• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
این برد را به قهرمانی و دست‌های پشت پرده تبریک می‌گویم/گل دوم را نمی‌خوردیم پاداش می‌دادم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:‌ برد سپاهان مقابل پرسپولیس را به قهرمانی و دست‌های پشت پرده در فوتبال تبریک می‌گویم.
13920502000645_PhotoA.jpg

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: نمی‌خواهم با حرف‌هایم اعلام کنم که جنبه باخت نداریم. اما این برد سپاهان از پرسپولیس را اول به آقای قهرمانی و دوم به دست‌های پشت پرده فوتبال تبریک می‌گویم و امیدوارم که موفق باشند.
وی افزود: اگر گل دوم را از سپاهان نمی‌خوردیم قطعا به بازیکنان و کادر فنی پاداش ویژه‌ای می‌دادم چون آنها مرد و مردانه جنگیدند. اما وقتی که دست‌های پشت پرده باشد یک تیم نمی‌تواند به هدفش برسد.
مدیرعامل سرخپوشان تاکید کرد: برای این فوتبال متاسفم و امیدوارم که آقای قهرمانی هم موفق باشد. همیشه سعی کردم در این فوتبال در خصوص داوری سکوت کنم اما این بار همه دیدید که چه بلایی سر پرسپولیس آوردند. امیدوارم آقایان به هدف‌شان رسیده باشند.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
فقط به منظور جمع بندی اظهارنظر کارشناسان داوری:
تا حالا 6 کارشناس داوری گفتن که خطای بازیکن سپاهان بوده و پنالتی و اخراج اشتباه بوده:
فنایی - نصیرزاده - سیار - رودنیل - خسروی - غیاثی

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
فقط به منظور جمع بندی اظهارنظر کارشناسان داوری:
تا حالا 6 کارشناس داوری گفتن که خطای بازیکن سپاهان بوده و پنالتی و اخراج اشتباه بوده:
فنایی - نصیرزاده - سیار - رودنیل - خسروی - غیاثی
داداش منم اضافه کن : دی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

بچه ها متشکریم که نود دقیقه با ظلم جنگیدید.

پرسپولیس متشکریم که اینقدر محبوبی که دشمنانت اینطور برات نقشه می کشن.

هوادار متشکریم که تعصب دارین و شرایط رو درک میکنین.

زنده باد پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دوستان نگران نباشید. سیاسیون نمیخان پرسپولیس نتیجه بگیره.هر سال وقتی پرسپولیس تیمش درست شه سنگ از آسمون میاد.پارسال تیم بازی با سپاهان داشت درست میشد که اون اتفاق افتاد .اینم از امسال
3.gif

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

علی دایی: من شماره حساب‌ها را ندارم/ قهرمانی اگر تو داوری، من پروفسورای داوری دارم!

سرمربی پرسپولیس می‌گوید پیش از شروع دیدار می‌دانسته قرار است محسن قهرمانی در این بازی با داوری‌اش به سود سپاهانی‌ها غش کند.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان گفت: وقتی داوری بازی را در دقیقه 2 ده نفره می‌کند، چیز خاصی نمی‌توان گفت. از دیشب می‌دانستیم که قهرمانی به آن طرف غش کرده است و آمادگی دارد که ما را ده نفره کند.
فدراسیون از ابتدا بگوید که قرار است ما ده نفره بازی کنیم و من بر همین اساس آن تیمم را بچینم. یک اخراج اشتباه همه چیز ما را به باد داد و من مطمئنم هر چه می‌گوییم و بقیه می‌گویند باز هم پاسخ می‌دهند که این اشتباه سهوی بوده است.

وی افزود: همه کارشناسان داوری گفته‌اند که پنالتی نبوده است و باید در ابتدا خطای شجاع خلیل‌زاده را می‌گرفت. دیگر چه باید بگویم. می‌خواهید علی دایی را محروم کنید، بکنید. هر کاری می‌خواهید بکنید اما خدا شاهد است که ما می‌دانستیم قهرمانی به آن طرف غش کرده است و کار خودش را هم کرد. مگر می‌شود یک تیم 90 دقیقه 10 نفره آن هم مقابل سپاهان بازی کند. باز هم به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم. بازیکنان من نیمه دوم عالی جنگیدند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

دایی ادامه داد: وقتی من فوتبالی نتوانم نتیجه بگیرم پس مسائل دیگری دست به دست هم داده است و اگر امثال من دهان باز کنیم. بسیاری از مسائل روشن می‌شود، آقای قهرمانی! متاسفانه من شماره تلفن‌ها را نمی‌دانم و شماره حساب‌ها را هم نمی‌دانم! چرا دقیقه 2 پنالتی گرفتید؟ اگر تو داوری من پروفسورای داوری داردم. همین می‌شود که سازمان لیگ به هر کسی سوت می‌دهد و هر کس برای خودش سوت می‌زند.

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
من این فصل یه کامنت هم اینجا نزاشتم ...
چون عزیزانی هستن که خیلی واسشون جالبه بدونن ما از برد پرسپولیس خوشحال میشیم یا نه !
بله ! از برد پرسپولیس خوشحال میشیم ولی از برد شیرینی و رویانیان و امثالهم خیر ...

