• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حقيقي: مي‌توانستيم پرگل‌تر ببريم[/h]
[h=2]هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مسائلي که درباره من به وجود آوردند باعث شد که به خودم بدبين شده بودم.[/h]
00945751.jpg

رضا حقيقي پس از پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل داماش گيلان اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم و خوشحالم که توانستيم به يک پيروزي خوب دست يابيم. علاوه بر اينکه سه امتياز را از آن خود کرديم بازي قشنگي هم به نمايش گذاشتيم.

وي ادامه داد:
پرسپوليس بايد بيشتر اينگونه بازي کند مي‌توانستيم پرگل‌تر هم اين بازي را ببريم اما همين هم خوب بود خدا را شکر شرايط خوبي داريم.

اين بازيکن در مورد مسائلي که در خصوص نيمکت‌نشيني‌اش به وجود آمده بود و مسائلي درباره بحث کارت گرفتنش براي حضور در عروسي برادرش مطرح شده بود، گفت: اين مسائل را افرادي به وجود آوردند که رابطه خوبي بامن ندارند اصلا چنين موضوعي وجود نداشت بازي ما جمعه بود و عروسي برادرم يکشنبه و اين مسئله هيچ ربطي نداشت به گونه‌اي اين مسائل را مطرح کردند که خودم هم بدبين شده بودم.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: برای استفاده از ضد حملات برنامه داشتیم اما پرسپولیس دست ما را خوانده بود و نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین ناظمی در نشست خبری پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر پرسپولیس که امروز جمعه رقم خورد در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: پرسپولیس بهتر از ما بود و بازی را برد. می توانستیم موقعیت هایمان را تبدیل به گل کنیم اما این اتفاق نیفتاد. پرسپولیس از ما بهتر بود و توانست به پیروزی برسد.

وی در مورد داوری این دیدار گفت: من هیچ وقت در مورد داوری صحبت نمی کنم اما آنطور که همکارانم گفتند گل اول در موقعیت مشکوک به ثمر رسید.

افشین ناظمی خاطرنشان کرد: ما آمده بودیم تا بتوانیم با استفاده از ضد حملات به دروازه حریف نزدیک شویم اما پرسپولیس دست ما را خوانده بود و فضاها را بسته بود. با این حال ما تیم همیشگی نبودیم و در مقابل پرسپولیس نمایش بهتری داشت و به پیروزی رسید.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
خب خدا رو شکر این بازی هم که نیاز برد بودیم یعنی محکوم بودیم بردیم در روزی که خدا رو شکر شرایط تیمهای دیگر نتیجه هاشون واسمون مهم بود بهمون حال دادن به نوعی و توانستیم با این برد نزدیک رد 1وال جدول بشویم و به امید خدا همینطور ببریم تا چند بازی اینده اول جدول مال خودمونه وای که اگر تیم 1 جدول بشویم دیگه پایین اومدنمون کار حضرت فیله.........
:cool:مدتها بود که طعم بالای جدول رو نکشیده بودیم .........

Last edited:

saeed kabinet

Registered User
لایک‌ها
501
جا داره یه تبریک جانانه به تمام پرسپولیسیهای صبور و عزیز و یه خسته نباشید جانانه به تمامی بازیکنهای پرسپولیس بگم و همینطور یه تبریک خیلی ویژه به بوقچی و لیدر بامرام و محبوب سالهای نه چندان دور پرسپولیس جناب آقای حسین علی عسگری ملقب به "حسین شلغم" به خاطر ضربه کاشته استادانه پسر خلفش و نهایتا انتخابش به عنوام بهترین بازیکن فنی میدان

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]خلعتبري: همه عالي بودند[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بدون شک روزي توپ‌هايم وارد دروازه مي‌شود که روزش باشد.[/h]
00945716.jpg

