• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
یه عده بچه ۱۹ساله چی میدونن از کریمی که میان پست مینویسن ! من که حال میکنم با مصاحبه های داش علی

پ ن :: توهین به همه ی کم سن و سالها نشه ! خیلیا هستن که سن زیادی ندارن ولی عقل و فهم و درکشون از یه مرد ۴۰ساله بیشتره

ایشالا وزیر جدید مدیری بیاره که از رویانیان بهتر باشه
پرسپولیس بدون داش علی برای من هیچ ارزشی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

اگه منظورت منم جهت اطلاعت من از 6 سالگی قرمز بودم و الان 25 ساله قرمزم و بهش افتخار میکنم
اصلا و به هیچ وجه حرف من جهت مخالفت با داش علی رو نداشت. فقط با این مصاحبه ها نگرانیم از اینکه از تیم دور بشه بیشتر و بیشتر میشه. مطمئن باش اگه تیم وسط جدول بود میشد بگی خوب دایی خوب نیست و کریمی با مربی جدید برمیگرده. اما تیم اول جدوله و کریمی هم این حرفا رو که میزنه بدتر میشه.
کیه که دلش نخواد اسطورش وسط زمین هنرنمایی کنه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پرسپولیس باید مدیری بیاره که با داش علی مشکل نداشته باشه ، مدیری بهتر از رویانیان

مثلا کی؟ اگر بر فرض کریمی با مدیر محبوب شما هم به مشکل برخورد، اونهم باید عزل بشه؟ این روند تا کی باید ادامه پیدا کنه؟ علی کریمی چند سال دیگه میتونه در اوج باشه؟ 3 سال؟ 5 سال؟ بعدش چی؟ بر فرض همه تیم رو بر مدار کریمی تنظیم کردیم، اگر کریمی نبود نسخه شما چیه؟ شما که مرتب تاکید بر 28 سال فوتبال دوستی دارید، آیا تعداد سالها رو دلیل بر صدق ادعاتون میدونید؟ من بالای 30 ساله طرفدار پرسپولیس و پیگیر فوتبالم. از زمانی که ناصر نورایی تو پرسپولیس بازی میکرد. از زمانی که دکتر دادکان مدافع پرسپولیس بود... پس من باید از شما مدعی تر باشم؟ اگر بله، که من به عنوان یه پرسپولیسی 30 ساله معتقدم تیمی که به بازیکن (هر بازیکنی) بسته بشه به فنا خواهد رفت. اگر نه، پس لطفا اینقدر 28 سال رو به رخ مخاطبانتون نکشید.
علی کریمی آرمانگراست. شخصیتی که در تاریخ فوتبال ایران تکرار نمیشه. اما زیدان هم باشی باید قرار گرفتن در چهارچوب رو بلد باشی نه اینکه خودت و افکارت رو چهارچوب بدونی. هیچکس نیست که پرسپولیس با کریمی رو نخواد. اما این خواسته هم دوطرفه است و هم مستلزم شرط و شروط... شما اگر عاشق بازیکنی که هیچ، اما اگر عاشق تیمتی، هرگز نباید یه بازیکن رو شرط مصلحت تیمت بدونی. گاهی سکوت کار بدی نیست...

پرسپولیس بدون داش علی برای من هیچ ارزشی نداره

علی کریمی حوالی سال 77 به پرسپولیس اومد. یعنی 15 سال پیش. از این 28 سال هواداری شما قطعا 13 سال کریمی در کار نبوده. شما اون موقع روی چه حسابی و علاقه به چه شخصی طرفدار تیم بودید؟ این پرسپولیس بی ارزش (بدون کریمی) چطور 13 سال تیم محبوب شما بود؟ چرا دلیل طرفداری قبلی شما بعد از آمدن کریمی کاملا از بین رفته؟
دوست من! قبل از اینکه به دلیل علاقه مفرط به یه بازیکن (هرچقدر بزرگ) کل موجودیت یک باشگاه رو بی ارزش کنید، به گفته های خودتون توجه کنید. پرسپولیس با طرفداران فصلی و بی طرفداران فصلی، قریب به 50 سال آقایی کرده. مهم نیست چند نفر با شرط و شروط، طرفدارش باشن یا خیر...

