• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
قهرمانی میگن داوره؟
درسته؟
اگه آره قطعا توطئه درکاره.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
قهرمانی میگن داوره؟
درسته؟
اگه آره قطعا توطئه درکاره.
اره داور قهرمانیه
فک کنم خلعتو بزنه:D
عالیشاهو بکشه
صادقیانو اخراج کنه
آخرشم بگه من ندیدم اوون صحنه ها رو

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
علی جان موضوع اینه که تا وقتی یه بازیکن تو لیست باشگاه هست ....چطور میشه ازش نفرت داشت؟ ....یا ازش بدمون بیاد؟ یا مسخرش کنیم؟ یا گیر سه پیچ بهش بدیم؟خب ممکنه کسی از سبک بازی بازیکنی خوشش نیاد!

.... یا اصلا من نظرم این باشه که نوروزی تحت هیچ شرایطی بدرد تیم نمیخوره!!!

این بازیکن به تشخیص باشگاه و دست اندر کارانش! فعلا با تیم قرارداد داره ............. چه درجه ای از کوبش میشه برای یه بازیکن پرسپولیس در نظر گرفت ؟ اونم از طرف هوادارا؟؟؟؟

گاهی یه بازیکن اصلن محبوب هوادار نمیشه ....حالا به خاطر بازیهاش! رفتارش! حتی ریختش!!! .............. ولی جز پیکره تیم محبوبمون هست یا نیس؟:)

بابا میدونم دارم شوخی میکنم .:)

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
داداش علی نیم فصل رضایی و نوروزی و نوری خودشون درخواست دادن برن
خصوصا نوروزی که مدعی هست باید فیکس باشه
ممد نوری هم بد جووری تو گیره گیر کرده چون انتقاد ازش زیاده و نمیتونه کیفیت خوب ارایه بده
احتمال 90 درصد نوری هم بره البته با اینکه وضعش خراب شده این فصل دوسش دارم
امیدوارم حدادی و سعدانم بیان

موافقم . حدادی اگر بیاد که بعید میدونم . اما اگر بیاد خیلی خیلی خوب میشه . میریم برای قهرمانی .

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
داداش اگه منظورت بنده هستم که 100 درصد منظورت منم بله من با 3-4 تا از لیدرا ارتباط دارم
اگر دوستان ناراحتن دیگه پست و خبر نمیذارم ومکدر اوقات دوستان پرسپولیسی عزیز نمیشم
یا علی

یه سوال ساده هست . ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است.
انتظار داری ندونسته و نشناخته بیایم اینجا و یه سری صحبت ها رو بخونیم و گیج بشیم؟
هرچند دل خوشی از لیدر جماعت ندارم

خوشحال میشیم دوست عزیز این حرفها چیه. بیخیال اون کاربر بشین. اون کاربر همش میخواد دعوا کنه .

تو خوبی عزیزم. کار خوبی می کنی بیخیالمون بشی

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
* مهرداد کفشگري در حاشيه تمرين امروز دچار مصدوميت شد و تمرين را ترک کرد. اين در شرايطي است که رضا حقيقي نيز براي بازي جمعه سه کارته است.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
* مهرداد کفشگري در حاشيه تمرين امروز دچار مصدوميت شد و تمرين را ترک کرد. اين در شرايطي است که رضا حقيقي نيز براي بازي جمعه سه کارته است.

پس میمونه همون مارکو........................

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

جایی ذکر نشده که نمیتونه جمعه بازی کنه
احتمالا به بازی جمعه میرسه
خیلی دوس دارم تو ترکیب اصلی پرسپولیس ببینمش:)

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
والا اون بازی که من از این بازیکن دیدم . میگم این اصلن فوتبالیست نیست . موندم چه طوری اینو علی دایی گرفت . فصل قبل دوتا بازیکن خارجی خوب داشتیم که ...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
والا اون بازی که من از این بازیکن دیدم . میگم این اصلن فوتبالیست نیست . موندم چه طوری اینو علی دایی گرفت . فصل قبل دوتا بازیکن خارجی خوب داشتیم که ...

بی انصاف نباش دیگه...
فصل قبل یکی دوتا بازیه خوب انجام داد:D

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اخ اخ گفتی اون دانوفسکی واقعا عالی بود اگه نگیم از بازیکن های ایرانی بهتر نبود حداقل جز بهترین ها بود گل که می زد پاس گل می داد جنگنده بازی می کرد سانتر عالی هم که داشت یعنی خداییش از یه بازیکن خارجی مگه چه انتظار دیگه ای داریم من نمی دونم این چه دردی هر سال حتی اگه یه بازیکن خارجی خوب هم باشه می ندازیمش بیرون تا سال بعد یه بازیکن دیگه بیاریم همین نیلسون هم نمی خواستن تمدید کنن دروازبان گیر نیاوردن مجبور شدن کلا یا مسولان پرسپولیس یادشون رفته که از هر 10 تا بازیکن خارجی که پرسپولیس می گیره 9 تاش بنجل درمیاد و اگه یکی خوب در اومد باید غنیمت دونست حفظش کرد یا اینکه از کنار این دلالا قطره ابی هم تو حلق اینا می چکه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
اره داور قهرمانیه
فک کنم خلعتو بزنه:D
عالیشاهو بکشه
صادقیانو اخراج کنه
آخرشم بگه من ندیدم اوون صحنه ها رو

