• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دیشب تمام اتفاقات بد اخیر فوتبال از 87 تا الان روسر قهرمانی خراب شسد وکاملا هم حقشه ادمی که مغرور باشه همینطوری هم جواب میگیره منفوریترین چهره داوری تو دنیا هم بشه کمه پیگیر قضاوت بدش تو بازی پرسپولیس بودیم که تبل رسوایش صداکردو معلوم شد سرخیلیارو اینطوری بریده از رشوه وتهدید سرپرست تیم نفتون تا سزربریدن پرسپولیس با تیم مافیای خودش رفته بود که خدا بدجوری گذاشت تو کاسش من جایه دایی بودم دیشب پایه اون کمک داور رو هم میکشدم وسط اخه خود نامرد قهرمانی کامل کله صحنه رو دید وتااخرش همراهی کرد که یجا قلابشو به گردن پرسپولیس بندازه اون کمک داور حتی اگه کورم بود بازم میفهمید نامردها اسم امام رضا رو میکشن وسط

Last edited by a moderator:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
http://khabaronline.ir/detail/314446/sport/premiere-league

+ A - دوشنبه 1 مهر 1392 - 23:51:27 چاپ
امتیاز به مطلب 32 نفر
خبر ویژه عادل فردوسی پور: رئال مادرید پدیده 8 ساله اردبیل را می خواهد
ورزش > لیگ برتر - عادل فردوسی پور در برنامه 90 دوشنبه شب خود گفت پدیده 8 ساله ای که تصاویرش را یک هفته قبل پخش کرده بود تیم های مختلفی می خواهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ عادل فردوسی پور گفت او و همکارانش بعد از پخش تصاویر هنرنمایی فوق العاده پسر بچه اردبیلی به دنبال او می گردند تا خانواده اش را در جریان پیشنهادهای رویایی او بگذارند. عادل در این باره گفت:« این بچه 8 ساله ای که فیلم هایش را پخش کردیم با پیشنهادهای مختلفی روبرو شده است. یکی از این پیشنهادها از رئال مادرید است. می خواهیم او را پیدا کنیم و رئال مادریدی ها را به این پسر که عالی کار می کند ، معرفی کنیم.»
نگفتم دو هفته نشده مادرید میاد دنبالش خدا کنه بره

باید هر چه زودتر بره و به ایران هم برنگرده اینجا بمونه مثل خیلی از استعداد های دیگه تباه میشه
و مثه خیلی از کسایی که میشناسم و استعداد داشتن اما پولی نداشتن یا معتاد میشه یا ....

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام بچه ها :)

چه حالی کردم دیشببببببببببببببببب ! بیخود نیست هیکل گنده ای داره قهرمانی ! نگو هی میره جیگرکی ! :D

ولی دقت کردید دوستان ؟

فردوسی پور هم یه چیزای میدونست که انقدر به قهرمانی میگفت ، پس شما کلا رد میکنید ؟!!! همه چیز رو رد میکنید ؟!!!

دیدید آدم از یه چیزی مطمئن باشه هی به طرف میگه خوب پس کار تو نبوده !؟ ... :D

دلم داره آروم میشه ! خدا کنه برای همیشه محروم بشه از داوری . خیلی مارو اذیت کرد ، خیلییییییییییییییییییییییییییییییییی

امیدوارم مسئولین باز ماجرای مصلحت اندیشی و ... رو پیش نکشن ! که هرچی میکشیم از این موضوع هست ! همه ی کثافت کاری ها تو ایران پشت این کلمه پنهان میشه ! :hmm:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
طفلک قهرمانی خیلی ساده است!
هر چند فارغ از قضیه ارتشا شخصیتش عقده‌ایه و سر لجبازی داره
دیروز واقعا ترسیده بود و با توجه به خصوصیاتش اگر ریگی به کفشش نبود وسط حرفهای دایی باید قطع میکرد و حرفشو میزد ولی انگار نه انگار بهش بدو بیراه گفته میشه صم بکم بود

