• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
یکی باید این استعداد یلب روبین کتزان رو پیدا کنه ازش بپرسه واقعا چی ازش دیدی که این همه پولو حرومش کردی؟

انداختنش بیرون دیگه . اینا فکر کردن جوونه به کارشون میاد اومد دیدن چهقدر افتضاحه . به هر حال خیلی ها الان دوست دارن که این دروازه بان بیاد تو دروازه ما .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
برگزیده اخبار تیم:

xthumb-fp-kafshgari-3092ed9c547d07adea7f19904b37d989.jpg.pagespeed.ic.KKssXVSNFY.jpg

[h=2]کفشگری: آخر فصل دایی را روسفید می کنیم/ دیدار با سپاهان هم مثل بقیه بازیها است[/h]

xthumb-fp-rezahaghighi-f33412bc814829ace72a51e671e8a336.jpg.pagespeed.ic.IDWZSVJNaZ.jpg

[h=2]حقیقی: شاید هم یک روز من از بنگر انتقاد کنم/ هافبک دفاعی تیمی هستم که فقط 3 گل خورده است[/h]

xthumb-fp-team-e65c1815a3700a1b14a6d3b4940ccc68.jpg.pagespeed.ic.epIBy_vEiM.jpg

[h=2]پرسپوليسی ها بخشی از مطالبات خود را می گيرند/نظر مساعد كی روش به عاليشاه و صادقيان / پرداخت هزینه تحصیل یک دانشجو توسط دایی[/h]

xthumb-fp-akhbar-ef2932f71281c2e3c927b667de7f9c04.jpg.pagespeed.ic.egyFehWmhe.jpg

[h=2]پرسپولیس ساعت 17 پنجشنبه عازم اصفهان می‌شود[/h]

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
چقدر دوست دارم همچین خبرایی از پرسپولس میشنوم .................

[h=1]کار خیر علی دایی در تمرین امروز پرسپولیس[/h]

ارتش سرخ دات كام :
در تمرین امروز صبح پرسپولیس اتفاق جالبی رخ داد. دختر خانمي كه در دانشگاه قبول شده بود ولي براي ادامه تحصيل استطاعت مالي نداشت به همراه مادرش موفق به ديدار و گفتگو با علي دايي شد و دايي پس از ديدن نمرات بسيار عالي اين دختر خانم در دوران قبل دانشگاه، هزينه ادامه تحصيلش را تا مقطع فوق ليسانس تقبل كرد.​

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
1-6-18488.jpg
بنگر: پرسپولیس زمانی پرسپولیس است که با ۵ امتیاز اختلاف صدرنشین باشد/ یک امتیاز بازی با سپاهان هم خوب است

مدافع تیم فوتبال
پرسپولیس معتقد است کسب یک امتیاز از بازی با سپاهان هم نتیجه مطلوبی برای تیمش به حساب می آید.

محسن بنگر در گفت وگویی در مورد پیروزی
پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: بازی خوبی بود. ما در نیمه اول برتر از حریف ظاهر شدیم و به گل رسیدیم و در ادامه هم سعی کردیم بازی را اداره کنیم. در نهایت کسب 3 امتیاز مهم بود که خوشبختانه حاصل شد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یکی باید این استعداد یلب روبین کتزان رو پیدا کنه ازش بپرسه واقعا چی ازش دیدی که این همه پولو حرومش کردی؟

انداختنش بیرون دیگه . اینا فکر کردن جوونه به کارشون میاد اومد دیدن چهقدر افتضاحه . به هر حال خیلی ها الان دوست دارن که این دروازه بان بیاد تو دروازه ما .

رفقا اس اسی ها هم اینجوزی حقیقی رو نمیکوبن ...............که خودمون میکوبیم ................ حالا حقیقی از هر جهت بد! فعلا بازیکن تیم بزرگ پرسپولیس هست یا نه؟ نهایتش از سبک بازیش خوشمون نمیاد دربارش اظهار نظر نمیکنیم.

بازم خود دانید!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فقط تو دروازه نره . استقبال میکنیم از حضورش و نیمکت نشینیش.

با وضعیتی که تیم و نیلسون دارن ........فعلا حقیقی میتونه تلاش کنه ذخیره خوب و آماده ای باشه..............

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
سپاهان تیم بزرگی هست .......مسلما برا بازیکنای مهم و تاثیر گذار ما برنامه خواهد داشت ..... و سعی میکنه هم دفاع خوب ما رو مقهور کنه و هم برای خط آتیش برنامه خوبی داشته باشه.............. بچه ها باید خیلی هوشیار باشن .... دقت عملشون رو بالا ببرن ... و از دامی که حریف براشون پهن میکنه ..........سالم عبور کنن ...... یه برد دلچسب میتونه ما رو پرتاپ کنه همون جا که باید باشیم!

