• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بازیکنهای جوونمون که امسال به تیم اضافه شدن همه بالای یکسال قرارداد دارن و بهترین کار اینه همین سال اول قراردادهاشون تمدید و طولانی مدت شه مثل باشگاههای خارجی. نباید مذاکرات تمدید قرارداد رو بذارن بعد از اتمام مدت قرارداد فعلی.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
راستی دوستان دقت کردین
تو دو سه هفته اخر بیشتر تیم های مدعی ( استقلال - فولاد - تراکتور - سپاهان) با هم بازی دارن و بازی های ما تقریبا آسونه
این به نفعمونه و اگه خوب امتیاز بگیریم میتونیم به راحتی قهرمان نیم فصل بشیم:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

9k=

کفشگری: برای کسب ۳ امتیاز به مصاف سپاهان می‌رویم/ از اینکه در دربی بازی نکردم ناراحت نیستم

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که این تیم برای کسب ۳ امتیاز به دیدار سپاهان خواهد رفت.

xthumb-fp-23-95b14a58e994bde99cf4944217e1cb4f.jpg.pagespeed.ic.LhKUuzRYW-.jpg

حسین ماهینی: از سپاهان حتی مساوی هم نمی خواهیم / پیر شدیم رفت!

پرسپولیس نیوز : حسین ماهینی با 26 سالگی خداحافظی کرد و پا به 27 سالگی گذاشت به همین مناسبت چند دقیقه ای با او صحبت کردیم.

xthumb-fp-bengar3-f42062e79f880947096733c8b077c29c.jpg.pagespeed.ic.MrNZbEq5pY.jpg

بنگر: سپاهان را با ساکت می شناسم/ از حالا خودمان را مدعی نمی دانیم

پرسپولیس نیوز : محسن بنگر مدافع میانی پرسپولیس معتقد است که این تیم برای بالا بردن شانس قهرمانی خود در لیگ برتر باید سپاهان را شکست بدهد.

ایندفعه باید انتقام فینال جام حذفی رو از سپاهان بگیریم
هیچوقت صحنه خداحافظی ـــه مظلومانه مهدوی کیا یادم نمیره:(

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

تیم نسبت به اون موقع ...جوانتر .... قویتر ..... بیحاشیه تر ..... شده

البته این بازی به نوبه خودش حساسیت و مشکلات خاصی داره ..... (سابقه بازیهای دو تیم .... بازیکنان رقیب تو تیم ما .... اب معدنی های کذایی!! .... مشکلات داوری های قبلی و ......)

باید روند خوبمون رو ادامه بدیم و با یه برد خوب .....خط . نش.ن بکشیم برا تمام رقیبا ! ...............

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

داداش شما اسم کوچیکتون چیه؟؟
در ادامه صحبت شما بگم من همراه چهره مهدویکیا گریه کردم
لهشوووون میکنیم
اصلا له کمه
نیمروشون میکنیم
نیمرو هم کمه
به خاک سیاه میشونیمشووون

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا مهرداد عزیز سلایق دوستان متفاوته و هیچ ایرادی بر این تفاوت سلیقه نیست. به قول آقا صادق مگه پیدا میشه طرفدار لیورپولی که واسه پیروزی یونایتد در بازیهای لیگ قهرمانان دعا کنه؟ و بالعکس.
از طرفی گاها شاهد همین بحث در تاپیک تیمهای دیگه هم بودیم که اونجا هم تفاوت سلایق وجود داشت.
بعضیها به دید ملی بهش نگاه میکنن و بعضیها به دید باشگاهی.
در رابطه با همین موضوع دید ملی چندین وقت پیش بعد از برد یک تیم ایرانی در مرحله گروهی باشگاههای آسیا، توی تاپیک کل کل با یک نگاه ملی برد رو به دوستداران تیم مربوطه تبریک گفتم ولی به من گفتن که به شما ربطی نداره و نیازی به تبریک شما نیست.
یا همه دیدن که رویانیان با همین دید بازی قبل رفت ورزشگاه آزادی ولی چه برخوردی باهاش کردن!!
خلاصه مطلب اینه برای ایجاد این نگرش ملی باید ظرفیت پذیرش این موضوع وجود داشته باشه.
پ.ن: در کل بهتره راجع به تیم جوون، سرحال، آینده دار و محبوبمون پرسپولیس گپ و گفت کنیم و از نقطه نظرات هم استفاده کنیم. برای بحثهای راجع به تیمهای دیگه هم بعد از تاپیک خدابیامرز کل کل! میشه از تاپیک بحث و تبادل نظر استفاده کرد.