ولی هر چی که هست قربانیه این وسط و سرشاخه اصلی مشخض نیست
. . . به نظرم مافیا هر بلای احتمالی که سر قهرمانی بیارن رو بدون جواب نمیزاره و تو یکی از این بازیها جبرانش میکنه فقط مقابل تیم (*(*)D) نشه مثل سالهای قبل خوبه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]تذکر جدي کادر فني پرسپوليس به صادقيان[/h]
[h=2] کادر فني تيم فوتبال پرسپوليس براي دومين بار به مهاجم تيم خود بابت مصاحبه‌هايش تذکر داد.[/h]
00945172.jpg

به گزارش فارس، پس از اتفاقات بازي پرسپوليس و سپاهان موضع‌گيري‌هاي عجيبي عليه محسن قهرماني از سوي کادر فني و مخصوصا بازيکنان پرسپوليس انجام شد.يکي از اين مصاحبه هاي تند مربوط به پيام صادقيان بود.به همين دليل کادر فني پرسپوليس براي دومين بار متوالي به اين بازيکن هشدار داد که از هر گونه مصاحبه تنش‌زا که باعث محروميتش شود در اين شرايط حساس خودداري کند.

پ ن : تیتر این خبرو که خوندم فک کردم بخاطر موهاش بهش تذکر دادن:D

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
ازچی بگم؟؟از آب های سال گذشته یا داوری امسال؟؟؟خدایا به پرسپولیسی بودنم افتخارمیکنم!!ازچی بگم؟؟از جوانمردی ما؟؟یا از ناجوانمردی عالمیان؟؟؟پرسپولیس ده نفره نمیتونه سپاهان دوازده نفره رو ببره آقای قهرمانی دوست عزیز شما بازی های قبل زرد میپوشیدی!!امشب هم فکر کردی که زرد پوشیدی که کمال همکاری رو با تیم زرد پوش انجام میدی؟؟؟
جالب اینجاس دفاع هم کرد پاس بازیکن مارو والا بخدا دایی واسه تک تک بازیکنا سپاهان برنامه داشت به جز شاه مهره سپاهان آقای قهرمانی که دقیقه یک مارو به نابودی فرستاد!
!مرسی بچه ها عالی بودید بخدا من افتخار میکنم به پرسپولیسم که واسه بردنش همه کاری میکنن............

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
داوران هفته یازدهم مشخص شدند:)

پنجشنبه 4مهرماه :

پرسپوليس - فجر شهيدسپاسي، ساعت 17و 20 دقيقه ورزشگاه آزادي
محمدرضا اکبريان - بابک داوري - علي ميرزابيگي - جواد شرفي - ناظر: حسين عسگري

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
امان از این سرماخوردگی ...
sadsmiley.gif
دیشب عین یک جنازه افتاده بودم روی تخت و برنامه نود رو هم به صورت نصفه و نیمه دیدم (آخرهاش هم خوابم برد)

...

جای تاسف زیادی داره داستان های اخیر داوری ... رو شدن مدارک از این طرف و آن طرف مسلما وخامت کار رو بالاتر هم می بره.

فساد مالی همین حالا بیشتر ادارات دولتی رو هم در بر گرفته و شاید اگر بخواهند همه مسایل مالی رو در تمام عرصه های دولتی و خصوصی و غیره روشن کنند دیگه جای سالمی باقی نمونه و همه چیز بهم بریزه ...

به هر حال چیزی که من فهمیدم پیگری عجیب علی دایی هست که زده به سیم آخر و ولکن قضیه نیست! کسی که می گه من تا آخرش هستم و نیازی به فوتبال ندارم یعنی مشتش پره!

قبلا که فقط یک سری شبهه و پچ پچ مطرح بود و کسی مدرک دقیق نداشت جو خوبی در پایان مسابقات نبود، حالا که یک سری مدارک داره رو می شه و احتمالا پای خیلی های دیگه غیر از قهرمانی هم وسط کشیده می شه باید دید چطور می توانند این التهابات رو کنترل کنند!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بالاخره باید از یک جا شروع میشد
و این نقطه شروع خوبیه
باشگاهی که سود زیادی برده دقت کردین ساکته و هیچ حرکتی نداشته به جز یه گفتگوی نصف و نیمه بعد از 4 روز؟!
به نظرم منتظر عمل بودند تا بموقعش واکنش نشون بدن ولی کفه ترازو این دفعه ظاهرا به سمت پرسپولیسه . . . فضای خوبی هم برای ختم قائله و برملا شدن دستها به نظر میاد تو کشوره چیزی که تا همین چند وقت پیش نمیشد

