• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پرسپولیس با 19بازیکن به اصفهان می‌رود/ نوروزی و نوری خط خوردند - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز :با تصمیم دایی، پرسپولیس با 19 بازیکن راهی اصفهان می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری بازی حساس خود مقابل سپاهان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر ساعت 15 امروز عازم اصفهان می‌شود.

دایی پس از تمرین امروز 19 بازیکن خود را برای سفر به اصفهان مشخص کرد. به این ترتیب نیلسون، علیرضا حقیقی، جلال حسینی، بنگر، نورمحمدی، ماهینی، خانزاده، میثم حسینی،‌ کفشگری، غریبی، عباس‌زاده، غلامرضا رضایی، دهنوی، یونس شاکری، مارکو، عالیشاه، صادقیان، خلعتبری، سید صالحی در لیست دایی حضور دارند.

هادی نوروزی به دلایل فنی،‌ محمد نوری و حمید علی‌عسگر به دلیل مصدومیت در این لیست حضور ندارند و بازیکنانی مثل رضا حقیقی به دلیل سه کارته بودن، رضا محمدی، عابدزاده و چمندانی نیز با تصمیم دایی در لیست پرسپولیس برای سفر به اصفهان نیستند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دایی: اتفاق خاصی نیفتد سپاهان را می بریم

سایت گل- علی دایی و تیمش حالا فرصت دارند پس از هزار و اندی روز به صدر جدول برسند و البته برای انجام این مهم باید از سد سپاهان در فولاد شهر بگذرند. علی دایی درباره ی شرایط تیمش و مسابقه ی حساس پیش رو گفت:

شرايط پرسپوليس خوب به نظر مي‌رسد؛ با اين آمادگي مي‌شود سپاهان را برد؟
تيم ما كه آماده است ولي اصلاً نمي‌شود درباره اين بازي نظر داد. سپاهان هميشه يك تيم بسيار خوب و جزو بهترين‌هاي ايران است. حتي الان كه پايين‌تر از ما ايستاده بايد مراقبش باشيم. به همين دليل فكر مي‌كنم همه چيز اين بازي كاملاً مشخص است.

و خيلي هم سخت!
بله، قطعاً همينطور است چون سپاهان در چند سال اخير هميشه يا قهرمان بوده و يا اينكه از رده سوم پايين‌تر نيامده. سپاهان هميشه همان سپاهان مدعي است و فصل پيش هم همه ديديم كه با شكست دادن پرسپوليس قهرمان جام حذفي شدند. با تيم بسيار سرسخت و خوبي بازي داريم و حتي مي‌شود گفت اين سخت‌ترين بازي ماست.

بازي در اصفهان شرايط را سخت‌تر هم مي‌كند؛ اينطور نيست؟
كاملاً درست است. بازي در اصفهان براي هر تيمي سخت است. ما هم بازي بسيار سختي داريم اما تمام سعي‌مان اين است كه دست پر از اصفهان برگرديم. خدا را شكر همه چيز خوب است. خوب تمرين كرده‌ايم و آماده هستيم تا با كمك خداي بزرگ، اگر مشكل خاصي پيش نيايد و بچه‌ها خودشان باشند 3 امتياز را از سپاهان بگيريم.

‌بازيكنان جوانان ‌تيم هم از نظر رواني آماده اين بازي هستند؟
در اين چند روز با بچه‌ها خيلي در مورد مصاحبه‌هاي‌شان صحبت كرده‌ام و بايد بگويم كه جوان‌هاي پرسپوليس به طور دقيق تحت نظر و كنترل من هستند. به آنها گفته‌ام كه هرگز نبايد به حاشيه بروند و زياد دنبال مصاحبه و اين حرف‌ها نباشند و بايد فقط حواس‌شان به پرسپوليس باشد.
اما انگار توصيه‌هاي‌تان را خيلي جدي نگرفته‌اند!
از اين به بعد مجبورند جدي بگيرند! بچه‌هاي من بايد دنبال اين باشند كه بار فني خود را بالا ببرند. خودشان مي‌دانند كه من فقط عملكرد فني‌ آنها را نگاه مي‌كنم و به بازيكنان ميدان مي‌دهم. اگر بهترين بازيكن هم باشد اما خوب تمرين نكند و يا بد بازي كند، در تركيب تيم من جايي ندارد و او را بيرون مي‌گذارم. اين سيستم كاري من است.

