• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اینم تو یه سایت دیدم خیلی جالب بود گفتم اینجا هم بذارم طرفدارای پرسپولیس ببینن
فیلم/مداحی رضا حقیقی هافبک پرسپولیس در مراسم کربلایی جواد مقدم
/VIDEO635196025271270571.flv

امروز هم تو خارج از گود 20:30 روضه خانی سیدصالحی رو نشون میداد

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
با این بده بستونی که بین کریمی و مدیران تیم هست دیگه اومدنش کاملا غیر ممکنه . فقط یه چیز رو داره نشون میده اونم اینه که امسال میخواد خداحافظی کنه و هوادارها رو در مقابل مدیران و مربی قرار بده.
اگر واقعا میخواست برگرده هیچ وقت اینهمه مصاحبه جنجالی نمیکرد. نمیخواد برگرده فقط میخواد تیم به حاشیه بره.
متاسفم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
از شما بعید بود آقا رحمان . ایرادی نداره هوادارا فعلن اینطوری فکر میکنن .

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

عزیزم چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
اگر از شما بیشتر عشق جادوگر نباشم مطمئن باش کمتر نیستم

کریمی خیلی دوس داره برگرده ولی این راهش نیست. متاسفانه با این مصاحبه ها داره همه چی رو خراب تر میکنه. برای برگشتش امیدم روز به روز کمتر میشه. خیلی ناراحتم از این اتفاق.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
کاش میشد کریمی برگرده به تیمش و با پراهن پرسپولیس خداحافظی کنه:(
مثل مهدوی کیا و مجیدی و...

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
منم از دست کریمی ناراحت شدم، یک اسطوره هیچوقت برای تیم محبوبش حاشیه درست نمیکنه مثل باقری، مهدوی کیا و .....

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
یه عده بچه ۱۹ساله چی میدونن از کریمی که میان پست مینویسن ! من که حال میکنم با مصاحبه های داش علی

پ ن :: توهین به همه ی کم سن و سالها نشه ! خیلیا هستن که سن زیادی ندارن ولی عقل و فهم و درکشون از یه مرد ۴۰ساله بیشتره

ایشالا وزیر جدید مدیری بیاره که از رویانیان بهتر باشه
پرسپولیس بدون داش علی برای من هیچ ارزشی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]مخالفت دايي با جدايي سيدصالحي[/h]
[h=2] باشگاه سپاهان در حالي خواهان جذب سيدمهدي سيدصالحي، مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس شده که علي دايي حاضر به از دست دادن اين مهاجم نيست.[/h]
00945675.jpg

مسئولان باشگاه سپاهان درصدد بازگرداندن سيدمهدي سيدصالحي به جمع زردپوشان اصفهاني بوده و حتي حاضرند يک يا 2 بازيکن را با او معاوضه کنند.

به گزارش تسنيم،با اين حال علي دايي سرمربي سرخپوشان با جدايي اين بازيکن مخالف است. او به سبک بازي اين مهاجم علاقه دارد و در بيشتر بازي‌هاي تيم خود از سيدصالحي در ترکيب ثابت استفاده کرده است. دايي اعلام کرده که به سيدصالحي اجازه جدايي نمي‌دهد و اين بازيکن در پرسپوليس خواهد ماند

پ ن : اگه بشه سید رو با افشین یا رضا نوروزی معاوضه کرد خوب میشه:)

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
یه عده بچه ۱۹ساله چی میدونن از کریمی که میان پست مینویسن ! من که حال میکنم با مصاحبه های داش علی

پ ن :: توهین به همه ی کم سن و سالها نشه ! خیلیا هستن که سن زیادی ندارن ولی عقل و فهم و درکشون از یه مرد ۴۰ساله بیشتره

ایشالا وزیر جدید مدیری بیاره که از رویانیان بهتر باشه
پرسپولیس بدون داش علی برای من هیچ ارزشی نداره

