• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
نه بابا خاطرت جمع این و نیلسون از همه پرسپولیسی ترن :cool:
آخه دیدم خیلی از ذوب میگفتو هی فرهاد کاظمیو اسمشو میاورد
طفلی سره بچه بودنش ایستگاهشو گرفته بودن بعد بازی دربی بهش گفتن با این تکلی که زیر پایه نکونام رفتی دیگه تو تیم ملی جایی نداری :)

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
آخه دیدم خیلی از ذوب میگفتو هی فرهاد کاظمیو اسمشو میاورد
طفلی سره بچه بودنش ایستگاهشو گرفته بودن بعد بازی دربی بهش گفتن با این تکلی که زیر پایه نکونام رفتی دیگه تو تیم ملی جایی نداری :)

اگه آقایون بذارن کی روش بمونه تیم خوبی میره جام جهانی. بازیکنای جوون مثل صادقیان و سردار آزمون و جهانبخش و .... هم میتونن بیان تو تیم. بازیکنایی مثل دژاگه و قوچان نژاد و خلعتبری و حیدری و... هم که داریم. خداییش اگه به این تیم برسن جام جهانی نتیجه ی قابل قبولی میگیرم.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بازگشت ناگهانی عابدزاده بعد از دو سال به ایران - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : احمدرضا عابدزاده گلر سرشناس فوتبال ایران بعد از 2 سال به ایران بازگشت.

احمدرضا عابدازده دروازه بان رویایی تیم ملی در دهه 70 بعد از دو سال مربیگری در فوتبال آمریکا ، دو روز قبل خیلی بی سر و صدا به تهران برگشت. او در این مدت به مربیگری در چند آکادمی فوتبال پایه پرداخته است.

عابدزاده یکی از منتقدان همیشگی فضای فوتبال ایران است و باید دید در بازگشت به تهران ، 2 سال حرف های نگفته اش را چه زمانی مطرح می کند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
گزارش از حضور هشتِ دوست داشتنی در بیمارستان/ اسطوره اتاق ۲۱۳! - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مجتبی محرمی امروز جایی است که در چند سال اخیر با آن کنار آمده؛ جایی که با دیدن آن می‌گویی این همان هشتِ دوست‌داشتنی سال‌های نه‌چندان دور فوتبال ایران است؟

روی تخت A اتاق شماره 213 بیمارستان کوچک میمنت، با لباس راه‌راه سفید - آبی کسی خوابیده که زمانی برای خودش ابهتی داشت. وقتی در سمت چپ زمین می‌ایستاد کمتر فوتبالیستی دلش می‌خواست گذرش به آن طرف زمین بیفتد. نوع فوتبالش طوری بود که نظر هر هواداری را به خودش جلب می‌کرد. بازی‌های به یاد ماندنی، گل‌های حساس، دعواهای گاه و بی‌گاه و البته آن خنده تلخ معروف بعد از پنالتی سوخته مقابل کویت در رده‌بندی جام ملت‌های آسیا.

بچه شری بود برای خودش؛ شرِ دوست داشتنی، از همان‌هایی که دوستش داشتی و اگر کاری هم می‌کرد سعی می‌کرد از کنارش بگذری. اصلا نامش عجین شده با مسائل حاشیه‌ای؛ ابایی هم از دعوا نداشت، وسط زمین درگیر می‌شد حتی اگر بازیکن مقابلش امیر قلعه‌نویی بود.

از محله‌های پایین شهر تهران به کاپیتانی پرسپولیس و تیم ملی رسید. شاید آن موقع که دوران کودکی را سپری می‌کرد کسی در تخیلاتش هم ذره‌ای برای پسر لاغر اندام محله، آینده خوبی تصور نمی‌کرد، شاید همه فکر می‌کردند سرنوشت اکثر بچه‌های محل در انتظارش باشد، دعوا، خلاف، زندان و احتمالا... اما او راه فوتبال در پیش گرفت. حالا اما روی تخت بیمارستان است و با دیدنش، با اولین نگاهی که به چشمان خسته‌اش می‌کنی؛ می‌گویی «مجتبی محرمی» و بیمارستان؟! پسر بلند شو سمت چپ پرسپولیس و تیم ملی تو را صدا می‌کند؛ بلند شو؛ جای تو اینجا نیست.