پس حسابي تهديدشان كرده‌ايد.
نه، به هيچ وجه! تهديد نكرده‌ام و به نظرم اين لفظ درستي نيست ولي با كسي هم تعارف ندارم. گفتم كه؛ بازيكن اگر بهترين باشد اما خوب كار نكند بيرون مي‌نشيند. بچه‌ها مي‌دانند كه اگر فرصت مي‌خواهند بايد تلاش كنند و با خوب تمرين كردن روزهاي خوبي را براي خودشان به وجود بياورند.

شما هم موافقي كه بازي پرسپوليس و سپاهان فينال زودرس ليگ است؟
به نظر من بازي با سپاهان فينال نيست اما آنقدر حساس شده كه حتي نمي‌شود گفت 6 امتيازي است. به نظر من بردن اين بازي به اندازه 9 امتياز ارزش دارد چون مي‌تواند ما را به بالاي جدول بچسباند. اگر هم نتيجه برعكس شود سپاهان مي‌تواند به بالاي جدول برسد. نتيجه اين بازي شايد مدعي اصلي قهرماني را معرفي كند. واقعا بازي خيلي حساسي است.

پس بايد برنامه‌هاي زيادي براي بردنش داشته باشيد.
بله همينطور است. ما مي‌خواهيم دست پر به تهران برگرديم. اگر اين بازي را ببريم، در روند آينده‌مان بسيار تأثيرگذار است. براي سپاهان هم سه امتياز اين بازي حرف اول را مي‌زند. براي همين ما بايد بدون رفتن سراغ بازي احساسي، با يك فوتبال خوب در اصفهان به 3 امتياز برسيم. اميدوارم كه اين اتفاق بيفتد چون ما پتانسيل لازم را داريم.

اتفاقا كرانچار هم به قول معروف روي لبه تيغ است و اگر سپاهان را ببريد شايد بركنارش كنند!
من هيچ كاري ندارم كه مربي سپاهان روي لبه تيغ است يا نه. ما بايد به بازي‌هاي سپاهان از ديد فني نگاه كنيم، نه چيز ديگر. بايد ضعف‌هاي‌شان را بهتر بشناسيم.

خب اين كار را كرده‌ايد؟
تا حدودي بله اما بايد اين تيم را با دقت بيشتر آناليز كنيم. بدون شك سپاهان بازيكنان بسيار خوبي دارد و در چند بازي خود در هفته‌هاي گذشته هم عملكرد قابل قبولي داشته. آنها در بازي آخر خيلي خوب ظاهر شدند و اگر شما آن را مرور كنيد متوجه خواهيد شد كه آنها چقدر توانايي فني و تيمي دارند. سپاهان با بازيكنان خوب فوتبال خوبي بازي مي‌كند و مطمئن باشيد براي تمام تيم‌ها مشكل‌ساز خواهد شد.

اما سپاهان آنقدرها هم كه مي‌گوييد خوب نتيجه نگرفته!
كاملاً درست است اما اگر دقت كنيد سپاهان هميشه اوايل كار خوب نتيجه نمي‌گيرد ولي كم‌كم بهتر مي‌شود. هر سال سپاهان همين وضعيت را داشته. نه تنها سپاهان، بلكه تيم‌هايي مثل پرسپوليس هم كه تغيير و تحول زيادي داشته‌اند احتياج به زمان دارند تا آن تيم كامل و جامع شوند. مطمئن باشيد ما هم بر اثر مرور زمان بهتر خواهيم شد.

پس انتظار هواداران براي صدرنشيني پرسپوليس را كاملا بجا مي‌دانيد.
هواداران هميشه حق دارند و ما هم تمام سعي و تلاش‌مان را مي‌كنيم اما همه چيز دست خداي بزرگ است. اگر او بخواهد، به صدر جدول هم مي‌رويم ولي بايد خيلي بيشتر تلاش كنيم تا اين اتفاق بيفتد. اميدوارم با تلاش بچه‌ها زودتر به صدر جدول برسيم اما شما مطمئن باشيد تك تك طرفداران پرسپوليس دوست دارند ما روز آخر ليگ در صدر جدول باشيم و قهرمان شويم.

