• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
بابا بیخیال دیگه ! انقدر یه موضوع رو کش بدید تا دعوا بشه ! ;)

الان بحث مهم تری داریم . اونم خروج هادی نوروزی هست :lol:

راستی استقلال ! داره خوب یار گیری میکنه ! تیم فصل قبل دارن بر میگردن به تهران ! :happy:

ما هم باید یه تکونی به خودمون بدیم . فقط حرف کافی نیست و باید رفت سراغ امضای قرارداد . یه بازیکن خارجی خوب هم میشد بگیریم بد نبودا ! :D این داداش حسین هدایتی پولارو کجا گذاشته !؟ بیار بده ما بازیکن بخریم دیگه ! :D

Last edited by a moderator:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اعاده دادرسی می‌کنیم؛ رأی استیناف را قبول نداریم رویانیان: یا می‌روم یا حق پرسپولیس را می‌گیرم/ این رأی مهر تأییدی بر استعفای من بود

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به تأیید کمیته استیناف مبنی بر کسب یک امتیاز از پرسپولیس اظهار داشت: ما این رأی را قبول نداریم و قطعاً درخواست دادرسی و این موضوع را با جدیت تمام‌تر از هر کجایی که شد پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: آقایان بر خلاف آیین‌نامه و به زور و فشار از ما می‌خواهند امتیاز کم کنند و به ما ضربه بزنند بعد خیال کرده‌اند که ما هم همینطوری ایستاده‌ایم تا هر کاری که دوست دارند انجام بدهند. پس چه کسی جواب هواداران ما را باید بدهد؟

رویانیان ادامه داد: آقایان برای برخی‌ها خیلی ساده از همه چیز عبور می‌کنند اما به ما که می‌رسند قانونشان عوض می‌شود و همه چیز را به زور و هزار فشار بر ضرر ما اعلام می‌کنند.

مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: ما تأیید کمیته استیناف را قبول نداریم چون هواداران ما کاری نکردند که از تیم‌شان یک امتیاز کم شود به همین دلیل این موضوع را با تمام وجودم پیگیری می‌کنم من که استعفا داده بودم حالا آقایان می‌خواهند مهر تأییدش را بزنند.

مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید یا حق پرسپولیس را می‌گیرم یا می‌روم. دست‌بردار این موضوع نیستم و ترسی هم از هیچکس و هیچ چیزی ندارم.

وی افزود: من استعفا داده‌ام و همه دلیلش را می‌دانند که چه چیزی بوده، حالا هم ترسی ندارم و مطمئن باشید به این رأی هم اعتراض شدیدی داریم و موضوع را پیگیری خواهیم کرد. ما وظیفه داریم از حق باشگاه پرطرفدارمان دفاع کنیم چون آقایان به زور علیه این باشگاه رأی صادر می‌کنند و ما هم پیگیر موضوع خواهیم شد تا همه چیز مشخص شود.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اعاده دادرسی می‌کنیم؛ رأی استیناف را قبول نداریم رویانیان: یا می‌روم یا حق پرسپولیس را می‌گیرم/ این رأی مهر تأییدی بر استعفای من بود

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به تأیید کمیته استیناف مبنی بر کسب یک امتیاز از پرسپولیس اظهار داشت: ما این رأی را قبول نداریم و قطعاً درخواست دادرسی و این موضوع را با جدیت تمام‌تر از هر کجایی که شد پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: آقایان بر خلاف آیین‌نامه و به زور و فشار از ما می‌خواهند امتیاز کم کنند و به ما ضربه بزنند بعد خیال کرده‌اند که ما هم همینطوری ایستاده‌ایم تا هر کاری که دوست دارند انجام بدهند. پس چه کسی جواب هواداران ما را باید بدهد؟

رویانیان ادامه داد: آقایان برای برخی‌ها خیلی ساده از همه چیز عبور می‌کنند اما به ما که می‌رسند قانونشان عوض می‌شود و همه چیز را به زور و هزار فشار بر ضرر ما اعلام می‌کنند.

مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: ما تأیید کمیته استیناف را قبول نداریم چون هواداران ما کاری نکردند که از تیم‌شان یک امتیاز کم شود به همین دلیل این موضوع را با تمام وجودم پیگیری می‌کنم من که استعفا داده بودم حالا آقایان می‌خواهند مهر تأییدش را بزنند.

مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید یا حق پرسپولیس را می‌گیرم یا می‌روم. دست‌بردار این موضوع نیستم و ترسی هم از هیچکس و هیچ چیزی ندارم.

وی افزود: من استعفا داده‌ام و همه دلیلش را می‌دانند که چه چیزی بوده، حالا هم ترسی ندارم و مطمئن باشید به این رأی هم اعتراض شدیدی داریم و موضوع را پیگیری خواهیم کرد. ما وظیفه داریم از حق باشگاه پرطرفدارمان دفاع کنیم چون آقایان به زور علیه این باشگاه رأی صادر می‌کنند و ما هم پیگیر موضوع خواهیم شد تا همه چیز مشخص شود.