رفتن به بیمارستان میمنت کار آسانی نیست؛ کافی است به مکالمه محرمی گوش کنید که خطاب به یک فرد مسئول در فوتبال می‌گوید: «اینجا نیا، راهت نمی‌دهند». حق هم داشت رفتن به این بیمارستان مشقت‌های خاصی دارد که شاید فقط یک خبرنگار می‌تواند راحت‌تر از بقیه با آن کنار بیاید.

وارد اتاق که می‌شوی‌، کوچکی آن توی ذوق‌ات می‌زند، اتاقی با 2 تخت کنار هم به فاصله یک یخچال! روی در یخچال برنامه روزانه بیماران نوشته شده: «ورزش، دارو، شوک روزانه، پیاده‌روی، ملاقات، تماشای تلویزیون و خواب!»

محرمی را همیشه با لباس قرمز دیده بودیم به خاطر همین لباس راه‌راه آبی - سفید محرمی هم توی ذوق می‌زد. دوستان کنارش بودند و قبل از رسیدن ما، پژمان جمشیدی به ملاقات آمده بود. در کنار محمد پنجعلی که مثل یک برادر روی تخت مجتبی نشسته بود، نشستیم تا شاید محرمی کمی احساس راحتی کند اما برایش سخت بود. هنوز با فوتبال زندگی می‌کند. حرف که می‌زند می‌فهمی فوتبال در تک تک سلول‌هایش است؛ از 3 بازی پیاپی پرسپولیس در تابستان که داریوش مصطفوی برنامه آن را چیده بود حرف می‌زد تا بازی‌های آسیایی پکن و تو با خودت می‌گویی «هی پسر؛ چه بر سر خودت آورده‌ای».

شماره 8 پرسپولیس ناراحت بود از بی‌مهری‌هایی که در حق او شده، از اینکه چرا نباید در پرسپولیس جایی داشته باشد، از اینکه چرا کسی پیشکسوتان پرسپولیس را تحویل نمی‌گیرد. برخلاف دورانی که بازی می‌کرد، خیلی آرام حرف می‌زد، جبر روزگار است دیگر، او را روی تخت کشانده و انرژی‌اش را گرفته؛ شاید همین موضوع باعث شده نخواهد حرف‌هایش رسانه‌ای شود و می‌خواهد آنها را منتشر نکنیم و تو پیش خودت فکر می‌کنی یعنی این همان محرمی است که روی جلد نشریات دهه 60 و 70 بود؟ پس چرا اینقدر منزوی شده؟

می‌گفت دوست ندارد کسی بفهمد کجا بستری است و نمی‌خواهد با این وضعیت عکسی از او ثبت شود، انگار خودش هم از این وضعیت خسته بود.

بعد از چند دقیقه اتاق ملاقات تغییر کرد و با هماهنگی که از سوی پرسنل بیمارستان صورت گرفت به اتاق بزرگتر و شیک‌تری رفت تا ملاقات کننده‌های اندک احساس راحتی بیشتری داشته باشند. از تماس‌هایی که با او گرفته شده بود صحبت می‌کرد، از دوستان و رفقا، همبازی‌ها و البته علی پروین. از بعضی‌ها هم ناراحت بود، آنهایی که روزی دوستان خوبی بودند اما امروز هیچ خبری ازشان نیست، آنهایی که روزی با موتور سوزوکی مجتبی سر تمرین می‌رفتند اما امروز سرشان به کارشان گرم است.