خب اون برخورد هم نشونه شخصیت اون کسی بوده که اون حرف رو زده. شما منش بزرگ و بزرگواری و ظرفیتت رو نشون دادی. اینکه اون طرف متوجه نشده رو بذار به حساب نادانیش.

مسلما پرسپولیس همیشه برای من مهم بوده و هست. نزدیک 27 ساله که من طرفدار این تیمم و شخصا با رنگ ابی مشکل داشتم و دارم. (نمونه اش چلسی)

اما یه بار هم گفته بودم این که من مشکل دارم باعث نمیشه که بخوام موفقیت ها و شخصیت تیمشون رو به سخره بگیرم یا بهشون بد و بیراه بگم همونطور که از اونها هم این انتظار رو ندارم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
تیم نسبت به اون موقع ...جوانتر .... قویتر ..... بیحاشیه تر ..... شده

البته این بازی به نوبه خودش حساسیت و مشکلات خاصی داره ..... (سابقه بازیهای دو تیم .... بازیکنان رقیب تو تیم ما .... اب معدنی های کذایی!! .... مشکلات داوری های قبلی و ......)

باید روند خوبمون رو ادامه بدیم و با یه برد خوب .....خط . نش.ن بکشیم برا تمام رقیبا ! ...............

قضیه این ابهای معدنی چیه؟ یکی مارو روشن کنه!!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
داداش شما اسم کوچیکتون چیه؟؟
در ادامه صحبت شما بگم من همراه چهره مهدویکیا گریه کردم
لهشوووون میکنیم
اصلا له کمه
نیمروشون میکنیم
نیمرو هم کمه
به خاک سیاه میشونیمشووون

خاک سیاه هم کمه
کاری میکنیم درِ باشگاهشون رو هم تخته کنن:D
پ ن : قربون شوما امین هستم:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
قضیه این ابهای معدنی چیه؟ یکی مارو روشن کنه!!

پارسال تو بازی با سپاهان ( اصفهان) آخر بازی چند تا بازیکنا غش کرده بودن ........ رفتن زیر سرم و این حرفا .............. شک کرده بودن به اب معدنی هایی که سپاهان در اختیار ما قرار داده بودن!

اظهار نظر خانزاده ار اون روز:

وی درباره اتفاقات رخ داده در بازی فصل گذشته دو تیم در اصفهان گفت:مشکل خاصی در آن بازی رخ نداد و فقط من یک نیمه بازی را تار دیدم!شهاب گردان هم که کنار من نشسته بود شاهد است.البته خود او هم چنین شرایطی را داشت.ما هم نفهمیدیم آخر این اتفاقات از آب های آلوده بودند یا آب و هوای آنجا ولی هر چه بود خیلی اذیت شدیم.در مسابقه سال گذشته با سپاهان خیلی باید تمرکز می کردم که نیمه دوم را ببینم و متوجه شوم چه اتفاقی داخل زمین رخ می دهد.

اضهار نظر نیلسون از اون روز:

هیچوقت نفهمیدیم چه شد. اصلا روز خوبی نبود. اگر برای خودم اتفاق نیفتاده بود شاید باورش برایم سخت بود. بازیکنان ما نمی توانستند بدوند. حتی برای راه رفتن معمولی مشکل داشتند و با صورت به زمین می خوردند. بدون آنکه از خود حفاظت کنند. حال عمومی اکثر اعضای تیم بد بود. من هم دچار مشکل شدم ولی فقط 10 دقیقه طول کشید و بعد کنترلم را به دست آوردم. خیلی نگران شده بودیم.

imagegen.ashx

362918_380.jpg

7507-24165.jpg

362938_839.jpg

Last edited:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
خبر های خوب زیاد شنیده میشه ... مخصوصا از آینده تیم ...

