• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اینکه بازیکن به یه تیم دیگه میره بستگی به خودش و هدفش داره پژمان نوری صد در صد انتخابش اشتباه بوده
وخودش مقصر عواقبش هست .... متاسفانه بعضی اوقات بازیکنا بدون فکر کاری رو انجام میدن و به امید بهتر شدن به تیم های دیگه میرن ولی دریغ از پیشرفت....
اما مثلا انصاریفرد انتخابش اشتباه نبوده و الان تو تراکتور یه بازیکن موفق هستش:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2] تمرين تيم فوتبال پرسپوليس امروز در شرايطي برگزار شد که کريم باقري نيز پا به توپ شد.[/h]
00945240.jpg

تمرين تيم پرسپوليس از ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد.

به گزارش فارس،در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس ابتدا بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به کار با توپ و فوتبال در دو گروه با کري زياد و استارت‌هاي بلند و کوتاه پرداختند.

*کريم باقري و رضا فروزاني مربيان تيم فوتبال پرسپوليس نيز در تمرين امروز همراه با ساير بازيکنان پا به توپ شدند. انگيزه بالاي باقري و شوت‌هاي ويران‌کننده او قابل توجه بود.

*علي دايي پس از 45 دقيقه زودتر تمرين پرسپوليس را ترک کرد.

*نورمحمدي، کفشگري، و ميثم حسيني ابتدا اختصاصي دور زمين دويدند و سپس به فيزيوتراپي رفتند.

*بحث حضور بازيکنان جديد نيز در تمرين امروز داغ بود.

*در تمرين امروز پرسپوليس حدود 20 هوادار حضور داشتند.

*قرمز‌پوشان بابت انتخاب جلال حسيني به عنوان بهترين بازيکن نيم‌فصل در برنامه 90 خوشحال بودند.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
علی کریمی به معنای واقعی شورش را در آورد:

کریمی: آقای رویانیان! اگر بزرگ بودم به جبهه می‌رفتم و منتی نمی‌گذاشتم برعکس شما

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نسبت به صحبت‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.
13920819000222_PhotoA.jpg

علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به اظهارات محمد رویانیان که اعلام کرده بود، زمانی که اسلحه دستش بود کریمی بچه بود، گفت: آقای رویانیان شما درست می‌گویید، من زمان جنگ فقط یک سال بیشتر نداشتم اما شک نکنید اگر بزرگ بودم با کمک خدای بزرگ به جبهه می‌رفتم و باز هم شک نکن برعکس شما هیچ منتی بر سر مردم نمی‌گذاشتم.
وی افزود: من به قول شما در جنگ نبودم و شما اسلحه در دستتان بود، اما اگر شما آن موقع خدمتی کردید وظیفه‌تان را در قبال مملکت ما انجام دادید. ما در این مملکت امثال شهید همت و فهمیده‌ها و هزاران جانباز عزیز جنگ تحمیلی را داریم که من وخانواده‌ام خودمان را همیشه و همواره مدیون آنها می‌دانیم بی منت این عزیزان در جبهه‌ها جنگیدند، شیمیایی شدند، جان خود را از دست دادند و اگر آنها نبودند الان من و شما راحت زندگی نمی‌کردیم.
کریمی خاطر نشان کرد: شما درست می‌گویید، من بچه بودم و شما اسلحه به دست بودید اما خیلی‌ها اسلحه داشتند، جنگیدند و شهید شدند و یا جانباز شدند و عده‌ای از این عزیزان هم بهترین سالهای عمرشان را در اسارت و گوشه بیمارستان گذراندند ولی امروز و پس از گذشت 25 سال از جنگ تحمیلی حتی یک بار هم توقعی از کسی نداشتند دقیقا برعکس شما.
حال کردم باهات داش علی،خدا حفظت کنه،جوابی بهش دادی که ایندفعه تا ته میسوزه

چندخط ازافتخارات ملی و باشگاهی داش علی نوشتم که چهارتا بچه انقدر ازش بد نگن و با اعصاب ما بازی نکنن.ولی هرچی نوشته بودم پاک کردم (لیاقت ندارن چیزی از کریمی بدونن.همون بهتر که ندونن)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

namvari

Registered User
لایک‌ها
192
من کاری به شخص خاصی ندارم ولی میدونم این صحبت ها فقط تفرقه بین هوادارا میندازه
و پرسپولیس از این ماجرا ها ضربه میبینه، درست زمانی که تو اوجشه

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
وقتی تیم پااااایین جدول بوووووود همه متحد ............... همه برا یکی .... یکی یرای همه
حالا که اومده بالا ..... ناز ... عشوه ... تورو خدا نرو ... من بهترینم باید فیکس باشم .... پرسپولیس لیاقت منو نداره
عجب اوضااااااااااعیه ...

millennium

Registered User
لایک‌ها
760

چندخط ازافتخارات ملی و باشگاهی داش علی نوشتم که چهارتا بچه انقدر ازش بد نگن و با اعصاب ما بازی نکنن.ولی هرچی نوشته بودم پاک کردم (لیاقت ندارن چیزی از کریمی بدونن.همون بهتر که ندونن)