ساعت ملاقات رو به اتمام است، اما چون مجتبی محرمی ملاقات کننده دارد، نیم ساعتی بیشتر فرصت می‌دهند. آخر وقت چند جمله‌ای می‌گوید و می‌گوید اینها را بنویس، ایرادی ندارد: «حالم خوب است و همان مشکل همیشگی را دارم ولی انشاالله تا چند روز آینده مرخص می‌شوم و به زندگی برمی‌گردم.»

تا مقابل در ورودی دنبال‌مان می‌آید تا هم بدرقه‌ای کرده باشد و هم قدمی بزند. غرور محرمی اجازه نمی‌دهد که خیلی از مسائل بازگو شود اما...

محرمی در دوران فوتبالش روزهای خوب و بد زیادی را پشت سر گذاشت، قهرمانی‌ها، گل‌ها، لبخند‌ها و البته نگرانی‌های زیاد. خودش دوست ندارد درباه گذشته و اتفاقات تلخ آن صحبت کند ولی واقعیت این است که او به توجه نیاز دارد نه ترحم، او می‌خواهد در خانه خودش «پرسپولیس» باشد. محرمی به عشق اینکه به پرسپولیس بیاید روزهای سخت میمنت را پشت سر می‌گذارد، شاید با آمدن به پرسپولیس مشکلات روحی که امروز گریبانش را گرفته او را رها کند و هشتِ دوست داشتنی همان هشتِ دوست‌داشتنی گذشته شود.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اگه آقایون بذارن کی روش بمونه تیم خوبی میره جام جهانی. بازیکنای جوون مثل صادقیان و سردار آزمون و جهانبخش و .... هم میتونن بیان تو تیم. بازیکنایی مثل دژاگه و قوچان نژاد و خلعتبری و حیدری و... هم که داریم. خداییش اگه به این تیم برسن جام جهانی نتیجه ی قابل قبولی میگیرم.

کیروش خودش تمایل زیادی داره که صادقیان و عالیشاه رو به تیم ملی دعوت کنه

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
کیروش خودش تمایل زیادی داره که صادقیان و عالیشاه رو به تیم ملی دعوت کنه

آره. فقط امیدوارم نره.:( اینو باید تا جام ملت های آسیا و جام جهانی بعدی هم نگهش دارن

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درخواست قهرماني از دايي و مولايي: نمايندگي رستوران پرسپوليس در مشهد! - Goal.com

سایت گل - كم كم همه يادشان مي رفت كه در بازي سپاهان- پرسپوليس چه اتفاقاتي افتاده بود. ديگر نه از آن صحبتهاي علي دايي خبري بود و نه از دفاعيات محسن قهرماني.

با برگزاري يك جلسه در ستاد منشور اخلاقي، به نظر مي رسيد همه بي خيال هم شده اند و ديگر بحث تباني را دنبال نمي كنند تا اينكه در برنامه نود، عادل دوباره علي دايي را مجاب كرد تا درباره آن بحث داوري و قهرماني صحبت كند. علي دايي اين بار يك كد جديد داد. كدي كه آن را به مسئولان كميته اخلاق هم داده بود. دايي مدعي شد محسن قهرماني دو هفته قبل از بازي سپاهان- پرسپوليس از طريق محمدرضا مولايي درخواستي از پرسپوليس و دايي داشته كه با مخالفت او روبرو شده.

دايي در نود گفت:« اين آقا دو هفته قبل از بازي از طريق مولايي خواسته اي از من داشت كه انجامش ندادم.به همين دليل منتظر بودم تا در اولين قضاوتش براي پرسپويلس عليه ما سوت بزند. ديديد كه همينطور هم شد»محسن قهرماني از دايي چه مي خواسته؟ اشتباه فكر نكنيد. پولي در ميان نبوده.