در مورد بازی هم بگم این فصل هیچ کدوم از بازی های پرسپولیس رو ندیدم ...
ولی خواستم بگم همین که یه سری میان داورها رو میچسبونن به یه تیم خاص
همون داور بدترین بلاها رو سر اون تیم در میاره ...

نمونه اش قهرمانی پرسپولیسی !!!
والا تا جایی که ذهن ما یاری میکنه
این قهرمانی فقط و فقط ضربه زد به پرسپولیس و بس !

در ضمن باخت پرسپولیس در برابر سپاهان واسه من یکی دردناک تر از باخت مقابل رقیب تهرانی هست !

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

علی دایی: من شماره حساب‌ها را ندارم/ قهرمانی اگر تو داوری، من پروفسورای داوری دارم!

سرمربی پرسپولیس می‌گوید پیش از شروع دیدار می‌دانسته قرار است محسن قهرمانی در این بازی با داوری‌اش به سود سپاهانی‌ها غش کند.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان گفت: وقتی داوری بازی را در دقیقه 2 ده نفره می‌کند، چیز خاصی نمی‌توان گفت. از دیشب می‌دانستیم که قهرمانی به آن طرف غش کرده است و آمادگی دارد که ما را ده نفره کند.
فدراسیون از ابتدا بگوید که قرار است ما ده نفره بازی کنیم و من بر همین اساس آن تیمم را بچینم. یک اخراج اشتباه همه چیز ما را به باد داد و من مطمئنم هر چه می‌گوییم و بقیه می‌گویند باز هم پاسخ می‌دهند که این اشتباه سهوی بوده است.

وی افزود: همه کارشناسان داوری گفته‌اند که پنالتی نبوده است و باید در ابتدا خطای شجاع خلیل‌زاده را می‌گرفت. دیگر چه باید بگویم. می‌خواهید علی دایی را محروم کنید، بکنید. هر کاری می‌خواهید بکنید اما خدا شاهد است که ما می‌دانستیم قهرمانی به آن طرف غش کرده است و کار خودش را هم کرد. مگر می‌شود یک تیم 90 دقیقه 10 نفره آن هم مقابل سپاهان بازی کند. باز هم به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم. بازیکنان من نیمه دوم عالی جنگیدند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

دایی ادامه داد: وقتی من فوتبالی نتوانم نتیجه بگیرم پس مسائل دیگری دست به دست هم داده است و اگر امثال من دهان باز کنیم. بسیاری از مسائل روشن می‌شود، آقای قهرمانی! متاسفانه من شماره تلفن‌ها را نمی‌دانم و شماره حساب‌ها را هم نمی‌دانم! چرا دقیقه 2 پنالتی گرفتید؟ اگر تو داوری من پروفسورای داوری داردم. همین می‌شود که سازمان لیگ به هر کسی سوت می‌دهد و هر کس برای خودش سوت می‌زند.
سردار و علی دایی باید تا آخر برن این ماجرا رو
اینکه نمیشه
آقای داور همون اول بازی میزنه تیمو فلج می کنه که دیگه به آخرای بازی نرسه که مسئولیتش سخت تر بشه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود بر شرف و همیت تیمی که یک بازی کامل (از دقیقه 5 تا 95) پا پس نکشید و سربلند شد... این روحیه پرسپولیس رو به جاهای بلندی خواهد رسوند... سرشون سلامت...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
قهرمانی و ماموریت همیشگی / من یک اتفاقم! - Goal.com

سایت گل - محسن قهرمانی داور ویژه ایست . داوری با خصوصیات خاص ، کسی که وقتی سوت بر دهان دارد باید منتظر اتفاق باشید . اتفاقی مثل پنالتی سپاهان مقابل پرسپولیس و آن اخراج عجیب که قرمزها را ده نفره کرد .
او حالا باید در انتظار هجمه انتقادات باشد . انتقادهای سرمربی ، مدیر و بازیکنان پرسپولیس و البته کارشناسان داوری که هنوز نتوانسته اند کشف کنند او چگونه صحنه گلاویز شدن دو بازیکن پرسپولیس و سپاهان را خطای پنالتی کارت دار تشخیص داد .
امروز محمدحسن انصاری فرد مدیر سابق پرسپولیس در برنامه فوتبال برتراز یک پنالتی سرنوشت ساز گفت . تصمیمی که پایان مدیریت اودر پرسپولیس را رقم زد و البته مصطفی دنیزلی را به خانه برگرداند .

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
ایشا... این غیرتی که بچه ها تو این بازی پیدا کردن تا آخر لیگ ادامه داشته باشه و تک تک تیمهارو نابود کنیم البته اگه داوری بذاره.
اینها بد کردن! با دم شیر بازی کردن! جونم پرسپولیس که وقتی غیرتی میشه بقیه باید دنبال سوراخ موش بگردن.
من که از غیرت و جنگندگی بچه ها کلی لذت بردم. دم همشون گرم. دم تماشاگرا هم گرم که فقط گفتن پنالتی پنالتی. البته گزارشگر بازی تمام تلاشش رو کرد که اعتراض تماشاگران رو غلو کنه و باعث کسر امتیاز بشه!! نمیدونم این جور آدمها بویی از وجدان بردن؟!

بالا