• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اینطور که شما میگید اگه نیم فصل حدادی فر بیاد از اونور هم نوری یا رضایی رو بدین و جاش مسلمان رو بگیریم دیگه شرایط تیم توپ توپ میشه ، انوقت مدل بارسلونایی با تفاضل ۱۵ امتیاز ۵ هفته مونده لیگ تموم شه قهرمانیم :-D

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4
ایشالا
اما سعدان فرامووش نشه خیلی خیلی تعریف این بازیکن جوون رو شنیدم اما هیچ فیلمی ازش پیدا نکردم

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
البته ذوب آهن یک بازیکن بسیار خوب دیگه هم داره به اسم اسماعیل فرهادی ...

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
ایشالا
اما سعدان فرامووش نشه خیلی خیلی تعریف این بازیکن جوون رو شنیدم اما هیچ فیلمی ازش پیدا نکردم
عربه ؟

فرهادی بازیکن خوبیه اما هم جوون نیست و هم احساس میکنم از اونایی هست که اگه بیاد تیم های بزرگ نتونه خودش رو نشون بده

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
بله دوست عزیز به نکته ظریفی اشاره کردین
قرار داد حدادی فر فسخ نشد با پرسپولیبس و تاریخش از 16 آذر زده شده و با ذوب هم تمدید نکرد(خودش اعلام کرد قرار داد یکساله با ذوب کذبه)
در مورد مسلمان باید بگم سردار این بازیکنو میخواد اما یه رگ استقلالی ( پدر بزرگ مادری) یه ذره اذیت میکنه این انتقال رو
خبر معاوضه نوروزی و رضایی با مسلمان رو خودم گذاشتم داداش یعنی اختصاصی خودم بود

اون موقع که با حدادی فر قرارداد میبستن که نمیدونستن تا نیم فصل با ذوب آهن قرارداد داره که تاریخ رو 16 آذر بزنن :D
به هرحال اگه قرار باشه انتقالی هم صورت بگیره فقط یه بازیکن از ذوب اهن به پرسپولیس میاد چون خود ذوب آهنم رو بازیکناش برای این فصل حساب باز کرده
به نظرم با توجه به نزدیکی سبک بازی صادقیان و مسلمان همون حدادی فر رو بگیریم بیشتر به دردمون میخوره
فرهادی 31 سالشه :D
کاش یه مهاحم نوک تکنیکی مثل کریم انصاری فرد تو تیم بود که بتونه با مثلث برمودای :)D) تیم کارای ترکیبی انجام بده
سید صالحی تو کارای ترکیبی نمیتونه شرکت کنه فقط تموم کننده هست

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
غلامرضا و نوروزی برن تیم میشه بارسلونا!

فقط و فقط میمونه حاشی ها که خود به خود رفع میشن!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مراکشی هست.21 سالشه.بازیساز تیم امید مراکشه

اگر اونقدر که شما میگید بازیکن خوبی باشه، محتمل ترین مقصد براش فرانسه یا هلند خواهد بود، نه ایران...

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اگر اونقدر که شما میگید بازیکن خوبی باشه، محتمل ترین مقصد براش فرانسه یا هلند خواهد بود، نه ایران...
دقیقا همین حرف رو هم من زدم اما دوستان گفتن ایران رو دست کم نگیر و پرسپولیس هم کم تیمی نیست حالا رو چه حسابی لیگ ایران رو با لیگ های درجه یک اروپا مقایسه کردن خودم توش موندم:D

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
حدادی فر مسلمان اسماعیل فرهادی دوستان اصلا می خواین یه وانت ببریم کل بازیکنای ذوب اهن رو بار بزنیم بیاریم تا همین جاشم کلی بازیکن از این تیم کندیم:D

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
حدادی فر مسلمان اسماعیل فرهادی دوستان اصلا می خواین یه وانت ببریم کل بازیکنای ذوب اهن رو بار بزنیم بیاریم تا همین جاشم کلی بازیکن از این تیم کندیم:D

حقمونه داداش ... مگه علیرضا محمدی که بهشون دادیم کم ستاره ای بوده :lol:

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
بله حرف علی آقا درسته
والا من چیزیو گفتم که شنیده بودم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اكثر تيم‌هاي ليگ برتري فرداي هر بازي‌شان در ليگ، يا برنامه ريكاوري براي بازيكنان خود در نظر مي‌گيرند يا يك بازي تداركاتي.

