• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

sunflower2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61

من نمیدونم چرا کمیته داوران از امثال قهرمانی واسه بازی به این مهمی استفاده میکنه ..این آقا دو سه سال قبل شیشه مصرف میکرد !
تاثیر این سه امتیاز آخر فصل معلوم میشه
sadsmiley.gif

حاضرم شرط ببندم : این فدراسیون سپاهانی بزودی کیروش رو هم کله پا میکنه مربی بعدی تیم ملی تو جام جهانی کسی نیست جز کرانچار
شک نکنید!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]جهان‌عاليان: عذرخواهي مي‌کنم[/h]

جهان عاليان که در يک صحنه به دستور داور توجهي نداشت و حرکت شيطنت‌آميزي را در حمله به سمت دروازه پرسپوليس انجام داد، در اين باره گفت: اشتباه از من بود و جواني کردم. براي همين از پرسپوليسي‌ها که عذرخواهي کردم و الان از تمام هواداران اين تيم هم عذرخواهي مي‌کنم اميدوارم که آن‌ها من را ببخشند و خوشحالم که آن توپ گل نشد.

• Like
Reactions: usl

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
رحمان عزیز دوستت داریم .

فدات شم علی جون . آقایی

-------------
سردار باید این مسائل رو ببره فیفا. اینجا کسی بدادمون نمیرسه. آقا داور خارجی بیارن . چرا اینهمه نامردی؟؟؟؟؟؟ تا کی ؟؟؟؟؟

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
یعنی رویانیان یه وانت اب معدنی مواد غذایی و اگه جا داشت حتی اکسیژن رو هم از تهران برد تا این سپاهانی ها باز بازی در نیارن ولی اینا دیدن نمی تونن هیچ رقمه بازیکنای پرسپولیس رو مسموم کنن زدن داور رو مسموم کردن من موندم جنسش چقدر توپ بود که قهرمانی توهم می زد تو داوری:D

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اون سحنه ماهینی چطوری به سمت جهان عالیان دووید

گفتم میخوادان بکشنش

سید جلال و لنگر و ماهینی
دمتون گرم
حتی حسینی که اخراج شد!

همه با غیرت

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تبلور عدالت و شرافت ................

220x132xghremani,P20davar.jpg.pagespeed.ic.ytyP1R2r_I.jpg

پرسپولیس نیوز : و اینجا ایران است.لیگ برتر .و باز هم اصفهان و دیدار با سپاهان.اب های الوده هنوز از خاطر هواداران زدوده نشده بود که...

مدیر عامل تیم گفته بود که همه اتفاقات را رصد میکند.هواداران هم نگران از بازی های کثیف خارج میدان بودند.تو گویی می دانستند قرار است اتفاقاتی مشابه سال گذشته تکرار شود منتهی به نحوی دیگر.بازی شروع نشده بود که پرپسولیس خود را ده نفره میدید و یک گل هم به سود رقیب روی صفحه اسکوربود نمایش داده شده بود!! عدالت فوتبال در ایران و برای پرسپولیس همواره رعایت شده(!!!) ولی اینبار مورد انقدر عجیب و به اصطلاح تابلو بود که مربیان رقیب هم از این خوش خدمتی اقای پر مدعای داوری با گوشهایی مثلا تیز به سان جیگر(!)هاج و واج مانده بودند.حتی خوش بین ترین هوادار سپاهان هم فکر نمی کرد همچین هدیه ای را از قهرمان میدان بگیرد!

در ذهن جستجو گر خود به دنبال چرایی موضوع بودیم.مظلومیت همیشگی پرسپولیس؟ کینه عوامل فدراسیونی؟دادن روحیه به تیم دوم پایتخت و جلوگیری از فاصله گرفتن دو تیم؟ غرق در همین تفکرات بودیم که گزارشگر خوشمزه و با نمک مسابقه که مسلسل وار مشغول توهین به پرسپولیس و سرخ دلان بود علت را به بهترین نحو بیان کرد: " برد سپاهان می تواند این تیم را از بخران اخیر خارج کند" ...بله این منطقی ترین علت بود.تیم صنعتی و متمول سپاهان که با سر کردن در آخور کارخانه فولاد سپاهان مشغول ............. در اثر اتفاقات اخیر دچار بحران شده بود و به این پیروزی شدیدا نیاز داشت

خوب پرسپولیس باخت.مردانه باخت و با شرافت.پرسپولیس باخت در حالی که شایسته پیروزی هم بود.حتی از نظر سرسخت ترین مخالفان دایی و رویانیان هم این بازی شبیه یک مسابقه عادلانه نبود.عدالت ذبح سلایق حضرات شد تا خوش خدمتی عوامل نفوذی فدراسیون به تیم همیشه پر حرف و حدیث اصفهانی اثبات شود و کاپیتان مغرور این تیم هم که شباهتی بس عجیب با یکی از شخصیت های معروف سینمایی دارد جلوی دوربین نود به هواداران سرخابی توهین کند و به قهرمانی های مافیایی تیم خود ببالد..

