• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
متاسفانه این موارد هست و نمیشه جلوش رو گرفت حالا هرکی مقصره مهم نیست. به قول قلعه نوعی بی اخلاقی تو ورزشگاه ها بی داد میکنه.
دیروز هم داماشی ها به سید جلال فحاشی کردند متاسفانه.

اتفاقا کوتاهی از عوامل اجرایی و فرهنگی باشگاههاست! تو این چند سال خیلی بازیکنها از این مسائل رنجیدن مثل سید جلال - مهدی رحمتی - آرش برهانی - بنگر - مازیار زارع و ............
مگه سر بازی استقلال سپاهان امسال نبود! چقدر تماشاچیا به مجتبی جباری حال دادن و تشویقش کردن.
یک بار هم تو این چند سال یه حرکت قشنگ راه افتاد از تماشاچیای خوب گهر که هیچوقت ادامه پیدا نکرد
اما باز هم میگم مشکل از خود باشگاههامونه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
اتفاقا کوتاهی از عوامل اجرایی و فرهنگی باشگاههاست! تو این چند سال خیلی بازیکنها از این مسائل رنجیدن مثل سید جلال - مهدی رحمتی - آرش برهانی - بنگر - مازیار زارع و ............
مگه سر بازی استقلال سپاهان امسال نبود! چقدر تماشاچیا به مجتبی جباری حال دادن و تشویقش کردن.
یک بار هم تو این چند سال یه حرکت قشنگ راه افتاد از تماشاچیای خوب گهر که هیچوقت ادامه پیدا نکرد
اما باز هم میگم مشکل از خود باشگاههامونه
باشگاه ها چکار میتونند بکنند؟ این رفتار کاملا نشات گرفته از فرهنگ حاکم بر کشورمونه که توی ورزشگاه ها نمود بیشتری پیدا میکنه. باشگاه ها کاری نمیتونند بکنند و مطمئن باش با محروم کردن تیم از اومدن هوادار دردی درمون نمیشه. مگر اینکه مثل فحاشی به داوری تهدید به کسر امتیاز کنند شاید مشکل حل بشه البته شاید.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
باشگاه ها چکار میتونند بکنند؟ این رفتار کاملا نشات گرفته از فرهنگ حاکم بر کشورمونه که توی ورزشگاه ها نمود بیشتری پیدا میکنه. باشگاه ها کاری نمیتونند بکنند و مطمئن باش با محروم کردن تیم از اومدن هوادار دردی درمون نمیشه. مگر اینکه مثل فحاشی به داوری تهدید به کسر امتیاز کنند شاید مشکل حل بشه البته شاید.

رحمان جان، فقر فرهنگی تو ادبیات ورزشی مملکتمون رو کاملا قبول دارم. اما تو پست قبلیم یه مثال در مورد نقش باشگاهها تو جلوگیری از این رفتارها زدم!
قبل بازی با استقلال و سپاهان چقدر از مسئول های باشگاه استقلال بیانیه و مصاحبه کردن که به مجتبی توهین نکنید! حالا کاری ندارم که برای خود شیرینی و باشعور نشون دادن خودشون بود یا مسائل دیگه ، ولی دیدی که اتفاق خاصی نیوفتاد و کسی مجتبی رو 90 دقیقه با فحش پیوند نداد!
مثلا تو بازی با پرسپولیس و داماش هم امیر عابدینی بجای اینکه دلش برای علی دایی بخاطر عصبانیتش بسوزه قبلش به هواداراش با دوتا بیانیه و مصاحبه بگه اون سید جلال بدبخت چه گناهی کرده که گیلانیه!
کسر امتیاز هم هیچوقت نمیتونه اجرا بشه چون باشگاهها به این راحتی بهش تن نمیدن(تو قوانین فیفا نیست!)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

اعتراض پرسپولیسی‌ها به نحوه تصویربرداری از مسابقات پرسپولیس

xakhbar.jpg.pagespeed.ic.-b6UOgCoJq.jpg

مسئولان پرسپولیس به نحوه تصویربرداری از مسابقات این تیم گلایه دارند.

پرسپولیسی ها معتقدند که تصویربرداران مسابقات لیگ برتر همواره روی نیمکت این تیم زوم می کنند تا تصاویر دلخواه خود را شکار کنند.