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
راستی امروز سالروز دربی 47 که پرسپولیس بیش از 60 دقیقه 9 نفره جلوی تیم رقیبش ایستادگی کرد
که این حماسه اگرچه خیلی ها خواستند لوسش کنن و بگن به ما گفته شده گل نزنید و از این دری وریها
ولی اینطور نبوده و حتی اول بازی هم گل سالم را قبول نکردن
تمامی این حرفها اینو میگه داستان داوری ریشته در گذشته داره

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
♠♠♠ 6 ♠♠♠

تقدیر پرسپولیس از مصطفی دنیزلی

سايت هواداران پرسپوليس: دنيزلي چند روز قبل مبلغ باقيمانده از قراردادش را كه قرار بود به باشگاه پس بدهد ،عودت داد و حالا به پرسپوليس بدهكار نيست.

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای از فعالیت های مصطفی دنیزلی در زمان همکاری با پرسپولیس تقدیر کرد.

◙◙◙◙◙
یکی از شاهدان دایی سرمربی نفتون تهران است/ قهرمانی با 25 میلیون بازی را درمی آورد!

سايت هواداران پرسپوليس: صحبت از اتهام فساد مالی به یک داور باسابقه است. این موضوع، دیشب سوژه اصلی برنامه نود بود.
درباره امکان فساد در جامعه داوری اولین بار دکتر پرویز سیاد صحبت کردو از وجود یک «سیب گندیده» در سبد داوری صحبت کرد.
صحبتی که باعث شد این چهره ارزشی و پیشکسوت داوری دیگر به عنوان کارشناس داوری توسط عادل فردوسی پور دعوت نشود.

◙◙◙◙◙

دایی:تمام آبرویم را پای این قصه می گذارم

نیروهای امنیتی وارد شوند در 2 سوت بعضی ها گناه های نوجوانی شان را هم می گویند
سایت هواداران پرسپولیس : علی دایی در برنامه 90 هم روی حرفش ایستاد و گفت موضوع محسن قهرمانی را ته خط آن پیش می رود و تمام آبرویش را هم پای این قصه می گذارد.

◙◙◙◙◙
جانباز «پرسپولیسی»: از همت تنها اتوبانش را شناختیم!

سايت هواداران پرسپوليس:او نه تنها نمی تواند راه برود که حتی نمی‌تواند بشنود اما اگر غم دنیا را بر دل می‌کشید،
یک ساعت که کنارش بنشنید، شادی همراه تان می‌شود
و این بمب روحیه با شما چنان می‌کند که رزمندگان در دوران جنگ گلوله می خوردند، لبخند می‌زدند.

◙◙◙◙◙

ماهینی:قهرمانی گفت شک نکن هم اخراج درست بود هم پنالتی

اگر دنبال یک پسر خیلی خوب و مودب در پرسپولیس می گردید، ما حسین ماهینی را به شما معرفی می کنیم.
بازیکنی که از بوشهر آمده و واقعا دوست داشتنی است. دیروز به تازگی وارد عالم خواب شده بود که با صدای موبایل از جا پرید و پاسخگوی سوالات ما شد!

◙◙◙◙◙

این یکی خیلی جالبه !!!

فریدونی: ما از هواداران درخواست فیلم و عکس از این صحنه کردیم

سايت هواداران پرسپوليس:یک هوادار اصفهانی پرسپولیسی با رویانیان و فریدونی رئیس کمیته هواداران تماس گرفته و بیان کرده که محسن قهرمانی برای تماشاگران سپاهانی دست تکان داده است.

فریدونی افزود: تماشاگر ما در روز بازی نتوانسته بود بلیت تهیه کند به خاطر همین در جایگاه سپاهانی ها نشسته بود.

