• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
سپاهان امسال تیمش فرازو نشیب زیاد داشته.یا فاجعه بوده یا عالی و معمولا حد وسط نداره.جباری هم که سر کارشون گذاشته و نوید کیا هم که مصدومه و جمشیدیان رو هم که دیگه ندارن.الان نقطه ضعفشون خط میانی که اگر این حقیقی یکم به خودش بیاد میتونیم به برد امیدوار باشیم.با حضور صادقیان و عالیشاه میشه به برد امید داشت.اما علی دایی بعضی وقتها بدجوری محتاط میشه بخصوص تو بازیهای حساس که امیدوارم جمعه اینجوری نباشه چون اگر نصف بازی فولاد هم باشیم سپاهان رو میبریم.

برادر گرامی، حقیقی محرومه. ولی دایی میتونه از توانایی های کفشگری بهره ببره. به شخصه خیلی بازی شو پسندیدم

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
برادر گرامی، حقیقی محرومه. ولی دایی میتونه از توانایی های کفشگری بهره ببره. به شخصه خیلی بازی شو پسندیدم

کفشگری خیلی خوبه
حتی بنده از چهره ایشون هم خوشم میاد : دی

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
با الله !!!! :D

سلام علیکمممممممممممممممممم !!!!

دل ما که برای بچه ها تاپیک تنگ شد ! شمارو نمیدونم ;)

آقا یه خبر خوب بدم !؟ دیشب خواب دیدم سپاهان رو 4 بر 2 میبریم :D

جرات نکردم به خانمم بگم خواب فوتبال دیدم ! گفتم بیام اینجا بگم شما بگید خیرههههههههههههه :D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
به تیتر این روزنامه توجه کنید!!!

600_Hadaf-1392-06-26.jpg

حالا مصاحبه کفشگری رو بخونید:

كفشگري : دهنوي 6 تا ریه دارد،از بازي كنارش خجالت مي كشم !/حقیقی هميشه جدي است و جانش را براي تيم مي گذارد/ در پرسپوليس هيچ بازيكني به فكر خودش

و صحبتش درباره دهنوی:
مهرداد درباره احتمال حضور خود در این بازی و همکاریش با قاسم دهنوی افزود:« آدم کنار دهنوی بازی می‌کند، خجالت می‌کشد. ماشاءا... شش تا ریه دارد. بس که می‌دود شرمنده می‌شوی. البته هنوز که مشخص نیست بازی کنم، امیدوارم بتوانم در تمرینات نظر سرمربی را جلب کنم.»

پ.ن: واقعا اینها چی فکر کردن پیش خودشون که همچین تیتری رو زدن؟؟؟!!!

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
به تیتر این روزنامه توجه کنید!!!

مشاهده پیوست 453840

حالا مصاحبه کفشگری رو بخونید:

كفشگري : دهنوي 6 تا ریه دارد،از بازي كنارش خجالت مي كشم !/حقیقی هميشه جدي است و جانش را براي تيم مي گذارد/ در پرسپوليس هيچ بازيكني به فكر خودش

و صحبتش درباره دهنوی:
مهرداد درباره احتمال حضور خود در این بازی و همکاریش با قاسم دهنوی افزود:« آدم کنار دهنوی بازی می‌کند، خجالت می‌کشد. ماشاءا... شش تا ریه دارد. بس که می‌دود شرمنده می‌شوی. البته هنوز که مشخص نیست بازی کنم، امیدوارم بتوانم در تمرینات نظر سرمربی را جلب کنم.»

پ.ن: واقعا اینها چی فکر کردن پیش خودشون که همچین تیتری رو زدن؟؟؟!!!

به اینا میگن وارد کردن پول حروم به زندگی ، با دروغ کاری میکنه که ملت بخرن روزنامه رو . این دقیقا شکل کلاه برداری هست و شاید هم بدتر . ننگ بر مردمی که به هر قیمتی میخوان پول در بیارن .

