• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
گزارش تمرين پرسپوليس

با وجود اينکه تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس پشت درهاي بسته بود حدود 50 هوادار پشت در ورزشگاه حاضر شدند.
00945557.jpg

پرسپوليس عصر امروز با حضور در زمين درفشي فر يک جلسه تمرين را برگزار کرد.

به نقل از فارس، تمرين ساعت 16 و 5 دقيقه آغاز شد.

*بازيکنان ابتدا بدن هاي خود را با دويدن و انجام کارهاي کششي گرم کردند.

*انواع استارت ها، حفظ توپ،‌ پرسينگ و حمله از دفاع به حمله در برنامه کاري بازيکنان بود.

*دروازه بانان ابتدا با مربي دروازه‌بانان کار کردند و سپس به تمرينات گروهي اضافه شدند.

*بازيکنان پرسپوليس با لباس فسفري و کادر فني با لباس طوسي تمرين کردند.

*50 هوادار پشت در درفشي فر حاضر شدند و از راديو پيگير نتيجه ديدار واليبال ايران و کره جنوبي بودند. آنها در مورد بازي امروز استقلال و اف سي سئول نيز صحبت مي کردند.

*ماشين هاي لباسشويي که وعده داده شده بود تعدادي از آن ها به بازيکنان داده شد.

*هرچند تمرين امروز پرسپوليس پشت در هاي بسته بود اما ليدرهاي پرسپوليس درون مجموعه بودند. ليدرها در مورد اينکه قرار است براي بازي پرسپوليس و صبا به قم سفر کنند را به نمايش گذاشتند.

*آناليزور سابق پرسپوليس و راه آهن در تمرين امروز پرسپوليس حضور داشت.

پ ن : دوستان بکشین بیرون از تیم های دیگه:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

واكنش مدافع پرسپوليس به پيشنهاد تراكتورسازي

رضا نورمحمدی در خصوص شایعه حضورش در تراکتور در نیم فصل اظهار داشت: «تا الان چنین چیزی را نشنیده بودم و این برای اولین بار است که این موضوع به گوشم می رسد. 6 بازی تا نیم فصل باقی مانده و من هم هنوز تصمیمی برای جدایی از
پرسپولیس​
و پیوستن به تراکتور نگرفته ام.»

وی درباره نیمکت نشینی خود افزود: «هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی خوشحال نمی شود. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. خوشبختانه در 2 بازی اخیر این فرصت نصیبم شد که در ترکیب پرسپولیس به میدان بروم و امیدوارم نظر دایی را جلب کرده باشم.»​

نورمحمدی ادامه داد: «من با دایی به پرسپولیس آمدم و او به من اعتقاد دارد. شرایط به گونه ای پیش رفت که خط دفاع خوب کار کرد و دایی هم دست به ترکیب تیم نزد. من هم به دنبال فرصت بودم تا خودم را نشان دهم و امیدوارم از این به بعد بیشتر بازی کنم.»​

وی درباره تقابل مدافعان پرسپولیس با رضا عنایتی گفت: «عنایتی با این سن و سال هنوز هم خوب گل می زند و این نشان دهنده توانایی بالای اوست. او همیشه خطرناک است و بوی گل می دهد و ما بتاید خیلی تلاش کنیم تا نگذاریم صاحب فرصت شود چون در این صورت خطرناک ظاهر می شود.»​

نورمحمدی خاطرنشان کرد: «چون پرسپولیس خط دفاعی خوبی دارد همه مهاجمان دوست دارند از خط دفاع ما رد شوند و گل بزنند اما حواس مدافعان ما جمع است و می خواهیم تا پایان فصل بهترین خط دفاع لیگ باشیم.»

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

منافی: مایلی کهن میزبان است و باید به سمت دایی بیاید/ می دانیم عنایتی را چطور مهار کنیم

مربی تیم فوتبال
پرسپولیس گفت: باید مشکل کم گل زدن پرسپولیس را برطرف کنیم.

جواد منافی در گفت و گویی، درخصوص وضعیت پرسپولیس اظهارداشت: همه چیز خوب است و در حال آماده سازی برای بازی با صبا هستیم. محروم و مصدوم نداریم و تیم کامل است. بازی ساده ای مقابل صبا نداریم اما برای برد به میدان می رویم تا طلسم ناکامی های خارج از خانه را بشکنیم و به صدر جدول نزدیک تر شویم.

وی درباره انتقاداتی که از کم گل زدن پرسپولیس می شود، افزود: گل زده ما خیلی کم نیست اما باید بهتر از این باشد. فکر می کنم در روند بازیها بهتر شویم. ما می خواهیم مشکل کم گل زدن تیم را حل کنیم چون مهاجمان خوبی داریم و آنها فقط باید دقتشان را بیشتر کنند. اگر مهاجمان ما تا همین الان هم در زدن ضربات آخر بیشتر دقت کرده بودند گل زده بیشتری داشتیم.

منافی درباره مهار رضا عنایتی توسط مدافعا پرسپولیس ادامه داد: عنایتی از بازیکنان بزرگ لیگ است و در هر تیمی که بازی کرده خوب بوده. او بازیکن با تجربه ای است اما ما هم بهترین مدافعام لیگ را در اختیار داریم. راهکار ویژه ای برای مهار عنایتی داریم و مدافعان ما به خوبی عنایتی را می شناسند. بچه ها می دانند که عنایتی چقدر خطرناک است.