◙◙◙◙◙

درودگر:گفتند 30 میلیون بده تا بازی را برایتان در بیاوریم

نام قهرمانی نتیجه رمز گشایی از کد های درودگر

◙◙◙◙
♠♠♠ 6 ♠♠♠

Last edited:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
پرپسپولیس بالااااااااااااااا

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
باید هر چه زودتر بره و به ایران هم برنگرده اینجا بمونه مثل خیلی از استعداد های دیگه تباه میشه
و مثه خیلی از کسایی که میشناسم و استعداد داشتن اما پولی نداشتن یا معتاد میشه یا ....

میشه اون لینک فیلم بازی اش رو دوباره بزارید من هم ببینم ؟!
هر چی میگردم پیدا نمیکنم ! یادم نمیاد توی صفحه چند گذاشته بودن دوستان

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
واقعا عالیه ولی حیف که رئیس فدراسیون ما بیشتر بدرد معلمی تو سطح ابتدایی میخورن تا ریاست فدراسیون فک کن اگه سردار رئیس فدراسیون فوتبال میشد باورکنید الان فوتباله ما یه سرو گردن از اسیا بالاتر بود

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] غلامپور: مشکل کرانچار با دایی مربوط به امسال نیست/ او در عالم دیگری سیر می‌کند[/h]
پرسپولیس نیوز: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاملا مشخص است عقده‌ای که کرانچار از دایی دارد مربوط به حال نیست.

بهزاد غلامپور ابتدا در خصوص وضعیت دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: خوشبختانه با توجه به شرایط پرسپولیس امسال چهار دروازه‌بان خوب و آماده داریم که رقابت سختی را در تمرینات با یکدیگر دارند و من مطمئنم هر کدام از آنها در شرایطی هستند که به پرسپولیس کمک کنند اما با توجه به عملکرد خوب نیلسون او با نظر دایی همچنان در چارچوب است.

وی در مورد مشکلات پیش آمده و درگیری‌های لفظی بین علی دایی و کرانچار نیز گفت: کاملا مشخص است که کرانچار چرا از صحبت‌های منطقی دایی بعد از بازی با سپاهان ناراحت است بالاخره در سالی که او در پرسپولیس بود و نتیجه نمی‌گرفت دایی را جایگزین او کردند و از همان موقع علی‌رغم اینکه می‌خندید نسبت به دایی عقده دارد.

وی افزود: کاملا مشخص است که کرانچار چرا ناراحت و سرگردان است، اگر ایشان حرفه‌ای بود قطعا می‌دانست که در فوتبال حرفه‌ای این تغییرات طبیعی است. مربی که نتیجه نمی‌گیرد و موفق نیست باید جای خود را به دیگری بدهد.

غلامپور تاکید کرد: اکنون ناراحتی کرانچار از همان سال‌های گذشته است و به نظرم عقده‌ای در دل او مانده که می‌خواهد خود را رو در روی دایی نگه دارد. کرانچار می‌خواهد هر طوری شده این عقده را از دلش خارج کند و حالا علی‌رغم اینکه خودش می‌داند حق با پرسپولیس است اما می‌خواهد با برخی حرف‌ها خودش را بی‌گناه جلوه دهد ولی در هر صورت کرانچار باید بداند درست است که همه او را می‌شناسند ولی دایی را همه دنیا می‌شناسند و باید به این موضوع پی‌ببرد.

مربی دروازه‌بان‌های قرمزپوشان خاطر نشان کرد: البته من نظرم این است که کرانچار را اگر بشناسند فقط در همان اصفهان است اما علی دایی همه جا خود را ثابت کرده و نیاز به تعریف و تمجید کسی ندارد، در هر صورت به نظر من وقتی این طور به اسطوره‌هایی مثل دایی حمله می‌شود باید قاطعانه برخورد شود البته دایی با حرف حق خوب جوابشان را داده و به نظرم همه پرونده دایی و کرانچار را می‌شناسند، کدام آدم اسطوره است و چه کسی نیست.در کل به نظر من کرانچار در عالم دیگری به سرمی‌برد و در شأن او نیست که بخواهد به علی دایی حرف بزند و این حق را ندارد.

