• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
خدارو شکر شانس باهامون یار بوده تا حالا. البته واقعا نیلسون یک نعمته برامون. من موندم مربی نباید هیچ تغییر تاکتیکی در این شرایط در تیم ایجاد کنه؟ کفشگری واسه بازی کردن مشکل داره؟ نوری خسته شده و میشه از تعویض سوم استفاده کرد، نمیشه؟
کفشگری که محرومه دادا

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
این برد رو به همه دوستان گل پرسپولیسی تبریک میگم. من که واقعا در بعضی تصمیمهای دایی موندم. غریبی احتمال زیاد رفتنیه و نوروزی موندنی!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
تعویضها نوبر بود
تیمو کشوند عقب
ولی بعد از سالها صدرنشینی مبارک

کاش لااقل بعد از بازی دایی دلیل تعویضهاش رو توضیح میداد تا ما هم از این جهل تاکتیکی خارج بشیم!!!:eek::eek::eek:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تبریک میگم برد همراه باسکته رو به هممون
ولی اقای دایی توروخدا دیگه ناپلونی ترکیب نچین سکتمون نده اخه کیوبایدببینیم که دهنوی نوروزی رضایی نوری توترکیب نباشن اینطوری نتیجه گرفتن واسه تیمی بااینهمه خرج وسروصدذ وطرفدار ضعف بزرگیه فک کن اگه رو ضربه کاشته گل نزده بودیم با ایس تعویضا بدبخت شده بودیم یا اگه جای نیلسون یه باغیرت ایرانی تودروازه بود الان نتیجه سیاهی رقم خورده بود تا اخرین لحظه بازی سکته کردم بااین بازی تیمم اخه راه اهنی که به هیچ تیمی نه نگفته چطورشاخ شده بود نتیجه این مدل بازی همینی میشه که ازتیم های باسگاهی تاتیم ملیمون میشه زنگ تفریع واسه شرق وغرب اسیا

Sent from my LT29i using Tapatalk 2

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
perspolis1.gif
perspolis1.gif

بالا