محمدرضا خلعتبري پس از پيروزي 2 بر صفر تيم فوتبال پرسپوليس مقابل داماش در خصوص اين بازي اظهار داشت: بازي خوبي بود. ما خوب بازي کرديم و توانستيم 3 امتياز مسابقه را از آن خود کنيم. اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد تا پايان فصل بتوانيم به هدف خود برسيم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: سرمربي تصميم مي‌گيرد که چه کسي بازي کند امروز تمام بازيکنان عالي بودند و نمايش خوبي از خود نشان دادند. پس از اخراج کفشگري قرار بود وارد زمين شوم که نظر دايي عوض شد و دهنوي وارد ميدان شد.

خلعتبري در خصوص اينکه اين روزها توپ‌هايش به گل تبديل نمي‌شود، تصريح کرد: به اين موضوع اعتقاد ندارم. بدون شک روزي توپ‌هايم وارد دروازه خواهد شد که روزش باشد.

مهاجم تيم فوتبال
پرسپوليس در خصوص گل سيدصالحي افزود: نمي‌توانم در خصوص آن صحنه اظهار نظر کنم که آفسايد بود يا نه چون صحنه آهسته آن را نديدم.

[h=1]علي‌عسگر: به حق‌مان رسيديم[/h]
[h=2]بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: خوشحالم که يکي از بهترين‌هاي تيم در ديدار با داماش بودم.[/h]
00941375.jpg

حميد علي‌عسگر پس از پيروزي 2 بر صفر پرسپوليس مقابل داماش گيلان، گفت: بازي بسيار مهمي بود. خدا را شکر پيروزي باارزشي کسب کرديم و مي‌خواستيم در نيم فصل به رده‌هاي بالاي جدول بياييم. خوشحالم که 3 امتياز را به خود اختصاص داديم.

به گزارش فارس، وي افزود: کار ما هنوز تمام نشده و در آينده بايد به امتيازات بازي‌هاي خود دست يابيم. بازي‌ بسيار سختي بود. به داماش احترام مي‌‌گذارم. خوشحالم امروز يکي از بهترين‌هاي تيم بودم. بازي براي هر دو تيم بسيار سنگين دنبال مي‌شد اما توپ و ميدان دست ما بود و به حق‌مان که کسب 3 امتياز بود رسيديم.

وي در مورد داوري گفت:‌ در برخي مواقع داور ناخودآگاه تصميماتي مي‌گيرد. اين مسائل طبيعي است کمک‌داور در يک صحنه پرچم خود را بالا برد و پس از آن از اين تصميم منصرف شد که باعث تعجب ما شد. اين مسائل عمدي نيست بلکه به خاطر استرس بازي است.