پاینده باشید

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
هیجان انگیز ترین خبر روز:مالدینی و بوبان مقابل پرسپولیس - Goal.com

سایت گل – از یکی دو ماه قبل انجام دیدار ستارگان میلان با پرسپولیس که ظاهرا برای مراسم خداحافظی مهدی
مهدوی کیا از فوتبال در نظر گرفته شده بود جدی شد و حالا به نظر می رسد این مسابقه قطعا برگزار می شود. قرار است این دیدار روز هفتم آذرماه در تهران برگزار و عواید آن صرف امور خیریه شود. اما با قطعی شدن این مسابقه حالا همه اهالی فوتبال می پرسند در لیست 30 نفره ای که میلانی ها به باشگاه پرسپولیس ارائه داده اند و قرار است 17 نفر از آنها به تهران بیایند چه نام هایی دیده می شوند؟
در این خصوص تا کنون مسوولان باشگاه پرسپولیس هیچ اسمی را لو نداده اند اما گفته می شود فرانکو باره سی،پائولو مالدینی،زوانیمیر بوبان و دنیل ماسارو ستارگان استثنایی تیم میلان در دهه 90مهمترین چهره هایی هستند که با تیم ستارگان میلان به تهران خواهند آمد

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مثلا کی؟ اگر بر فرض کریمی با مدیر محبوب شما هم به مشکل برخورد، اونهم باید عزل بشه؟ این روند تا کی باید ادامه پیدا کنه؟ علی کریمی چند سال دیگه میتونه در اوج باشه؟ 3 سال؟ 5 سال؟ بعدش چی؟ بر فرض همه تیم رو بر مدار کریمی تنظیم کردیم، اگر کریمی نبود نسخه شما چیه؟ شما که مرتب تاکید بر 28 سال فوتبال دوستی دارید، آیا تعداد سالها رو دلیل بر صدق ادعاتون میدونید؟ من بالای 30 ساله طرفدار پرسپولیس و پیگیر فوتبالم. از زمانی که ناصر نورایی تو پرسپولیس بازی میکرد. از زمانی که دکتر دادکان مدافع پرسپولیس بود... پس من باید از شما مدعی تر باشم؟ اگر بله، که من به عنوان یه پرسپولیسی 30 ساله معتقدم تیمی که به بازیکن (هر بازیکنی) بسته بشه به فنا خواهد رفت. اگر نه، پس لطفا اینقدر 28 سال رو به رخ مخاطبانتون نکشید.
علی کریمی آرمانگراست. شخصیتی که در تاریخ فوتبال ایران تکرار نمیشه. اما زیدان هم باشی باید قرار گرفتن در چهارچوب رو بلد باشی نه اینکه خودت و افکارت رو چهارچوب بدونی. هیچکس نیست که پرسپولیس با کریمی رو نخواد. اما این خواسته هم دوطرفه است و هم مستلزم شرط و شروط... شما اگر عاشق بازیکنی که هیچ، اما اگر عاشق تیمتی، هرگز نباید یه بازیکن رو شرط مصلحت تیمت بدونی. گاهی سکوت کار بدی نیست...

علی کریمی حوالی سال 77 به پرسپولیس اومد. یعنی 15 سال پیش. از این 28 سال هواداری شما قطعا 13 سال کریمی در کار نبوده. شما اون موقع روی چه حسابی و علاقه به چه شخصی طرفدار تیم بودید؟ این پرسپولیس بی ارزش (بدون کریمی) چطور 13 سال تیم محبوب شما بود؟ چرا دلیل طرفداری قبلی شما بعد از آمدن کریمی کاملا از بین رفته؟
دوست من! قبل از اینکه به دلیل علاقه مفرط به یه بازیکن (هرچقدر بزرگ) کل موجودیت یک باشگاه رو بی ارزش کنید، به گفته های خودتون توجه کنید. پرسپولیس با طرفداران فصلی و بی طرفداران فصلی، قریب به 50 سال آقایی کرده. مهم نیست چند نفر با شرط و شروط، طرفدارش باشن یا خیر...

پاینده باشید

ابول با حرفات خیلی حال کردم واقعا منطقی بود
دوست عزیزمون مهربونی هم تقصیری نداره از یه طرف روی پرسپولیس تعصب داره از یه طرف هم روی کریمی
ولی باید بپذیریم امثالی مثل کریمی و مهدوی کیا میان و میرن ما که نمیتونیم با رفتن اونها از پرسپولیس جدا بشیم اینکه نشد طرفداری

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
جوابات توی پست های قبلیم هست