پس چرا طرفدار تراکتورسازی نمیشی داداش ؟ :D
پرسپولیس تازه بعد چند سال یه مدیر خوب پیدا کرده :D مثل اینکه شما اون دوران رو یادتون رفته همه ی تیم ها تو فصل نقل و انتقالات بازیکن های بزگ میخردین ما فقط نگاه میکردیم :blink:
پرسپولیس کاشانی پر شده بود از بازیکن های درجه 2 که بعد پرسپولیس معلوم نیست الان دارن کجا بازی میکنن :blink:
نوروزی و علی عسکر هم باقی مونده از همون دوره هستن :D
البته منم مثل همه دوست دارم داش علی برگرده پرسپولیس :D هیچ پرسپولیسی نیست که علی کریمی رو دوست نداشته باشه :D
ولی ترجیح میدم پرسپولیس بدون کریمی قهرمان بشه تا کریمی باشه و دوازدهم بشیم :D

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
پس چرا طرفدار تراکتورسازی نمیشی داداش ؟ :D
پرسپولیس تازه بعد چند سال یه مدیر خوب پیدا کرده :D مثل اینکه شما اون دوران رو یادتون رفته همه ی تیم ها تو فصل نقل و انتقالات بازیکن های بزگ میخردین ما فقط نگاه میکردیم :blink:
پرسپولیس کاشانی پر شده بود از بازیکن های درجه 2 که بعد پرسپولیس معلوم نیست الان دارن کجا بازی میکنن :blink:
نوروزی و علی عسکر هم باقی مونده از همون دوره هستن :D
البته منم مثل همه دوست دارم داش علی برگرده پرسپولیس :D هیچ پرسپولیسی نیست که علی کریمی رو دوست نداشته باشه :D
ولی ترجیح میدم پرسپولیس بدون کریمی قهرمان بشه تا کریمی باشه و دوازدهم بشیم :D

۲۸سال طرفدار پرسپولیس نبودم که حالا بیام بخاطر یه مدیر نالایق تیممو عوض کنم ، رویانیان خوبه اما چون با داش علی مشکل داره باید بره و فرد بهتری جایگزین بشه
داش علی اسطوره ی تیممونه و کاپیتانیه که کوله باری از تجربه دارهه..علی کریمی افتخاراتی داره که مطمئنم همه ی پرسپولیسی ها خودشون میدونین "نیازی نیست تکرار کنم"

حرف من یه چیز دیگه است..منظور منو اصلا نفهمیدی شما داداش.دارم میگم یه مدیر بهتر از رویانیان بیاد
پ ن :: ولی حرفت درباره ی نوروزی&علی عسگر&بازیکنای دوره ی کاشانی خیلی باحال بود.حال کردم باهات داداش

Last edited by a moderator:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

علی جان حرف آقا رحمان منطقیه ، احتمال میدم یه خورده تعصب داره شما رو از جاده انصاف دور می کنه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من تیمم رو فدای کسی نمیکنم حالا چه داش علی باشه چه کس دیگه
چون سال ها قبل از اینکه اون شخص به دنیا بیاد پرسپولیس بوده و تا صدها سال خواهد بود
به نظر شما مدیر باید خودشو با بازیکنش وفق؟:blink: بده یا بازیکن باید با اون مدیز بسازه؟؟وقتیبازیکنی میاد تو باشگاه
باید تمام ضوابط و شرایط اون باشگاه رو قبول کنه..... به نظرم رویانیان جزء بهترین مدیر های لیگ برتر هست:)

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
کریمی خیلی دوس داره برگرده ولی این راهش نیست. متاسفانه با این مصاحبه ها داره همه چی رو خراب تر میکنه. برای برگشتش امیدم روز به روز کمتر میشه. خیلی ناراحتم از این اتفاق.

با حرفاتون کاملا موافقم !

هر چقدر هم عاشق پزسپولیس باشه علی این راهش نیست و باعث ناراحتی هوادارن میشه!