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
دقیقه ی 75 که بازیکنمون اخراج شد حالم گرفته شد و گفتم.. ای بابا حالا این برد داشت شیرین و قشنگ پیش میرفت که این اخراجه گند زد به بازی و داماشی که حرفی واسه گفتن نداشت الان واسه ما شاخ میشه و حرص و جوشهای دیگه ی بازی....
تا بازیکنشون که 6 دقیقه بعد اخراج شد آآآآی جیگرم حال اومدا
گل رو که تو همون صحنه ی اخراج هم که علیعسگر زد چنان دادی زدم که ساختمون لرزید و جیگرم حال اومد
نه که ندید پدید بازی پرسپولیس شدیدم و عقده ی داد و فریادش تومون مونده بود که باید خالیش میکردیم و چند مدتی بود بازی هم نداشت و تو خماری بودیم
به همه ی بچه ها برد تیممون رو تبریک میگم.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
علی دایی پس از پیروزی برابر داماش:
مگر "برو بشین سرجایت" توهین است/ خیلی‌ها خودشان را به خواب زده‌اند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش برابر داماش گیلان در پاسخ به این پرسش که آیا اعتراض‌های شما به داور چهارم این دیدار باعث محرومیت‌تان نمی‌شود گفت: من توهینی به داور چهارم نکردم که بخواهند محرومم کنند. مگر "برو بشین سرجایت" توهین است که کمیته انضباطی بخواهد من را محروم کند؟
به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی که پس از پیروزی 2 بر صفر جمعه شب تیمش برابر داماش گیلان در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی سخن می گفت ضمن بیان این مطلب افزود: با توجه به نبودن بازیکنان ملی‌پوش در دو هفته اخیر سعی کردیم از بازیکنانی که بیشتر در اختیار بودند استفاده کنیم. خدا را شکر که بازیکنان در نیمه اول خیلی خوب بازی کردند و سه امتیاز با ارزش را کسب کردیم. وی با بیان اینکه هر چقدر هم کار کنید نمی توانید تیم ایده الی داشته باشیم در پاسخ به این پرسش که آیا اعتراضات شما در کنار زمین به محرومیت منجر نخواهد شد گفت: چرا باعث محرومیت من شود. به نظرم من بازیکن تیم حریف باید اخراج می شد. مردم که کور نیستند. در دیالوگی که من با داور چهارم داشتم بی ادبی نکردم. ایشان به من گفت اعتراض نکن وگرنه اخراجت می کنم من هم گفتم اگر من اعتراض نکنم چه کسی باید اعتراض کند. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: چرا باید همیشه اینگونه خطاها را علیه تیم ما نگیرند و این اشتباهات متوجه تیم ما باشد. شاید یک اشتباه کوچک می توانست تیم ما را خیلی عقب بیندازد. اگر بازیکن حریف نیمه اول اخراج می شد شرایط خیلی فرق می کرد و می توانستیم راحت تر بازی کنیم. داور چهارم من را تهدید کرد که اخراجم می کند. مگر من از اخراج شدن ترس دارم. من باید یک مدت جلوی این هجمه ها بایستم. حرف هایی زده ام که باید هزینه هایش را بدهم. این ها هم بخشی از همین هزینه هاست. وی در مورد اخراج مهرداد کفشگری و حضور پیشکسوتان پرسپولیس در ورزشگاه هم گفت: مهرداد کفشگری به هیچ عنوان به بازیکن حریف نخورد. او اخطار اول را بیخود گرفت. اگر این کارت زرد اول را نمی گرفت دیگر اخراجی در کار نبود. او دارد عالی برای تیم من کار می کند و فوتبال این اتفاقات را دارد. وی ادامه داد: باید از مجتبی محرمی تشکر کنم که با ما بود و از این به بعد هم با ما خواهد بود. در مورد افشین پیروانی هم باید بگویم که بین چهار تا شش ماه است که ایشان را ندیده ام. اما حرف قشنگی زد که خیلی به دلم چسبید. افشین این جمله رو گفت کسانی که خودشان را به خواب زده اند نمی شود بیدار کرد، اما اگر کسی باشد که خواب باشد می شود بیدارش کرد. متاسفانه الان خیلی ها خودشان را به خواب زده اند. علی دایی در مورد اتفاقاتی که در دیدار روز جمعه فولاد و تراکتورسازی رخ داد و یک پنالتی مشکوک برای فولاد گرفته شده گفت: من در مورد چیزهایی که به خودم اثبات شده صحبت می کنم و در مورد مسائل دیگر حرف نمی زنم و کسی را زیر سوال نمی برم. من همیشه گفته ام که اشتباه با تخلف فرق می کند. وی افزود: من هم ممکن است اشتباه داشته باشم اما هیچکس را نمی توانم محکوم کنم. در مورد چیزهایی صحبت می کنم که برای خودم اثبات شده است. بعید می دانم سناریویی برای ضربه زدن به پرسپولیس نوشته شده باشد. پرسپولیس چهل میلیون هوادار دارد و نمی شود در این مورد کاری کرد. تا زمانی که در فوتبال باشم دوست دارم سالم کار کنم و قطعا تا آخر عمرم هم سالم کار خواهم کرد. علی دایی در مورد اینکه آیا این اعتراض ها تمرکز شما را برای مربیگری برهم نمی زند گفت: شما یک حرکتی را شروع می کنید و باید تا آخرش بروید. مجبور شدم راجع به داوری صحبت کنم. اگر تمرکزم را از دست می دادم امروز بدون ملی پوشان اینقدر خوب بازی نمی کردیم. من این مسائل را وارد تیمم نمی کنم. خیلی روی تیمم تمرکز دارم تا بتوانم بهتر کار کنم. زمانی که سال قبل در راه آهن بودم الان دارم پنج برابر وقت می گذارم. چون اینجا متعلق به میلیون ها پرسپولیسی است. دوست ندارم بعد از یک بازی وجدان درد داشته باشم که کم گذاشته ام. اگر کسی از من نپرسد در مورد کسی صحبت نمی کنم. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا اراده ای برای برخورد با فساد و تبانی در فوتبال وجود دارد گفت: اصلا و ابدا.
================

