• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
هر بازیکنی یه روزی میاد و یه روزی باید بره .............. شاید این بازیکنا تو تیمهای دیگه بهتر بشن ............... برا خودشونم مفیده ......برای جایگاه مثبت تو تیم ...... باید به شدت رفاقت کرد و مفید بود ............ ولی یکی از راههاشم ترک تیم ........ به امید فردای روشن هست!

کاملا تایید میشه:)

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
هر بازیکنی یه روزی میاد و یه روزی باید بره .............. شاید این بازیکنا تو تیمهای دیگه بهتر بشن ............... برا خودشونم مفیده ......برای جایگاه مثبت تو تیم ...... باید به شدت رفاقت کرد و مفید بود ............ ولی یکی از راههاشم ترک تیم ........ به امید فردای روشن هست!

نمیشه شما با من دشمنی نداشته باشین (با شما تنها نیستم دوست پرسپولیسی)
کاربرا اینجا اگه من چیزی بنویسم تا پستم رو نقل قول نکنن و یه چیزی برعکس حرف من نزنن اروم نمیشن

خاکی ام ، حرفی که توی دلم باشه میگم ، برای چهارتا تشکر عین شما هیچموقع سعی نمیکنم کسی رو خراب کنم با حرف های تخریب کننده و با مخالفت بی منطق

فوری هم چهل نفر مینویسن تایید میشه فلان میشه
واقعا متاسفم بخاطر اینهمه دشمنی بی دلیل

Last edited:

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
دوستی الکی دیده بودم دشمنی الکی ندیده بودم
تا هرچی میگم شماها بوق و شیپور و کرنا برمیدارین همه راه میفتن که باحرفام مخالفت کنن ، فقط هدف مخالفت با حرفیه که من زدم ، منو تخریب کنن به حساب خودشون لذت میبرین

عمرا دیگه توی این تاپیک حرفی نمیزنم
فقط تشکر های منو زیر پست های خودتون از این به بعد میبینین

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
نمیشه شما با من دشمنی نداشته باشین (با شما تنها نیستم دوست پرسپولیسی)
کاربرا اینجا اگه من چیزی بنویسم تا پستم رو نقل قول نکنن و یه چیزی برعکس حرف من نزنن اروم نمیشن

خاکی ام ، حرفی که توی دلم باشه میگم ، برای چهارتا تشکر عین شما هیچموقع سعی نمیکنم کسی رو خراب کنم با حرف های تخریب کننده و با مخالفت بی منطق

فوری هم چهل نفر مینویسن تایید میشه فلان میشه
واقعا متاسفم بخاطر اینهمه دشمنی بی دلیل

داداش به دل نگیر . اینجا همه مثل شما خاکی هستند و حرف دلشون رو میزنن . سو تفاهم هم طبیعی هست . من شده پست نوشتنم 1 دونه لایکم نگرفته ، بعد یکی اومده پست منو نقل قول کرده نوشته تایید میشه 10 تا لایک گرفته :D اینارو رو حساب دشمنی و اینا نزار . اینجا همه دوستیمو برادر . دشمنی کسی نداره با کسی :)

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
مارکو: نصف پولم را بدهيد تا بروم | ورزش 3
حالا میره فیفا شکایت میکنه. بابا هافبک خارجی نگیرید. اگرم گرفتید یه بازیکن توپ بگیرید که ازش کار بکشیم دلمون نسوزه.

رحمان جان ما اگه چند بار از یه سوراخ نخوریم که روزمون شب نمیشه ! :D

کلا ایرانی ها با واژه ی عبرت و تجربه غریب هستند ! :p

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2] تيم فوتبال پرسپوليس تمرينات خود را پس از سه روز تعطيلي از صبح امروز آغاز کرد.[/h]
00945880.jpg

تمرين امروز سرخپوشان از ساعت 10:30 شروع شد و بازيکنان براي انجام تمرينات بدنسازي، به سالن رفتند.

به گزارش اوج ، عليرضا نورمحمدي، ميثم حسيني و مهرداد کفشگري از جمع مصدومان خارج شدند و بنابر اعلام کادر پزشکي در تمرين صبح، ساير سرخپوشان را همراهي مي‌کنند ولي اميد عاليشاه کاملا زير نظر کادر پزشکي کار خود را دنبال مي‌کند.

* بازيکنان تيم ملي بزرگسالان و اميد در تمرين امروز حضور نداشتند اما نيلسون دروازه‌بان برزيلي پرسپوليس بعد از چند روز غيبت از امروز دوباره در تمرين حاضر شد.

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
من موندم چرا مارکو رو فصل پیش ردش نکردن بره که حالا برامون دردسر ساز نشه؟:blink:

فصل پیش؟
سپانوویچ این فصل اومده...