آنها معتقدند تصاویر گزینشی پخش می شود، به عنوان مثال وقتی علی دایی کنار زمین از شاگردانش می خواهد به داور اعتراض نکنند

تصویری پخش نمی شود اما مجادله وی با داور چهارم و ناظر بازی کامل پوشش داده می شود.

نشان دادن شیرینی و بالافاصله به تصویر کشیدن محمد پنجعلی نیز از سوی پرسپولیسی ها شیطنت آمیز توصیف شده است.

چندی پیش نیز قرمزها به زوم بودن دوربین ها روی سعید شرینی و نشان دادن تصویر خوابیدن وی معترض بودند.
عدم پخش صجنه های حساس داوری مربوط به

پرسپولیس
هم دیگر مسائل مورد توجه است به طوری که در بازی روز گذشته پرسپولیس

برابر داماش تصویر آهسته صحنه سرنگون شدن هادی نوروزی درون محوطه چریمه داماش اصلا به تصویر کشیده نشد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

تلاش کادر پزشکی برای رساندن خلعتبری به جام حذفی

khalatbari2.jpg

محمدرضا خلعتبری با دو خطای پی در پی سرنگون شد اما خطای دوم روی یک تکل دو پا از پشت سر در حالی خطرناک تلقی نشد

و با یک اخطار جریمه شد که باعث مصدومیت بازیکن پرسپولیس و تیم ملی کشورمان شده است.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس،

محمدرضا خلعتبری در جریان برنامه ریکاوری صبح امروز سرخپوشان، پس از معاینه توسط کادر پزشکی از تمرین معاف شد و برای فیزیوتراپی رفت.

بنابر اعلام کادر پزشکی پرسپولیس؛ خلعتبری روی تکل دو پایی که از پشت روی پا او زده شد از ناحیه مچ پا آسیب دید و در بهترین حالت ممکن فردا دویدن نرم را برای چند دقیقه انجام خواهد داد.

او قرار است حداقل یک هفته برنامه فیزیوتراپی خود را دنبال کند و حضورش در بازی روز چهارشنبه در چارچوب دیدارهای جام حذفی نامشخص است.

بیخود نبود که خلعت اینقدر عصبانی شده بود فهمید که به قصر مصدومیت زدنش ............ اینم نتیجش!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

به نظرم بازی با پدیده فرصت خیلی خوبیه واسه بازی دادن به عباس زاده -غریبی و علیرضا حقیقی.

عباس زاده جای سید

غریبی جای نوروزی باتوجه به اینک خلعتم نی

علیرضا هم جای نیلسون​

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

شماره 7 پرسپولیس بعد از 4 سال گل زد/این بار هم ایستگاهی!

آخرین باری که یک بازیکن با پیراهن شماره 7 پرسپولیس موفق به گلزنی شده بود، به هفته سوم فصل 88-89 برمی گردد که محمد پروین مقابل پاس همدان گلزنی کرده بود.

پیراهن شماره 7 در پرسپولیس به مدت دو دهه متعلق به علی پروین بود و بعد از آن کمتر بازیکنی سمت پوشیدن این پیراهن رفته است. از سال 1366 و بعد از خداحافظی پروین

تعدادی از بازیکنان این پیراهن را پوشیده اند که تقریباً هیچکدام از آنها سرنوشت خوبی نداشته اند!
کورش لرستانی، حمید استیلی، حسین بادامکی،

حمیدرضا علی عسگری و محمد پروین بازیکنانی هستند که بعد از پروین شماره 7 را برتن کرده اند.