ایشالا یه مدیر بهتر از رویانیان بیاد
تیم بدون کاپیتان که تیم نمیشه

پ ن به یه سوال که جوابش توی پست های قبلیم نیست :: توی سالهایی که داش علی پرسپولیس نبوده،قلبش همیشه با پرسپولیس بوده اما چه فایده همیشه بامدیران نالایق باشگاه مشکل داشته .... یادش بخیر موقعی که استیل اذین بود،زیر لباس تیمش لباس پرسپولیس رو میپوشید
عاشقتیم داش علی .... ایشالا زودتر برگردی کاپیتان

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سعی کنید احترام گذاشتن رو یاد بگیرید. اینجا هرجور که مایل باشید نمیتونید صحبت کنید...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
دوست عزیزمون مهربونی هم تقصیری نداره از یه طرف روی پرسپولیس تعصب داره از یه طرف هم روی کریمی
ولی باید بپذیریم امثالی مثل کریمی و مهدوی کیا میان و میرن ما که نمیتونیم با رفتن اونها از پرسپولیس جدا بشیم اینکه نشد طرفداری

دقیقا حرف منم همینه داداش . ولی بعضیا که ۴روزه هوادار شدن ، گوشهای خودشون رو بستن :)
الان که داش علی هنوز شرایط بازی رو داره باید جذب تیم بشه که تیممون بی کاپیتان نباشه

بعدشم اگه کسی بخاد به دلیلی تیم محبوبشو از قرمز به آبی چنج کنه دیگه بهش نمیگن هوادار !

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
ویرایش شد ، با تشکر از مدیر محترم بخش
جواب هایی داشتم دندون شکن ولی خب ادامه نمیدم

احساس میکنم تاپیک تیم مورد علاقم منحرف میشه
خوشحالم اینجا دوستایی پیدا کردم که عین خودم عاااشقققق پرسپولیس و کریمین (مثل armf مثل ..rahman..esmighele kapitan)

پ ن === اقا رحمان شما یا بقیه ی کاربرا داداشای گل من هستین ، از من دلخور نشو . به هیچ عنوان منظورم شما یا شخص دیگه ای نبود . طرف حسابم فقط کاربری به نام sawyer بود بخاطر این پست
منم از دست کریمی ناراحت شدم، یک اسطوره هیچوقت برای تیم محبوبش حاشیه درست نمیکنه مثل باقری، مهدوی کیا و .....

Last edited:

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477

پاینده باشید

داداش واقعا گل گفتی، حرف اکثر پرسپولیسی ها رو زدی
ارزش این پستت بیشتر از یک لایک بود :)

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

پاینده باشید

علی آقا هزار ملیووون لایک هم کمته
پس 10 هزار ملیووون لایک

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دقیقا حرف منم همینه داداش . ولی بعضیا که ۴روزه هوادار شدن ، گوشهای خودشون رو بستن :)
الان که داش علی هنوز شرایط بازی رو داره باید جذب تیم بشه که تیممون بی کاپیتان نباشه

بعدشم اگه کسی بخاد به دلیلی تیم محبوبشو از قرمز به آبی چنج کنه دیگه بهش نمیگن هوادار !

دوست عزیز من دقیقا نمی دونم تعریف شما از هوادار چیه کلا مفهوم هوادار 4 روزه یعنی چی پدر من وقتی من دارم فوتبال پرسپولیس رو نگاه می کنم همش میگه فوتبال رو پروین و درخشان و ... بازی می کردن این بچه بازی ها چیه الان انجام می دن و اون نسل رو بهترین فوتبالیست ها می دونه در صورتی که منو امثال من یکی مثل کریمی و مهدوی کیا و باقری و ... رو اسطوره پرسپولیس می دونیم و بهت قول می دم هوادارا چند سال دیگه پرسپولیس از کریمی و مهدوی کیا فقط اسمشون رو شنیدن و برخی از بازی های ارشیوی رو از تلویزیون دیدن بنظرت اونا هم می گن پرسپولیس فقط با کریمی یا پرسپولیس مثلا فقط با صادقیان
این رو درک کنید شما هم اگه به 28 سال هواداریتون می نازید یه روزی هوادار 4 روزه بودین و همین هوادار های 4 روزه 10 سال بعد می گن یه عمره پرسپولیسی هستیم

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
ویرایش شد ، با تشکر از مدیر محترم بخش
جواب هایی داشتم دندون شکن ولی خب ادامه نمیدم

احساس میکنم تاپیک تیم مورد علاقم منحرف میشه
خوشحالم اینجا دوستایی پیدا کردم که عین خودم عاااشقققق پرسپولیس و کریمین (مثل armf مثل ..rahman..esmighele kapitan)