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

همیشه همینطور بوده... یکی سنگی میندازه و فرار میکنه. این سنگ ممکنه سر کسی رو بشکنه و ممکنه خطری هم ایجاد نکنه. اما از بی مسوولیتی و منفعت طلبی یه عده، برای دیگران فقط اتلاف انرژی و وقت و اعصاب میمونه تا آثار این خوخواهی ها رو پاک کنن... رسانه ها در ایران سالهاست که فقط غوغا سازی میکنن تا در نتیجه اش فروششون رو بالا ببرن. اخلاق حلقه گم شده روابط اجتماعی ماست. در خیلی جاهای دیگه هم دیده میشه اما وقتی تیتر روزنامه ها میشه و صدها هزار نفر میخوننش و خیلی هاشون به نادرست بودنش پی میبرن، به تدریج عادتی در جامعه جا میفته که : "تو بگو... کی به کیه..." . دریغ که منافع عده ای یر همین بی اخلاقی هاست و هیچکس جلو این جریان رو نمیگیره...

پاینده باشید

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درباره کریم باوی: تو ستاره بودی، به همان شب عزیز قسم! - Goal.com

1- می شود مثل یک جمعدار اموال کارخانه ای که یک برگه کاغذ دستشان می گیرند و می روند توی انبار تا ثابت کنند انباردار احتمالاً دست به لفت و لیس زده و چند میخ را یواشکی توی جورابش قایم کرده و به خانه برده است، حرف های کریم باوی در برنامه نود را لیست کرد، جلوی بعضی ها تیک زد یعنی بلوف! روی بعضی ها خط کشید یعنی اغراق! از کنار بعضی هایش گذشت یعنی فراموشکاری در گذر زمان! دور بعضی دایره کشید یعنی خاطره سازی و دست بُردن در اتفافات گذشته! .. می شود همه این کارها را کرد و بعد گردن افراشت یعنی من ـ« اسنودن» هستم! ویکی لیکس فوتبال آرشیو ذهنی من است! شما بروید نان و ماست تان را بخورید! ...

2- مقایسه بازیکنان دو نسل با همدیگر از اساس کار درستی نیست، قدیمی ها دنیای خودشان را داشته اند، دلار را به قیمت آن زمان می خریدند و از اینکه سوار هواپیما شده اند ذوق می کردند و احتمالاً از خلبان می خواستند وقتی از بالای شهرشان رد می شود یک بوق به افتخارشان بزند. بازیکنان حالا به اینکه کریم باوی کفش برای بازی نداشته است می خندند، باور نمی کنند، پول یک جفت جوراب شان از درخشان ترین دستمزد دوران بازیگری کریم باوی و نسل او بیشتر است، به همین خاطر دلیلی نمی بینند خیلی به حرف های مردی که حالا می لنگد، چاق شده است و آشکارا در دو -دوتا چهارتای زندگی مانده است گوش بدهند، بیشتر به نظرشان افسانه های محلی می آید تا خاطره های واقعی! نسل جدیدی که فوتبال های دهه 60 را ندیده است هم پای تلویزیون و توی فیسبوک شروع می کند به شکلک در آوردن، به مزه پراندن و مچ گرفتن از کریم باوی و ابراهیم تهامی و هرکس دیگری که دهه اش گذشته است. لذت می برند از اینکه بروند کنار یک قفس و از پشت میله های آهنی به شیر پیر و فرتوتی که آنجاست، سوزنی بزنند و وادارش کنند به نعره! به نعره ای توخالی با یال و کوپال و دندان های ریخته! شیر که پیر می شود شغال هم دُم او را می کشد.