ولي بالاخره يك جايي بايد نشان بدهيد كه توانايي قهرمان شدن را داريد!
حرف‌تان را قبول دارم ولي الان آنقدر جالب و شايد حساس نيست كه ما حتما بالاي جدول باشيم و من هم نمي‌خواهم استرس صدرنشيني به جان تيمم بيفتد. برخي‌ تيم‌ها بالا مي‌روند و سريع پايين مي‌آيند ولي ما اول بايد در نتيجه‌گيري به ثبات برسيم و بعد به فكر جايگاه‌مان باشيم. ما مي‌خواهيم الان امتياز بگيريم و آخر‌ فصل با خيال راحت صدرنشين باشيم.

پس امتيازهاي بازي با سپاهان را هم لازم داريد؛ مخصوصا كه تا حالا كرانچار را نبرده‌ايد و تقابل‌تان حتما جالب مي‌شود.
ما هيچ تقابلي نداريم! كرانچار مربي بزرگي است و براي ما كاملاً قابل احترام. پرسپوليس و سپاهان با هم رقابت مي‌كنند و هر تيمي كه بهتر بازي كند و قدر موقعيت‌هايش را بداند، برنده مي‌شود.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
پرسپولیس با 19بازیکن به اصفهان می‌رود/ نوروزی و نوری خط خوردند - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز :با تصمیم دایی، پرسپولیس با 19 بازیکن راهی اصفهان می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری بازی حساس خود مقابل سپاهان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر ساعت 15 امروز عازم اصفهان می‌شود.

دایی پس از تمرین امروز 19 بازیکن خود را برای سفر به اصفهان مشخص کرد. به این ترتیب نیلسون، علیرضا حقیقی، جلال حسینی، بنگر، نورمحمدی، ماهینی، خانزاده، میثم حسینی،‌ کفشگری، غریبی، عباس‌زاده، غلامرضا رضایی، دهنوی، یونس شاکری، مارکو، عالیشاه، صادقیان، خلعتبری، سید صالحی در لیست دایی حضور دارند.

هادی نوروزی به دلایل فنی،‌ محمد نوری و حمید علی‌عسگر به دلیل مصدومیت در این لیست حضور ندارند و بازیکنانی مثل رضا حقیقی به دلیل سه کارته بودن، رضا محمدی، عابدزاده و چمندانی نیز با تصمیم دایی در لیست پرسپولیس برای سفر به اصفهان نیستند.

خداکنه غریبی و کفشگری رو بازی بده:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
چرا؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1379589098771.jpg

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]پديده حريف پرسپوليس در جام‌حذفي شد[/h]
[h=2] با انصراف تيم شهرداري اردبيل تيم فوتبال پديده به مرحله يک شانزدهم جام حذفي صعود کرد و حريف تيم فوتبال پرسپوليس تهران شد .[/h]
00945764.jpg

به گزارش سايت رسمي باشگاه پديده، پس از اعلام عدم حضور تيم شهرداري اردبيل از سوي مسئولين اين تيم ، تيم پديده به مرحله بالاتر جام حذفي صعود کرد.

مسابقه تيمهاي فوتبال پديده و اردبيل که پيش از اين قراربود در روز جمعه 29 شهريور در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شود با انصراف تيم اردبيلي لغو شد.

بر اين اساس تيم پديده با صعود به مرحله بعدي جام حذفي مي‌بايست با تيم فوتبال پرسپوليس مسابقه دهد.

زمان ومکان رقابت بين تيم هاي پديده وپرسپوليس از سوي سازمان فوتبال کشور متعاقبا اعلام خواهد شد.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

علی صدا نمیاد محکم تر محکمتر بلندشو بگو بزا بشنوم هرچی محکم تر بگی میبازیم به نفعه کله مجمع تشخیص مصلحت پرسپولیسه!!!