یادمون نزه که فولاد بازی به مراتب ساده تر از ما داره و بردش محتمله..................................

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
این " اختصاصی خودم" مد جدید این تاپیک هست؟

مگه از مسئولان باشگاه کسی داریم اینجا؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
چند روز پیش تو این تاپیک اعلام کردیم که پیام زیاد مصاحبه میکنه!

[h=1]تذکر دايي به دهنوي و صادقيان[/h]
[h=2]علي دايي به دو بازيکن پرسپوليس تذکر داد تا از مصاحبه‌هاي تنش‌زا خودداري کنند.[/h]
00945022.jpg

پس از مصاحبه‌هاي قاسم دهنوي و پيام صادقيان در خصوص مشکلات حمله‌اي پرسپوليس و انتقادهاي انجام شده، علي دايي به دهنوي و صادقيان تذکر داد که از هرگونه مصاحبه‌ تنش‌زا جداً خودداري کنند. همچنين فيلم بازي‌هاي سپاهان نيز به دست کادر فني پرسپوليس رسيد و از فردا برنامه‌هاي آناليز سرخپوشان براي ديدار مقابل سپاهان انجام مي‌شود.

به گزارش فارس، تيم فوتبال
پرسپوليس در چارچوب هفته دهم ليگ برتر روز جمعه در اصفهان ميزبان سپاهان است.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
انصافا بازیکنهای توپی داریم
خداییش بازی با گسترش کفم برید چه ترکیبی یکی از یکی بهتر
منتها با این همه بازیکن خوب باید بازی رو با بازی بهتر و گلهای بیشتری ببریم

• Like
Reactions: usl

mohsendevil66

Registered User
لایک‌ها
21
سپاهان امسال تیمش فرازو نشیب زیاد داشته.یا فاجعه بوده یا عالی و معمولا حد وسط نداره.جباری هم که سر کارشون گذاشته و نوید کیا هم که مصدومه و جمشیدیان رو هم که دیگه ندارن.الان نقطه ضعفشون خط میانی که اگر این حقیقی یکم به خودش بیاد میتونیم به برد امیدوار باشیم.با حضور صادقیان و عالیشاه میشه به برد امید داشت.اما علی دایی بعضی وقتها بدجوری محتاط میشه بخصوص تو بازیهای حساس که امیدوارم جمعه اینجوری نباشه چون اگر نصف بازی فولاد هم باشیم سپاهان رو میبریم.

• Like

saeed kabinet

Registered User
لایک‌ها
501
  • Like

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
این " اختصاصی خودم" مد جدید این تاپیک هست؟

مگه از مسئولان باشگاه کسی داریم اینجا؟
داداش اگه منظورت بنده هستم که 100 درصد منظورت منم بله من با 3-4 تا از لیدرا ارتباط دارم
اگر دوستان ناراحتن دیگه پست و خبر نمیذارم ومکدر اوقات دوستان پرسپولیسی عزیز نمیشم
یا علی

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
داداش اگه منظورت بنده هستم که 100 درصد منظورت منم بله من با 3-4 تا از لیدرا ارتباط دارم
اگر دوستان ناراحتن دیگه پست و خبر نمیذارم ومکدر اوقات دوستان پرسپولیسی عزیز نمیشم
یا علی

خوشحال میشیم دوست عزیز این حرفها چیه. بیخیال اون کاربر بشین. اون کاربر همش میخواد دعوا کنه .

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
یا علی

به شخصه پست های جنجالیت رو شدید میپسندم :دی

بیشتر از این اخبار بیار داداش ... دمت گرم :دی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یا علی

گرامی تو تاپیک نظر و سلیقه زیاد هست ......کسی با یه پست یا سوال یا اظهار نظر که خاطرش مکدر نمیشه! ..... ممکنه نظراتمون و عقایدمون و نحوه طرفداریمون فرق کنه .....ولی قراره هواداره اینجا جمع بشن و بحث و تبادل نظر کنن ...مگه غیر اینه! ........شخصا از حبرهای اختصاصی شما استقبال میکنم ........................

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اقاااااااااااااااااااااااااااااااااا
پرسپولیسی جماعت نباید به هم گیر بده
بد خواه مدخواه آبی داشتین عکسو هده تومنو هگیر(عکسو بده شلوارو بگیر)
بزارین غمتون نباشه اخبار مخبار نقد انتقاد خوب بد ما میخونیم خوشمونم میاد

بالا