از این مدل ها بوده که رفته تیم های مختلف تهرانی که بگیرنش! آخریش هم سورینت بود که ابراهیم زاده گفت در سطح تیم نیست و به درد نمیخوره ٬ گفتن نمیخوان
بعد این وسط معلوم نشد چجوری اومد پرسپولیس(یعنی این که کی از بغلش نون میخورد)

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2] تيم فوتبال پرسپوليس تمرينات خود را پس از سه روز تعطيلي از صبح امروز آغاز کرد.[/h]
00945880.jpg

تمرين امروز سرخپوشان از ساعت 10:30 شروع شد و بازيکنان براي انجام تمرينات بدنسازي، به سالن رفتند.

به گزارش اوج ، عليرضا نورمحمدي، ميثم حسيني و مهرداد کفشگري از جمع مصدومان خارج شدند و بنابر اعلام کادر پزشکي در تمرين صبح، ساير سرخپوشان را همراهي مي‌کنند ولي اميد عاليشاه کاملا زير نظر کادر پزشکي کار خود را دنبال مي‌کند.

* بازيکنان تيم ملي بزرگسالان و اميد در تمرين امروز حضور نداشتند اما نيلسون دروازه‌بان برزيلي پرسپوليس بعد از چند روز غيبت از امروز دوباره در تمرين حاضر شد.

اولین بازیکن برزیلی بود که رفت مرخصی سر وقت اومد برام جالب بود نشون می ده چقدر نسبت به تیم تعصب داره

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
جالبه که میگن پول هم نداریم . تازه به تیم ما میگن میلیاردی :)

به نکته بسیار جالبی اشاره کردی دوست عزیز. جالبتر اینکه چندین بار رویانیان گفته ما حاضریم مبلغ قرارداد تمام بازیکنهامون رو رسانه ای کنیم و تنها دو نفر بالای یک میلیارد برای یک فصل میگیرن ولی بقیه مدیرعاملها هیچوقت از این پیشنهاد استقبال نکردن چون خودشون میفهمن تیمهاشون رو با چه ارقامی بستن. و از همه جالبتر اینکه بیان میشه مدیران تیم پرسپولیس سیاسی هستن و همه میدونن چجوری کسب درآمد میکنن و از رانت دولتی استفاده میکنن و .... ولی تیمهای مورد علاقه خودشون اصلا مدیر سیاسی ندارن! اصلا دولتی نیستن و از رانت دولتی استفاده نمیکنن و همه منابع کسب درآمدشون پاک پاک هستش! و بطور کلی اصلا هزینه ای نکردن برای جذب بازیکنهاشون! همه با عشق به پیراهن و سفید امضا کردن مخصوصا اونها که قرارداد تیمهای غیر ایرانی بویژه تیمهای عربی رو رد کردن! اصلا قرارداد بالای یک میلیارد در تیمهای دیگه مگه هست؟! چرا باید به بازیکن پول بدن وقتی ماچ و بوسه و شکلات وجود داره؟! اصلا داریم بازیکنی که از تیمهای دیگه پول بخواد اونم میلیاردی؟!