بگو 6تامیخوریم انشالله که مثله همیشه نظرات برعکس میشه :lol:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
محمد دايي:حقيقي و نوري را در ديدار با سپاهان دراختيار نداريم / خط حمله سپاهان نقطه قوت اين تيم است

220x159xmohammaddaei2.jpg.pagespeed.ic.b1IK-OaL9Y.jpg

پرسپولیس نیوز : مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت:رضا حقيقي را به دليل سه كارته بودن و محمد نوري را به علت مصدوميت در ديدار برابر سپاهان دراختيار نخواهيم داشت.

محمد دايي روز پنجشنبه پيش ازديدار تيمش برابر سپاهان اصفهان افزود:البته نگراني از بابت غيبت اين دو بازيكن خوب نداريم چرا كه بازيكنان خوبي در نيمكت داشته و به طور حتم جاي خالي اين دو را پرخواهند كرد.
وي درباره تازه ترين شرايط تيم فوتبال پرسپوليس نيز گفت:شرايط عمومي بازيكنان مناسب و هيچ مشكلي نداريم و از نظر آمادگي جسماني و ذهني نيز خوشبختانه شرايط بازيكنان مطلوب است.
مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران درپاسخ به اين سوال كه ديدار تيمش برابر سپاهان چگونه خواهد بود،نيز گفت:به طور حتم بازي خوبي از كار درخواهد آمد چرا كه دو تيم خوب كشور مقابل يكديگر قرار مي گيرند.
دايي در پاسخ به اين سوال كه چقدر ازتيم سپاهان شناخت دارد نيز عنوان كرد: ۱۰ هفته از ليگ برتر مي گذرد از اين رو دو تيم شناخت خوبي از يكديگر دارند.
وي درباره نقاط قوت و ضعف تيم سپاهان نيز اظهارداشت:خط حمله سپاهان نقطه قوت اين تيم است و درباره نقطه ضعف اين تيم به دليل ديدار فردا با آنان اظهار نظر نمي كنم.
تيم فوتبال پرسپوليس درادامه رقابت هاي هفته دهم ليگ برتر فردا(جمعه) به ديدار تيم سپاهان اصفهان مي رود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پديده حريف پرسپوليس در جام‌حذفي شد

با انصراف تيم شهرداري اردبيل تيم فوتبال پديده به مرحله يک شانزدهم جام حذفي صعود کرد و حريف تيم فوتبال پرسپوليس تهران شد .
00945764.jpg

به گزارش سايت رسمي باشگاه پديده، پس از اعلام عدم حضور تيم شهرداري اردبيل از سوي مسئولين اين تيم ، تيم پديده به مرحله بالاتر جام حذفي صعود کرد.

مسابقه تيمهاي فوتبال پديده و اردبيل که پيش از اين قراربود در روز جمعه 29 شهريور در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شود با انصراف تيم اردبيلي لغو شد.

بر اين اساس تيم پديده با صعود به مرحله بعدي جام حذفي مي‌بايست با تيم فوتبال پرسپوليس مسابقه دهد.

زمان ومکان رقابت بين تيم هاي پديده وپرسپوليس از سوي سازمان فوتبال کشور متعاقبا اعلام خواهد شد.

به به چه تیم خوبی :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بلیط فروشی بازی سپاهان پرسپولیس صبح جمعه انجام می شود

xhavadar.jpg.pagespeed.ic.dA0a_tuj-6.jpg

پرسپولیس نیوز : نحوه و زمان بلیط فروشی بازی سپاهان و پرسپولیس مشخص شد.

بر این اساس بلیط فروشی این مسابقه از ساعت 9 صبح روز جمعه در ورزشگاههای تختی و پیروزی اصفهان آغاز می شود.

همچنین درب ورزشگاه فولادشهر از ساعت 17:30 روز جمعه باز می شود تا تماشاگران بتوانند وارد این مجموعه ورزشی شوند.

طبق تصمیم گرفته شده،هواداران سپاهان 90 درصد و طرفداران پرسپولیس 10 درصد جایگاه فولادشهر را به خود اختصاص می دهند. این تصمیمی است که مسئولان ورزش اصفهان گرفته و موجب نارضایتی هواداران پرسپولیس شده است.