گفته مي شود قهرماني از طريق مولايي، بدنساز پرسپوليس از دايي خواسته تا با رويانيان صحبت كند و نمايندگي رستوران پرسپوليس در مشهد را به او بدهد. دايي هم در جواب گفته كه وارد اين بحث ها نمي شود و براي اين موارد به رويانيان رو نمي زند. همين مساله باعث شد تا قهرماني از دست دايي عصباني شود و باقي قضايا.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
درخواست قهرماني از دايي و مولايي: نمايندگي رستوران پرسپوليس در مشهد! - Goal.com

سایت گل - كم كم همه يادشان مي رفت كه در بازي سپاهان- پرسپوليس چه اتفاقاتي افتاده بود. ديگر نه از آن صحبتهاي علي دايي خبري بود و نه از دفاعيات محسن قهرماني.

با برگزاري يك جلسه در ستاد منشور اخلاقي، به نظر مي رسيد همه بي خيال هم شده اند و ديگر بحث تباني را دنبال نمي كنند تا اينكه در برنامه نود، عادل دوباره علي دايي را مجاب كرد تا درباره آن بحث داوري و قهرماني صحبت كند. علي دايي اين بار يك كد جديد داد. كدي كه آن را به مسئولان كميته اخلاق هم داده بود. دايي مدعي شد محسن قهرماني دو هفته قبل از بازي سپاهان- پرسپوليس از طريق محمدرضا مولايي درخواستي از پرسپوليس و دايي داشته كه با مخالفت او روبرو شده.

دايي در نود گفت:« اين آقا دو هفته قبل از بازي از طريق مولايي خواسته اي از من داشت كه انجامش ندادم.به همين دليل منتظر بودم تا در اولين قضاوتش براي پرسپويلس عليه ما سوت بزند. ديديد كه همينطور هم شد»محسن قهرماني از دايي چه مي خواسته؟ اشتباه فكر نكنيد. پولي در ميان نبوده.

گفته مي شود قهرماني از طريق مولايي، بدنساز پرسپوليس از دايي خواسته تا با رويانيان صحبت كند و نمايندگي رستوران پرسپوليس در مشهد را به او بدهد. دايي هم در جواب گفته كه وارد اين بحث ها نمي شود و براي اين موارد به رويانيان رو نمي زند. همين مساله باعث شد تا قهرماني از دست دايي عصباني شود و باقي قضايا.

علی دایی اینارو بتونه ثابت کنه علاوه بر اینکه کلک قهرمانی برای همیشه از فوتبال کنده میشه،کارای دیگه هم میتونن بکنن باهاش;)

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این فوتبال ابستن ناداورهاس
این.بره جاش پر میشه مگه شدت.برخورد زیاد.باشه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درخشان: دایی لیاقت موفقیت را دارد/خانه ام را روی خرابه خانه کسی نمی سازم/تیم وارد بحران می شود یاد من می افتند - Goal.com

