• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مرور اخبار تیم :

xthumb-fp-mahdavikia-8ad8413b80da5cac21ee76e54fcdd3cd.jpg.pagespeed.ic._k8Av-WqWL.jpg

مهدوی‌کیا: پرسپولیس می‌تواند ناکامی‌های گذشته را جبران کند/سال قبل اتفاقاتی در اصفهان افتاد که در فوتبال نادر بود

xthumb-fp-k.bagheri-45256786bd4758cbceb6dd2c14e3e3f2.jpg.pagespeed.ic.XgVecmRh2Q.jpg

باقری:برای دل خودم بازی می‌کنم نه برای بازگشت به فوتبال/مهدوی‌کیا لطف دارد اما دیگر نمی‌توانم بازی کنم

xthumb-fp-Bengar-tamrin-6b3d643d5e49f0419e4e44c61cb1c5bd.jpg.pagespeed.ic.jmH_7u-bAK.jpg

بنگر: حتی شده باید با گل نیلسون سپاهان را ببریم/ سپاهان پولم را ندهد شکایت می کنم

xthumb-fp-seyedsalehi2-856f340f9e29dfc8fe6b975a31bcb484.jpg.pagespeed.ic.2YwnDk-qJz.jpg

سیدصالحی: خودخواه نیستم که در زمین فقط به فکر خودم باشم/ با پیراهن ۳ تیم به سپاهان گل زده‌ام

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,939

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

..........................ROAD to CHAMPION..........................

xleague.jpg.pagespeed.ic.KFPRYpm7HD.jpg

هفته دهم
*جمعه 29/6/92
سپاهان اصفهان - پرسپوليس، ساعت 20، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

هفته یازدهم
*پنجشنبه 4/7/92
پرسپولیس - فجر ساعت 17 و 20 دقیقه ورزشگاه آزادی

هفته دوازدهم
*جمعه 12/7/92
صبای قم- پرسپولیس ساعت 18 و 15 دقیقه ورزشگاه یادگار امام قم

هفته سیزدهم
*جمعه 26/7/92
پرسپولیس - داماش ساعت 18 ورزشگاه آزادی

هفته چهاردهم
* یکشنبه 5/8/92
راه‌آهن-
پرسپولیس ساعت 15 و 30 دقیقه ورزشگاه تختی تهران

هفته پانزدهم
* چهارشنبه 15/8/92
پرسپولیس- استقلال خوزستان ساعت 17 و 30 دقیقه ورزشگاه آزادی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تمرينات اختصاصي نوري و گلزني دايي
[h=1]گزارش تمرين تيم پرسپوليس[/h]
[h=2]تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که محمد نوري اختصاصي تمرين کرد ولي حضورش در بازي جمعه مقابل سپاهان قطعي نيست.[/h]
00945185.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 17 و 10 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس ابتدا بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به کارهاي سرعتي پرداختند. در مرحله بعدي دو گروه حفظ توپ و تمرين گلزني را در دستور کار خود قرار دادند و در مرحله آخر نيز در قالب دو تيم به فوتبال دست‌گرمي در زمين هندبالي پرداختند.

به گزارش فارس، در تمرين امروز کفشگري در ترکيب اصلي جايگزين رضا حقيقي شد. اين بازيکن به دليل سه کارته بودن در بازي جمعه غايب است.

* 40 هوادار تمرين امروز را نظاره‌گر مي‌کردند.

* شوت‌زني و گلزني‌هاي علي دايي در تمرين امروز باعث شد هواداران او را به شدت تشويق کنند.

* محمد نوري اختصاصي به دور زمين دويد. او اعلام کرد فعلا کمي از ناحيه کشاله درد دارد و به همين دليل حضورش در بازي جمعه در پرده‌اي از ابهام قرار دارد. البته حميد علي‌عسگر امروز اختصاصي به دور زمين دويد.

* گلزني‌هاي سيدجلال حسيني باعث شد تا دايي او را بارها تشويق کند.

* کريم باقري نيز در تمرين امروز دقايقي پا به توپ شد.

