• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
لب خوني كرديد يكيش قهرماني بود

عجب فوتبالي مافيا و پدرخوانده رو تو جيبش ميزاره

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
منظورم اینه که اگه مسله رشوه و تبانی باشه ........... نمی اومد دقیقه 4 این تابلو بازی رو دربیاره همه بهش شک کنن .............. حرفه ای گری میکرد و در حین بازی به یه مسله مهم تز گیر میداد ...............

اخه اگه سه دقیقه دیر تر اخراج میکردو پنالتی میگرفت دیگه سپاهان نمیتونست ببره پرسپولیس 10 نفره هم میزد.دی
مجبور شد زودتر اخراج کنه:D

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
قبرشو کند قهرمانی
تمام
برای تلطیف فضا هم شده میندازنش بیرون
آه کی گرفت خدا داند

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
ولی از همه طرف دارن میزننش... یه جورایی گذاشتنش بیخ دیوار... کمیته داوران هم پشتش درنیومد...

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
با اون اداها و تفاخرش معلومه کسی طرفدارش نباشه

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
از جلسه امروز و صحبت هاي عليپور و فيلم و ...
معلوم هست يه چيزايي هست ولي نميخوان كامل تو تي وي بگن ...

دوم اينكه دايي رك و راست و كامل حرف ميزنه ولي قهرماني يا همه چيز رو كامل نميگه يا چيزي رو مخفي ميكنه يا ... خلاصه يا به اين بازي مربوط ميشه يا نميشه ولي در كل من اينجوري برداشت ميكنم كه يه قضيه اي هست شايد اين بازي بهانه اي شد ولي در كل چيزي پشت پرده هست

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
من میگم این قهرمانی هم زیاد کاره ای نیست... یه چیزی ازش دارن ... یا تهدیدش کردن... ماشالا کشور رو هم اوضاع رو میدونین که کسی اهمیتی نمیده!
پارسال سردار گفت دارن شرط 7.8 میلیاردی میبندن کسی باور نکرد... الان هم دایی اشاره کرد. من میگم این قهرمانی رو الان دارن قربانی میکنن یه جورایی... اصلی ها کسان دیگری هستن!
من به همین علیپور هم شک دارم خیلی شیشه خورده داره خفن... اگه میخواست کاری بکنه این همه تخلف افتاده توی این سال ها 100 تا شاهد هم دارن... اما کو؟ چی شد؟ هیچی...
در کل فقط خدا میدونه چی میگذره...

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
تا فوتبال هس اشتباهات داوری هم هس کم و زیاد میشن ولی هستن

و البته تبانی و فساد همیشه هست و اگر جلوش گرفته نشه بیشتر میشه. کالچوپولی ایتالیا ، آلمان و ...

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
http://khabaronline.ir/detail/314446/sport/premiere-league

+ A - دوشنبه 1 مهر 1392 - 23:51:27 چاپ
امتیاز به مطلب 32 نفر
خبر ویژه عادل فردوسی پور: رئال مادرید پدیده 8 ساله اردبیل را می خواهد
ورزش > لیگ برتر - عادل فردوسی پور در برنامه 90 دوشنبه شب خود گفت پدیده 8 ساله ای که تصاویرش را یک هفته قبل پخش کرده بود تیم های مختلفی می خواهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ عادل فردوسی پور گفت او و همکارانش بعد از پخش تصاویر هنرنمایی فوق العاده پسر بچه اردبیلی به دنبال او می گردند تا خانواده اش را در جریان پیشنهادهای رویایی او بگذارند. عادل در این باره گفت:« این بچه 8 ساله ای که فیلم هایش را پخش کردیم با پیشنهادهای مختلفی روبرو شده است. یکی از این پیشنهادها از رئال مادرید است. می خواهیم او را پیدا کنیم و رئال مادریدی ها را به این پسر که عالی کار می کند ، معرفی کنیم.»
نگفتم دو هفته نشده مادرید میاد دنبالش خدا کنه بره

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
من اصلا به قضیه رشوه کاری ندارم
ولی اون صحنه قشنگ کمک داور و داور درگیری میثم حسینی باز بازیکن سپاهان رو دیدن
به قول علی دایی چطور اونجا رو دیدی فن کمر و کف گرگی بازیکن حریف رو ندیدی
حالا من اصلا قضاووت نمیکنم سره قضیه فساد بلاخره اگه بخوان واقعیت روشن بشه دروغ راستشو مشخص میکنن و اگر راست باشه باید کلا از فوتبال محوش کنن
به قول دوستی هم علی دایی بی گدار به اب نمیرنه

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
نباید به شعور هواداران توهین کرد کمک داورو داور قشنگ دید اون صحنه رو باید جواب اون همه اعصاب خوردی که به این همه هوادار دادن رو بدن پیش خدا

بالا