سایت گل – حمید درخشان مربی‌ای که در هر فصل پس از گذشت چند هفته نامش سر زبان‌ها می‌افتد و به نوعی آلترناتیو مربیان لیگ برتر است. این فصل هم طبق معمول بعد از گذشت 10 هفته باز هم نام حمید درخشان در چند تیم به گوش می‌رسد و صحبت از پیوستن او به یکی از تیم‌های لیگ برتری است، در همین زمینه با حمید درخشان که در ابتدای فصل در یک قدمی نیمکت پرسپولیس بود صحبت کردیم.
درخشان در زمینه به سایت گل گفت:« همیشه همین‌طور است زمانی که بعضی تیم‌ها متاسفانه به مشکل می‌خورند و وارد بحران می‌شوند به یاد من می‌افتند و انتظار دارند که در شرایط سخت من تیم را از بحران خارج کنم و به شرایط ایده‌آل برسانم. اگرچه خدا کمک کرده در این چند سال همیشه موفق بوده‌ام اما واقعا این کار سخت است و من در این مواقع تحت فشار زیادی قرار می‌گیرم.»
درخشان در ادامه در مورد زمزمه‌هایش حضور در لیگ برتر گفت:« من اهل بازارگرمی نیستم و نیازی هم به این کار ندارم. آدم رکی هستم و بی‌پرده حرف‌هایم را می‌زنم. با یکی، دو تیم در این چند هفته مذاکره کرده‌ام که شاید باورتان نشود اما خودم پیشنهاد دادم که به دوستانم بیشتر فرصت داده شود چرا که من هم مربی هستم و این شرایط را تجربه کرده‌ام. من هیچ نمی‌خواهم خانه‌ام را روی خرابه خانه دیگری بسازم. همیشه سعی کردم با توانایی‌هایم پیش بروم و خدا هم پشتیبان من بوده است.»
درخشان در پایان در مورد اوضاع و احوالش گفت:«مشغول امورات خودم هستم و در این مدت هم شروع به خواندن کتاب فرگوسن کرده‌ام که خیلی نکات قابل توجهی برایم داشت که مرا مجذوب خودش کرد. با خواندن این کتاب فهمیدم که انسان‌های بزرگ، بزرگ فکر می‌کنند و بزرگ رفتار می‌کنند و واقعا فرگوسن می‌تواند الگوی بزرگی برای اکثر مربیان دنیا باشد.»
همچنین درخشان در مورد شرایط پرسپولیس افزود:« پرسپولیس تیم بزرگی است و بخشی از زندگی من است، اما در حال حاضر خوشحال هستم که با علی دایی به نتایج خوبی رسیده و امیدوارم بعد از این هم اتفاقات بهتری برای پرسپولیس بیفتد چرا که هم پرسپولیس و هوادارانش شایسته موفقیت هستند و هم علی دایی لیاقت موفقیت را دارد.»

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
درخشان: دایی لیاقت موفقیت را دارد/خانه ام را روی خرابه خانه کسی نمی سازم/تیم وارد بحران می شود یاد من می افتند - Goal.com

سایت گل – حمید درخشان مربی‌ای که در هر فصل پس از گذشت چند هفته نامش سر زبان‌ها می‌افتد و به نوعی آلترناتیو مربیان لیگ برتر است. این فصل هم طبق معمول بعد از گذشت 10 هفته باز هم نام حمید درخشان در چند تیم به گوش می‌رسد و صحبت از پیوستن او به یکی از تیم‌های لیگ برتری است، در همین زمینه با حمید درخشان که در ابتدای فصل در یک قدمی نیمکت پرسپولیس بود صحبت کردیم.
درخشان در زمینه به سایت گل گفت:« همیشه همین‌طور است زمانی که بعضی تیم‌ها متاسفانه به مشکل می‌خورند و وارد بحران می‌شوند به یاد من می‌افتند و انتظار دارند که در شرایط سخت من تیم را از بحران خارج کنم و به شرایط ایده‌آل برسانم. اگرچه خدا کمک کرده در این چند سال همیشه موفق بوده‌ام اما واقعا این کار سخت است و من در این مواقع تحت فشار زیادی قرار می‌گیرم.»
درخشان در ادامه در مورد زمزمه‌هایش حضور در لیگ برتر گفت:« من اهل بازارگرمی نیستم و نیازی هم به این کار ندارم. آدم رکی هستم و بی‌پرده حرف‌هایم را می‌زنم. با یکی، دو تیم در این چند هفته مذاکره کرده‌ام که شاید باورتان نشود اما خودم پیشنهاد دادم که به دوستانم بیشتر فرصت داده شود چرا که من هم مربی هستم و این شرایط را تجربه کرده‌ام. من هیچ نمی‌خواهم خانه‌ام را روی خرابه خانه دیگری بسازم. همیشه سعی کردم با توانایی‌هایم پیش بروم و خدا هم پشتیبان من بوده است.»
درخشان در پایان در مورد اوضاع و احوالش گفت:«مشغول امورات خودم هستم و در این مدت هم شروع به خواندن کتاب فرگوسن کرده‌ام که خیلی نکات قابل توجهی برایم داشت که مرا مجذوب خودش کرد. با خواندن این کتاب فهمیدم که انسان‌های بزرگ، بزرگ فکر می‌کنند و بزرگ رفتار می‌کنند و واقعا فرگوسن می‌تواند الگوی بزرگی برای اکثر مربیان دنیا باشد.»
همچنین درخشان در مورد شرایط پرسپولیس افزود:« پرسپولیس تیم بزرگی است و بخشی از زندگی من است، اما در حال حاضر خوشحال هستم که با علی دایی به نتایج خوبی رسیده و امیدوارم بعد از این هم اتفاقات بهتری برای پرسپولیس بیفتد چرا که هم پرسپولیس و هوادارانش شایسته موفقیت هستند و هم علی دایی لیاقت موفقیت را دارد.»