پ.ن: :D خوشم میاد هیچ وقت کم نمیاره علی دایی!

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
درود
تبریک دوستان ^^
هم خوب بازی کردیم ، هم گل ها قشنگ بودن و هم سه امتیاز بازی رو گرفتیم .

فقط یه سوال : آقا ! تو این صدا و سیما گزارشگر پرسپولیسی وجود نداره آیا؟ چرا همه با تیم مشکل دارن ؟!
کلا همه چیز خوب بود _ ( داور+گزارشگر) !

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
رضا حقیقی در گفتگو با مهر:
می‌خواهیم قهرمان نیم فصل شویم/ درباره رفتن به اروپا الان نمی‌توانم صحبت کنم
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: هنوز برای قهرمانی در نیم فصل دیر نشده است؛ می‌خواهیم شش امتیاز دو بازی آینده را بگیریم و به این هدف برسیم.
رضا حقیقی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل داماش گیلان اظهار داشت: بازی خوبی بود. هم نتیجه برایمان قابل قبول بود و هم شکل بازی آنطور بود که از ما انتظار می‌رفت. می‌توانستیم چهار، پنج گل دیگر هم بزنیم که این امکان فراهم نشد. وی افزود: خوشخبتانه به رده دوم جدول هم رسیدیم. اگر در چند مسابقه بدشانسی نداشتیم الان با اختلاف در صدر جدول بودیم. البته هنوز هم دیر نشده است و با کسب شش امتیاز از دو بازی آینده قهرمان نیم فصل خواهیم شد. هافبک پرسپولیس درباره وضعیت خودش و حواشی‌ای که در چند هفته گذشته گریبانگیرش شده بود، گفت: متاسفانه بحثی شد که خواسته و ناخواسته به ضررم تمام شد. یکسری حقیقی را دوست نداشتند و نمی‌خواستند من پیشرفت کنم به همین خاطر این بحث را راه انداختند. خدا را شکر که این حاشیه‌ها تمام شد. این مدت واقعا به من سخت گذشت. حقیقی در پایان درباره احتمال پیشنهاد یکی از باشگاه‌های اروپایی و احتمال جدایی اش از پرسپولیس هم تصریح کرد: این بحثی است که الان نمی‌شود درباره‌اش صحبت کرد. من در این زمینه تابع باشگاه هستم. تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم داماش رفت که این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود پرسپولیس به اتمام رسید.
=========

خیلی خوب و روان بازی می کنه این حقیقی فقط حیف که الکی خودشو اسیر حاشیه می کنه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حسيني: اعتراض دايي کنار زمين طبيعي است[/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: علي دايي در کنار زمين بايد اعتراض کند و اين امري طبيعي براي مربيان است.[/h]
00943189.gif

سيدجلال حسيني پس از پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل داماش گيلان اظهار داشت: سه امتياز خوب به دست آورديم و داماش هم تيم خوبي بود اما روز خوبي را سپري کرديم و توانستيم به پيروزي دست يابيم.

