• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رضایی:دلیل نیمکت نشینی ام را از دایی بپرسید

18.jpg

سایت هواداران پرسپولیس : آخرين دفعه كه بازي غلامرضا رضايي را از ابتدا در ترکیب ديديم شاید از خاطر خیلی از هواداران رفته باشد.

اتفاقي كه با درخشش تازه‌واردهاي پرسپوليس، شايد حالاحالاها ديگر تكرار نشود.

خود رضايي البته با نارضايتي سرمربي از خلعتبري اميدوار شده كه دوباره قرعه را به نام او بنويسند و بازي با صبا فرصت دوباره‌اي براي بازي او باشد. شماره ده نيمكت‌نشين پرسپوليس دراين‌باره مي‌گويد:اگر مي‌خواهيد دليل نيمكت‌نشيني‌ام را بدانيد بايد بگويم كه خودم هم نمي‌دانم و فقط دايي مي‌تواند جواب‌تان را بدهد. سرمربي تشخيص داده كه من اين چند بازي نباشم و من هم نمي‌توانم حرفي بزنم. من فقط وظيفه دارم تمرين كنم و بدنم را در شرايط مسابقه نگه دارم تا هر وقت گفتند بروم داخل زمين، آماده باشم. كار ديگري هم از دستم برنمي‌آيد.

البته نااميد نيستم ولي اين بار اگر فرصتي نصيبم شود، راحت از دستش نمي‌دهم و اميدوارم كه اين فرصت در بازي با صبا برايم جور شود و دوباره بتوانم بازي كنم.»

پ.ن : عزیز خودت به آمار گل زنی و پاس گلت نگا کن .... روشنه دیگه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

حسینی:عنایتی به دروازه پرسپولیس نمی رسد

11.jpg

به زودی مارا در صدر جدول می بینید

سایت هواداران پرسپولیس : ازي پرحادثه با سپاهان ديگر هيچ جايي در حرف‌هاي سید جلال حسيني ندارد.
او طوري حرف مي‌زند كه انگار فقط پيروزي هفته پيش برابر فجر را در خاطر دارد:

همه انتظار داشتند با يك نتيجه پرگل فجر را ببريم در حالي كه اين تيم اصلا ضعيف نبود. البته ما هم براي زدن يك گل به ميدان نرفته بوديم اما خب جريان بازي آنطور كه پيش‌بيني مي‌كرديم پيش نرفت. فجر خيلي خوب بازي كرد و ما هم كمي استرس داشتيم. هر چند مهم‌ همين سه امتيازي بود كه گرفتيم.

مدافع ملي‌پوش پرسپوليس در ادامه به استقبال بازي جمعه برابر صبا مي‌رود و مي‌گويد: بازي با تيمي مثل صبا آن هم در خانه خودش قطعا آسان نخواهد بود ولي ما براي اينكه بتوانيم قهرمان شويم، بايد هر تيمي را ببريم. صبا را هم نبايد دست كم بگيريم. بايد براي يك بازي سخت آماده شويم و اجازه ندهيم استرس روي كارمان تاثير بگذارد. براي پرسپوليس خيلي بد است كه بازي‌هاي بيرون از تهران را نبرد و در همين بازي بايد اين مشكل را حل كنيم. ما كه حرف از قهرماني مي‌زنيم، بايد از همه بازي‌ها امتياز كامل بگيريم و براي‌مان مهم نباشد كه در تهران بازي مي‌كنيم يا قم يا هر شهر ديگري. بايد زودتر خودمان را به صدر جدول برسانيم كه فكر مي‌كنم به زودي ما را بالاي جدول مي‌بينيد.

تقابل بهترين مدافعان ليگ با آقاي گل هم در بازي جمعه اتفاق خواهد افتاد كه جلال حسيني درباره‌اش مي‌گويد: «عنايتي يك گلزن قهار است ولي او هر چقدر هم خوب باشد، نمي‌گذاريم به دروازه پرسپوليس نزديك شود، چه برسد به اينكه گل بزند

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

غریبی:اگر خوب بودم بازی ام می دادند

milad-gharibi-perspolis-621.jpg

این بازی نکردن ها یعنی باید بیشتر و جدی تر تمرین کنم

سایت هواداران پرسپولیس : همه سهم ميلاد غريبي از يازده بازي قبلي پرسپوليس، يك بار حضور فيكس اما 45 دقيقه‌اي بود كه آنهم به اجبار و به خاطر مصدوميت غلامرضا رضايي اتفاق افتاد.

