• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

البته پیام صادقیان هم اگه قدر خودش رو بدونه و وارد حاشیه نشه میتونه بزودی جادوگر جدید فوتبال ایران باشه.
پ.ن: علی آقا هم که همیشه جادوگر فوتبال ایران و آسیا هست و خواهد بود.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805

گرامی چرا بحث رنگی رو کنار بزاریم ................ هر پیروزی که از تیم رقیب جنبه ملی پیدا کنه ........برا من زهر مار هم بدتره! ابدا از برد حریف خوشحال نمیشم ......و امیدوارم زودتر حذف بشه .... دربی رو که آبی باز کنه تا قرمز از توش رد شه ...جز ننگ چیزی نداره

لطفا تبریکات و توصی هاتون رو در تاپیک ابی مطرح کنین ................................... اشتباه اومدین ......................... البته ناظم باید به شما تذکر میداد که حساسیت ایجاد نکنین!

اگه این پست قراره حساسیت ایجاد کنه من فکر کنم کل تاپیک ها رو جمع کنن بهتره

مسائلی در همین تاپیک ها مطرح میشه که پتانسیلش تو ایجاد حساسیت خیلی بیشتر از صحبت بنده است

در ضمن من تبریک رو در همون تاپیک اونها بهشون گفتم

اینجا تبریک نگفتم بلکه نصیحتی کردم که مسائل بین المللی رو قاطی کل کل رنگی نکنیم

وقتی ما از هوادار رقیب انتظار احترام داریم خودمونم باید بهشون احترام بذاریم

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk 2

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من منظورم به شخص شما نبود

به همه حتی طرفداران ابی

همه ما باید یاد بگیریم که تو بحث ملی باید پشت هم باشیم نه مقابل هم

متاسفانه به دلیل همین مسائل همیشه حقوقمون داره ضایع میشه

نه فقط در فوتبال تو مسائل دیگه هم همینطوره

چه پرسپولیس چه استقلال چه سپاهان چه هر تیم دیگه وقتی پای بازی با حریف خارجی وسطه باید همه پشت هم باشن

من با تمام حرف های مهرداد جان موافقم با این که خودم یه پرسپولیسیه 6 آتیشه هستم:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

به همه حتی طرفداران ابی

چه پرسپولیس چه استقلال چه سپاهان چه هر تیم دیگه وقتی پای بازی با حریف خارجی وسطه باید همه پشت هم باشن

جناب مهرداد ............ اگه حق ما ضایع میشه به خاطر اینکه تو بحث ملی پشت آبی نبودیم ......شخصا به این ضایع شدن افتخار میکنم.............. پیروزی های ملی (به زعم جنایعالی) از نوع ابی ........... به هیچ عنوان برای بنده نه تنها باعث مسرت نیست بلکه باعث

ملالت هم هست!

بنده هم موقع پیشرفت پرسپولیس تو آسیا از هیچ ابی ! انتظار تبریک و تهنیت! ندارم ............. و چه بسا این دو مقوله از هم کاملا مجرا هست........

بین این دو تیم همیشه رقابت افراطی وجود داشته و موفقیتهای رقیب مانند پتک بر سر طرف مقابل فرود اومده ........البته این دو نظر شخصی بنده و جنابعالی هست ..اصل ماجرا بیان نکردن مسائل چالشزا و حساسیت برانگیز در تاپیک هواداری هست ....که موضوع مورد

بحث بنده همین اخری میباشد.

..... بنابراین لطفا در تاپیک هواداری قرمز این بحث دنبال نشه بهتره ................. ارادتمند ..داود

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160

مسائلی در همین تاپیک ها مطرح میشه که پتانسیلش تو ایجاد حساسیت خیلی بیشتر از صحبت بنده است

مهرداد عزیز حرف های شما کاملا تایید میشه ... ولی مطمئن باش نه من میتونم از برد رقیب خوشحال باشم نه شما ! در هر رقابتی حتی جام ولایت و عنابت و شقاوت و...