با وجود این شکست درود میفرستیم به شرافت بازیکنان پرسپولیس که مردانه جنگیدند و بابت نبود این فقره در وجود داور و مسئولان کمیته داوران و فدراسیون تاسفی عمیق می خوریم و بسیار خرسندیم که ابهت پر طرفدار ترین تیم اسیا انقدر هست که برای برتیر در برابرش "باید " به راه کار های غیر اخلاقی و غیر منصفانه اندیشید.شاید جایگاه پرسپولیس در این چند سال همواره پایین بوده ولی از نظر هواداران که خوب می دانند این تیم باید در چند جبهه مافیایی مبارزه کند کسب همین نتایج هم خوشایند است.به همین علت است که روز به روز بر تعداد هواداران این تیم مردمی افزوده می شود تا کور شود هر آنکه نتواند دید .و درود ویژه ای میفرستیم به غیرت بازیکنان متعصب تیم که از هیچ کوششی برای موفقیت مضایغه نکردند و در مقابل این ظلم اشکار اخلاق را نباختند .حتی وقتی که با پاسهای توی عمق قهرمانی و ایجاد ضد حملات برای سپاهان مواجه می شدند.پرسپولیس باخت اما مردانه و مردان ایستاده می میرند...

آسوده بخواب اقای قهرمانی که خروار خروار نقل و نبات نثار شما می شود!!!

علی ستایش

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
سلام خدمت دوستان پرسپولیسی.
امروز بنا به شرایط عجیب و غریبی که داور بازی برامون به وجود آورد, خیلی خوب بازی کردیم.
واله من که خودمو یک دقیقه جای بازیکن ها و البته مربی تیممون میذارم, واقعا سخت میشد تیمو بعد از اون ناداوری دقایق اولیه جمع کرد.
با این حساب واقعا خوب بازی کردیم و در یک شرایط نابرابر پابه پای تیم سپاهان بازی کردیم.و تقریبا بازی متعادلی بود.تعویض های دایی هم به نسبت تعویض های خوبی بودن,البته با در نظر گرفتن شرایط خاص تیم.
درباره قهرمانی هم چی بگم!!!جالبه اصلا روش یک طرف دیگه بود و سوت زد!!!بی خیال اصلا ارزش تایپ کردن نداره.
..
البته باید بگم با تلاشی که بازیکن ها تو این بازی از خودشون نشون دادن, اگه اتفاق خاصی!! نیفته, تیممون در ادامه لیگ نتایج خوبی خواهد گرفت.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حسینی:خطای بازیکن سپاهان بود/کار ما جای تحسین دارد

ارتش سرخ دات كام :
مدافع تیم
پرسپولیس گفت:اشتباه داور روی تیم ما تاثیر منفی گذاشت.

سید جلال حسینی پس از شکست تیمش مقابل سپاهان عنوان کرد: داور در صحنه پنالتی اشتباه کرد.خطای بازیکن سپاهان بود اما بازیکن ما را اخراج کرد.

وی افزود:این اشتباه داور روی تیم ما تاثیر منفی گذاشت.با این وجود جای تحسین دارد که بازیکنان ما با یک بازیکن کمتر چنین بازی را ارائه دادند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پرسپولیس
باید شکایت کنه به فیفا و در مورد فساد در فوتبال ایران ناظر بفرستن و گرنه همین اش همین کاسه ....................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
18.jpg

محمد رویانیان با اشاره به اشتباه داور بازی
پرسپولیس
با سپاهان گفت این چه اشتباهاتی است که علیه
پرسپولیس
رخ می دهد. در دقایق ابتدایی بازی به بازیکن ما فن کمر می‌زنند اما پنالتی به ضرر
پرسپولیس
اعلام می شود و تیم ما را 10 نفره می‌کنند. من حتی قصد دادن پاداش به بازیکنان
پرسپولیس
به خاطر اینکه 10 نفره گل نخوردند داشتم.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002

هرچند که امثال قهرمانیها ابزاری هستن در این فوتبال کثیف ما برای پیشبرد اهداف یه سری افراد هرزه در فوتبال که مثه انگل چسبیدن به این فوتبال......

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بالا