به احتراااااااااااااااام سردار
همه تیم ها لیگ برتری خبر دار:D
جووونم سردار جووونم که ترکووونده

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
خیلی وقت بود اینجا پست نزده بودم...

اومدم بگم حالم از اولادی بهم خورد... اصلا شوکه شدم
همین نبود هی میگفت من عاشق پرسپولیسم؟!!

اینم رفت بغل رفیقاش مازیار و پژمان نوری
722.gif

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
جدی که نمیگی ؟ :D اولادی یه بازیکن تموم شده هست بره استقلال میشه یکی مثل پژمان نوری که الان داره نقش سامان آقا زمانی رو توی استقلال بازی میکنه :D
خدا کنه نوروزی و غلومی هم برن استقلال یکم بخندیم :D من اگه جای سردار بودم میگفتم فقط رضایت نامتون رو برای رفتن به استقلال صادر میکنم :lol:

درسته تموم شدس ولی ربطی نداره بره تیم رقیب...

از پرسپولیس به همه جا رسید

Last edited by a moderator:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

722.gif

بازم بیا پیش ما .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
به نظر شما یعنی سردار داره راس میگه؟ اگه نتونه از پرسپولیس میره؟

namvari

Registered User
لایک‌ها
192
من موندم چرا این یک امتیاز رو گذاشتن برای بعد بازی تراکتور، استقلال

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
درسته تموم شدس ولی ربطی نداره بره تیم رقیب...

از پرسپولیس به همه جا رسید

دیگه اون دوران گذشت که بازیکن ها روی تیمشون غیرت داشتن و رفتن به تیم حریف تابو بود
الان تو استقلال 4 و تو پرسپولیس 3 تا بازیکن هستن که سابقه ی عضویت تو تیم رقیب رو داشتن
این پژمان نوری سال های آخر بازیش خودش رو حسابی بین طرفدار ها خراب کرد و حسابی منفور شده
الان هم طرفدارای ملوان هم پرسپولیس ازش متنفر هستن
حتی استقلالی ها هم دل خوشی ازش ندارن :lol: با این بازی هایی که امسال برای استقلال انجام داده مشخصه که سال بعد هم قراردادش تمدید نمیشه :D
این اولادی هم من هیچوقت ازش خوشم نمیومد :D حتی زمان پروین هم که همه ازش تعریف میکردن به نظرم یه بازیکن معمولی بود :D
البته دمش گرم رمان دنیزلی یه گل تو دربی به رحمتی زد که با گلش دربی رو بردیم :lol:
تو اون فصل نیکبخت هم تو دربی به استقلال گل زده بود :lol:
احتمالا قلعه نویی این 2 نفر رو به عنوان آنالیزور جذب کرده که راه های گل زدن به استقلال رو با مدافع های تیم تمرین کنن :D

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

722.gif

دقیقا میخواستم همینو بگم
خیلی سرم شلوغه ولی وقتی خبرشو دیدم شوکه شدم
آدم دوروییه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
نمیدونم چرا بعضی از دوستان از مهرداد اولادی ناراحتند و اونو بی غیرت میدونند. من به شخصه ازش ممنونم که واسه تیمم یه زمانی مفید بود.
الان دیگه بازیکن خوبی نیست و تو تیم ما نیست که بخاطر رفتنش ناراحت باشیم. مثل پژمان نوری.

اولادی توی آخرین دربی مقابل رقیب اخراج شد که منجر به هتریک ایمون عزیز شد. اینم یه خاطره ای هستش

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
نمیدونم چرا بعضی از دوستان از مهرداد اولادی ناراحتند و اونو بی غیرت میدونند. من به شخصه ازش ممنونم که واسه تیمم یه زمانی مفید بود.
الان دیگه بازیکن خوبی نیست و تو تیم ما نیست که بخاطر رفتنش ناراحت باشیم. مثل پژمان نوری.

اولادی توی آخرین دربی مقابل رقیب اخراج شد که منجر به هتریک ایمون عزیز شد. اینم یه خاطره ای هستش

منم ازش ممنونم :)

آخه به تنهایی میتونه استقلال رو بیچاره کنه ! :D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
به نظر من اینکه بازیکن باید فقط تو یه تیم بمونه و همونجا بازی کنه و بخاطر رفتنش سرزنشتش کنیم مسخرست

