• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
دو تا پست دادیم اینقدر لایک کردین لایک دونیم جر خورد
بابا ایول دوستان پرسپولیسی درد و بلاتون تو سر مافیا

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
درود عزیزان مشاهده پیوست 476730

تبریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک مشاهده پیوست 476728 ... میگم !

ایشالا بیایم و پست های تبریک آخر این فصل همدیگه رو لایک کنیم مشاهده پیوست 476737

اگه شما خواب قهرمانی لیگ رو نبینین قهرمان میشیم
چون میگن خواب زن چپه:D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=1]راه آهن صفر - پرسپولیس یک؛ پایان انتظارهزاروصدو پنجاه و هشت روزه / سلام صدر نشینی عزیز![/h]

333425_heroa.jpg

خلعتبری با یک کاشته فوق العاده پرسپولیس را به صدر جدول لیگ رساند
سایت گل -
شنبه پنجم آبانماه-ساعت 15:30 ورزشگاه تختی
تماشاچی : 5 هزار نفر
داور : البرز حاجی پور-حسن کامرانی فر-سعید قاسمی-فرشید افشار
پیش از این از علیرضا فغانی به عنوان داور این مسابقه یاد شده بود.

پرسپولیس:نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، سيدميثم حسيني، حسين ماهيني، رضا حقيقي، محمد نوري، محمدرضا خلعتبري(72 هادی نوروزی)، اميد عاليشاه(یونس شاکری 90+3)، پيام صادقيان و سيدمهدي سيدصالحي
سرمربی: علی دایی
راه آهن سورینت : حامد فلاح زاده ، حامد نورمحمدی (75بهنام برزای)، حامد زمانی(80 امین منوچهری) ، ابراهیم کریمی ، پیروز قربانی ، رامین رضاییان ، مهدی زارعی ، بهاد عبدی ، فرزاد اشوبی ، سامان اقازمانی(88 مجتبی شیری) ، رضا خالقی فر
سرمربی : منصور ابراهیم زاده

شرح بازی در نیمه اول :

این دیدار درحالی آغاز شد که پرسپولیس برای رسیدن به صدور جدول رده بندی و راه آهن برای فرار از جمع تیم های پایین جدول به امتیازات کامل چشم دوخته انداگرچه شرایط نامساعد چمن ورزشگاه تختی سبب شد تا دو تیم برای رسیدن به گل بیشتر روی به توپ های بلند آورده و از حرکات عمقی استفاده نکنند.
تنها حادثه مهم بازی در نیمه اول در دقیقه 21 رخ داد و ˈسیدمهدی سیدصالحیˈ دروازه راه آهن را باز کرد اما «البرز حاجی پور» خطای «امید عالیشاه» مهاجم سرخپوشان به روی مدافع راه آهن را اعلام کرد تا این گل مردود اعلام شود.در نهایت نیمه نخست این دیدار سرد و کسل کننده، بدون اینکه گلی رد و بدل شود به پایان رسید.

شرح بازی در نیمه دوم

در همان دقیقه اول نیمه دوم، پرسپولیسی‌ها صاحب یک موقعیت خوب برای گلزنی شدند. در دقیقه 46 داور یک ضربه ایستگاهی در فاصله حدود 20 متری، برای پرسپولیس گرفت. محمدرضا خلعتبری از این فرصت به خوبی استفاده کرد و به زیبایی توپ را به تور دروازه راه‌آهن فرستاد. به همین ترتیب سرخپوشان میهمان با یک گل از میزبان خود پیش افتادند.
در ادامه پرسپولیسی‌ها چندین بار دیگر سعی کردند در کناره‌ها به دروازه راه‌آهن نزدیک شوند اما هربار نفوذشان بی‌نتیجه باقی می‌ماند.
راه‌آهن پس از حدود گذشت 21 دقیقه از آغاز نیمه دوم، توانست خود را به دروازه پرسپولیس نزدیک کند و صاحب یک ضربه ایستگاهی شود، اما آنها از این ضربه نتوانستند استفاده کنند. اما سه دقیقه بعد پرسپولیس در آستانه رسیدن به دومین گل خود بود. در این لحظه پیام صادقیان که از سمت راست زمین راه‌آهن نفوذ کرده بود، توپ را به زیبایی روی دروازه ارسال کرد و سیدصالحی هم با ضربه سر آن را به سمت دروازه فرستاد، اما توپ مهاجم پرسپولیس با بدشانسی او به دیرک دروازه برخورد کرد.

n2359628-3418091.jpg

در ادامه بازی کم و بیش پایاپای ادامه داشت تا اینکه پرسپولیسی‌ها در یک لحظه با یک انجام حرکت تاکتیکی خوب وارد محوطه جریمه راه‌آهن شوند. در این لحظه امید عالیشاه که تقریبا با حامد فلاح‌زاده دروازه‌بان راه‌آهن تک به تک شده بود، شوت محکمی زد ولی شوتش با اختلاف کمی از بالای دروازه بیرون رفت تا آه از نهاد هواداران پرسپولیس بلند شود. یک دقیقه بعد این راه‌آهن بود که می‌توانست به گل برسد. مهاجم راه‌آهن تقریبا با نیلسون تک به تک شد ولی دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس به خوبی توپ او را دفع کرد.