غريبي بازي نمي‌كند و بدتر اينكه چند هفته‌اي هست او را حتي روي نيمكت پرسپوليس هم نمي‌بينيم.

اتفاقي كه اين بازيكن جوان هرگز در تصور نداشته و امروز درباره‌اش مي‌گويد: كسي كه براي بازي كردن ما تصميم مي‌گيرد، علي دايي است و من هم نمي‌توانم بگويم مرا بازي بده. دايي و دستيارانش هر روز در تمرين عملكرد ما را مي‌بينند و بهترين‌ها را براي بازي انتخاب مي‌كنند. اينكه من بازي نمي‌كنم تقصير آنها نيست. شايد خودم خوب نيستم يا بقيه بهترند كه فرصت به من نمي‌رسد.

البته فكر نكنيد ناراحت نيستم، ناراحتم اما اگر خوب و آماده بودم، حتما بازي‌ام مي‌دادند. اين بازي نكردن‌ها يعني بايد بيشتر و جدي‌تر تمرين كنم و خودم را به بقيه برسانم و منتظر فرصت باشم.

zolatan

Registered User
لایک‌ها
174
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ 031 - isfahan ส็็็็็็

حسینی:عنایتی به دروازه پرسپولیس نمی رسد

11.jpg

به زودی مارا در صدر جدول می بینید

سایت هواداران پرسپولیس : ازي پرحادثه با سپاهان ديگر هيچ جايي در حرف‌هاي سید جلال حسيني ندارد.
او طوري حرف مي‌زند كه انگار فقط پيروزي هفته پيش برابر فجر را در خاطر دارد:

همه انتظار داشتند با يك نتيجه پرگل فجر را ببريم در حالي كه اين تيم اصلا ضعيف نبود. البته ما هم براي زدن يك گل به ميدان نرفته بوديم اما خب جريان بازي آنطور كه پيش‌بيني مي‌كرديم پيش نرفت. فجر خيلي خوب بازي كرد و ما هم كمي استرس داشتيم. هر چند مهم‌ همين سه امتيازي بود كه گرفتيم.

مدافع ملي‌پوش پرسپوليس در ادامه به استقبال بازي جمعه برابر صبا مي‌رود و مي‌گويد: بازي با تيمي مثل صبا آن هم در خانه خودش قطعا آسان نخواهد بود ولي ما براي اينكه بتوانيم قهرمان شويم، بايد هر تيمي را ببريم. صبا را هم نبايد دست كم بگيريم. بايد براي يك بازي سخت آماده شويم و اجازه ندهيم استرس روي كارمان تاثير بگذارد. براي پرسپوليس خيلي بد است كه بازي‌هاي بيرون از تهران را نبرد و در همين بازي بايد اين مشكل را حل كنيم. ما كه حرف از قهرماني مي‌زنيم، بايد از همه بازي‌ها امتياز كامل بگيريم و براي‌مان مهم نباشد كه در تهران بازي مي‌كنيم يا قم يا هر شهر ديگري. بايد زودتر خودمان را به صدر جدول برسانيم كه فكر مي‌كنم به زودي ما را بالاي جدول مي‌بينيد.

تقابل بهترين مدافعان ليگ با آقاي گل هم در بازي جمعه اتفاق خواهد افتاد كه جلال حسيني درباره‌اش مي‌گويد: «عنايتي يك گلزن قهار است ولي او هر چقدر هم خوب باشد، نمي‌گذاريم به دروازه پرسپوليس نزديك شود، چه برسد به اينكه گل بزند

فداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :blush:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

رضایی:دلیل نیمکت نشینی ام را از دایی بپرسید

18.jpg

سایت هواداران پرسپولیس : آخرين دفعه كه بازي غلامرضا رضايي را از ابتدا در ترکیب ديديم شاید از خاطر خیلی از هواداران رفته باشد.