* در هنگام حفظ توپ و پرسينگ اعضاي تيم بنفش که شامل بازيکنان اصلي بود بارها به تذکرات دايي گوش نکردند و همين موضوع باعث شد دايي براي آنها جريمه در نظر بگيرد البته اين بازيکنان سعي کردند از جريمه دايي فرار کنند ولي دايي آنها را نگه داشت و با سوت‌هايي که مي‌زد جرائم بازيکنان را به دقت اجرا کرد.

* مهرداد کفشگري در حاشيه تمرين امروز دچار مصدوميت شد و تمرين را ترک کرد. اين در شرايطي است که رضا حقيقي نيز براي بازي جمعه سه کارته است.

* تمرينات تيم فوتبال
پرسپوليس قرار است روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه پشت در‌هاي بسته برگزار شود.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
توی بازی با سپاهان حقیقی محرومه!!
به نظرم الان بهترین فرصته برای کفشگری و غریبی که بتونن تو پست هافبک خودنمایی کنن
امیدوارم دایی تو بازی با سپاهان ازینا استفاده کنه.... مطمئنم یه بار بیارشون تو زمین از بازی بعدی فیکس میشن:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
توی بازی با سپاهان حقیقی محرومه!!
به نظرم الان بهترین فرصته برای کفشگری و غریبی که بتونن تو پست هافبک خودنمایی کنن
امیدوارم دایی تو بازی با سپاهان ازینا استفاده کنه.... مطمئنم یه بار بیارشون تو زمین از بازی بعدی فیکس میشن:)

شنیده بودم ......مارکو رو میخواد بزاره!؟ ........... پستش به حقیقی میخوره؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دانلود تیزر مستند هویت سرخ - Perspolisnews.Com

من عاشق این مجموعه خواهم شد... از همین حالا در انتظارم...

این تیم واقعا عشقه ... این همهههههههههههههه اسطوره ... یکی از یکی قوی تر و پُر آوازه تر و عاشق تر ... تمام تیمها به خصوص یکی دوتا از اینکه حتییییییییییی 1 دونه از اینارو هم ندارن حسرت میخورن

حتی یدونه ! حالا ببین این تیم چند تا اسطوره داره که کل فوتبال ایرانو با اینا میشناسن

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مرور اخبار:

xthumb-fp-norouzi-a1477d13e0c8aa71fe4c4d12fd295b53.jpg.pagespeed.ic.4nR46K22f7.jpg

نوروزي به كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس مي رود

پرسپولیس نیوز : هادي نوروزي مهاجم تيم پرسپوليس در پي درگيري اش با تعدادي از هواداران اين تيم، به كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس فراخوانده شد.

xthumb-fp-aliasghari-c0e89055054bfe01315a2b6e105cbe59.jpg.pagespeed.ic.4CUBX7Tcc5.jpg

علی‌عسگر مقابل سپاهان هم نمی تواند بازی کند / رقابت دایی و خلعتبری در حاشیه تمرین امروز!

پرسپولیس نیوز : حمید علی‌عسگر با تشخیص کادر پزشکی بازی مقابل سپاهان را از دست داد.

xthumb-fp-3-f57137f5c844bed118c1cab761cfd52a.jpg.pagespeed.ic.gZnvGZWMSN.jpg

کفشگری جای حقیقی را گرفت و مصدوم شد/ تمرینات اختصاصی نوری و گلزنی دایی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شنیده بودم ......مارکو رو میخواد بزاره!؟ ........... پستش به حقیقی میخوره؟

نـــــــــــــــــــــــــه؟ راست میگی؟ باید به جوونا بازی بده چیزی که ازش پشیمون نمیشه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

مرور اخبار:

xthumb-fp-norouzi-a1477d13e0c8aa71fe4c4d12fd295b53.jpg.pagespeed.ic.4nR46K22f7.jpg

نوروزي به كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس مي رود

پرسپولیس نیوز : هادي نوروزي مهاجم تيم پرسپوليس در پي درگيري اش با تعدادي از هواداران اين تيم، به كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس فراخوانده شد.

xthumb-fp-aliasghari-c0e89055054bfe01315a2b6e105cbe59.jpg.pagespeed.ic.4CUBX7Tcc5.jpg

علی‌عسگر مقابل سپاهان هم نمی تواند بازی کند / رقابت دایی و خلعتبری در حاشیه تمرین امروز!