و نباید بخاطر رفتنش اونو بیغیرت صدا کنیم یا ازش بدمون بیاد .. تو دنیای فوتبال مدرن این معنی نداره
همیشه انسانها به دنبال پیشرفت هستن شاید اون بازیکن جای بهتری برای پیشرفتش پیدا کرده و رفته....... مگه مهدوی کیا برای پیشرفت خودش نرفت آلمان؟؟
دیدین وقتی برگشت چه بازیکنی شد:) .... در ضمن هر بازیکنی که یه زمانی تو تیم بوده بالاخره تو زمان بازیگریش مفید بوده و سعی کرده
در جهت پیروزی تیم قدم برداره!! مثلا وقتی کریم انصاریفرد وقتی میبینه تو تیم دیگه بهتر میتونه پیشرفت یا گلزنی کنه چرا نباید بره؟
چرا باید پرسپولیس بمونه؟ متاسفانه خط میانی ما چند وقته که مشکل داره واسه همین مهاجم ها نمیتونن از موقعیت ها استفاده کنن
یا موقعیت براشون خیلی کم پیش میاد.....
پس بهتره به این دید بهشون نگاه نکنیم دوستان:)

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

با شما موافقم. به هرحال فوتبالیستها هم انسان هستن و این حق رو دارن که برای حرکت رو به جلو در زندگیشون بهترین تصمیم (از دیدگاه خودشون) رو بگیرن. البته جو احساسی غالب در فوتبال رو که همه جای دنیا هم هست رو نباید نادیده بگیریم. این در آینده بازیکنها و تصمیماتی که میگیرن بسیار موثر خواهد بود.
پژمان نوری مثال بسیار مناسبیه برای این موضوع. وقتی بدنبال ناکامی در پگاه، هیچ تیمی خواهان نوری نبود (بهتر بگم هیچ تیم مهمی) این پرسپولیس بود که در اون شرایط ویژه نوری رو پذیرفت. نوری و پرسپولیس، هردو به هم کمک کردن. نوری به سطح اول برگشت و در پرسپولیس جانفشانی کرد، پرسپولیس بر مبنای جوانهایی مثل نوری دوباره ساخته شد و به قهرمانی رسید. اما پژمان نوری یک اشتباه رو سه بار تکرار کرد و بار سوم به بدترین وجه... اول اینکه از ملوان به پگاه و درواقع از انزلی به رشت آمد تا ملوانیهای متعصب رو به شدت از خودش رنجونده باشه. این انتقال جز منفعت مادی هیچ عایدی براش نداشت. بار دوم از پرسپولیس به ملوان برگشت که ماحصلش دور شدن از سطح اول فوتبال ایران بود. در اونجا برای بدست آوردن دل رنجیده انزلیچی ها چنان متعصبانه بازی کرد که هواداران ملوان همه دل چرکینی های قبلی رو بهش ببخشن. اما بار سوم و با رفتن به استقلال هم برای دومین بار انزلیچی ها رو خشمگین کرد هم باقیمانده ارتباط عاطفی با پرسپولیسیها رو از دست داد. به گواه کارشناسان بدترین باززیهای سالیان اخیرش رو هم برای استقلال تا به اینجا انجام داده. این یعنی که حتی نتونسته جایگاهی نزد هواداران تیم جدیدش بدست بیاره (با توجه به سابقه قرمزش)...
خب اینها نتیجه تصمیمات اشتباه بازیکنها در انتخاب راه آینده هست. کسی نه گفته و نه میتونه مدعی باشه که یه بازیکن، به صرف بازی کردن در یک تیم معروف باید همه درهای احتمالی آینده رو به روی خودش ببنده. اما تصمیمات اشتباهی از این دست و مثل تصمیم اخیر مهرداد اولادی دقیقا راه رفتن بر روی لبه تیغ هست که همیشه احتمال سقوط و افول بازیکن بسیار بالاتره.
شخصا امیدوارم مهرداد اولادی که روزگاری درکنار پژمان نوری، مهرزاد معدنچی و جواد کاظمیان پرسپولیس رو از یک دوره رکود خارج کردن، در نهایت موفق باشه. اما راهی که انتخاب کرد، برای همیشه معلقش کرده... آویزان بین هویت قرمز و آبی... مثل علی انصاریان، مثل مهدی هاشمی نسب و مثل پژمان نوری...

پاینده باشید

Imanjj

Registered User
لایک‌ها
3,063
[h=2]بعد از مداحی سید مهدی سیدصالحی مهاجم گلزن پرسپولیس در برنامه زنده تلویزیونی ویتامین 3، رضا حقیقی شاندیز هافبک میانی سرخ ها هم در ایام عزاداری امام حسین (ع) مداحی کرد.[/h]
به گزارش شبکه اطلاع رسانی داناشب چهارم ماه محرم و قبل از اینکه حقیقی با تیم ملی به تایلند برود این بازیکن پرسپولیس در هیات خادم الرضای شهر قم حاضر شد و بعد از اینکه کربلایی جواد مقدم یکی از مداحان معروف مداحی کرد نوبت به حقیقی رسید تا او از آن لحظه تا پایان مراسم در وصف امام حسین و اهل بیتش مرثیه سرایی کند.
حاضران در مراسم می گویند هافبک دفاعی ملی پوش پرسپولیس هم مثل سیدصالحی صدای گیرا و گرمی دارد

بالا