اتفاقي كه با درخشش تازه‌واردهاي پرسپوليس، شايد حالاحالاها ديگر تكرار نشود.

خود رضايي البته با نارضايتي سرمربي از خلعتبري اميدوار شده كه دوباره قرعه را به نام او بنويسند و بازي با صبا فرصت دوباره‌اي براي بازي او باشد. شماره ده نيمكت‌نشين پرسپوليس دراين‌باره مي‌گويد:اگر مي‌خواهيد دليل نيمكت‌نشيني‌ام را بدانيد بايد بگويم كه خودم هم نمي‌دانم و فقط دايي مي‌تواند جواب‌تان را بدهد. سرمربي تشخيص داده كه من اين چند بازي نباشم و من هم نمي‌توانم حرفي بزنم. من فقط وظيفه دارم تمرين كنم و بدنم را در شرايط مسابقه نگه دارم تا هر وقت گفتند بروم داخل زمين، آماده باشم. كار ديگري هم از دستم برنمي‌آيد.

البته نااميد نيستم ولي اين بار اگر فرصتي نصيبم شود، راحت از دستش نمي‌دهم و اميدوارم كه اين فرصت در بازي با صبا برايم جور شود و دوباره بتوانم بازي كنم.»

پ.ن : عزیز خودت به آمار گل زنی و پاس گلت نگا کن .... روشنه دیگه!

چه چیزا؟ یعنی غریبی که نیمکت نشینه با این رضایی یکیه؟

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
[h=2]تاریخچه تاسیس باشگاه و تیم فرهنگی ورزشی پدیده[/h]

باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده با هدف توسعه ورزش حرفه ای فوتبال و به منظور اثر گذاری در عرصه های ورزشی در سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی با حمایت مالی و پشتیبانی شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز(سهامی عام) تشکیل شده است و پس از خرید امتیاز تیم « مس سرچشمه کرمان» و انجام امور حقوقی و اجرایی ثبت باشگاه، عملا" از سال 1392 آغاز به کار نموده و با جذب نیروهای توانمند در عرصه فوتبال نسبت به تنظیم برنامه های تمرین، انجام آمادگیهای لازم تکنیکی، ارائه آموزشهای تخصصی فراگیر و همچنین تنظیم قرارداد با جمعی از بهترین بازیکنان اقدام کرده است.
دراین مرحله باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده، در رشته فوتبال فعال شده است که قطعا" با ایجاد بستر مطلوب فرهنگی برای ورزشکاران باشگاه و ایجاد ساختارسازی مناسب مسیر خودکفایی، در سایر رده های سنی در فوتبال پایه را دنبال خواهد کرد، به گونه ای که بتوان به لحاظ بازیکن سازی به خودکفایی برسیم.
هدف از تاسیس این باشگاه تقویت ورزش استان خراسان، حضور در لیگ برتر کشور و درآینده نزدیک با حضوردر میادین بین المللی محقق خواهد شد و به عنوان پدیده ای ماندگار، نسبت به رسالت خطیری را که شروع نموده انجام وظیفه خواهد کرد.
هیات مدیره باشگاه در حال حاضر آقایان محسن پهلوان مقدم ، احمد انوری و جواد وطنخواه می باشند.
آقای محسن پهلوان مقدم مالک باشگاه و رئیس هیات مدیره و آقای جواد وطن خواه مدیرعامل باشگاه و آقای اکبر میثاقیان سرمربی تیم پدیده می باشند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
شكری: پول باشگاه از دنيزلی به صورت كامل پس گرفته شد - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مشاور حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: پول باشگاه پرسپوليس از مصطفي دنيزلي سرمربي پيشين اين تيم به طور كامل پس گرفته شد.

مصطفي شكري روز چهارشنبه افزود: باشگاه پرسپوليس ۷۰۰ هزار دلار از مصطفي دنيزلي طلب داشت كه درگذشته ۶۰۰ هزار دلار آن دريافت و تنها ۱۰۰ هزار دلار باقي مانده بود.