محمد پسر علی پروین در مدت زمان حضورش در پرسپولیس 7 می پوشید که فقط یک بار موفق به گلزنی شد و جالب اینکه گل او نیز روی یک ضربه کاشته در دروازه پاس همدان قرار گرفت.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
رحمان جان، فقر فرهنگی تو ادبیات ورزشی مملکتمون رو کاملا قبول دارم. اما تو پست قبلیم یه مثال در مورد نقش باشگاهها تو جلوگیری از این رفتارها زدم!
قبل بازی با استقلال و سپاهان چقدر از مسئول های باشگاه استقلال بیانیه و مصاحبه کردن که به مجتبی توهین نکنید! حالا کاری ندارم که برای خود شیرینی و باشعور نشون دادن خودشون بود یا مسائل دیگه ، ولی دیدی که اتفاق خاصی نیوفتاد و کسی مجتبی رو 90 دقیقه با فحش پیوند نداد!
مثلا تو بازی با پرسپولیس و داماش هم امیر عابدینی بجای اینکه دلش برای علی دایی بخاطر عصبانیتش بسوزه قبلش به هواداراش با دوتا بیانیه و مصاحبه بگه اون سید جلال بدبخت چه گناهی کرده که گیلانیه!
کسر امتیاز هم هیچوقت نمیتونه اجرا بشه چون باشگاهها به این راحتی بهش تن نمیدن(تو قوانین فیفا نیست!)

هوادارا از مجتبی جباری ناراحت نبودند چون شرایطش رو درک میکردند و مطمئن باش اگرم مسئولان درخواست نمیکردند فحاشی نمیکردند چون دوسش داشتند و میدونستند جداییش به خاطر اختلافش با مدیر عامل بود. مجتبی جباری محبوبیتش اونقدر بالاس که میشه با کریمی ما مقایسه ش کرد. اگر تماشا چیا به بازیکنی گیر بدند هیچ بیانه یی نمیتونه مانع شون بشه. مثال هم زیاده. همین سپاهان کلی بیانیه داد که به بنگر کاری نداشته باشید اما هرموقع میره اصفهان با فحاشی اونا روبرو میشه حال اونکه سید جلال هم اصفهان بوده چرا به اون فحش نمیدند. چون محبوبیت زیادی نزدشون داره.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
این هزارمین پست من توی پی تی هستش

59185_737837716243421_884504958_n.jpg

پرسپولیس و دیگر هیچ...

1234507_411595635629058_1239782954_n.jpg

به امید صد هزارمین پست و قهرمانی های متعدد

526362_397109970415563_458304324_n.jpg

زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
هوادارا از مجتبی جباری ناراحت نبودند چون شرایطش رو درک میکردند و مطمئن باش اگرم مسئولان درخواست نمیکردند فحاشی نمیکردند چون دوسش داشتند و میدونستند جداییش به خاطر اختلافش با مدیر عامل بود. مجتبی جباری محبوبیتش اونقدر بالاس که میشه با کریمی ما مقایسه ش کرد. اگر تماشا چیا به بازیکنی گیر بدند هیچ بیانه یی نمیتونه مانع شون بشه. مثال هم زیاده. همین سپاهان کلی بیانیه داد که به بنگر کاری نداشته باشید اما هرموقع میره اصفهان با فحاشی اونا روبرو میشه حال اونکه سید جلال هم اصفهان بوده چرا به اون فحش نمیدند. چون محبوبیت زیادی نزدشون داره.
به عنوان یه استقلالی چون زیاد استادیوم میرم و لیدرها رو میشناسم اینو میدونم که قضیه مجتبی با خط دادن مدیرعامل و چند تا دیگه بهشون جمع شد و گرنه قبل اون بازی یه بازی دوستانه تیم ملی با تیم منتخب 98 داشت دیدیم ملت چجوری از خجالت آقا دراومدن!
قضیه بنگر رو که همه دیدن، اسم اون باشگاه رو نیارم بهتره . تبهره خاصی تو اینجور فیلم بازی کردن داره. مثل همون جریان رحمتی که هر سال اتفاق میوفته
اتفاقا پارسال همین سید جلال بدبخت رو تو اصفهان نابود کردن که صداش چقدرم دراومد

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این هزارمین پست من توی پی تی هستش

داداش رحمان به امید پست 6666 شما تو این تاپیک ...................... و قهرمانی پرسپولیس در این فصل .......با 66 امتیاز...........................

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
هیچ‌وقت برای این پیراهن کم نگذاشتم
رضایی: ادامه همکاری من با پرسپولیس دیگر ممکن نیست/ فحش و تهمت‌های زیادی شنیدم
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر ادامه همکاری من با پرسپولیس ممکن نیست اما یک روز دوباره شاگرد دایی می‌شوم.