پولادی داره آماده بازی میشه ... صادقیان و عالیشاه آینده پرسپولیس

و...

جادوگر جاودان, حال و آینده !

تنها دلیلی که ما نتونستیم تو آسیا نتیجه بگیریم فقط و فقط عدم ثبات مدیریت و بازیکنان بوده و بس ...
بازیکن نمیدونه سال دیگه هست یا نه ! مدیریت که در حد ثانیه ای هست !

ای کاش تمامی قرارداد ها 5ساله بسته میشدن...
باور کنید اگه قاونی تصویب کنن که مدیر عاملی که انتخاب شد تا 4 سال می تونه باشه و کسی حق برداشتنش رو نداره فوتبال بیشتر پیشرفت می کنه فقط نحوه انتخابش می مونه که میشه با پخش کردن کارت هواداری و رای گیری مدیر عامل رو توسط هوادارا انتخاب کرد و تا چند سال هم کسی حق برداشتنش رو نداشته باشه تا طرف به جای اینکه فکر فرداش باشه به فکر انتخاب شدن دوبارش بعد چند سال باشه اینطوریه که تیم پیشرفت می کنه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
باور کنید اگه قاونی تصویب کنن که مدیر عاملی که انتخاب شد تا 4 سال می تونه باشه و کسی حق برداشتنش رو نداره فوتبال بیشتر پیشرفت می کنه فقط نحوه انتخابش می مونه که میشه با پخش کردن کارت هواداری و رای گیری مدیر عامل رو توسط هوادارا انتخاب کرد و تا چند سال هم کسی حق برداشتنش رو نداشته باشه تا طرف به جای اینکه فکر فرداش باشه به فکر انتخاب شدن دوبارش بعد چند سال باشه اینطوریه که تیم پیشرفت می کنه

اینی که شما میگی درسته و به ورزش مربوط میشه! ............. مدیرای ما حتی اگر فوتبالی هم باشن با رگ و ریشه سی ا سی درگیرن ............. شما ببین کجای دنیا یه نظامی رده بالا مدیر عامل یه باشگاه ورزشی میشه!

رفقا سوتفاهم نشه منظورم نفس عمل هست نه خود شخص .............

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خب اون برخورد هم نشونه شخصیت اون کسی بوده که اون حرف رو زده. شما منش بزرگ و بزرگواری و ظرفیتت رو نشون دادی. اینکه اون طرف متوجه نشده رو بذار به حساب نادانیش.

مسلما پرسپولیس همیشه برای من مهم بوده و هست. نزدیک 27 ساله که من طرفدار این تیمم و شخصا با رنگ ابی مشکل داشتم و دارم. (نمونه اش چلسی)

اما یه بار هم گفته بودم این که من مشکل دارم باعث نمیشه که بخوام موفقیت ها و شخصیت تیمشون رو به سخره بگیرم یا بهشون بد و بیراه بگم همونطور که از اونها هم این انتظار رو ندارم.