خوشحالم که وقت میذاره برای خوندن کتاب سر الکس فرگوسن. راستی این کتاب سر الکس رو جایی میشه گیر اورد ؟ من هم خیلی دوست دارم بخونمش

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

در تمرین امروز ؛ حضور کادر فنی تیم ملی در تمرین پرسپولیس/ پسر کریم باقری جا پای پدر می‌گذارد

218x146x22.jpg.pagespeed.ic.OX2XZ_FOOU.jpg

پرسپولیس
نیوز : هافبک پرسپولیس امروز به دلیل سرماخودرگی در تمرین حضور نداشت.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16 در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. در این تمرین مارکار آقاجانیان، دن گاسپار و میکو مربی بدنساز تیم ملی حضور داشتند و و عملکرد شاگردان دایی را زیر نظر گرفتند.

* دروازه‌بانان پرسپولیس طبق معمول روزهای گذشته زودتر از سایر بازیکنان داخل زمین آمدند و به تنیس فوتبال مشغول شدند. در یک صحنه امیر عابدزاده که قصد کنترل توپ را داشت ضربه‌اش به بیرون ورزشگاه رفت که این مسئله باعث شد علیرضا حقیقی برای او دست بزند.

* مارکو سپانوویچ هافبک صربستانی پرسپولیس که چند در تمرین گذشته غایب بود، امروز کنار دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* محمد عباس‌زاده و فرشاد قاسمی دو بازیکن پرسپولیس بودند که به علت مصدومیت همراه سایرین تمرین نکردند. در کنار این دو مهرداد پولادی امروز در تمرین حضور نداشت. همچنین پیام صادقیان به علت سرماخوردگی شدید با اجازه کادر فنی تمرین نکرد.

*‌علی دایی همزمان با شروع تمرین در ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کرد اما با 10 دقیقه تاخیر در محل تمرین حضور یافت. سرمربی پرسپولیس چیدن موانع نیز برعهده گرفت.

* طبق اعلام مسئولان پرسپولیس تمرین فردا و پس‌فردای این تیم پشت درهای بسته برگزار می‌شود و سرخ‌پوشان پس از تمرین روز پنجشنبه تهران را به مقصد قم ترک می‌کنند.

* حدود 50 هوادار تمرین امروز را از نزدیک تماشا کردند.

* در بین آیتم‌های تمرینی کریم باقری و علیرضا حقیقی دقایقی به پاسکاری مشغول شدند.

* علیرضا حقیقی دروازه‌بان پرسپولیس در اواسط تمرین گل چیپ زیبایی به نیلسون زد.

* کادر پزشکی پرسپولیس دقایقی با دایی به گفت‌وگو پرداخت. همچنین یکسری داروی جدید برای کادر پزشکی پرسپولیس مهیا شد.

* در بین یکی از آیتم‌های تمرین امروز قاسم دهنوی و یونس شاکری دچار مصدومیت شدند که البته مشکل‌شان جدی نبود و پس از چند دقیقه به تمرین بازگشتند.

* شاگردان دایی امروز به دویدن و استارت‌های سرعتی پرداختند و پس از آن پاسکاری دو به دو در دستور کار آنها بود. بعد از این سرخ‌پوشان در دو گروه به پاسکاری تحت فشار مشغول شدند.