غلامپور خاطرنشان کرد: کرانچار باید بداند دایی افتخار فوتبال آسیا است و من از همه پیشکسوتان و هواداران می‌خواهم دایی را حمایت کنند تا حق پرسپولیس را بگیرد چون او برای خودش تلاش نمی‌کند و فقط برای پرسپولیس است.

غلامپور در مورد بازی پرسپولیس مقابل سپاهان نیز گفت: از بازی پرسپولیس و سپاهان گذشته، اما ما منتظر نظر کمیته داوران هستیم که آقای محسن قهرمانی چه بلایی سر آن بازی آورده است. به نظر من با آنالیز و نگاه تیزبینانه همه چیز مشخص می‌شود و ما امیدواریم کسانی که اشتباه کردند محکوم بشوند تا جوابگوی پرسپولیس باشند و راحت امتیازها را از تیم‌های مدعی نگیرند. ما باید بازی با سپاهان را فراموش کنیم و با یک تمرکز و انگیزه بالا به بازی پنج‌شنبه با فجر و بازگشت به صدر جدول فکر کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] ماهینی: جهان عالیان در حلقه ای که ما پرسپولیسی ها برایش ساخته بودیم، مدام می گفت اشتباه کردم/ قهرمانی گفت شک نکن هم اخراج درست بود هم پنالتی[/h]

پرسپولیس نیوز : حسین ماهینی می‌گوید سپاهانی ها فقط از طریق ضد حمله صاحب موقعیت می شدند.
اگر دنبال یک پسر خیلی خوب و مودب در پرسپولیس می گردید، ما حسین ماهینی را به شما معرفی می کنیم. بازیکنی که از بوشهر آمده و واقعا دوست داشتنی است. دیروز به تازگی وارد عالم خواب شده بود که با صدای موبایل از جا پرید و پاسخگوی سوالات ما شد!

*از بازی شروع کنیم. به نظرت دیدار با سپاهان به لحاظ فنی چطور بود؟ بازی خراب شد. شما باید این طور حساب کنید که ما انگار 10 نفره به زمین بازی رفته بودیم. حدود 94، 95 دقیقه همین طوری بازی کردیم که واقعا سخت و دشوار بود. هیچ تیمی نمی تواند این طور بازی کند آن هم مقابل سپاهان. بازی را یکبار دیگر ببینید که سپاهانی ها فقط از طریق ضد حمله صاحب موقعیت می شدند. ما همه درها را به روی مهاجمان و هافبک های این تیم بسته بودیم. برای هر تیمی سخت است که بازی را با یک گل خورده و یک بازیکن کمتر مقابل یک حریف بسیار بزرگ شروع کند ولی انصافا همه را راضی کردیم چون فقط هجومی بودیم. به طور کلی فوتبال نابرابری بود و خیلی بد تمام شد.

*بین دو نیمه علی دایی حرف خاصی در جمع بازیکنان به زبان آورد؟ در آن زمان اعصاب همه خرد بود ولی توانستیم خودمان را جمع و جور کنیم. علی دایی در رختکن به ما انگیزه و آرامش داد و گفت 9 نفره یا 8 نفره هم باشیم، باید بازی ببریم. همین حرف هایش به تیم جان تازه ای داد و باعث شد بازیکنان با تمام وجود بازی کنند. واقعا از جان مایه گذاشتیم و به نظرم در این بازی سخت، بی نظیر بودیم. باور کنید اگر بازی نابرابری نمی شد، با انرژی که داشتیم سپاهان را می بردیم.

*بین دقایق 50 تا 70 پرسپولیس واقعا خوب بود. اتفاق خاصی رخ داد؟ نه ما داشتیم حمله می کردیم و سپاهان در دفاع بود. آنها آن قدر زیر فشار بودند که نمی توانستند از نیمه خودشان عبور کنند و به همین خاطر بازی ما به چشم آمد. خدا را شکر که با یک بازیکن کمتر و با آن روحیه خراب توانستیم مردم را راضی کنیم.