دیدار سپاهان و پرسپولیس از هفته دهم لیگ برتر از ساعت 20 روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر شروع می شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
آمار رویارویی قرمز و زردهای ایرانی / روزی که پرسپولیس، سپاهان را 6 تایی کرد

xper-sep.jpg.pagespeed.ic.zCCljqiGS-.jpg

پرسپولیس نیوز : بهترین برد پرسپولیس برابر سپاهان در سال 51 رقم خورد و قرمزپوشان با 6 گل حریف خود را شکست دادند.

پرسپولیس و سپاهان تاکنون 58 بار برابر هم صف آرایی کرده اند که سهم قرمزها 19 برد و سهم اصفهانی نیز 13 برد بوده است.

سپاهان دو بار با نتیجه 4-1 پرسپولیس را شکست داده که بهترین نتیجه این تیم محسوب می شود و قرمزها نیز در سال 51 با 6 گل حریف خود را شکست دادند تا بهترین نتیجه این تیم مقابل اصفهانی ها رقم بخورد.

در فاصله چند ساعت تا آغاز سال 1351 پرسپولیس در حضور اندک تماشاگرانش در امجدیه سپاهان را گلباران و با 6 گل آنها را راهی اصفهان کرد.

همایون بهزادی مرد اول آن بازی بود که دو گل تماشایی را به سپاهان زد و محمود خوردبین، اصغر ادیبی، علی پروین و رضا وطن خواه نیز 4 گل دیگر پرسپولیس را به سپاهان زدند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سفر پنهانی رویانیان به مشهد

220x141xrooyanian-tamrin.jpg.pagespeed.ic.mmEPu6SXu-.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل پرسپولیس پس از اتمام سفر یک هفته ای خود به غرب کشور، سفری کوتاه مدت تیز به مشهد داشت.

محمد رویانیان هفته گذشته به همراه خانواده خود عازم غرب کشور شد و مدتی رسانه ها از وی بی خبر بودند.

سفر وی باعث شد جلسه هیئت مدیره و دیدار مسئولان باشگاه با سرپرست وزارت ورزش نیز به تعویق بیفتد که این مسئله شایعاتی را به همراه داشت.

رویانیان پس از بازگشت به تهران دوباره به سفر رفت که برای دامن نزدن به حواشی رسانه ای نشد.

وی همزمان با تولد امام هشتم شیعیان سفر یک روزه ای به مشهد داشت.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دايي – سپاهان؛4 برد،4 باخت،4 مساوی

305157_heroa.jpg

هر چند دايي در راه آهن و دوران مربيگري اش در اين تيم آمار خوبي مقابل سپاهان نداشته اما در بدو مربيگري نتايج نسبتا درخشاني مقابل حريف قدرش گرفته است

سايت گل؛ هر چند دايي در راه آهن و دوران مربيگري اش در اين تيم آمار خوبي مقابل سپاهان نداشته اما در بدو مربيگري نتايج نسبتا درخشاني مقابل حريف قدرش گرفته است.

دايي در سال اول مربيگري خود و در بازي رفت از ليگ ششم در كرج 4-2 سپاهان را شكست داد كه اين بهترين برد دوره مربيگري اش تا حالا مقابل سپاهان بوده است.

در بازي برگشت دايي و تيمش در اصفهان مغلوب دقايق آخر عبدالوهاب ابوالهيل شدند تا نبرد دايي و زردها در فصل قهرماني نارنجي ها و سرمربي جوانش در آن فصل مساوي تمام شود.

اما در ليگ هفتم سايپاي دايي كه در نهايت يك فصل بعد از قهرماني رتبه يازدهم را به خود اختصاص داد در بازي رفت با تك گل كريم انصاري فر در كرج برنده شد اما بازي برگشت و در حالي كه سپاهان و پرسپوليس براي قهرماني كورس بسته بودند در هفته هاي پاياني دايي و تيمش خدمت بزرگي به پرسپوليس كردند و در اصفهان با گل ترائوره حريف را شكست دادند تا راه براي قهرماني پرسپوليس و قطبي هموارتر شود.