به گزارش فارس، وي در مورد اعتراض‌هايي که علي دايي در کنار زمين انجام مي‌داد، تصريح کرد: در همه جا مربيان در کنار زمين حضور دارند و اعتراض مي‌کنند. اين امر طبيعي است مربي بايد اين کار را انجام دهد.

مدافع
پرسپوليس در مورد صحنه‌اي که برخي معتقدند او در آفسايد حضور داشته و گل به ثمر رسيده، تصريح کرد: فکر نمي‌کنم چنين اتفاقي افتاده باشد، البته بايد کارشناسان در اين باره نظر بدهند. ما بايد فيلم بازي را ببينيم.

حسيني در مورد خوشحالي که پس از گل انجام داد، عنوان کرد: براي تيمم گلزني کردم و اين موضوع امري طبيعي است نبايد خوشحالي مي‌کردم؟ همه پس از گل خوشحالي مي‌کنند.

وي در مورد فحاشي که هواداران گيلاني در مورد او انجام دادند گفت فعلا در اين مورد صحبت نمي‌کنم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
توپ میخوره تو دست مدافع نه یکبار ....دوبار .... کمک داورم پرچم میزنه .......بازیکنه هم یه کارت زرد داره........... داور وسط سوت نمیزنه!!!!!!!!!! پس توقع داشت با اون پیش زمینه از داوری ............. دایی دس به سینه وا میستاد؟!!!!!!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آقا ولی خداییش نه خداییش به اینی که میگم توجه کنید درسته یا نه
داور منقلی بود;)
نه دیگه خودمونیم معلوم بود
من از خنده قش میکردم وقتی میخواست کارت بده
نیم ساعت دنبال کارتش میچرخید(دقیقا وقتی که سیگاری ها اعصاب ندارن دارن دنبال بسته سیگارشون میچرخن به زور از جیبشون بکشن بیرون).دی
دیگه خودکارش دیگه ته سوژه بود باز پاکت سیگار یه چیزی ولی نخی پیدا کردن تو بدن خیلی سخته.دی
همه جا رو انگشت کرد خودکارو پیدا نکرد جفت جیبای پیرهن بعد جورابا بعد دوباره پیرهن بعد دوباره دست کرد تو جوراب خودکارو دراورد
سوژه ای بود به خدا گرفتار بود عجیب من که دهن باز داشتم میخندیدم در گیر بود:D

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]کفشگري: در صحنه دوم بي‌احتياطي کردم[/h]
[h=2]بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر کارت زرد اولي که گرفتم يک درصد درست باشد فوتبال راکنار مي‌گذارم.[/h]
00945484.jpg

مهرداد کفشگري پس از پيروزي دو بر صفر پرسپوليس مقابل داماش گيلان در خصوص اخراجش براي دومين بار در اين فصل اظهار داشت:‌ کارت اول من به هيچ عنوان درست نبود و اگر يک درصد تصميم داور در مورد کارت زرد اولم درست باشد فوتبال را کنار مي‌گذارم.

وي ادامه داد: به هيچ عنوان پايم به پاي بازيکن داماش نخورد اما قبول دارم در صحنه دوم کمي بي‌احتياطي کردم با اين حال زماني که کار داشتم داور مي‌توانست به من کارت ندهند خودم از اين اتفاق ناراحت بودم و خدا راشکر که توانستيم ببريم.

بازيکن
پرسپوليس در مورد اينکه او يک مازندراني است و هر دو باري که اخراج شده مقابل تيم‌هاي گيلاني صورت گرفته است، گفت: اصلا مازندراني‌ها و گيلاني‌ها با هم خوب نيستند من خودم اصلا دوست نداشتم اخراج شوم و از اين اتفاق ناراحت بودم

بالا