پرسپولیس نیوز : حمید علی‌عسگر با تشخیص کادر پزشکی بازی مقابل سپاهان را از دست داد.

xthumb-fp-3-f57137f5c844bed118c1cab761cfd52a.jpg.pagespeed.ic.gZnvGZWMSN.jpg

کفشگری جای حقیقی را گرفت و مصدوم شد/ تمرینات اختصاصی نوری و گلزنی دایی

خداکنه نوروزی رو اخراجش کنن:D
اینطور که معلومه فک کنم کفشگری به جای حقیقی میاد
علی عسگر هم همون یهتر که نتونه بازی کنه:lol:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خداکنه نوروزی رو اخراجش کنن:D
اینطور که معلومه فک کنم کفشگری به جای حقیقی میاد
علی عسگر هم همون یهتر که نتونه بازی کنه:lol:

ماشاله این همه انرژی منفی!!!:wacko::D

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
خمیازش تو دربی رو یادتون رفت :))
اینقدر به خمیازه گیر ندین خمیازه کشیدن فقط به خاطر کم خوابی و خستگی نیست ادم تو سرحال ترین حالتش هم امکان خمیازه کشیدن داره و یه امری غیر ارادی و در راستای دفع کربن دیکسید زاید بدن هست این گزارش گر ها و تصویر بردار ها ایرانی هم که 90 دقیق کنار زمین سرپا 4 چشمی مراقبن که فقط دوتا از این صحنه ها شکار کنن پاداش اخر ماهشون در بیاد

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

علی جان موضوع اینه که تا وقتی یه بازیکن تو لیست باشگاه هست ....چطور میشه ازش نفرت داشت؟ ....یا ازش بدمون بیاد؟ یا مسخرش کنیم؟ یا گیر سه پیچ بهش بدیم؟خب ممکنه کسی از سبک بازی بازیکنی خوشش نیاد!

.... یا اصلا من نظرم این باشه که نوروزی تحت هیچ شرایطی بدرد تیم نمیخوره!!!

این بازیکن به تشخیص باشگاه و دست اندر کارانش! فعلا با تیم قرارداد داره ............. چه درجه ای از کوبش میشه برای یه بازیکن پرسپولیس در نظر گرفت ؟ اونم از طرف هوادارا؟؟؟؟

گاهی یه بازیکن اصلن محبوب هوادار نمیشه ....حالا به خاطر بازیهاش! رفتارش! حتی ریختش!!! .............. ولی جز پیکره تیم محبوبمون هست یا نیس؟:)

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
داداش علی نیم فصل رضایی و نوروزی و نوری خودشون درخواست دادن برن
خصوصا نوروزی که مدعی هست باید فیکس باشه
ممد نوری هم بد جووری تو گیره گیر کرده چون انتقاد ازش زیاده و نمیتونه کیفیت خوب ارایه بده
احتمال 90 درصد نوری هم بره البته با اینکه وضعش خراب شده این فصل دوسش دارم
امیدوارم حدادی و سعدانم بیان

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
علی جان موضوع اینه که تا وقتی یه بازیکن تو لیست باشگاه هست ....چطور میشه ازش نفرت داشت؟ ....یا ازش بدمون بیاد؟ یا مسخرش کنیم؟ یا گیر سه پیچ بهش بدیم؟خب ممکنه کسی از سبک بازی بازیکنی خوشش نیاد!

.... یا اصلا من نظرم این باشه که نوروزی تحت هیچ شرایطی بدرد تیم نمیخوره!!!

این بازیکن به تشخیص باشگاه و دست اندر کارانش! فعلا با تیم قرارداد داره ............. چه درجه ای از کوبش میشه برای یه بازیکن پرسپولیس در نظر گرفت ؟ اونم از طرف هوادارا؟؟؟؟

گاهی یه بازیکن اصلن محبوب هوادار نمیشه ....حالا به خاطر بازیهاش! رفتارش! حتی ریختش!!! .............. ولی جز پیکره تیم محبوبمون هست یا نیس؟:)

ایولاا دااداش داوود

بالا