*آن پنالتی، واقعا پنالتی بود؟ وقتی محسن قهرمانی سوت زد، سپاهانی ها داشتند به سمت زمین خودشان برمی گشتند چون مطمئن بودند خطای شجاع خلیل زاده را گرفته اما قهرمانی وارد محوطه جریمه شد و همه کوپ کردیم! چند بازیکن سپاهان از من پرسیدند چه شده و من هم مات و مبهوت به قهرمانی نگاه می کردیم. در همین حال و هوا بودیم که او کارت قرمز را از جیبش خارج کردو به میثم حسینی نشان داد. هیچ کس باورش نمی شد چنین اتفاقی رخ داده. به داور گفتم چی که سوت زدید، قهرمانی گفت شک نکن به تصمیم من، هم پنالتی درست بود و هم کارت قرمز حسینی.همه چیز درست بود. ما هم گفتیم اعتراض نکنیم بهتر است ولی بعد که در خانه فیلم را دیدم، از تعجب نزدیک بود سکته کنم.

*تو صحنه را از کدام زاویه دیدی؟ من اصلا ندیدم چه شد. ماموریت حضور در تیر اول با من بود و سر جایم ایستادم. صورتم هم به سمت توپ بود. نفهمیدم چه شده ولی بعد که داور سوت زد، فهمیدم چه بلایی بر سر پرسپولیس آمد!

*شایعه شده یکی از بازیکنان پرسپولیس به هادی عقیلی گفته بود پنالتی را بزن بیرون. این قضیه صحت دارد؟ نمی دانم، شاید چنین اتفاقی افتاده باشد ولی من چیزی نشنیدم و ندیدم.

*یکی، دو هفته ای بود که به شدت از تو انتقاد می شد ولی با این بازی، نگاه ها تغییر کرد. نظر خودت چیست؟ به خدا قسم من همیشه با جان و دل برای پرسپولیس بازی می کنم ولی به خاطر یک گل، یک عده بدترین انتقادات را به من وارد آوردند. بهتر بگویم برایم حرف درآوردند که کم کاری می کنم ولی خدا شاهد است که همه اش دروغ بود. از طرف دیگر من هم سکوت کردم و با هیچ کس مصاحبه نمی کردم که باعث شد فشارهای بیشتری روی دوشم بگذارند. خدا را شکر که با این بازی، همه چیز تمام شد و همه فهمیدند که چه کسی کم کاری می کند! فقط حیف که با این بازی، نتوانستیم از سد سپاهان بگذریم. ان شالله در بازی های بعدی بهتر از این هم می شویم و امتیازات بیشتری می گیریم تا مردم شاد شوند. به خدا قسم شرایط مان امسال خیلی بهتر از گذشته است و باید از آن استفاده کنیم.

*هنوز با محمدرضا خلعتبری در یک آپارتمان زندگی می کنی؟ بله. او دنبال منزل دیگری است ولی حقیقتش را بخواهید ما نمی توانیم از هم جدا شویم. سالهاست که رفاقت مان همین جوری بوده و کنار هم زندگی کردیم. واقعا دلم می خواهد باز هم محمدرضا پیش من بماند.

*برای تولدت چه هدیه ای گرفته بود؟ این را نمی توانم بگویم ولی با ارزش ترین هدیه ای که به من داد، همان شادی گل در دیدار با گسترش فولاد بود که دست هایش را شبیه کیک تولد کرد تا من مثلا شمع روی آن را فوت کنم. این بهترین هدیه برای من بود و همیشه از او بابت این مساله متشکرم.

*در اواخر بازی، با امین جهان عالیان هم درگیر شدی، قضیه چه بود؟ او کار زشتی انجام داد و باعث شد برای اولین بار در زمین فوتبال یک نفر را بزنم. بازیکن خودشان روی زمین افتاده بود و بنگر می خواستم فیرپلی کند ولی این بازیکن توپ را گرفت تا به ما گل بزند. ما منتظر بودیم او توپ را بزند بیرون اما دیدید چه کار کرد؟ ما هم حمله کردیم به سمتش و من هم با دست به سینه اش کوبیدم. البته خودش هم ترسیده بود و در حلقه ای که ما پرسپولیسی ها برایش ساخته بودیم، مدام می گفت اشتباه کردم، اشتباه کردم. کارش اصلا خوب نبود من که تا به احل چنین چیزی ندیده بودم.