آقا مهرداد عزیز من با کلیت حرفتون موافقم ولی واقعا باید این موضوع بحث ملی موشکافی بشه. من اصلا کاری به واکنش دوستانی که بهم گفتن شما لازم نکرده تبریک بگی، ندارم چون نمیشه این واکنش رو به کل تعمیم داد ولی مثالهایی میزنم که نشوندهنده دید باشگاهی به این قضیه هست و نه دید ملی:
پروین و رویانیان قبل از بازی رفت علنا حمایت کردن و گفتن بازی ملی هستش و رویانیان به ورزشگاه هم رفت ولی در جواب این دید ملی به رویانیان و پرسپولیس توهین و بی احترامی شد!!
توی تمام بحثهای حقیقی و محیطهای مجازی صحبت از افتخار گروهی هست و نه افتخار ملی و تنها زمانی بحث ملی پیش میاد که موقعیت اون گروه مربوطه به نوعی در خطر باشه مثل برنامه ریزی لیگ و کمک مالی سازمان ورزش و غیره.
کاپیتان و محبوبترین بازیکن تیم مربوطه، در تمرینهای قبل از بازی از پیراهن شماره 4 با شورت ورزشی شماره 7 استفاده میکنه و مطمءنا این حرکت سهوی نبوده و همه روزنامه های ورزشی از این اقدام به عنوان کری خوانی جدید برای تیم پرسپولیس نام میبرن، اونوقت داشتن نگرش ملی؟!
و مهمتر از همه در بازیهای ملی اخیر و صعود تیم ایران به جام جهانی که با صلاحدید مربی تیم ملی از تعداد بازیکن بیشتری از یک تیم استفاده میشه، شاهد نگرش تماما رنگی به تیم ملی بودیم و حالا در بحث باشگاهی انتظار دیدگاه ملی رو داشته باشیم؟!
در کل سلایق در این مورد متفاوته و همه سلیقه ها هم قابل احترام هستن. منم مثل شما و همه دوستان عزیز با بد و بیراه گفتن به هیچ تیمی و طرفدارای اون تیم موافق نیستم ولی مثل همه دوستداران پرسپولیس تنها به موفقیت تیم محبوبم پرسپولیس افتخار میکنم.
پ.ن: بشخصه از پستهای شما آقا مهرداد عزیز همیشه استفاده کرده و از اطلاعات فوتبالی شما لذت بردم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا مهرداد عزیز من با کلیت حرفتون موافقم ولی واقعا باید این موضوع بحث ملی موشکافی بشه. من اصلا کاری به واکنش دوستانی که بهم گفتن شما لازم نکرده تبریک بگی، ندارم چون نمیشه این واکنش رو به کل تعمیم داد ولی مثالهایی میزنم که نشوندهنده دید باشگاهی به این قضیه هست و نه دید ملی:
پروین و رویانیان قبل از بازی رفت علنا حمایت کردن و گفتن بازی ملی هستش و رویانیان به ورزشگاه هم رفت ولی در جواب این دید ملی به رویانیان و پرسپولیس توهین و بی احترامی شد!!
توی تمام بحثهای حقیقی و محیطهای مجازی صحبت از افتخار گروهی هست و نه افتخار ملی و تنها زمانی بحث ملی پیش میاد که موقعیت اون گروه مربوطه به نوعی در خطر باشه مثل برنامه ریزی لیگ و کمک مالی سازمان ورزش و غیره.
کاپیتان و محبوبترین بازیکن تیم مربوطه، در تمرینهای قبل از بازی از پیراهن شماره 4 با شورت ورزشی شماره 7 استفاده میکنه و مطمءنا این حرکت سهوی نبوده و همه روزنامه های ورزشی از این اقدام به عنوان کری خوانی جدید برای تیم پرسپولیس نام میبرن، اونوقت داشتن نگرش ملی؟!
و مهمتر از همه در بازیهای ملی اخیر و صعود تیم ایران به جام جهانی که با صلاحدید مربی تیم ملی از تعداد بازیکن بیشتری از یک تیم استفاده میشه، شاهد نگرش تماما رنگی به تیم ملی بودیم و حالا در بحث باشگاهی انتظار دیدگاه ملی رو داشته باشیم؟!
در کل سلایق در این مورد متفاوته و همه سلیقه ها هم قابل احترام هستن. منم مثل شما و همه دوستان عزیز با بد و بیراه گفتن به هیچ تیمی و طرفدارای اون تیم موافق نیستم ولی مثل همه دوستداران پرسپولیس تنها به موفقیت تیم محبوبم پرسپولیس افتخار میکنم.
پ.ن: بشخصه از پستهای شما آقا مهرداد عزیز همیشه استفاده کرده و از اطلاعات فوتبالی شما لذت بردم.