نگو
خدا رحم کنه

بد موقعی به پست ما خورد! البته بقیه هم که داوری کردن تر زدن
خدا ختم به خیر کنه
نگران شدم ولی خب مگه قبلیها خوب سوت زدن ! دارم دلمو خوش میکنم

Last edited by a moderator:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
سپاهان - پرسپوليس؛ مسابقه فينال گونه

اين بازي را مي‌توان يکي از ديدارهاي فينال گونه و جذاب ليگ برتر دانست. از نظر فني پرسپوليس نسبت به فصل گذشته بسيار قدرتمند‌تر و جوان‌تر شده است. سرمربي تيم هم علي دايي است. از سويي ديگر زلاتکو کرانچار مربي با تجربه‌اي است که تاکنون پنج مرتبه مقابل پرسپوليس قرار گرفته و دو برد، دو مساوي و يک باخت داشته است. او به خوبي پرسپوليس را مي‌شناسد. به ويژه اينکه خودش هم زماني در اين تيم مربيگري کرده است البته علي دايي پرسپوليس متفاوتي با حضور بازيکنان جوان و با انگيزه ساخته است.

سرخ‌پوشان در اين بازي محمد نوري کاپيتان اول خود را به احتمال فراوان به دليل مصدوميت و رضا حقيقي را به دليل محروميت در اختيار ندارند، البته حميد علي عسگر نيز با تشخيص کادر پزشکي نمي تواند براي تيم دايي به ميدان برود.

و در آن سوي ميدان هم شجاع خليل‌زاده مدافع سپاهاني‌ها شايد به دليل مصدوميت بازي نکند. سوکاي و محرم نويدکيا نيز به دليل مصدوميت کهنه‌شان نمي توانند زردپوشان اصفهاني را مقابل سرخ ها همراهي کنند، علاوه بر اين مجتبي جباري نيز به دليل بلاتکليف بودن شرايطش يکي ديگر از غايبان تيم سپاهان خواهد بود.

تقابل قاسم دهنوي هم با سپاهان جالب توجه است. او با اين تيم در تمرينات پيش فصل به اردوي خارج از کشور هم رفت ولي در نهايت به پرسپوليس آمد. رويارويي او با زرد پوشان اصفهاني و همچنين يادآوري آب هاي مشکوک فصل گذشته در اصفهان هم بيانگر حاشيه‌هاي زياد اين بازي هم خواهد بود. علي دايي و پرسپوليس در نصف جهان به دنبال 20 امتيازي شدن و صدرنشيني هستند و سپاهان هم که تلاش مي‌کند همچنان در کورس قهرماني بماند بايد سه امتياز اين بازي خانگي را بگيرد.

سرخ‌پوشان تهراني در صورت توقف فولاد مقابل سايپا مي‌توانند به صدر جدول برسند. آنها بهترين خط دفاع ليگ را تا هفته نهم در اختيار دارند از سويي ديگر محمد غلامي با 5 گل زده يکي از دو گلزن برتر ليگ سيزدهم در سپاهان حضور دارد و نبرد او با مدافعان پرسپوليس و نيلسون، درواز‌‌ه‌بان آماده برزيلي هم از نکات قابل توجه اين بازي است.

در سپاهان شاهد تغيير و تحول مديريتي هم بوده‌ايم و بايد ديد سپاهان بدون حضور عليرضا رحيمي مديرعامل سابق باشگاه چطور نتيجه مي‌گيرد؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دوستان عزیزم
من قبل دربی گفتم این عالیشاه از قصد کارت زرد میگرفت تا به دربی نرسه!

میتونیم اینو در سال های آینده در استقلال ببینیم!

اما بازم شک داشتم که امروز اینو دیدم و کم کم داره شکم بر طرف میشه!
درسته منم دوست دارم استقلال افتاخار ایران قهرمان اسیا شه ولی حرفاشو با منظور زده!

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    28.6 KB · نمایش ها: 55

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
حتمن ببینید .

سرویس ویدئو – کودک با استعداد اردبیلی

این همونیه که منظورمون بود .
دمت گرم
باور کن اگه فیلم همین چند ثانیه رو برا باشگاه هایی همچون مادرید و بارسلونا منچستر ... از این دست باشگاه های بزرگ بفرستن بهتون قول می دم کمتر از یه هفته استعداد یاب هاشون ایران باشن تو این سن به این شکل بازی کردن با اموزش درست بازیکنی در کلاس جهانی ازش در میاد حالا می خواد این بازیکن اهل هر کجای این کره خاکی باشه

بالا