*با این باخت فکر می کنی پرسپولیس در پایان نیم فصل چه جایگاهی داشته باشد؟ پیش بینی سخت است ولی اکثر بازی های بزرگ مان را انجام داده ایم و فکر می کنم در 5 بازی باقی مانده راحت تر هستیم. به خصوص که 4 بازی در آزادی داریم و هواداران هم می آیند. ان شالله با جمع کردن تمام امتیازات، در پایان نیم فصل صدرنشین خواهیم شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد/ بررسی راهکارهای خصوصی‌سازی پرسپولیس و ارائه پیشنهاد نهایی به وزارت ورزش

پرسپولیس نیوز : نشست هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در ساختمان باشگاه برگزار شد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، پیرو نشست مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه پرسپولس با دکتر صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان و مباحثی که در آن جلسه درباره خصوصی سازی پرسپولیس مطرح شده بود،

صبح امروز اعضای هیات مدیره باشگاه گردهم آمدند و درباره موضوع مهم واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی به بحث و تبادل نظر بپردازند تا پس از بررسی راهکارها نظرات و دیدگاه‌های خود را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کنند. این جلسه از ساعت 10 صبح امروز در طبقه چهارم ساختمان باشگاه پرسپولیس برگزار شد. اکبری رئیس هیات مدیره، رویانیان، نامی، پروین ، جمشیدی و همچنین بهروز منتقمی قائم مقام ، محمود سالارکیا معاونت حقوقی، حمید استیلی رئیس آکادمی و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعضای حاضر در این جلسه بودند که درباره خصوصی سازی پرسپولیس به مدت دو ساعت به تبادل نظر پرداختند و دیدگاه‌ها و نظرات خود را در این جلسه مطرح کردند. اکبری رئیس هیات مدیره باشگاه در این باره به سایت باشگاه پرسپولیس گفت : پیرو راهکارهایی که سرپرست محترم وزارت ورزش و جوانان در جلسه با هیات مدیره مطرح کرده بود درباره این راهکارها به طور مفصل به تبادل نظر پرداختیم و همچنین برخی اعضای هیات مدیره راهکارها و پیشنهادات جدیدی داشتند که مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقررشد جلسه فوق العاده هیات مدیره در کمتر از یک هفته با بنده برگزار شود تا جمع بندی نظرات و دیدگاه‌های هیات مدیره باشگاه به وزارت ورزش تقدیم شود.

در این جلسه همچنین آقای رویانیان گزارش کاملی از فعالیت‌های باشگاه در یک سال گذشته برای پیگیری امور خصوصی سازی پرسپولیس به اعضای هیات مدیره دادند تا آنها نیز در جریان کم و کیف اقدام انجام شده قرار گرفته باشند.

اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال خواهد شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
کادر پزشکی پرسپولیس: کفش ها و حمایت کننده روی پای پولادی جواب داد

214x129xM-pooladi.jpg.pagespeed.ic.Gna5ePC7mz.jpg

پرسپولیس نیوز: کادر پزشکی پرسپولیس اعلام کرد، مهرداد پولادی در تمرین روز دوشنبه تمرین خود را در حالی انجام داد که بعد از مدت‌ها کفش کتانی به پا کرده بود و همه چیز هم خوب پیش رفت.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام کادر پزشکی تیم، مهرداد پولادی که بعد از اقدامات پزشکی انجام شده، بهبودی خود را به دست آورده است. تمرینات میدانی خود را که با دویدن همراه خواهد بود، طی روزهای آینده آغاز می کند. به این منظور کفی وحمایت کننده ویژه ای هم در طراحی شده است که از ناحیه آشیل محافظت می کند و بازیکن با پوشیدن آن از کفش استفاده خواهد کرد.

کادر پزشکی افزود: این حمایت کننده دیروز امتحان شد و پولادی بعداز ماه‌ها تمرینات خود را که در سالن بدنسازی انجام شد با پوشیدن کفش انجام داد که نتیجه کاملاً رضایت بخش بود.

بالا