3- عادل فردوسی پور می تواند یک کینک کُنگ باشد، به همان اندازه مهربان و عاشق، به همان اندازه خطرناک و بی رحم! او به برنامه اش، به مخاطبین رنگارنگ اش فکر می کند، به همین خاطر با همه عشق و علاقه ای که به دهه 60 فوتبال ایران دارد بدش نمی آید هر از گاهی سنگی بزند به خانه شیشه ای بازیکنان قدیمی! کریم باوی با اندام ترکه ای و چالاک اش ستاره بود، از همان ستاره هایی که وقتی عکسشان می نشست روی جلد کیهان ورزشی، حاضر بودیم پول خریدنش را گدایی کنیم. ما به او و نسلی که در روزهای خاکستری و تلخ دهه 60 به ما شور و شوق و لذت می دادند مدیونیم. روزهایی که «صف» نماد برابری بود، روزهایی که گلوله رایگان تقسیم می شد، روزهایی که بوی باروت می داد، شب هایی که برق نبود، و فوتبال نیم بند دریچه ای بود برای نفس کشیدن. حراج کردن آبروی کریم باوی و سنگ زدن به باورهای قدیمی نسل ما و اسباب مضحکه شدنش احیاناً توسط مهاجمان قرمزپوشی که بعد از 70بازی هنوز اندازه انگشتان یکدست گل نزده اند به سود چه کسی است؟ ما کریم باوی، ابراهیم تهامی، رضا احدی، عبدالعلی چنگیز، مجید نامجو مطلق، فرشاد پیوس، سیروس قایقران، قاسم کشاورز، اکبر یوسفی، محسن گروسی، شاهین بیانی، سیدمهدی ابطحی، سیدعلی افتخاری، رضا حسن زاده، محسن عاشوری و .... را دوست داریم، آنها به روزهای یکدست و بی روح کودکی و نوجوانی ما رنگ پاشیدند، حتی اگر حالا چاق، با موهای ریخته، پاهایی که می لنگد و قیافه هایی که اصلاً به نظر نمی رسد یکبار به توپ لگد زده باشند بیایند و در برنامه 90 کمی اغراق بکنند. حرمت آنها را حفظ کنیم. آدمها پا که به سن می گذارند و دهه شان که می گذرد دست می برد توی خاطراتشان و آنها را بازسازی می کنند. این اتفاق برای ما هم رخ می دهد، برای عادل فردوسی پور هم! یک روز شاید سی سال دیگر، مجری جوانی، عادل فردوسی پور را به برنامه ای تلویزیونی دعوت می کند و او از مخاطبان میلیونی اش در روزهای اوج 90 حرف می زند و ممکن است خیلی ها باور نکنند و بگویند پیرمرد! چقدر با اعتماد به نفس دروغ می گوید! ..... وقتی برای بازیکنان نیمه متوسط و میلیاردی فوتبال هورا می کشیم، یادمان باشد به ستاره های قدیمی این فوتبال بی رحم احترام بگذاریم، آنها ستاره های شب های بی ستاره زندگی ما بودند، به همان شب عزیز قسم!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
وقتی میگم عادل حرفه ای نیست همینه. سرشو یک دفعه میبره تو میز. شونه هاش میپره بالا. هنوز که هنوز بعضی موقع جلوی دوربین خجالت و شرم داره و دست و پاشو گم میکنه.
هزار نکته دیگه که یکی موندن و دست نخوردن همچین هنز هم نیست. بالاخره مجری یه ظرافتهایی باید داشته باشه. البته این حرف من انقلت داره که اگر میخواست درست بشه مثل بقیه مجریهای تلویزیونی و رادیویی کشور تمام مجریگریو در اداهای نامربوط و صدای ضخیم میدونن میشد که ما به همین ناپختگیت راضی هستیم

میشد قبل از بازی کمی کار روی حرف و . . . میکرد نه صرف گریم.
بالاخره همین الانش هم خیلی از فوتبالیستهای ما حرف زدن بلد نیستن چه برسه اون موقع. من که خیلی ناراحت شدم. چهارصد بار گفت به این شب عزیز . . .
همش فکر میکردم بزرگتری از خودمه رفته اونجا و با هربار چرت و پرت گفتن من غرق خچالت میشدم
خوب نیست آقای قادر خان

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دریبل های بچه کوچولو هرو دیدین ؟ کل برنامه یه طرف این بچه رو باید ببرن مدرسه بارسلونا یا ... خیلی راحت همه رو جا میذاشت .

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دریبل های بچه کوچولو هرو دیدین ؟ کل برنامه یه طرف این بچه رو باید ببرن مدرسه بارسلونا یا ... خیلی راحت همه رو جا میذاشت .

وایی خدا واقعا عجوبه ای بود انصافا حرکتایی میزد دوستان کسی نمیتونه لینک دانلود از این قسمت برنامه 90 بده واقعا ته خلاقیت بود حیف که ایران فقط به پارتی نگاه میکنه نه به فوتبال این میتونه ستاره آسیا بشه اگه خرابش نکنن

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
ولی واقعا تکان دهنده بود ، چقدر بده ما تازه به دوران رسیده های تحصیل کرده !!! بخواهیم با لفظی تحقیر آمیز با دیگران صحبت کنیم .

