• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]نامه رويانيان به تاج براي خريد سايپا شمال[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس به صورت رسمي خواستار خريد تيم فوتبال دسته يکي سايپاي شمال شد.[/h]
00938434.jpg

محمد رويانيان در نامه‌اي به مهدي تاج رييس سازمان ليگ حرفه‌اي فوتبال خواستار خريد تيم فوتبال دسته يکي سايپاي شمال شده است تا در صورت موافقت اين تيم از اين پس تحت عنوان پرسپوليس شمال در رقابت‌هاي ليگ دسته يک فوتبال ايران حضور يابد.

به گزارش ايسنا،در حالي رويانيان به فکر خريد تيم شهر خود افتاده است که اين تيم ديگر تحت حمايت شرکت خودروسازي سايپا قرار ندارد و با وجود گذشت شش هفته از شروع مسابقات ليگ دسته يک فوتبال ايران هزينه‌هاي سايپاي شمال از طرف مديرعامل اين تيم به صورت شخصي انجام مي‌گيرد و اين تيم با مشکلات مالي فراواني دست و پنجه نرم مي‌کند.

پ ن : بابا سردار این پولارو از کجا میاری؟:D

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
موقغی که تبم ما بازی های سخت انجام میداد ....ازش دایما انتفاد میشد.....اونموقع فولاد بازی های اسونشو داشت میبرد .... و صدر بود

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
با عرض معذرت ...

این تاپیک فقط مختص باشگاه پرسپولیس و بحث های مرتبط با آن فارغ از هر گونه کل کل و اسپم و صحبت های بی ربط دیگر هست؛ اینجا چت روم هم نیست، شاید به نظر برسد که این طوری فضا خشک می شود ... خیر! موافق نیستم، می شود در عین حفظ روحیه شوخی و طنز، دقیقا مطابق قوانین عمل کرد و شوخی هم با دوستان داشت، هیج منافاتی ندارد، اما بی احترامی و کل کل و ... قطعا در اینجا مورد پذیرش نیست ...

لازم به ذکر هست که در حال خاضر تاپیکی به اسم کل کل که فعال باشد نداریم و بنده از قول مدیریت تالار فوتبال اعلام می کنم: "فعلا بنا نداریم تاپیک سابق را باز کنیم."

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
انشالله یکشنبه بازی روببریم خیلی به برد احتیاج داریم

ارسال باگوشی خفن سونی درحال تعویض یافروش

چندتا بازی قبل که با راه اهن همیشه بد شانسی اوردیم
امیدوارم این یکی رو ببریم

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
متاسفانه یکی از دوستان می آید با نیش و کنایه حرف می زند و بعد هم پشت بند آن به صورت رگباری پست های کل کل و بی ربط و اسپم می بینیم ...

من عذر خواهی می کنم از رفقای استقلالی که ناچار شدم پست هایشان را پاک کنم، همین طور رفقای پرسپولیسی ...

این طور مواقع متاسفانه خشک و تر با هم می سوزد و گریزی هم از آن نیست.

پ.ن : استنباط من این هست که برخی از رفقا قصد دارند با سبک پست زدن خاص خودشان، مدیریت بخش فوتبال را تحت فشار بگذارند برای باز کردن تاپیک کل کل!

ولی همانطور که قبلا گفتم، "فعلا چنین تصمیمی نداریم." و اگر هم قصد داشتیم در این باره تجدید نظر کنیم، با چنین تحرکاتی مصمم تر می شویم که آنجا را بسته نگه داریم.

دیگر مایل نیستم در باره این موضوع صحبت کنم.

