• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
چی بگم دیگه داور کاری کرد که اصلا نمیشه درباره بازی حرف زد همون دقایق ابتدایی زد تیمو نابود کرد هرچند اگه مهاجمامون اگه یه خورده فرصت طلب تر بودن شاید می تونستن رو تک موقعیت هایی که داشتیم بازی با نتیجه یک یک مساوی در بیارن ولی خوب نشد
همچنین اضافه کنم من نه با زن و بچه قهرمانی کار دارم نه با پدر مادرش نه با جد و ابادش ایشا... همشونو خدا حفظ کنه ولی 40 میلیون هوادار امشب ازش نمیگذرن چون این حرکتش به هیچ عنوان اشتباه داوری نبود چون اون لحظه خطا اصلا پشتش به صحنه بود متاسفانه این اقا به دلایل نا معلوم کلا با پرسپولیس سر لج داره تمام بازی هایی که ایشون برا پرسپولیس سود زده اگه تک تکش رو بررسی کنید دقیقا از این دست کار ها رو انجام داده حالا تو بعضیاشون موفق به بریدن سر پرسپولیس شده و تو بعضیاشون پرسپولیس به هر ترتیبی بوده جون سالم به در برده و اخرش برنده شده ولی من یکی که ازش نمیگذرم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
xthumb-fp-team-e65c1815a3700a1b14a6d3b4940ccc68.jpg.pagespeed.ic.epIBy_vEiM.jpg

[h=2]برتری محسن قهرمانی برابر پرسپولیس در اصفهان / یار دوازدهم سپاهان ترمز پرسپولیس را کشید / تهران منتظر نامردها خواهیم بود[/h]پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال سپاهان با پنالتی - اخراج کادویی محسن قهرمانی برابر پرسپولیس به برتری رسید.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
اخ که سوز داره وقتی اخرفصل قهرمانیو جشن میگیریم حتی باوجود فغانی قهرمانی وبقیه پول خورایه نامرد ماقهرمانیم حتی اگه ۶امتیازم کم کنن ولی واسه نیم فصل حتما دایی باید یسریارو بندازه بیرون ازجمله دهنوی ونوری رو

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ای نفستو زیاد کنه خدا عمر با عزت بهت بده دمت گرم زنده باد بر شرفت
فقط موندم 90 رو ببینم بچه ها یعنی این عادل بیشرف رو خطای ما مانور میده؟یعنی کارشناس بازار میشه؟دعوا بشه شلوغ شه محسن قهرمانی محروم شه دلم خنک شه
فقط خدا کنه اونقدر شلوغ نشه برا تیم حاشیه درست شه
بیشرف صدر جدولو ازمون گرفت چهارمی رو داد
من حتی یه دونه نصف آدمم ندیدم بگه تصمیم قهرمانی درست بود ، حالا عادل اگه عادل باشه حداقل شناخته شده بیاره ، نمیگم کی، چون همشون بالاتفاق گفتن اشتباه کرده قهرمانی، خوبه ولی این میگرده یکیو پیدا می کنه که مثلا بگه میتونست نگیره یا با سخت گیری درست بوده تصمیم و از این حرفا

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من حتی یه دونه نصف آدمم ندیدم بگه تصمیم قهرمانی درست بود ، حالا عادل اگه عادل باشه حداقل شناخته شده بیاره ، نمیگم کی، چون همشون بالاتفاق گفتن اشتباه کرده قهرمانی، خوبه ولی این میگرده یکیو پیدا می کنه که مثلا بگه میتونست نگیره یا با سخت گیری درست بوده تصمیم و از این حرفا

90 دو شنبه داره دیگه؟

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
دوستان پرسپولیسی حالا دیدید داوری چطوری داره تیمهامون رو نابود میکنه؟
اون از آقای فغانی که در بازی استقلال سپاهان سر استقلال رو برید و سه امتیاز به نفع اونا شد اینم 3 امتیاز بعدی
جمعا 6 امتیاز داوری توی کیسه سپاهان

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
بچه ها خواهش میکنم صحبت های کارشناسارو اینجا نزارید . همه دیدن چی شد ! دیگه چیرو به کی میخواید ثابت کنید ؟!!!!!!! ول کنید بابا .

اعصاب ندارم امشب . تورو خدا یکی یه بلایی سر قهرمانی بیاره دلمون خنک بشه

saswar

Registered User
لایک‌ها
48
دوشنبه در برنامه 90.
فردوسی پور:آی فنایی آها این صحنه چطور؟نظرتون چیه؟
فنایی:قطعا پنالتی و اخراج درست بود و واقعا باید تبریک گفت به این تیم داوری.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
شبکه جام جم عادل اول وقتی خسرویو گرفته بود تیکه بهش انداخت گفتش استاد که دوهزاریش جابیفته خسروی هم لنگ انداخت واعتراف کرد که خطایه محاجم اونا بوده وداور کورتشریف داشته درادامه هم گفتش که اخراجشم اشتباه بوده بخاطر اینکه اصلا توموقعیت گل نبوده

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]علی دایی: از اول می‌گفتتند باید 10 نفره بازی کنیم/ قهرمانی به آن طرف غش کرده![/h]
سرمربی پرسپولیس می‌گوید از پیش از شروع دیدار می‌دانسته قرار است محسن قهرمانی می‌خواهد در این بازی با داوری‌اش به سود سپاهانی‌ها غش کند.
به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان گفت: وقتی داوری بازی را در دقیقه 2 ده نفره می‌کند، چیز خاصی نمی‌تواند گفت. از دیشب می‌دانستیم که قهرمانی به آن طرف غش کرده است و آمادگی دارد که ما را ده نفره کند. فدراسیون از ابتدا بگوید که قرار است ما ده نفره بازی کند و من بر همین اساس تیمم را بچینم. یک اخراج اشتباه همه چیز ما را به باد داد.
وی افزود: همه کارشناسان داوری گفته‌اند که پنالتی نبوده است و باید در ابتدا خطای شاع خلیل‌زاده را می‌گرفت. دیگر چه باید بگویم. می‌خواهید علی دایی را محروم کنید، بکنید. هر کاری می‌خواهید بکنید اما خدا شاهد است که ما می‌دانستیم قهرمانی به آن طرف غش کرده است و کار خودش را هم کرد. مگر می‌شود یک تیم 90 دقیقه 10 نفره آن هم مقابل سپاهان بازی کند. باز هم به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم.

ادامه دارد...

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دوشنبه در برنامه 90.
فردوسی پور:آی فنایی آها این صحنه چطور؟نظرتون چیه؟
فنایی:قطعا پنالتی و اخراج درست بود و واقعا باید تبریک گفت به این تیم داوری.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

اینقد ضایع بود که فنایی هم گفته اشتباه بووده

بالا