بله. من صحبت های شما رو قبول دارم و رفتار اونها رو تایید نمیکنم. هر چیزی جایی داره. کل کل هم جایی داره. اما احترام همیشه باید حفظ بشه. ما هوادارا همیشه هستیم. بازیکنا میان و میرن و ما میمونیم.

یه روز ما میبریم یه روز میبازیم. مسلما دوست نداریم موقع باخت بیان بهمون توهین کنند. من رفتار این دوستان رو تایید نمیکنم. متاسفانه در بین همه تیمها و در همه تاپیک ها دوستانی هستند که رعایت نمیکنند. احترام بزرگتر رو حفظ نمیکنند. به همدیگه و به تیمهای مقابل توهین میکنند.

کل کل خوبه اما به شرطی که از دایره ادب خارج نشه.

حسادت هیچوقت نتیجه مثبتی به همراه نداره. درسته من هم دوست دارم که پرسپولیس رو در فینال اسیا ببینم. البته هنوز هم استقلال کار خیلی سختی داره که در فینال حضور داشته باشه و علی رغم علاقه قلبی من از نظر منطقی من شانس استقلال برای صعود رو کم میدونم. امروز هایلایت های بازی اف سی سئول رو دیدم. تیم کوچیکی نیست.

اما خب این نباید باعث بشه که از موفقیت یه تیم ایرانی دیگه مایوس و دلسرد بشم.

این دوره تو تیم ملی از استقلالیها بیشتر استفاده شد. تو اون برد تاریخی 6 2 جلو کره هم اگه به یاد داشته باشی بیشتر پرسپولیسی بودند. بالاخره هر دوره یه تیمی هماهنگ تره و بازیکنهای بیشتری از اون تیم میرن تیم ملی.

به هر دلیلی چند سالی هست که استقلال حداقل از نظر گرفتن نتیجه بهتر از تیم ما کار کرده و معمولا در کورس قهرمانی بوده. چه قبول داشته باشیم چه نه ما مربی ای مثل مربی اونها نداشتیم البته امسال دایی دوباره اومده و مسلما نسبت به دوره قبل باتجربه تر شده.

به هر حال امیدوارم اول قهرمانی لیگ رو داشته باشیم و بعد هم سالهای اینده با برنامه ریزی مناسب و حفظ رویانیان و دایی قدمهای بزرگتری برداریم. جام جهانی هم هست. امیدوارم در جام جهانی هم کیسه گل و حریف تمرینی نباشیم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
آقا مهرداد گل میخواد فرهنگ سازی کنه . ولی نصیحت ها رو برای خودت نگه دار.

ما از شما معذرت میخواهیم. نصیحت هامون رو بهمون پس بدید :) نگهش میداریم پیش خودمون. اینطوری خوبه :)

اون پست بحث رنگی رو هم اصلا پاک کردم که دیگه چیزی برای ناراحتی رفقای گل پرسپولیسی نباشه. :)

اگه از ما ناراحت شدید بنده عذر میخوام.

شب همگی دوستان عزیز بخیر.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بیخیال مهرداد جان شما ناراحت نشو:)

ناراحت نیستم. نمیخوام بچه ها دلخور باشند. من الان به شدت خوشحالم. از برد منچستر تو بازی دیشب. از برد بارسلونا و از باخت مورینیو.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ناراحت نیستم. نمیخوام بچه ها دلخور باشند. من الان به شدت خوشحالم. از برد منچستر تو بازی دیشب. از برد بارسلونا و از باخت مورینیو.

:D
بنده هم همچنین. قیافه مورونیو باحال بود:lol:

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
این چه حرفیه جناب مهرداد از باخت مورینیو خوشحالم نیست که تیم محبوب شما همیشه خوش درخشیده درست نیست تو تاپیکی که ربطی به لیگ اروپا نداره بحثو باز کنید شما که ماشالله با تجربه ای خودت و همیشه من شما رو سوای طرفدارایه تیمتون میدونم
همین بازل شما رو تو مرحله حذفی از دور خارج کرد یادتون رفته
بیخیال اینجا جاش نیست دوستان بازی پرسپولیس چه روزی و چه ساعتی هست ؟

بالا