موفق باشید

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خدا کنه از غربی و چند نیمکت نشین خوبمون هم استفاده شه چون واقعا حیفه این بازیکنها تو بازیهای خاص استفاده بشن
البته ماشالله انقدر بازیکن داریم که فرصت بازی به اینها خیلی کم میرسه دیگه
به امید بردهای پیاپی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خدا کنه از غربی و چند نیمکت نشین خوبمون هم استفاده شه چون واقعا حیفه این بازیکنها تو بازیهای خاص استفاده بشن
البته ماشالله انقدر بازیکن داریم که فرصت بازی به اینها خیلی کم میرسه دیگه
به امید بردهای پیاپی

فک کنم دایی میخواد از بازیکنایی مثل میلاد غریبی و کسایی که نیمکت نشینن تو جام حذفی استفاده کنه تا بتونن خودشون رو نشون بدن
البته امیدوارم با عملکردی که غریبی تو بازی با پدیده داشت دایی فردا بیارش تو زمین:)

پ ن : راستی دوستان برای بازی فردا مصدوم نداریم؟؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مروری بر بازی راه اهن - پرسپولیس هفته چهاردهم لیگ برتر

راه آهن - پرسپوليس؛ سرخپوشان مزه صدرنشيني را مي‌چشند؟

اين بازي قبل از هر چيزي تحت تاثير حواشي هفته‌هاي اخير است. علي دايي و مديران باشگاه راه‌ آهن بارها عليه يکديگر موضع‌گيري کردند. دايي چندين بار در مورد عکاس باشگاه راه آهن صحبت کرد. هرچند پس از آن بابک زنجاني مالک پولدار تمام راه آهن تمام باشگاهش را فداي يک تار موي دايي کرد! علي دايي هم گفت بسياري از بازيکنان راه آهن دوستان خوبش هستند. بازي در چنين فضايي دوستانه و دشمنانه! برگزار مي‌شود.

از نظر فني هم بازيکنان پرسپوليس بعد از 120 دقيقه بازي مقابل پديده مشهد خسته به نظر مي‌رسند در حاليکه راه آهن بازي راحتي در جام حذفي داشته است.

سرخپوشان در اين فصل بيرون از زمين ورزشگاه آزادي با مشکل مواجه شده‌اند.

پرسپوليس در همين ورزشگاه تختي يکبار به نفت تهران سه امتياز داده‌ و اکنون بايد در زمين ناهموار اين ورزشگاه مقابل تيمي قرار بگيرد که براي رهايي از انتهاي جدول مي‌جنگد. پرسپوليس در صورتي که بتواند هر سه امتياز اين بازي را بگيرد مي‌تواند به عنوان يکي از شانس‌هاي مسلم قهرماني تلقي خواهد شد و سرخپوشان بعد از مدت‌ها مي‌توانند مزه صدرنشيني را در ليگ برتر تجربه کنند. در حاليکه راه آهن در صورت پيروزي از رده پانزدهم به رده چهاردهم صعود خواهد کرد.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
داشتم توی کامپیوترم میگشتم. رسیدم به آخرین مصاحبه ایمون زاید با برنامه نود. دلم کباب شد. کاش بیاد نیم فصل. بازی برگشت با سپاهان که 1 بر صفر بردیم رو هم داشتم (خلاصه شده)
آقا چقدر تیممون هجومی بازی میکرد. نزدیک 8 تا موقعیت رو دروازه سپاهان ایجاد کردیم. و پرویچ هم یه تک به تک خراب کرد. حیف، کاش گل محمدی با داش مهدی اینکار رو نمیکرد و قهرمان جام حذفی میشدیم تا امسال مربی تیم میموند. هم داش علی رو داشتیم و هم تیممون قشنگ تر بازی میکرد.

افسوس.

آقا من به بازی فردا خوشبین نیستم. نمیتونیم خارج از آزادی نتیجه بگیریم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
داشتم توی کامپیوترم میگشتم. رسیدم به آخرین مصاحبه ایمون زاید با برنامه نود. دلم کباب شد. کاش بیاد نیم فصل. بازی برگشت با سپاهان که 1 بر صفر بردیم رو هم داشتم (خلاصه شده)
آقا چقدر تیممون هجومی بازی میکرد. نزدیک 8 تا موقعیت رو دروازه سپاهان ایجاد کردیم. و پرویچ هم یه تک به تک خراب کرد. حیف، کاش گل محمدی با داش مهدی اینکار رو نمیکرد و قهرمان جام حذفی میشدیم تا امسال مربی تیم میموند. هم داش علی رو داشتیم و هم تیممون قشنگ تر بازی میکرد.