دوستان بحث رو ببرید سراغ تیم خودمون ... این جریانات گذراست و یه هفته دیگه بیشتر روش مانور داده نمیشه :دی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

بله گرامی چون حساسیت ایجاد کرد .پستهای بنده پاک شد .....و پستهای شما سر جاش موند!!!!!!!!!! اینکه میفرمایید تاپیک جمع شه .....اگه این مسایل حساسیت زا هست!! نظر شخصی شماست و البته محترم ............ اما

اینکه ما نخواهیم اصلا در رابطه با تیم حریف در تاپیکمون چیزی بشنویم تقاضای بیجایی نمیباشد ........... حتی اگر به قول شما پیروزی رقیب جنبه ملی!!!!!!!!!!!!! ( به هیچ عنوان) داشته باشد.....

البته بنده دست طولایی در مسائل مربوط به کل کل دارم ....... مطمئنم از همین پیروزیهای ملی!!!!!!! سو استفاده های رنگی خواهد شد ..... "بحث ملی در رابطه با قرمز و اسمشو نیار مطرح نمیباشد" ...... ارادتمند ....داود

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

به همه حتی طرفداران ابی

آقا مهرداد عزیز سلایق دوستان متفاوته و هیچ ایرادی بر این تفاوت سلیقه نیست. به قول آقا صادق مگه پیدا میشه طرفدار لیورپولی که واسه پیروزی یونایتد در بازیهای لیگ قهرمانان دعا کنه؟ و بالعکس.
از طرفی گاها شاهد همین بحث در تاپیک تیمهای دیگه هم بودیم که اونجا هم تفاوت سلایق وجود داشت.
بعضیها به دید ملی بهش نگاه میکنن و بعضیها به دید باشگاهی.
در رابطه با همین موضوع دید ملی چندین وقت پیش بعد از برد یک تیم ایرانی در مرحله گروهی باشگاههای آسیا، توی تاپیک کل کل با یک نگاه ملی برد رو به دوستداران تیم مربوطه تبریک گفتم ولی به من گفتن که به شما ربطی نداره و نیازی به تبریک شما نیست.
یا همه دیدن که رویانیان با همین دید بازی قبل رفت ورزشگاه آزادی ولی چه برخوردی باهاش کردن!!
خلاصه مطلب اینه برای ایجاد این نگرش ملی باید ظرفیت پذیرش این موضوع وجود داشته باشه.
پ.ن: در کل بهتره راجع به تیم جوون، سرحال، آینده دار و محبوبمون پرسپولیس گپ و گفت کنیم و از نقطه نظرات هم استفاده کنیم. برای بحثهای راجع به تیمهای دیگه هم بعد از تاپیک خدابیامرز کل کل! میشه از تاپیک بحث و تبادل نظر استفاده کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من با تمام حرف های مهرداد جان موافقم با این که خودم یه پرسپولیسیه 6 آتیشه هستم:)

عزیز دل برادر به شخصه نفرت از تیم رقیب مانند خون جلوی چشمم رو گرفته و تحت هیچ شرایطی حاظر به قبول موفقیت برای تیم مقابل نیستم ................ بنده با فرهنگ سازی مهرداد گرامی کاملا مخالفم! ......وامیدوارم با پستهای تنش زا در این رابطه مواجه نشم!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام

جو غالب اینجا خیلی حساس هست نسبت به باشگاه پرسپولیس و ظاهرا موفقیت بقیه باشگاه ها حتی در بازی های آسیایی ابدا مهم نیست ... به هر حال این هم عقیده ای است برای خودش و اگر چه من چندان موافقش نیستم، اما فکر می کنم عاقلانه تر هست که هر نوع صحبت دیگر به تاپیک "تبادل نظر ..." منتقل بشه چون اونجا آزادی بیشتری - با شرط رعایت احترام و بدور از متلک گفتن و ... - برای بحث کردن وجود داره.

در مورد پست هایی که بعضا پاک شده هم یک بار دیگه تقاضا می کنیم که ترجیحا فقط در مورد پرسپولیس صحبت کنید، هر نوع کل کل یا پست تحریک آمیز در این تاپیک ممنوع هست.

