ها اغلب مساوی میشه . این افرادی که میگن ال و بل اگر ما جلوی استقلال باز بازی کنیم مطمئن باشید میبازیم اونوقت میخوام ببینم این تماشاگرای ما تحمل شکست رو دارن . نه . منتها الان گرمن . نیلسون عزیز من با شما مخالفم که شما شرایط ما رو بهتر میدونید . اصلن هم اینطور نبود. به نظر من مساوی خیلی هم خوبه همونطور که قلعه نوعی گفت . این مربی خیلی زرنگ تر از این حرفهاست . تمام این فشارها برای اینه که یه تیم انتحاری بازی کنه اون تیم مقابل با 3 یا 4 گل ببره دیگه سوژه بعضیا آماده باشه مثل رسانه ها ولی منتها من از شما میپرسم قلعه نوعی همچین کاری میکنه نه .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کجاش خجالت داره بابا بازیه فوتباله دیگه ... الان هم میگم اینا چرا گیر دادن بازی مساوی نشه من موندم تو تمام دنیا به هر حال دربی ها اغلب مساوی میشه . این افرادی که میگن ال و بل اگر ما جلوی استقلال باز بازی کنیم مطمئن باشید میبازیم اونوقت میخوام ببینم این تماشاگرای ما تحمل شکست رو دارن . نه . منتها الان گرمن . نیلسون عزیز من با شما مخالفم که شما شرایط ما رو بهتر میدونید . اصلن هم اینطور نبود. به نظر من مساوی خیلی هم خوبه همونطور که قلعه نوعی گفت . این مربی خیلی زرنگ تر از این حرفهاست . تمام این فشارها برای اینه که یه تیم انتحاری بازی کنه اون تیم مقابل با 3 یا 4 گل ببره دیگه سوژه بعضیا آماده باشه مثل رسانه ها ولی منتها من از شما میپرسم قلعه نوعی همچین کاری میکنه نه .

علی جان بیشتر به خاطر نحوه این مساوی کردنه ..... اگه تو یه بازی سراسر حمله و زیبا .... از دو تیم با سابقه کشور با این همه بازیکن ملی و جوونای جویای نام مساوی شده بود . این حرف و حدیثا کمتر بود ............. ولی بازیکنا اومدن همدیگه رو زدن ....ایستا بازی کردن ..... چندین کارت یه خاطر مصدوم کردن هم گرفتن .....نه تکنیک ارئه دادن و نه تاکتیک ..... شاید از این نظر خجالت باید بکشن!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
شما مطمئن باش جلوی تیم قلعه نوعی خوب بازی کنیم میبازیم شک نکن . به نظر من علی دایی گول نخورد و واقعن خوشم اومد ازش .(استثنا).

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
شما مطمئن باش جلوی تیم قلعه نوعی خوب بازی کنیم میبازیم شک نکن . به نظر من علی دایی گول نخورد و واقعن خوشم اومد ازش .(استثنا).

خب از این جنبه هم میشه دید ..............بازم جای شکرش باقیه دایی گول نخورد ........... اینم برا تیم پوئنه دیگه ...............

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
hdavoodh
با جنابعالی نبودم دوست به ظاهر محترم!
مخاطب من شخص دیگری بود ، لطفن دخالت بیجا نفرمایید. با تشکر!

به نظر من مساوی خیلی هم خوبه همونطور که قلعه نوعی گفت .
مساوی خوب هست، ولی لااقل یک مساوی پرگل، نه 0-0! الان خیلی ها به این نتیجه ی بدون گل آلرژی گرفتند

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425

من هر چي مي خونم متوجه نميشم منظور شما رو
خوب بازي كنيم، ميبازيم !!! كجاي فوتبال همچين چيزي نوشته !!!
قلعه نويي مگه ايشون كي هستند !! بازياي استقلال رو ديديد دريغ از يك كمي تاكتيك فقط دفاع و گل زدن توسط بازيكناي كار بلد و موقعيت شناس هيچ وقت تيم هاي قلعه نويي قشنگ بازي نكردن و تو هر تيمي كه بوده يكسري بازيكن تراز اول ليگ رو جمع ميكنه و از تجربشون استفاده ميكنه .... اگر اومد و تيم فولاد يا نفت رو گرفت با اين بازيكنا و تو ليگ ١٠ شد بعد بايد از ايشون ترسيد

ما از دايي ناراحتيم ( ناراضي نيستيم اشتباه نشه ) به علت اينكه تيم خيلي خيلي قشنگ تر ميشه چيدمان بشه و در پي اون بازي زيباتر رو شاهد باشيم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
hdavoodh
با جنابعالی نبودم دوست به ظاهر محترم!
مخاطب من شخص دیگری بود ، لطفن دخالت بیجا نفرمایید. با تشکر!

مساوی خوب هست، ولی لااقل یک مساوی پرگل، نه 0-0! الان خیلی ها به این نتیجه ی بدون گل آلرژی گرفتند

البته بنده با شما بودم شدیدا!!! اینجا میای حق نداری کسی رو تهدید کنی ..... اینجا سر کوچتون نیست .... ............ اینجا میای مودب حرفتو بزن ............ ضمنا اگه از نظر شما من محترم بودم .....میرفتم زیر سوال .....