13911127000095_PhotoA.jpg

غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از جلسه امروز علی دایی اظهار داشت: وقتی که پیراهن پرسپولیس را بر تن کردم با تمام جان و دل برای این تیم زحمت کشیدم و با وجود تمام اتفاقات، کم یا زیاد برای پرسپولیس بازی کردم.
وی افزود: به خاطر برخی مسائل ادامه همکاری من با پرسپولیس خیلی سخت است و شاید غیرممکن باشد. البته منظور این حرف من این نیست که از رقابت و تلاش می‌ترسم. من عاشق رقابت هستم و در فوتبال حرفه‌ای یک روز آدم می‌آید و یک روز هم باید با یک تیم خداحافظی کند اما امسال با توجه به سال جام جهانی شاید با قبلا فرق داشته باشد و با توجه به اینکه شرایطم مناسب نیست من به زودی تیم جدیدم را مشخص می‌کنم.
مهاجم قرمز‌پوشان خاطر نشان کرد: من از حسن نیت دایی سپاسگزارم چون خیلی شفاف با او صحبت کردم و مسائل را به او گفتم و دایی نیز خیلی خوب با من برخورد کرد که جا دارد از ایشان تشکر کنم. من خیلی داشته‌ها یم را از علی دایی دارم و به نظرم دینم را به پرسپولیس و دایی ادا کرده‌ام، همیشه صاف و صادق بودم و هیچ وقت سعی نکردم برای کسی زیر و رو بکشم، همیشه با صداقت کارم را در پرسپولیس دنبال کردم و امیدوارم هواداران این تیم از من رضایت داشته باشند.
رضایی تأکید کرد: در نیم‌فصل جدایی‌ام از پرسپولیس قطعی است اما این را بدانید یک روز دوباره شاگرد دایی خواهم شد، با هیچکس مشکل و یا اختلاف نظری ندارم اما در این شرایط واقعا حضور من در پرسپولیس سخت است . خاطرات تلخ و شیرین زیادی را با پرسپولیس دارم اما همیشه سعی کردم با تمام وجودم وقتی پیراهن قرمز را می‌پوشم برای این تیم از جان مایه بگذارم حالا نمی‌دانم این اتفاق افتاده یا خیر و قضاوت را به خود کارشناسان و هواداران می‌سپارم. در زمانی که در این تیم بودم تهمت های زیادی شنیدم و فحش خوردم ولی کار خودم را کردم.
رضایی در پایان یادآور شد: تیم بعدی‌ام هنوز مشخص نیست اما امیدوارم تا لحظه آخر با آرامش و توافقات انجام شده از پرسپولیس جدا شوم ولی این اتفاق برای من سخت است ولی مجبورم که این تصمیم را بگیریم چون دوست ندارم فوتبال من تمام شود و حس می‌کنم شاید جای دیگر بروم بتوانم مؤثرتر باشم، من باز هم می‌گویم از رقابت هیچ ترسی ندارم و فقط این تصمیم را به خاطر آینده فوتبالی‌ام و حضورم در جام جهانی گرفتم، امیدوارم که بتوانم برای تیم جدیدم مؤثر باشم.
=========================

دستش درد نکنه داره میره کاشکی همین پیامو از نوروزی هم بشنویم :دی

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
رضای یکی از بهترین های پرسپولیس بوده و هست و خواهد بود . بازیکن بی حاشیه و دونده ای هست . اما خوب بازی نکردن کاکا در رئال دلیل بر بد بودن او نمیشد . همینطور بازی نکردن رضایی در پرسپولیس دلیل بر بد بودنش نیست ...

امیدوارم هرجا میره موفق باشه . رضایی هم مثل سپهر تو قلب ما جاداره برای همیشه :)

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خانزاده:درباره پولم با دايي حرف زدم نه جدايي/براي بازي با داماش آماده بودم/هنوز درباره جدايي ام تصميمي نگرفته ام/از اول فصل تا حالا يك هزار

سايت گل – محمدرضا خانزاده مدافع مياني پرسپوليس كه البته اين فصل هرگز در پست خودش بازي نكرده و سه بار به عنوان بازيكن ثابت و يك بار به عنوان بازيكن جانشين دفاع راست به ميدان رفته است ظاهرا شرايط خوبي در اين تيم ندارد و گفته شده قصد دارد براي حفظ شرايطش و حضور مستمر در تيم ملي به تيم ديگري برود.