پرسپوليس هم بعد از بازي قابل قبولي كه مقابل گسترش فولاد ارائه داد و به پيروزي رسيد مقابل پاس همدان ايستاد. البته طبق معمول نفراتي به ميدان رفتند كه يا در تركيب 18 نفره بازي با گسترش نبودند يا اينكه خيلي كم بازي كردند.
در پايان نتيجه قابل توجهي به دست آمد و بازي 3-3 به پايان رسيد. اين درست كه نتيجه به دست آمده خيلي هم مهم نبود اما بازيكناني مثل حقيقي، نورمحمدي، غلامرضا رضايي، هادي نوروزي، ميلاد غريبي و... در تركيب پرسپوليس بودند كه پس از پايان بازي مشخص شد كه نيمكت‌نشيني آنها در بازي‌هاي ليگ بي‌دليل نيست. فاصله زيادي ميان نفرات اصلي با ذخيره‌ها وجود دارد. فاصله‌اي كه مي‌تواند نگران‌كننده هم باشد. در چنين مواقعي يك مربي چه كار بايد بكند؟ آيا به صرف كم كردن اين فاصله‌ها مي‌تواند بازيكناني مثل نيلسون، جلال حسيني، بنگر، صادقيان، عاليشاه و خلعتبري را در اين هفته‌هاي حساس نيمكت‌نشين كند و به عليرضا نورمحمدي، علي حقيقي و... بازي بدهد؛ يك‌بار در بازي با استقلال، غيبت عاليشاه كاملاً‌ احساس شد. علي دايي، از غلامرضا رضايي پس از چند هفته نيمكت‌نشيني استفاده كرد و خيلي زود هم متوجه شد كه او آماده نيست.
دايي بايد به اين نكته توجه كند همانطور كه امير قلعه‌نويي بايد به فكر مصدوميت احتمالي بازيكناني مثل رحمتي، آندو،‌ نكونام و خسرو حيدري باشد. انجام بازي‌هاي تداركاتي به همان اندازه كه نتيجه‌اش مهم نيست، نكات قابل توجهي دارد. پرسپوليس مقابل تيم ليگ يكي پاس همدان به اندازه 9 بازي ليگ برتر گل خورد. البته تيم دوم پرسپوليس و اين همان نكته مهم مسابقه است كه دايي و دستيارانش بايد به‌ آن توجه كنند. هرچند فشردگي مسابقات و حساسيت بازي‌ها اين فرصت را از دايي گرفته كه به ذخيره‌هايش ميدان دهد اما حفظ فاصله فني ميان تيم اول ودوم هم خيلي خوب نيست.

نكته مهم بازي با پاس همدان / پرسپوليس به اندازه 9 بازي گل خورد ! - Perspolisnews.Com

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
قابل توجه بعضیا که میگفتن حقیقی رو بذارن تو دروازه . این آقا نشون داد که روسیه رفتنش هم فایده ای نداشت . حقیقی یه دروازه بان بسیار ضعیفیه . سال های افت ما رو ببینید متوجه میشید که کی تو دروازه ایستاده بوده که ... من که به خاطر غیرتش بهش 20 میدم اما برای دروازه بانیش 5 . یه سری آدم جو گیر که میگفتن این نمیدونم میشه عقاب دوم و...

Last edited by a moderator:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوست ندارم برای پرسپولیس دردسرساز شوم/ بدون حرف و حدیث باید تیم ملی را حمایت کرد
مهدی مهدوی‌کیا در گفت‌وگویی، ابتدا در خصوص سفرش به آمریکا و آلمان برای حضور در یک تورنمنت و دیدار خیریه گفت: با توجه به دعوت‌هایی که از من و کریم باقری شد، ابتدا سفری به آمریکا داشتیم و در یک مسابقه جذاب و خوب که در آن همه ایرانی بودند حضور پیدا کردیم. بازی‌های جالب و خوبی برای ما بود و که در پایان هم قهرمان شدیم و این برای ما ارزش زیادی داشت.

دوست ندارم برای پرسپولیس دردسرساز شوم/ بدون حرف و حدیث باید تیم ملی را حمایت کرد | وبسایت خبری تحلیلی عصر تمدن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این آقا مهدی تکرار شدنی.نیست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
قابل توجه بعضیا که میگفتن حقیقی رو بذارن تو دروازه . این آقا نشون داد که روسیه رفتنش هم فایده ای نداشت . حقیقی یه دروازه بان بسیار ضعیفیه . سال های افت ما رو ببینید متوجه میشید که کی تو دروازه ایستاده بوده که ... من که به خاطر غیرتش بهش 20 میدم اما برای دروازه بانیش 5 . یه سری آدم جو گیر که میگفتن این نمیدونم میشه عقاب دوم و...

جوجه عقاب که هست ولی عقاب عمرا
دو فصل نابود کرد تیمو
اصلا.رو چه حسابی برگشت
جنم داشت همون اول نشون میداد

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576

یکی باید این استعداد یلب روبین کتزان رو پیدا کنه ازش بپرسه واقعا چی ازش دیدی که این همه پولو حرومش کردی؟

بالا