رفیق شما هنوز تو دوران تلویزیون سیاه و سفید و گزارش های شفیع و کوتی که تنها اطالاعاتی که به دست مردم میرسید از کیهان ورزشی بود زندگی میکنید !
الان عصر ارتباطات هست دیگه مردم حتی از اینکه بازیکن مورد علاقشون شام چی خورده هم اطلاع دارن چرا فکر میکنید کسی از افتخارات علی کریمی خبر نداره که شما بخواین بهش این اطالاعات رو بگی ؟ :lol:
به قول شما همین الان 4 تا بچه ستاره های پرسپولیس هستن و بعد چند فصل تیم رو قهرمان نیم فصل کردن پس اینقدر به سن خودتون ننازید که ملاک برتری نیست:D
به نظر من اینکه بازیکن باید فقط تو یه تیم بمونه و همونجا بازی کنه و بخاطر رفتنش سرزنشتش کنیم مسخرست

اینکه بازیکن به هر تیمی که دوست داره بره حق مسلمشه :D ولی اینکه بازیکن دورو باشه بحثش جداست
بازیکنی که همیشه زیر لباسش پیرهن قرمز میپوشید و ادعای غیرت به تیمش داشت با این کارش نشون میده که تمام این مدت داشته نقش بازی میکرده
وگرنه بازیکنی که ادعای تعصب رو تیمش نداشته باشه بعد از رفتن به تیم رقیبم هیچ مشکلی واسش بین طرفدارا پیش نمیاد
مگه همین الان ما رو قاضی حساس هستیم یا استقلالی ها رو سید صالحی و حسینی و پولادی حساس هستن ؟

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675

این بار کوت می کنم تا دقیقا نوشته شما روشن باشد؛

شما حق ندارید به احدی توهین کنید، در نوشته شما دو مورد بی احترامی وجود داره:

1- تا ته سوختن (خطاب به مدیر عامل) / 2- چهار تا بچه بی لیاقت ... (غیر مستقیم به عده ای از کاربرهای اینجا)

اگر بحث منطقی دارید، لطفا بدون نیش کنایه و توهین عنوان کنید، در غیر این صورت ناچار خواهیم شد مطابق قوانین موجود و بدون مماشات با شما رفتار کنیم.

DG ALI 0098

Registered User
لایک‌ها
13
پرسپولیسی های عزیز اگه خدا بخواهد قهرمانی نیم فصل ماله خودمون

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اینکه بازیکن به هر تیمی ک دوست داره بره حق مسلمشه :D ولی اینکه بازیکن دورو باشه بحثش جداست
بازیکنی که همیشه زیر لباسش پیرهن قرمز میپوشید و ادعای غیرت به تیمش داشت با این کارش نشون میده که تمام این مدت داشته نقش بازی میکرده
وگرنه بازیکنی که ادعای تعصب رو تیمش نداشته باشه بعد از رفتن به تیم رقیبم هیچ مشکلی واسش بین طرفدارا پیش نمیاد
مگه همین الان ما رو قاضی حساس هستیم یا استقلالی ها رو سید صالحی و حسینی و پولادی حساس هستن ؟

حرف شما درسته ولی انسانها تو شرایط زمانی مختلف تغییر میکنن:)

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
عشق به تیم الان و تو این دور و زمونه مثل داستان عشق انسان به انسانه. قدیما وقتی کسی عاشق میشد فقط مرگ میتونست اونو از عشقش و یا فکر عشقش جدا کنه، فوتبالیستهای قدیم هم همینطوری بودند و عشق تیم شون رو با هیچ چیز عوض نمیکردن. ولی تو این زمانه هم عشقای امروزی موقتی و کشکی شدن و هم تعصبات فوتبالی. هرجا بیشتر حال کنن عاشق اونجا میشن. شباهت عجیبی بین این دو هست. الانه باید خودمون رو وفق بدیم به فوتبال تجاری و پولکی چون قدیما فوتبال شغل نبود و الان هست، و منبع درآمد.
خلاصه نباید خرده گرفت به امثال اولادی، پژمان نوری و محمد قاضی،

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ای بابا این شایعات و به حاشیه برن ها دست از سر ما برنمیداره
یه جا میگن کریمی از پرسپولیس شکایت کرده یه جا میگن پرسپولیس از کریمی شکایت کرده یه جا میگم شایعه بوده
کی قراره این مطبوعات و سایت های ورزشی دست از سر ما بردارن نمیدونم!؟

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
برای من یک نکنته واقعا جالب هست

علی کریمی در بازی با استقلال جلوی دوربین خبر سازی مطالبی را عنوان کرد
یکی از اونها این بود که "" آقای عزیز وقتی استعفا میدی برو دیگه "" هی میگی استعفاء ولی بعدش بر می گردی یه بار حرف بزن...

یاده حرف خود ایشون افتادم که از فوتبال خداحافظی کردی....و...

آدما چه فراموش کار میشن

Last edited by a moderator:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
برای من یک نکنته واقعا جالب هست

علی کریمی در بازی با استقلال جلوی دوربین خبر سازی مطالبی را عنوان کرد
یکی از اونها این بود که "" آقای عزیز وقتی استعفا میدی برو دیگه "" هی میگی استعفاء ولی بعدش بر می گردی یه بار حرف بزن...

یاده حرف خود ایشون افتادم که از فوتبال خداحافظی کردی....و...

آدما چه فراموش کار میشن

دقیقا !
همین کارش باعث شد بدم بیاد ازش.
حداقل اگه میرفت خارج بازی میکرد میشد تحمل کرد ولی ...

بالا