درنهایت پرسپولیس موفق شد از زیر فشار حملات بیرون بیاید و بالاخره به صدر برسد ... مبارک قرمزها .

شرح گل :
1-0(پرسپولیس): پرسپولیسی ها کاشته زن های فوق ا لعاده ای دارند . بعد از گل علی عسگر در بازی داماش این خلعتبری بود که بدون دورخیز کاشته ای از 20 متری را به گوشه دروازه فلاح زاده فرستاد . شادی محمدرضا بعد از این گل دیدنی بود . گلی که می تواند پرسپولیس را بعد از1158 روز صدرنشین لیگ کند.

لحظات حساس:
دقیقه 55:
ضربه رضاخالقی فر از زاویه بسته توسط نیلسون مهار شد.
دقیقه 65- ضربه سر تماشایی سیدصالحی با برخورد با تیرک افقی بیرون رفت . سیدصالحی بعد از این ضربه مدام از خدا و رضای او و قسمت می گفت .
دقیقه 85- راه آهن که با حرکات برزای قیافه ای تهاجمی گرفته است یک فرصت تک به تک را با ضربه او از دست داد .
دقیقه 87- شوت تماشایی بهادرعبدی از فاصله 30 متری تیردروازه پرسپولیس را لرزاند . او واقعا بدشانس بود که باز به پرسپولیس گل نزد .
دقیقه 89 - ضربه سر پیروز قربانی را نیلسون مهار کرد .

n2359628-3418085.jpg

بهترین بازیکن : شاید نیلسون موثرترین بازیکن زمین بود ؛ شاید هم بهادر عبدی و بهنام برزای که تلاش زیادی برای گشودن دروازه پرسپولیس کردند.
اتفاق ویژه : در دقیقه 82 بهنام برزای درمحوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد که داور این صحنه را خطا تشخیص نداد.
حاشیه :در ابتدای نیمه دوم، تعدادی از هواداران پرسپولیس علیه امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال استقلال شعار سر دادند که این اقدام با عکس العمل رویانیان و علی دایی سرمربی پرسپولیس روبرو شد. دایی و رویانیان از تماشاگران درخواست کردند که که از متهم کردن سرمربی استقبال به مافیا بودن خودداری کنند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
راه آهن صفر - پرسپولیس یک؛ پایان انتظارهزاروصدو پنجاه و هشت روزه / سلام صدر نشینی عزیز!

راه‌آهن پس از حدود گذشت 21 دقیقه از آغاز نیمه دوم، توانست خود را به دروازه پرسپولیس نزدیک کند و صاحب یک ضربه ایستگاهی شود، اما آنها از این ضربه نتوانستند استفاده کنند. اما سه دقیقه بعد پرسپولیس در آستانه رسیدن به دومین گل خود بود. در این لحظه پیام صادقیان که از سمت راست زمین راه‌آهن نفوذ کرده بود، توپ را به زیبایی روی دروازه ارسال کرد و سیدصالحی هم با ضربه سر آن را به سمت دروازه فرستاد، اما توپ مهاجم پرسپولیس با بدشانسی او به دیرک دروازه برخورد کرد.
این رقمو ول کن انشالله میریم جام بقهرمانان هم قهرمان میشیم
دوستان واسه ما یه دعا کنید انشالله دلمشغولیمون برطرف شه:(

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
ببین کاشانی با این تیم چی کار کرده بود که تازه تازه داره جون میگره ... حیف نمیشه وگرنه 2 خط فوحش مینوشتم براش ;)

منم پشت بندش طلا میگرفتم حرفاتو داداش .

ای گفتی . دست نشانده ی .... :mad: این همه هوادار رو اوسکل کرده بودو تیم داد دست استیلی !!! :wacko:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بیاین بررسی کنیم بازیکنانی که از آخرین قهرمانی مون تو تیم باعث افت این چند سال شدند.
مازیار زارع
علیرضا محمد
سامان آقا زمانی
میثاق معمارزاده
جواد کاظمیان
امیر حسین فشنگچی
محمد نصرتی
شیث رضایی
محمد نوری
نوروزی
علی عسگر
غلامرضا رضایی
حسین بادامکی
و....

از این همه نابازیکن که واقعا شاهکار بودند واسه خودشون. دلخوشیمون فقط علی کریمی بود.
از این بازیکن ها 4 تاشون مونده که با رفتن رضایی 3 تا دیگه میمونه. که میشه علی عسگر رو هم قلم گرفت.
میمونه نوری و نوروزی که به نظرم هیچ کدوم به روزای خوبشون نزدیک هم نشدند و هنوز توی افت وحشتناک قرار دارند.