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
۲۸سال طرفدار پرسپولیس نبودم که حالا بیام بخاطر یه مدیر نالایق تیممو عوض کنم ، رویانیان خوبه اما چون با داش علی مشکل داره باید بره و فرد بهتری جایگزین بشه
داش علی اسطوره ی تیممونه و کاپیتانیه که کوله باری از تجربه دارهه. علی کریمی افتخاراتی داره که مطمئنم همه ی پرسپولیسی ها خودشون میدونین "نیازی نیست تکرار کنم"

حرف من یه چیز دیگه است..منظور منو اصلا نفهمیدی شما داداش.دارم میگم یه مدیر بهتر از رویانیان بیاد
پ ن :: ولی حرفت درباره ی نوروزی&علی عسگر&بازیکنای دوره ی کاشانی خیلی باحال بود.حال کردم باهات داداش

به هرحال کسی بدش نمیاد مدیر بهتری برای پرسپولیس بیاد ولی پیدا نمیشه برادر من :D
تو ایران اصول مدیریتی به تنهایی پاسخگو نیست اینکه دارای روابط باشی و قواعد بازی رو بدونی باعث میشه که تو مدیریت یه باشگاه موفق بشی که رویانیان این کار ها رو خیلی خوب بلده :D
پرسپولیس این سال ها از نداشتن ثبات مدیریت هم خیلی ضربه خورده ختی اگه بهترین مدیر هم بیاد 1 فصل زمان میبره تا بتونه تفکرات خودش رو تو باشگاه پیاده کنه :D
رویانیان بهترین گزینه برای مدیریت پرسپولیسه همونطور که دایی بهترین گزینه برای جمع کردن حواشی پرسپولیس و ایجاد شخصیت قهرمانی تو تیمه :D

Last edited by a moderator:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
هر چقدر هم عاشق پرسپولیس باشه علی این راهش نیست و باعث ناراحتی هوادارن میشه!

حرف بدی که نزده اینطوری صحبت میکنی !!
باید یه نفر بهتر از رویانیان بیاد "رویانیان بد نیست ولی بهتر از رویانیان هم هست"

از بروبچه های اینجا کسی خودش بازیکن بوده که حرفمو بفهمه ؟ حتما دیدین اینجا یه عده که فوتبالو فقط از دور دیدن میان میگن که بازیکن باید با مدیر وفق بشه .. اینا نمیدونن که بعضی وقتها یک بازیکن شاه مهره ی تیمه و بقیه باید باهاش وفق بشن !!
عین رائول توی تیم شوستر.. براند شوستر میگفت بعضی وقتها رائول ارنج تیم رو میچینه ! یادتونه تیم هم نتیجه میگرفت ؟ ولی کم کم مشکلات مدیر عامل با رائول شروع شد چون قدرت و محبوبیت رائول انقدر زیاد شده بود که جایگاه مدیر عامل سست شد
کار به جایی رسید که رائول با پرس به مشکل خورد،رفت شالکه.. توی رئال انقدر بزرگ شد که ترکیب تیم رو عوض میکرد،برای اطلاعات بیشتر یه سرچ کنین رفیقا

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بابا علی که چیزی نگفته . اگر قرار باشه با همین صحبت تیم بره تو حاشیه که دیگه هیچی دیگه ... ما باید خودمون رو آماده کنیم که اگر نیم فصل دوم نتیجه نگرفتن آقایون میگن تقصیر کریمی بوده ... :) ما کلن مردمی هستیم که حافظمون زیاد خوب نیست اگر بود . وضعمون این نبود . ( با احترام به تمام دوستانم )

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
ما باید خودمون رو آماده کنیم که اگر نیم فصل دوم نتیجه نگرفتن آقایون میگن تقصیر کریمی بود
گل میگی داداش.ناموسن اینجا یه عده ای هستن که از پرسپولیس فقط رنگ قرمز لباسش رو میدونن ، از فوتبال هم فقط نشستن روی سکو ها رو بلدن.بعدش همینا طوری از پرسپولیس حرف میزنن که انگار ۱-پرسپولیس مال باباشه ۲-خودش بهترین تحلیلگر مسائل ورزشیه ((متخصص در گرایش حاشیه)) خخخخخخخخ

پرسپولیس باید مدیری بیاره که با داش علی مشکل نداشته باشه ، مدیری بهتر از رویانیان

بالا