بعد از حضور دايي در تيم ملي اين مربي هدايت پرسوليس را در ميانه ليگ نهم در دست گرفت و در بازي برگشت مقابل سپاهان كه روز آخر بازي ها انجام و در نهايت با جشن قهرماني سپاهان به پايان رسيد به تساوي 1-1 رضايت داد.

دايي به قلعه نويي و تيمش در بازي رفت ليگ دهم 4-1 باخت تا سنگين ترين شكستش را مقابل حريف اصفهاني در آن مسابقه تجربه كند اما در بازي برگشت و در اصفهان با بازي قابل قبول به تساوي بدون گل رسيد.

بعد از اين دايي با پرسپوليس و در مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي بعد از تساوي بدون گل با سپاهان در ضربات پنالتي به برتري 4-2 رسيد و اين تيم و قلعه نويي را شكست داد تا هم گام بزرگي براي كسب دومين قهرماني جام حذفي بردارد هم اينكه در مواجهه غير مستقيم با حبيب كاشاني سربلند باشد.

بعد از آن اما دايي در كسوت سرمربي راه آهن دو باخت و دو مساوي مقابل سپاهان داشته تا ركورد قبلي اش مقابل اين تيم كاملا بالانس شود.

در مجموع دايي در نقش سرمربي 12 بار با تيم هاي سايپا،پرسپوليس و راه آهن مقابل سپاهان قرار گرفته كه 4 بار برده،4 بار مساوي كرده و 4 بار هم باخته است.بايد ديد سرمربي پرسپوليس جمعه شب و در اصفهان مي تواند اين موازنه را به نفع خود تغيير دهد يا نه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سید صالحی:من فقط به موفقیت پرسپولیس فکر می کنم نه چیز دیگر/به من لطف دارند اما مصاحبه خیالی چاپ نکنند

220x132xseyedsalehi.jpg.pagespeed.ic.zlcB_JW7x4.jpg

بازی با سپاهان یک بازی 6امتیازی است و ما همگی می خواهیم سربلند از اصفهان بیرون بیاییم.

سایت گل؛ مهاجم گلزن پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان حرفهای جالبی زد.

سید صالحی در همین رابطه گفت:سپاهان تیم خیلی خوب و با کیفیتی است اما باید توجه داشته باشید که ما پرسپولیس هستیم تیمی با هوادارن بی شمار و مربی خوب و بزرگی مثل علی دایی همچنین ما بازیکنان خیلی خوبی داریم که همه اینها به ما کمک می کند تا بتوانیم در مقابل سپاهان یک حریف قدرتمند باشیم.

ما در خانه انها بازی می کنیم و این کار ما را سخت می کند اما تلاش می کنیم که به موفقیت برسیم.سید صالحی در ادامه افزود:من سالها در سپاهان بازی کرده ام و در این تیم خاطرات خوب آسیایی دارم اما در بازی فردا من بازیکن پرسپولیس هستم و با احترامی که برای سپاهانی ها قائلم اما باید بگویم اگر خدا عزت بدهد آنها را شکست می دهیم و من هم به عنوان بازیکن سعی می کنم به انها گلزنی کنم.

سید صالحی در مورد مصاحبه های زیادی که از او در مطبوعات می بینیم گفت: به من لطف دارند اما باید بگویم اکثر این مصاحبه ها خیالی است و متاسفانه چاپ می کنند.

من در اکثر مواقع بیشتر به فکر تمرین و تلاش برای تیمم هستم چرا که من فقط به موفقیت تیمم وجواب دادن به اعتماد علی آقا هستم نه چیز دیگر اما بعضی وقتها حرفهایی که نزده ام از من نقل قول می کنند و در بعضی جاها چاپ می شود که این درست و حرفه ای نیست.

سید صالحی در پایان گفت:بازی با سپاهان یک بازی 6امتیازی است و ما همگی می خواهیم سربلند از اصفهان بیرون بیاییم.امیدوارم خدا کمک کند و به ما عزت دهد تا بتوانیم با شکست آنها هوادارن خودمان را شاد کنیم.

بالا