06-35345.jpg

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
من هر چي مي خونم متوجه نميشم منظور شما رو
خوب بازي كنيم، ميبازيم !!! كجاي فوتبال همچين چيزي نوشته !!!
قلعه نويي مگه ايشون كي هستند !! بازياي استقلال رو ديديد دريغ از يك كمي تاكتيك فقط دفاع و گل زدن توسط بازيكناي كار بلد و موقعيت شناس هيچ وقت تيم هاي قلعه نويي قشنگ بازي نكردن و تو هر تيمي كه بوده يكسري بازيكن تراز اول ليگ رو جمع ميكنه و از تجربشون استفاده ميكنه .... اگر اومد و تيم فولاد يا نفت رو گرفت با اين بازيكنا و تو ليگ ١٠ شد بعد بايد از ايشون ترسيد

ما از دايي ناراحتيم ( ناراضي نيستيم اشتباه نشه ) به علت اينكه تيم خيلي خيلي قشنگ تر ميشه چيدمان بشه و در پي اون بازي زيباتر رو شاهد باشيم

هستی عزیز من نظرم اینه و گفتم . من اعتقادم اینه که ما با این مهره ها همینیم و اگر باز بازی کنیم جلوی تیم استقلال میبازیم . و همینطور برعکس . شما قلعه نوعی رو دست کم نگیر . همه شما میدونید من از علی دایی کینه دارم اما میگم خیلی هوشمندانه این بازی رو مدیریت کرد . فقط اگر میتونست یه برنامه ای بذاره که از تک موقعیت ها استفاده کنه کار استقلال تموم بود .با اومدن خلعت میشه گفت حالا یکی از مدعیان هستیم .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اخبار کانال 6 رو به صورت تصادفی دیدم آندو یه حرف جالبی به خبرنگار زد گفت اگر تبانی بود چند دربی قبل 3 تا زدیم اینجا بعدشم اونا ما رو بردن بعدشم گفت سپاسگزارم . این پسر رو خیلی دوست دارم من از بعضیا که خیلی بیشتر میفهمه .

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
اصلا ..... !!!! .... لق جفتشون
سردار غلط کرد
تيم رو با گنده گوزي و شوهاي تبليغاتي نميشه اول كرد
بچه دوساله هم تا الان فهميده تركيب دايي ريده
یك شتر يك ماه فوتبال ميديد بهتر ميدونست كي رو بزاره تو زمين
زمان قطبي تيم ميرفت كه تيم روبه رو رو پاره كنه حالا اگر يك گل خركي هم تيم حريف ميزد و ميباختيم

اوه اوه دو روز نبودیم ببین چه گرد و خاکی بلند شده!!
من که یک در میلیون بعید میدونم شما با چنین ادبیاتی دختری به اسم هستی باشی!!

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
اوه اوه دو روز نبودیم ببین چه گرد و خاکی بلند شده!!
من که یک در میلیون بعید میدونم شما با چنین ادبیاتی دختری به اسم هستی باشی!!

اين چه مدل نقل قول هست اين ادبيات تو متن مفهوم معنوي خودش رو ميرسونه
بنده غلط ميكنم كه دختر باشم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هستی عزیز ............ اینجا ما هر چند نفر که باشیم .....با هم اختلاف سلیقه داریم و این طبیعی هست ............ بعضی وقتا ممکنه من با بعضی از نظرات شما موافق یا مخالف باشم ......... میتونیم با هم بحث کنیم .......... ولی اینکه تاپیک به سلیقه من یا جنابعالی جلو بره ...... غیر منطقی هست ..... بعضی از اقایون میان اینجا .جو الکی میدن یا یکطرفه نظر بقیه رو میکوبن و اخیزا تهدید میکنن .... که این موضوعاتو اینجا بر نمیداره !

الان یه نمونه .........کاپیتان علی یه پستی گذاشتن .....منم نظرمو دادم ...... ایشون نظرشون رو جنبه دیگه قضیه بود ...منم مخالف بودم ولی تلویحا تایید کردم .........بعدش خود شما اومدی گفتی من هر چی میخونم متوجه نمیشم و دلیل اوردی ...... خب ما سه نظر مختلف داشتیم ....... ولی به هم توهین نکردیک که................ این بابا اومده کسی رو که خودش الان نیست رو تهدید میکنه ! خودمون جور دیگه ای بهش گوشزد میکنیم !!!!!!!!!!!!!! یعنی چی؟

14-35445.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دست شما درد نکنه

میخوایدشوخی کنید مسئله ای نیست ولی توهین نکنید احترام هر کسی دست خودشه احترامت رو حفظ کن

گرامی شما هم بد موقعی رسیدی! ما هم خودمون داشتیم بحث میکردیم!

عزیز شما خودتی یا هواپیمای بدون سرنشین فرستادی!!!:)

هوادارایی مثل شما بهترینند .................:cheff:

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
ما نميدونستيم دوستان ٦تايي اينجا ( تاپيك پرسپوليس ) رو نظاره گر هستند

ما خواستيم براي چند دقيقه فضا عوض بشه و بعد ويرايش كنم كه ...

ما همیشه در صحنه حضور داریم :دی

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
از علی آقا خبری نیست ؟ از آقای موری 54 هم خبری نیست دوست داشتم تحلیل ایشون رو در مورد دربی بدونم .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ما همیشه در صحنه حضور داریم :دی

قربونت برم باز این امضاتو کاشتی وسط تاپیک ما که !!! :happy:

مثل مین میمونه .......... غیر فعالش میکنی .............. بعد در فرصت مقتضی فعالش میکنی تو تاریخ تاپیک ما ثبت میشه!!!:ph34r2:

بالا