افسوس.

آقا من به بازی فردا خوشبین نیستم. نمیتونیم خارج از آزادی نتیجه بگیریم.

ولی نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه فردا طلسم بازی های خارج از خونه رو مشکنیم
امیدوارم پیش بینیت درست نباشه:D

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]محمد نوري: اين فرصت را از دست نمي‌دهيم[/h]
[h=2]کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نه دنبال بهانه‌گيري هستم و نه اين کار را دوست دارم اما کيفيت زمين تختي فوتبال دو تيم را خراب مي‌کند.[/h]
00017078.jpg

محمد نوري ابتدا در خصوص بازي با راه‌آهن اظهار داشت:‌با توجه به شرايط دو تيم و جدول ليگ برتر به نظرم بازي بسيار حساس، سخت و شايد سرنوشت‌سازي در انتظار ما باشد.

به گزارش فارس ، وي افزود: ما با يک پيروزي شيرين مي‌توانيم پس از چند سال به صدر جدول بياييم که اين مي‌تواند از همه لحاظ براي تيم ما مهم باشد به همين دليل با تمام قوا و انرژي مضاعف پس از تمرينات خوب هرگز نمي‌خواهيم اين فرصت را از دست بدهيم.

نوري ادامه داد: راه‌آهن تيم خوب و بازيکنان و مربياني باهوشي دارد، اما ما هم دوست نداريم که هرگز حتي به يک امتياز فکر کنيم و اميدوارم لياقت حضور در صدر جدول را داشته باشيم. البته اين را هم مي‌دانيد بازيکنان راه‌آهن در اين ديدار مي‌خواهند خود را به مربي سابق‌شان يعني دايي نشان دهند و همين موضوع انگيزه آنها را چند برابر مي‌کند اما ما هم فقط سه امتياز مي‌تواند سيرمان کند و به چيز ديگري فکر نمي‌کنيم.

وي در پاسخ به سؤالي که قبول داريد نتيجه تيم‌هاي ديگر به نفع شما شده، گفت:‌بله، خوشبختانه نتايج به نفع ما شده است. البته برخي اوقات ما هم نتايجي گرفتيم که به نفع ديگران شد. اميدوارم لياقت داشته باشيم تا به بالاي جدول تکيه بزنيم. البته من معتقدم که راه‌آهن تيم خطرناکي است ولي حالا که همه چيز دست به دست هم داده تا ما به صدر جدول برسيم پس محکوميم که هرگز به يک امتياز هم فکر نکنيم و با سه امتياز به بالاي جدول برويم.

نوري تاکيد کرد:‌ البته ما همچنان اميدواريم يک امتياز هم به ما برگردد، چون مي‌خواهيم با يک روحيه خوب ليگ را ادامه دهيم. ما نااميد نيستيم و انشاءالله اين اتفاق مي‌افتد.

وي در پاسخ به سؤالي در مورد کيفيت زمين ورزشگاه تختي گفت: خودتان مي‌دانيد پرسپوليس روي زمين خيلي روان بازي مي‌کند و نظر دايي را هم در اين مورد شنيده‌ايد. به نظرم بازي در زمين تختي حتي کيفيت فوتبال دو تيم را پايين مي‌آورد نمي‌دانم چه دليلي وجود دارد با توجه به پتانسيل خوب در دو تيم اين بازي در تختي برگزار شود باور کنيد دليلش را نمي‌دانم.

هافبک پرسپوليس تاکيد کرد: به نظرم بازي در تختي به ضرر دو تيم است و من معتقدم بازي در زمين راه‌آهن هم اگر برگزار مي‌شد بهتر بود. من هرگز دنبال بهانه نيستم و از اين کار متنفرم اما بازي در تختي کيفيت فوتبالي دو تيم را پايين مي‌آورد و باتوجه به اينکه ما فوتبال خوبي را روي زمين به نمايش مي‌گذاريم مثل خود راه‌آهن ضرر مي‌کنيم. کيفيت زمين تختي خيلي پايين است.

بالا