آقای فردوسی پور ! در زمین فوتبال ، جلوی این پیر لنگان ! هنوزم که هنوزه ! باید زانو بزنی ....

چه خوب گفتند که ادب مرد به ز دولت اوست

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
وقتی میگم عادل حرفه ای نیست همینه. سرشو یک دفعه میبره تو میز. شونه هاش میپره بالا. هنوز که هنوز بعضی موقع جلوی دوربین خجالت و شرم داره و دست و پاشو گم میکنه.
هزار نکته دیگه که یکی موندن و دست نخوردن همچین هنز هم نیست. بالاخره مجری یه ظرافتهایی باید داشته باشه. البته این حرف من انقلت داره که اگر میخواست درست بشه مثل بقیه مجریهای تلویزیونی و رادیویی کشور تمام مجریگریو در اداهای نامربوط و صدای ضخیم میدونن میشد که ما به همین ناپختگیت راضی هستیم

میشد قبل از بازی کمی کار روی حرف و . . . میکرد نه صرف گریم.
بالاخره همین الانش هم خیلی از فوتبالیستهای ما حرف زدن بلد نیستن چه برسه اون موقع. من که خیلی ناراحت شدم. چهارصد بار گفت به این شب عزیز . . .
همش فکر میکردم بزرگتری از خودمه رفته اونجا و با هربار چرت و پرت گفتن من غرق خچالت میشدم
خوب نیست آقای قادر خان

چی شده؟

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
ولی واقعا تکان دهنده بود ، چقدر بده ما تازه به دوران رسیده های تحصیل کرده !!! بخواهیم با لفظی تحقیر آمیز با دیگران صحبت کنیم .

آقای فردوسی پور ! در زمین فوتبال ، جلوی این پیر لنگان ! هنوزم که هنوزه ! باید زانو بزنی ....

چه خوب گفتند که ادب مرد به ز دولت اوست

ولش داداش قلعه نوعی خوب گفت دمش گرم این مردک عادل اصلا شعورش به اینچیزا قد نمیده چی میفهمه استوره چیه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خلعتبري:رضايت دايي مهم‌ترين خواسته من است

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليسي‌ها گفت: من قطعا با هيچ کدام از هواداران و حتي خود سپاهان مشکلي ندارم و آنها من را دوست دارند.
00945713.jpg

محمدرضا خلعتبري در مورد آخرين وضعيت خودش در پرسپوليس اظهار داشت: خوشبختانه هر روزي که مي‌گذرد با جوان‌ها و دوستان خودم در پرسپوليس بيشتر نزديک‌تر و هماهنگ‌تر مي‌شوم و خوشبختانه با اين وضعيت به نظرم در آينده خيلي بيشتر مي‌توانم به پرسپوليس کمک کنم.

به گزارش فارس ، وي درباره پست بازي خودش نيز گفت: من با نظر دايي به
پرسپوليس آمدم تا به اين تيم کمک کنم. پستم را دايي مشخص مي کند. البته در بازي قبلي بيشتر شبيه يک بازي‌ساز بودم ولي برايم فرقي ندارد چون دوست دارم در همه جاي زمين باشم. براي من مهمترين موضوع اين است که دايي از من راضي باشد.

خلعتبري در مورد رويارويي‌اش با سپاهان اين بار با پيراهن
پرسپوليس نيز گفت: سپاهان را همه مي‌شناسند و نياز به تعريف من نيست. ما اصلا نبايد کاري داشته باشيم که وضعيت تيم‌ها در جدول ليگ برتر چه طور است. خوشبختانه با زمين اصفهان بسيار آشنا هستم اما مي‌دانم کارمان سخت است.

وي افزود: سپاهان تيمي بابرنامه و داراي کادر فني خوبي است و بازيکنان و هواداران خوبي هم دارد و به همين دليل کار براي ما در اصفهان سخت است. من يک بار گفتم با هواداران اصفهاني هيچ مشکلي ندارم و تازه جالب است بدانيد آنها من را خيلي هم دوست دارند و من هيچ مشکلي با آنها ندارم.