امروز شايعه رفتن خانزاده به ذوب آهن جدي شده بود و گفته مي شد باشگاه اصفهاني براي تقويت ميانه خط دفاعش اين بازيكن را مي خواهد اما مدافع شماره 3 پرسپوليس مي گويد:«حقيقتش اين است كه من هم خودم در روزنامه ها و سايت ها خوانده ام كه ذوب آهن من را مي خواهد وگرنه به خودم چيزي نگفته اند و تماسي هم با ذوب آهن نداشته ام.»

از خانزاده مي پرسيم آيا امروز در حاشيه تمرين با علي دايي درباره جدايي ات صحبت كردي كه مي گويد:«نه اصلا .امروز من در باره مطالبات و پولم از باشگاه با علي آقا حرف زدم و اصلا بحث جدايي نبود.»

مدافع جوان و خوش قد و قامت پرسپوليس درباره اينكه آيا تصميمي براي جدايي از اين تيم در نيم فصل دارد يا نه مي گويد:«هنوز هيچ جيز معلوم نيست و شرايط آينده ام بستگي دارد به اينكه در اين چند هفته چه اتفاقاتي بيافتد.»

از خانزاده مي پرسيم چرا مقابل داماش به ميدان نرفتي و آيا بحث خستگي حضور در اردوهاي تيم ملي مطرح بود كه جواب مي دهد:«اصلا من خسته نبودم و اتفاقا خيلي عالي با تيم ملي تمرين كردم.واقعا قبل از بازي با داماش فوق العاده آماده بودم اما به تشخيص علي آقا به ميدان نرفتم.»

وي با اشاره به اينكه مشخص نيست كه در جام حذفي و مقابل پديده شانديز به ميدان خواهد رفت يا نه درباره اين بازي مي گويد:«من شناخت آنچناني از تيم پديده ندارم اما اين تيم بازيكنان خيلي خوبي دارد .آنها مربي خوبي هم دارند كه تا حالا چند تيم را به ليگ برتر آورده اما ما بايد در اين بازي برنده باشيم تا استارت قدرتمندانه اي در جام حذفي بزنيم و مثل بازي هاي ليگ روند خوبي در اين جام داشته باشيم.»

خانزاده درباره صحبت هاي امروزش با دايي در خصوص پول مي گويد:«از ابتداي فصل تا الان يك هزار توماني نگرفته ام در صورتي كه فكر مي كنم بقيه بازيكنان همه پول گرفته باشند.من از قرارداد فصل گذشته ام هم مبلغي طلبكارم اما تا حالا فقط وعده شنيده ام تا اينكه امروز مجبور شدم با علي آقا صحبت كنم و از ايشان بخواهم درباره مطالباتم با باشگاه صحبت كند.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
یه چند روزی نبودم.

اولا صعود پیروزی به رده دوم جدل رو تبریک میگم و امیدوارم بریم اول بشیم و دیگه همون جا ، جا خوش کنیم :lol:

ضمنا الان هافبک هامون زیاده و از این جهت مشکلی نداریم.

به نظرم دایی باید برای انتخاب هافبک های تهاجمی خیلی دقت کنه چون به جز مهاجم خیلی خوبی نداریم.

سید که بگیر نگیر داره و خلعتبری هم یه جورایی هافبک تهاجمیه.

البته با وجود مدافعان خوبی مثل بنگر و حسینی موقع ضربات ایستگاهی میشه روشون حساب باز کرد.

علی عسگر هم به نظر من مهاجم باشه بهتره (البته چسبیده به خط)

چند سال پیش هم دایی اشتباه کرد علی عسگر رو مدافع می ذاشت نه می تونست بره جلو نه بلد بود خوب دفاع کنه. ای بازیکن یا باید هافبک باشه یا مهاجم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام دوستان:)
با تاخیر فراوان این برد شیرین رو به تمام برو بکس پرسپولیسی تبریک میگم
متاصفانه چند روزی اینترنتم قطع شده بود
واقعا عجب بازی بود روز جمعه!! امیدوارم دیگه این هفته طلسم بازی های خارج از خونمون شکسته بشه
تا به قهرمانی نیم فصل نزدیک تر بشیم:)

بالا