وي ادامه داد: در سفري كه چند روز قبل به تركيه داشتيم تمام مبلغ مورد نظر خود را از سرمربي سابق پرسپوليس دريافت كرديم و او ديگر هيچ بدهي به باشگاه ندارد.

مشاور حقوقي باشگاه پرسپوليس در رابطه با اين كه به نظر مي رسد مبلغ مورد نظر باشگاه بيش از ۷۰۰ هزار دلار بوده، گفت: ۸۰۰ هزار دلار مبلغ مد نظر ما بود اما دنيزلي و رويانيان روي ۷۰۰ هزار دلار توافق كرده بودند.

وي در رابطه با آخرين وضعيت پرونده مانوئل ژوزه ودستيارانش در فيفا، اظهار داشت: هنوز هيچ اتفاق جديدي رخ نداده ومنتظرم فيفا با بررسي كامل اين پرونده نظر خود را اعلام كند.

وي در خصوص شكايت تياگو از باشگاه پرسپوليس، تصريح كرد: روز گذشته نامه اي از فيفا در رابطه با شكايت تياگو بدست ما رسيده و ما هم به دنبال مبلغ دقيق طلب او هستيم تا هرچه سريعتر مشكل را برطرف كنيم.

شكري خاطرنشان كرد: به هيچ عنوان شكايت او براي ما خطرناك نيست و نامه فيفا تنها در حد يك اطلاع رساني ساده بوده است.

باشگاه پرسپوليس براي سال دوم بين ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار دلار به دنيزلي پرداخت كرد كه دنيزلي پيش از شروع فصل از سرمربيگري سرخپوشان كناره گيري كرد و به ايران بازنگشت. نكته قابل توجه اين است كه مبلغ پرداختي به دنيزلي تا مدت ها در اختيار او بوده است و باشگاه نيز در نهايت مجبور شده است از ۱۰۰هزار دلار خود گذشت كند. تغییر قیمت ارز تنها مزیت این فعل و انفعال برای باشگاه پرسپولیس بوده است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درسته. کور شدیم رفت:D

ولی به نظر تیم ضعیفی نمیان

اختیار دارید... روی کاغذ در حد تیمهای مدعی لیگ 1 و تیمهای ضعیف لیگ برتر هستن (دست کم). باید تجربه میثاقیان رو هم اضافه کرد. در مجموع سخت ترین گزینه ای که از تیمهای رده پایین میتونست نصیب پرسپولیس بشه، همین بود که شد... حالا باید در عمل دید

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
اختیار دارید... روی کاغذ در حد تیمهای مدعی لیگ 1 و تیمهای ضعیف لیگ برتر هستن (دست کم). باید تجربه میثاقیان رو هم اضافه کرد. در مجموع سخت ترین گزینه ای که از تیمهای رده پایین میتونست نصیب پرسپولیس بشه، همین بود که شد... حالا باید در عمل دید

کاملا با حرفات موافقم. بیشتر بازکناشون تجربه ی لیگ برتر دارن مثل طهماسبی و شکوه مقام و مهرآزما و بادامکی و منصوری و رضاپور و پور خسروانی و .....

راستی این بهتاش میثاقیان پسر خود میثاقیانه؟ قیافش هم شبیهش هست

• Like
Reactions: usl

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
تياگو از پرسپوليس به فيفا شکايت کرد

وکيل باشگاه پرسپوليس از شکايت هافبک پيشين و برزيلي اين تيم از سرخپوشان به فيفا خبر داد.
00944748.jpg

مصطفي شکري در واکنش به صحبت‌هاي وحيد هاشميان مبني بر اينکه باشگاه پرسپوليس 5 درصد ماليات قرارداد او را پرداخت نکرده، اظهار داشت: براساس قانون پرسپوليس و تمام باشگاه‌ها موظف هستند بعد از امضاي قرارداد با بازيکن و مربي 5 درصد از قراردادشان را براي ماليات مستقيم کسر و آن مبلغ را به اداره دارايي واريز کنند و فيش واريزي را به طرف قرارداد تحويل دهند. البته به تازگي 5 درصد به 3 درصد کاهش پيدا کرده اما اين مربوط به قراردادهاي قبلي نمي‌شود.