خلعتبري در پايان درباره احتمال گلزني‌اش گفت: ما بايد با برنامه مقابل سپاهان ظاهر شويم. من در هر بازي تمام سعي و تلاشم را مي‌کنم تا دل هواداران را شاد کنم. حالا يا گل مي‌زنم يا به بچه‌ها پاس گل مي‌دهم. ما بايد در اصفهان قدر موقعيت‌هايمان را بدانيم چون واقعا مقابل سپاهان کار سختي داشتيم و بايد از کمترين فرصت‌ها بهترين استفاده را کنيم تا جايگاه‌مان را در جدول از دست ندهيم.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اون بچه رو از همین الان باید تمرین ها سخت بدن!

مثلا روزانه 2ساعت دویدن!اون اگه تمرین سخت کنه از همین الان بدنش سخت میشه و سرعتش هم میره بالا +تکنیک هم که داشت!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اون بچه رو از همین الان باید تمرین ها سخت بدن!

مثلا روزانه 2ساعت دویدن!اون اگه تمرین سخت کنه از همین الان بدنش سخت میشه و سرعتش هم میره بالا +تکنیک هم که داشت!
کی پخش کرد من ندیدم کلا گلاب به روتون دو بار در طول برنامه از پایه تلویزیون پا شدم رفتم ببین چیرو از دست دادم کسی فیلمی چیزی ازش نداره ما هم ببینیم:eek:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]رويانيان: همه اتفاقات را رصد مي‌کنيم[/h]
[h=2] محمد رويانيان گفت: اميدوارم سپاهاني‌ها در بازي مقابل پرسپوليس دنبال حاشيه نباشند.[/h]
00941670.jpg

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره ديدار اين هفته تيمش برابر سپاهان و اينکه با توجه به رقابت دو تيم در فصل نقل و انتقالات بازي به نوعي حيثيتي خواهد بود، گفت: اميدوارم بازي تماشاگرپسندي را از هر دو تيم شاهد باشيم. به نظرم سپاهان بايد به دنبال ارائه بازي جوانمردانه در داخل زمين باشد. اميدوارم آنها دنبال حاشيه‌سازي نباشند.

به گزارش ايسنا ، وي در پاسخ به اين سوال که منظورتان ماجراي آب‌هاي آلوده فصل قبل است، گفت: به طور کلي مي‌گويم. مي‌خواهيم ديداري ببينيم که هواداران از ديدنش لذت ببرند و در شأن نام دو باشگاه باشد. اميدوارم مسائلي در اصفهان پش نيايد که باعث ناراحتي شود. ما به طور دقيق همه اتفاقات را رصد مي‌کنيم و اگر چيز خاصي ببينيم به مراجع ذي‌ربط اعلام مي‌کنيم. انتظار بازي جوانمردانه از سوي سپاهاني‌ها دارم و همينطور از هواداران خوب و با فرهنگ اصفهاني انتظار دارم که ظرفيت خود را نشان دهند تا فضاي خوبي در فولاد شهر رقم بخورد.

رويانيان درباره تغيير مديرعامل سپاهان گفت: ما دوست داشتيم رحيمي در سپاهان بماند چرا که مدير خوبي است. از رفتن او متاسف هستيم. به هر حال او زحمات زيادي براي سپاهان کشيد و اميدواريم مدير جديد موفق باشد.

رويانيان درباره مصاف استقلال با بوريرام در ليگ قهرمانان آسيا هم گفت: به عنوان يک ايراني دوست دارم که استقلال از اين مرحله صعود کند. چرا که برد آنها به نفع ماست و باخت آنها به ضرر فوتبال‌مان تمام مي‌شود. اين کمترين آرزويي است که مي‌توانم برايشان بکنم و اميدوارم نماينده ايران به نيمه نهايي برسد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس همچنين درباره نشست خود با مهدوي‌کيا به ايسنا گفت: مهدوي‌کيا به ما گفت فعلا عجله نکنيد و راضي نيستم در اين شرايط بازي بگذاريد اما من گفتم اشکالي ندارد. در واقع ما هماهنگي‌هاي خود را انحام داده بوديم. با اين وجود، در حال حاضر تيم پيشکسوتان ميلان آمادگي خود را براي بازي با پرسپوليس اعلام کرده و به زودي توافقات نهايي را در اين رابطه انجام مي‌دهيم.

بالا