پ ن === اقا رحمان شما یا بقیه ی کاربرا داداشای گل من هستین ، از من دلخور نشو . به هیچ عنوان منظورم شما یا شخص دیگه ای نبود . طرف حسابم فقط کاربری به نام sawyer بود

تویی که نقدم میکنی،تو که زیر سن قانونی هستی،تاپیک رو خراب نکن.اگه از چیزی خوشت اومده احتیاجی نیست هی بگی "لایک لایک" خودتو خالی میکنی :))
پست بالا رو بخون ! جواب هایی برای دوتا بچه عین تو دارم که با شنیدنش خجالت بکشی دیگه توی این تاپیک نیای ولی به دلایلی سکوت میکنم.دلایلش رو رفیقا میدونن

جواب یه عده که جلیز ولیز میکنن نمیدم :))

آخرین پست من راجع به این موضوع بود
نقد میشویم ولی نقد نمیپذیریم

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
[h=2]خبر فوری/ هادی نوروزی از پرسپولیس تهران جدا شد
[/h]

دیگه خداییش نباید بزاریم علی عسکر از تیم بره :D
علی عسکر تنها بازیکن از نسل بازیکن های درجه 2 هست که تو تیممون مونده باید به عنوان درس عبرت برای نسل های بعدی نگهش داریم :D

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
این مساله تا به حال چند بار در این تاپیک صحبت شده که ارزش و اعتبار یک باشگاه با یک بازیکن سنجیده نمی شود. اگر چه در سابقه یک باشگاه نامدار، در همه جای دنیا، نام های بزرگ نقش داشته اند، اما تک تک آنها جزءی از یک کل هستند نه آن که باشگاه با آنها معنا شود و بدون آنها هیچ شود. پرسپولیس بزرگترین و نام آورترین فوتبالیست های تاریخ ایران را در خود داشته، امثال صفر ایران پاک و همایون بهزادی و حسین کلانی و علی پروین و دیگران ... و امروز هم اگر چه علی کریمی یکی از خوب های پرسپولیس بوده ولی تصور این که پرسپولیس بدون او پرسپولیس نیست هم تصور غلطی است.

پ.ن: ما در محل کار خود کسانی داریم که مدعی اند یک عمر "آشپز" بوده اند در حالی که از آشپزی فقط یک چلوخورش قیمه امام حسینی را - آنهم دست و پا شکسته و با کلی نقص و اشکال - یاد گرفته اند و اگر مثلا بپرسی فرق ژیگو با روست بیف در چیست کمثل الحمار! در گل خواهند ماند! (این فقط یک مثال بود و در مثل هم مناقشه نیست)

هواداری واقعی و مطلوب به قدمت و طول زمان هواداری نیست و این به مدت به خودی خود و اگر با درایت و درک صحیح نباشد اهمیت زیادی ندارد؛ همین الان هستند هوادارانی با سابقه کمتر و با درک و عمق هواداری بیشتر؛ پس به جای تکرار سابقه چندین ساله هواداری، ابتدا اصول و ارزش های درست هواداری را بشناسیم و نهایتا در بیان دیدگاه مان احترام به ذیگران را هم فراموش نکنیم. (خیلی دربسته و سر بسته حرف زدم!)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

نه عزیز حرف شما اینه که تیم رو فقط با علی کریمی میبینی
و حاظری بخاطر کریمی هر کسی از تیم بیرون بره
به قول علی اقا اگه مدیر محبوبتون هم اومد ولی کریمی باهاش نساخت چی؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

رفقا، لطفا این بحث رو تموم کنید. تا دنیا دنیاست و تا توپ گرد در زمین فوتبال میچرخه، علی کریمی جزیی از هویت باشگاه پرسپولیس و طرفداران بی شمارش هست و خواهد بود. حالا اگر به هر دلیل امروز در ترکیب فیکس تیم ما نیست، در قلب همه ما فیکس هست و خواهد ماند. ادامه این بحث به ایجاد کدورت بین دوستان تبدیل میشه. پس لطفا ادامه ندید.
شخصا آرزو میکنم علی کریمی رو سال آینده در لباس تیم ملی در برزیل ببینم. اگر اون روز در لباس پرسپولیس هم حاضر بود که عشق کامل خواهد بود. اگر هم نه، ذره ای از علاقه هیچ پرسپولیسی نسبت بهش کم نمیشه. قدر بزرگانمون رو بدونیم و از دامن زدن به فضایی که فقط باعث خشنودی دشمنان پرسپولیس هست خودداری کنیم.

پاینده باشید

بالا