چپ پای سابق پرسپولیس درخصوص وضعیت جناح چپ این تیم گفت: میثم حسینی در چپ پرسپولیس واقعا خوب کار کرده است. وقتی تیمی گا می خورد پس مدافع چپ آن خوب کار کرده است. با آمدن پولادی از این بهتر هم می شویم.

منافی درباره برخورد احتمالی دایی و مایلی کهن خاطرنشان کرد: ما میهمان هستیم و تیم صبا میزبان است. قطعا مایلی کهن باید به عنوان میزبان به سمت دایی بیاید. البته ما به این مسایل حاشیه ای نمی پردازیم و هدفمان برد است.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
درباره تیمهای دیگه در این تاپیک صحبت نکنید... مرحله بعدی کارت خواهد بود...
میشه دلیل حذف پست های من به جز یه مورد رو بفرمایید؟(اون یکی معلوم بود دلیلش)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
داور بازی با صبا مشخص شده ..........................

صبای قم- پرسپولیس -یادگارامام (ره)- قم

تورج حق وردی - حسن کامرانی فر - آرمان اسعدی - پیروز سیف اله پور - ناظر: سعید بطائی

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
میشه دلیل حذف پست های من به جز یه مورد رو بفرمایید؟(اون یکی معلوم بود دلیلش)

شما واقعا نمیدونید یا خودتون رو به راه دیگه ای میزنید؟ بس نیست اینهمه پست پاک کردن؟ چطور باید گفت که در یه تاپیک هواداری درباره سایر تیمها حرف نزنید؟ حتما باید جریمه کرد؟

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
دوستان نظرتون در مورد بازی با صبا چیه؟ 14 تا گل خورده دارن ، از طرف دیگه 13 تا هم گل زده . به عبارت دیگه بهتر از ما گل زدن و خوب هم گل خوردن :دی

به نظرتون ما چند تا بهشون می زنیم؟!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دوستان نظرتون در مورد بازی با صبا چیه؟ 14 تا گل خورده دارن ، از طرف دیگه 13 تا هم گل زده . به عبارت دیگه بهتر از ما گل زدن و خوب هم گل خوردن :دی

دو بر صفر ببریم خوبه ...... ولی اگه اونا گل زدن .............3 بر یک ببریم ....................

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شما واقعا نمیدونید یا خودتون رو به راه دیگه ای میزنید؟ بس نیست اینهمه پست پاک کردن؟ چطور باید گفت که در یه تاپیک هواداری درباره سایر تیمها حرف نزنید؟ حتما باید جریمه کرد؟
شما با حستون که نمی تونید نظر بدید
باید دلیل داشته باشید
پستامو برگردونید و تک به تک بفرمایید از کجا فهمیدید در مورد کی حرف زدم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
شما با حستون که نمی تونید نظر بدید
باید دلیل داشته باشید
پستامو برگردونید و تک به تک بفرمایید از کجا فهمیدید در مورد کی حرف زدم

آقا بس کنید... با شخص شما قصد بحث ندارم. شما اصرار دارید چیزی رو که هست، نیست نشون بدید. رفتارتون رو مدتهاست زیر نظر داریم. تکرار این رفتار به معنی اصرار شما در برهم زدن نظم تاپیکهاست. برخورد هم که میکنیم شاکی میشید. برای آخرین بار بهتون میگم. روندی که طی میکنید نظم اینجا رو برهم میزنه و کاربرهای تاپیکها رو به جان هم میندازه. دفعه بعد اگر برخورد کردم به هیچ وجه شاکی نباشید...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

قبلن بیشتر پست میذاشتین اما الان نه زیاد اون مرجان بی معرفت هم که ...بازی مساوی میشه

technano

Registered User
لایک‌ها
316
در تاپیک بحث و تبادل نظر ... بدون کل کل و با رعایت احترام متقابل...
یعنی من برم بگم در مورد شاهکار امروز رحمتی پاک میشه پستم یا بن میشم در حالی که واقعا شاهکار کرده؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آقا بس کنید... با شخص شما قصد بحث ندارم. شما اصرار دارید چیزی رو که هست، نیست نشون بدید. رفتارتون رو مدتهاست زیر نظر داریم. تکرار این رفتار به معنی اصرار شما در برهم زدن نظم تاپیکهاست. برخورد هم که میکنیم شاکی میشید. برای آخرین بار بهتون میگم. روندی که طی میکنید نظم اینجا رو برهم میزنه و کاربرهای تاپیکها رو به جان هم میندازه. دفعه بعد اگر برخورد کردم به هیچ وجه شاکی نباشید...
منتظر جواب منطقی و مستدل بودم ازتون ولی متاسفانه فقط از قوه قهریه خودتون استفاده می کنید.
اوکی ادامه نمیدم.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
از رحمتی و عملکردش هم انتقاد کنید... اما با رعایت احترام و بدون کل کل و تحریک دیگران...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
از رحمتی و عملکردش هم انتقاد کنید... اما با رعایت احترام و بدون کل کل و تحریک دیگران...
دوست عزیز الان اسم رحمتی بیاد ، حساسیت برانگیزه ! چه برسه انتقاد بشه !

بالا