* در قسمت بعدی تمرین بازیکنان پرسپولیس ابتدا در دو گروه و در نیمه زمین و سپس در سه گروه حمله به دفاع تحت فشار را تمرین کردند.

*‌ علی دایی بارها با فریادهای خودش بازیکنان را تشویق کرد و به آنها تذکر داد.

* دایی به محض اینکه اعضای کادر فنی تیم ملی را در درفشی‌فر دید به سمت آنها رفت و با آنها به خوش و بش پرداخت.

* کریم باقری مربی پرسپولیس امروز در اکثر آیتم‌های تمرین حاضر بود و پا به پای سرخ‌پوشان تمرین کرد. فرزند او هم که 13-14 ساله است در آخر تمرین به تمرین شوتزنی پرداخت. شوت‌های پسر باقری یادآور ضربات کریم باقری بود و حاضران در این مورد با هم صحبت می‌کردند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

به دلیل عقد قرارداد همزمان با سپاهان و پرسپولیس/خليل‌زاده 60 ميليون تومان جريمه شد

shoja2.jpg

پرسپولیس نیوز : رای کمیته انضباطی در خصوص تخلف شجاع خلیل‌زاده اعلام شد.

شجاع خلیل‌زاده بازیکن فصل گذشته مس کرمان در فصل 91-92 مبادرت به انعقاد دو قرارداد همزمان با تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و پرسپولیس کرده است.

بر همین اساس کمیته انضباطی به استناد بند 1 ماده 21 آیین‌نامه نقل و انتقالات و تعیین وضعیت بازیکنان وی را به پرداخت مبلغ 600 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

zolatan

Registered User
لایک‌ها
174
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ 031 - isfahan ส็็็็็็

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حواشي تمرين امروز پرسپوليس[/h]
[h=2]يک هوادار پرسپوليس که پس از تمرين سرخپوشان به صورت غيرقانوني وارد چمن ورزشگاه شده بود توسط ماموران دستگير شد.[/h]
00945024.jpg

پس از پايان تمرين امروز پرسپوليس چند تن از بازيکنان اين تيم ماشين لباسشويي‌هايي که از طرف هيئت مديره به سرخپوشان هديه شده را تحويل گرفتند و با وانت بردند.

به نقل از تسنيم، يک هوادار
پرسپوليس به جاي خروج از در خروجي سکوهاي درفشي‌فر به داخل زمين پريد و از آنجا قصد خروج از ورزشگاه را داشت که توسط ماموران حراست اين ورزشگاه دستگير و پس از چند دقيقه بدون هيچ مشکلي به بيرون هدايت شد.

*چند تن از دوستان علي دايي هدايايي را براي سرمربي
پرسپوليس آورده بودند و او پس از تمرين اين هدايا را با ماشينش برد.

*برخلاف روزهاي گذشته هيچکدام از بازيکنان
پرسپوليس هنگام خروج از درفشي‌فر با هواداران عکس يادگاري نگرفتند.

*در حاشيه تمرين امروز
پرسپوليس ترم پاييزه مدرسه فوتبال درفشي‌فر آغاز به کار کرد و والدين نوجواناني که قصد ثبت‌نام داشتند در طول تمرين سرخپوشان بارها داخل درفشي‌فر شدند و کودکان خود را ثبت‌‌نام کردند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بخشی از خبر در رابطه با محسن که باشگاه خبر نگاران بیرون داده ...................

محسن قهرمانی این روزها سکوت اختیار کرده و منتظر است تا تجسس کمیته نظارت به تخلفات منشوری رأی خود را در خصوص این پرونده اعلام کند. چرا که او تصمیم گرفته در صورت گرفتن رأی تبرئه از افرادی که در این مدت به او تهمت و افترا زده اند به دادسرای انقلاب مشهد شکایت کند.

وقتی رودخونه برعکس میره ....قهرمانی ابو عطا میخونه ...................

بالا