به گزارش تسنيم ، وي ادامه داد: از روال مالي اين مسئله خبري ندارم و فقط از نظر حقوقي در اين باره صحبت مي‌کنم. متاسفانه شاهد بوده‌ايم که اين اتفاقات بارها رخ داده اما مسئوليت آن به عهده باشگاه است.

وکيل باشگاه پرسپوليس از شکايت جديدي عليه اين باشگاه به فيفا خبر داد و گفت: تياگو فراگا هافبک برزيلي و پيشين پرسپوليس از باشگاه پرسپوليس به دليل پرداخت نشدن مطالباتش به فيفا شکايت کرده و نامه فيفا در اين خصوص به دست ما رسيده است. مسئولان فدارسيون جهاني فوتبال از ما خواسته‌اند مستندات خودمان را در اين خصوص به آنها ارائه دهيم تا پرونده در دست بررسي قرار بگيرد. فعلا در همين حد اين پرونده پيش رفته است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
چوب خط محرمی برای ترخیص از بیمارستان/ دایی و کریمی به ملاقات اسطوره می‌روند - Perspolisnews.Com

کاپیتان سابق پرسپولیس برای مرخص شدن از بیمارستان روی چوب، خط می‌کشد.

به گزارش نامه، شاید خیلی ها ندانند که مجتبی محرمی 16 روز است که در بیمارستان بستری است.

در این مدت خیلی ها برای ملاقات وی به بیمارستان رفتند که اکثرشان موفق به دیدار با اسطوره سابق پرسپولیس نشدند.

محرمی به گفته نزدیکانش هر روز روی یک چوب، خط می کشد تا روزهای بستری شدنش را بشمارد.

قرار است علی دایی و علی کریمی نیز به ملاقات اسطوره قرمزها بروند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
لیگ برتری‌ها به دنبال مهاجم پرسپولیس/ دایی مخالفت کرد - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : برخی از تیم های لیگ برتری خواستار جذب مهاجم نیمکت نشین پرسپولیس شده اند.

میلاد غریبی یکی از پدیده های فوتبال ایران در فصل گذشته بود که در سایپا درخشید و برای پیشرفت به پرسپولیس پیوست.

این مهاجم اما در پرسپولیس تا اینجای کار روزهای خوبی پشت سر نگذاشته و بسیار کم به بازی گرفته شده است.

نیمکت نشینی و بعضا سکونشینی های غریبی باعث شد خیلی ها از احتمال جدایی وی از پرسپولیس خبر دهند. برخی تیم های لیگ برتری نیز خواستار جذب وی شده اند.

علی دایی سرمربی پرسپولیس تاکید کرده که به غریبی اجازه ترک تیم را نمی دهد و خود این بازیکن نیز امیدوار است با ادامه حضور در پرسپولیس، بتواند جایگاهی برای خود پیدا کند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
لیگ برتری‌ها به دنبال مهاجم پرسپولیس/ دایی مخالفت کرد - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : برخی از تیم های لیگ برتری خواستار جذب مهاجم نیمکت نشین پرسپولیس شده اند.

میلاد غریبی یکی از پدیده های فوتبال ایران در فصل گذشته بود که در سایپا درخشید و برای پیشرفت به پرسپولیس پیوست.

این مهاجم اما در پرسپولیس تا اینجای کار روزهای خوبی پشت سر نگذاشته و بسیار کم به بازی گرفته شده است.

نیمکت نشینی و بعضا سکونشینی های غریبی باعث شد خیلی ها از احتمال جدایی وی از پرسپولیس خبر دهند. برخی تیم های لیگ برتری نیز خواستار جذب وی شده اند.

علی دایی سرمربی پرسپولیس تاکید کرده که به غریبی اجازه ترک تیم را نمی دهد و خود این بازیکن نیز امیدوار است با ادامه حضور در پرسپولیس، بتواند جایگاهی برای خود پیدا کند.

حیفه بخدا . کاش بجای رضایی موقع تعویض از غریبی استفاده کنه.

بالا