ممنون از توجه دوستان

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
در تکمیل فرمایشات آقا داوود باید عرض کنم که برد یا باخت تیم های دیگه زیاد مهم نیست !

هنوز شأن تاپیک پرسپولیس اینقدر پایین نیومده که درباره تیم های رقیب ( !!؟ ) بحث بشه

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان کسی خبر جدیدی از مهرداد پولادی نداره؟ وضعیت پاش چطوره؟ از کی میتونه بازی کنه؟ مهرداد واسه هافبک دفاعی هم جواب میده ها;)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دوستان کسی خبر جدیدی از مهرداد پولادی نداره؟ وضعیت پاش چطوره؟ از کی میتونه بازی کنه؟ مهرداد واسه هافبک دفاعی هم جواب میده ها;)

فک کنم تا چند وقته دیگه پاش کاملا خوب بشه:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

عزیز شنیدم دوچرخه زدن رو شروع کرده ............. حالا دویدن رو شروع کرده یا نه؟ نمیدونم ..... بازیهای مهرداد وقتی تازه اومده بود تو تیم یادمه .چقدر محکم و دقیق بای میکرد ..... گاهی فقط بازی خودش تنها به چشم میاومد..... امیروارم بعد از این مصدومیت طولانی سزیع اماده بشه و تیم رو تقویت کنه.............

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
تو تمرین امروز پرسپولیس وضعیت مصدومان مشخص شد
نوری وضعیتش فردا معلوم میشه
312jtp0.gif

کفشگری هم که دیروز مصدوم شده بود جمعه میتونه به راحتی بازی کنه
rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif
l-jump.gif

علی عسگری هم که از قبل مصدوم بوده
9lfwh6l2n8vay7ghp2cic.gif

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
فک کنم تا چند وقته دیگه پاش کاملا خوب بشه:)

خبر های خوب زیاد شنیده میشه ... مخصوصا از آینده تیم ...

پولادی داره آماده بازی میشه ... صادقیان و عالیشاه آینده پرسپولیس

و...

جادوگر جاودان, حال و آینده !

تنها دلیلی که ما نتونستیم تو آسیا نتیجه بگیریم فقط و فقط عدم ثبات مدیریت و بازیکنان بوده و بس ...
بازیکن نمیدونه سال دیگه هست یا نه ! مدیریت که در حد ثانیه ای هست !

ای کاش تمامی قرارداد ها 5ساله بسته میشدن...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مرور چند خبر فقط درباره تیم محبوب و بزرگ پرسپولیس .................

تکلیف نوری فردا مشخص می‌شود/ کفشگری به بازی به سپاهان رسید

پرسپولیس نیوز : آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس قبل از دیدار با سپاهان مشخص شد.

کفشگری: برای کسب ۳ امتیاز به مصاف سپاهان می‌رویم/ از اینکه در دربی بازی نکردم ناراحت نیستم

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که این تیم برای کسب ۳ امتیاز به دیدار سپاهان خواهد رفت.

xthumb-fp-23-95b14a58e994bde99cf4944217e1cb4f.jpg.pagespeed.ic.LhKUuzRYW-.jpg

حسین ماهینی: از سپاهان حتی مساوی هم نمی خواهیم / پیر شدیم رفت!

پرسپولیس نیوز : حسین ماهینی با 26 سالگی خداحافظی کرد و پا به 27 سالگی گذاشت به همین مناسبت چند دقیقه ای با او صحبت کردیم.

xthumb-fp-bengar3-f42062e79f880947096733c8b077c29c.jpg.pagespeed.ic.MrNZbEq5pY.jpg

بنگر: سپاهان را با ساکت می شناسم/ از حالا خودمان را مدعی نمی دانیم

پرسپولیس نیوز : محسن بنگر مدافع میانی پرسپولیس معتقد است که این تیم برای بالا بردن شانس قهرمانی خود در لیگ برتر باید سپاهان را شکست بدهد.

بالا