آقا یه سوال بازی بعدیمون جام حذفیه؟؟؟
لیگ رو که زده 4 شنبه دیگه یعنی 11 روز فاصله. فکر کنم جام حذفی تو این فاصله انجام میشه. نمیدونم چه روزی هست.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
صبح به خیر .

بازی های تیم استقلال سختاش همه تو آزادی هست و ما بازی های سختمون همه خارج از خونه . ما برای قهرمانی کار سختی داریم .

آقا رحمان این لیستی که دادی همشون رو به درستی گفتی اما من محمد نصرتی رو قبول ندارم . اون سالی که قهرمان شدیم محمد عالی بود . من به جای نصرتی حقیقی رو میذارم . با احترام .

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
اگه شما خواب قهرمانی لیگ رو نبینین قهرمان میشیم
چون میگن خواب زن چپه:D

گذشت اون دوره ی مرد سالاری ! توی این دوران ، خواب مردها چپ از آب درمیاد :دی

پرسپولیس هر وقت توی کورس قهرمانی بوده ، به سایر رقبا اجازه ی جام گرفتن نداده. ببینیم این فصل چی پیش میاد !

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]باقري: صدرنشيني پرسپوليس شيرين است[/h]
[h=2]مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با توجه به شرايط پرسپوليس در چند مدت گذشته همه از اين صدرنشيني خوشحال هستند.[/h]
00940716.jpg

کريم باقري در خصوص دليل سکوت روزهاي اخيرش اظهار داشت: با توجه به شرايط تيم فعلا وقت مصاحبه کردن من نيست و مطمئن باشيد به موقعش اين کار را انجام خواهم داد. الان کارم را انجام مي دهم و من هم به کادر فني و پرسپوليس به نوبه خودم کمک مي‌کنم.

به گزارش فارس ، وي در پاسخ به اين سوال که آيا صدرنشيني پرسپوليس براي شما شيرين نيست، گفت: چرا نيست؟ همه از اين صدرنشيني که پس از مدت‌ها به دست آمده خوشحال هستند بازيکنان، هواداران و همه کساني که پرسپوليسي‌ هستند ولي بايد براي آينده بيشتر زحمت بکشيم.

باقري در مورد بازي تيم ملي ايران مقابل نوجوانان نيجريه نيز، گفت: بچه‌هاي نوجوان خيلي خوب صعود کردند و در اين بين کادر فني و در کنارش آقاي مهدوي‌کيا نيز خوب جوانان را راهنمايي کردند. اما بالاخره در جام جهاني کار سخت است و تيم ملي ما به تيم قدرتمندي برخورد کرده ولي من اميدوارم که بچه‌ها با يک بازي خوب مقابل اين تيم فيزيکي و حتي تاکتيکي به نتيجه خوب برسند. اگر اين اتفاق بيفتد و تيم ملي نوجوانان بالاتر برود به نفع فوتبال ايران است.به نظر من در کل نوجوانان آزمون سختي را در امارات در پيش دارند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بچه ها به یه چیز دقت کردین؟ دایی دو تا بازی کنار زمین نبود تیم هر دو بازی رو برد. فکر میکنم اگه 3 تا بازی دیگه بالا باشه کلا استرس و عجله از تیم میره و تیم بازی ها رو پر گل تموم میکنه.

یه نکته هم در مورد خلعتبری : قبل از اینکه بیاد تیممون اعتقاد داشتم خیلی پولکیه و بدرد تیم ما نمیخوره. ولی وجدانن داره از جون و دل بازی میکنه و غیرت میزاره. خیلی کیف میکنم و میگم ارزشش رو داشت بگیریمش و منتظرش بمونیم. یه خوبی که داره فصل بعد هم باهامونه و تیم امسال صد در صد قهرمانی فصل بعد رو خواهد داشت. هرچند به امسال هم امید دارم.

large

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بچه ها به یه چیز دقت کردین؟ دایی دو تا بازی کنار زمین نبود تیم هر دو بازی رو برد. فکر میکنم اگه 3 تا بازی دیگه بالا باشه کلا استرس و عجله از تیم میره و تیم بازی ها رو پر گل تموم میکنه.

یه نکته هم در مورد خلعتبری : قبل از اینکه بیاد تیممون اعتقاد داشتم خیلی پولکیه و بدرد تیم ما نمیخوره. ولی وجدانن داره از جون و دل بازی میکنه و غیرت میزاره. خیلی کیف میکنم و میگم ارزشش رو داشت بگیریمش و منتظرش بمونیم. یه خوبی که داره فصل بعد هم باهامونه و تیم امسال صد در صد قهرمانی فصل بعد رو خواهد داشت. هرچند به امسال هم امید دارم.

large

خب چرا نمیگید کریم کنار زمین بود
کریم که به صبور ی معروفه بازی قبل داور اون رو هم مجبور به واکنش کرد

بالا