1.jpg

پ.ن: بعضیها خودشون رو زدن به خواب و فقط میگن مرغ همسایه غازه.
صرفا جهت یادآوری که مرغ خودشون غاز که سهله، شترمرغه!! فقط کافیه به مبلغ و نحوه قرارداد جواد نکونام توجه کرد: تو گوگل سرچ می کنیم مبلغ قرارداد جواد نکونام و کلی لینک در اینباره میاد و نتیجه مطالب اون لینکها:
مبلغ رضایتنامه باشگاه اوساسونا که سالانه 700 هزار یورو هست پس برای دوسال میشه یک میلیون و 400 هزار یورو (البته آقای فتح ا... زاده فرمودن کلا 700 هزار یورو بوده برای دو سال) + مبلغ قرارداد خود بازیکن که سایت نشنال امارات بعد از عدم قرارداد نکونام با عجمان اون رو برملا کرد: 1.5 میلیون دلار برای 2 فصل.
البته در این راستا مثالهای زیادی وجود داره!!
پ.ن 2: یکی از نقاط مبهم ذهن دوستان مبلغ قرارداد خلعتبری هستش که هممون در جریانش هستیم ولی برای یادآوری بعضی ذهنها خلاصه وار گفته میشه:
مبلغ رضایتنامه باشگاه اماراتی 1 میلیون دلار که با تخفیف به 800 هزار دلار کاهش پیدا کرد. قرارداد بازیکن 2 ساله که برای سال اول با تمام آپشنهای اضافه شونده حداکثر 850 میلیون و مبلغ سال دوم هنوز اعلام نشده و البته امکان جدایی بازیکن در سال دوم هم هست.
نحوه پرداخت پول رضایتنامه: تلاش رویانیان برای دریافت کمک از فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بدون نتیجه. پیشنهاد چند خیر برای تقبل پرداخت این پول ولی گم شدنشان! و در نهایت پرداخت قسمت عمده پول رضایت نامه توسط هدایتی.
در راستای عدم کمک فدراسیون هم این نکات جالبن:
آقای کفاشیان در رابطه با قرارداد نکونام که گفته شد شما به استقلال کمک مالی کردین به پرسپولیس هم کمک کنین، گفتن: فدراسیون فقط نقش تضمین کننده رو داشته و تنها تضمین داده که پول نکونام رو باشگاهش پرداخت کنه و کمک مالی در این راستا نکرده.
و در رابطه با کل کمک وزارت ورزش به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با توجه به اینکه دولتی هستن در فصل جاری، به گفته رویانیان باشگاه پرسپولیس 1 میلیارد از وزارت ورزش گرفته و باشگاه استقلال 3 میلیارد و هنوز 2 میلیارد باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده که انشا... با مشخص شدن وزیر ورزش پول باشگاه پرسپولیس هم پرداخت بشه.
در پایان فکر کنم خنده دار باشه تیم پرسپولیس رو میلیاردی بدونیم و تیمهای دیگه رو میلیونی! مطمءنا پرسپولیس امسال از بقیه تیمهای مدعی کمتر هزینه کرده و کلی بازیکن جوون و آینده دار با قیمت مناسب و قرارداد حداقل دو ساله جذب کرده که اول فصل خیلیها به این خریدهای جوون و ارزون قیمت نسبت به بازیکنهای اسم و رسم دار میخندیدن ولی حالا حسرت همین بازیکنان جوون و آینده دار پرسپولیس رو میخورن.

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
شنیدم علی آقا مربی پرسپولیسه تو بازی رویایی؟دمش گرم:D
راستی تو تلتکست زده بود استقلال دنبال مسلمانه حالا:D درسته؟
بابا خیلی دیگه باحال شده بازیکنا 0.1 درصد هم تعصب ندارن به پرسپولیس و استقلال بابا استقلالی هستی برو استقلال پرسپولیسی هستی بیا پرسپولیس آخه تا کی فکر پولین خجالت بکشین:D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بابا خیلی دیگه باحال شده بازیکنا 0.1 درصد هم تعصب ندارن به پرسپولیس و استقلال بابا استقلالی هستی برو استقلال پرسپولیسی هستی بیا پرسپولیس آخه تا کی فکر پولین خجالت بکشین:D

استقلال هم دنبال مسلمانه .... فقط برای جو سازی اینکارو کرده وگرنه مسلمان پرسپولیسی میشه:)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

درسته، استقلال هم دنبال مسلمان هستش. خیلی وقته که پول جای تعصب و عشق به پیراهن رو در اکثر تصمیم گیریها گرفته و این موضوع برای اکثر فوتبالیستهای حال حاضر صدق میکنه.
بنظر من اگه مسلمان نشد، بتونیم بختیار رحمانی رو جذب کنیم خیلی عالی میشه. من بختیار رحمانی رو بیشتر از مسلمان قبول دارم. البته از یک طرف بعیده فولاد رضایتش رو برای یک تیم ایرانی صادر کنه، از طرف دیگه امروز خوندم رحمانی داره به پیشنهادهای خارجیش فکر میکنه. البته بنده خدا حق داره! فولاد اینهمه خوب بازی کرده ولی چندتا بازیکنش به تیم ملی دعوت شدن؟! مربی تیم ملی ثابت کرده که لژیونر حتی اگه سکونشین تیمش هم باشه به بهترین بازیکنان لیگ ایران ارجح هست!! اون هم برای بودن در جام جهانی مجبوره بره یک تیم خارجی تا دیده بشه!!

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
محسن مسلمان درباره اینکه گفته می شود با استقلالی ها برای حضور در این تیم مذاکره کرده است، اظهار داشت: این مسائل صحت ندارد. من پرسپولیسی ام و هیچ صحبتی با استقلالی ها انجام نداده ام. حضورم در استقلال شایعه ای بیش نیست.

وی ادامه داد: خواسته شخصی ام این است که به پرسپولیس بروم و برای این تیم بازی کنم. البته در جریان مذاکرات دو باشگاه نیستم اما امیدوارم انتقالم صورت بگیرد.
مهاجم ذوب آهن همچنین گفت: من کار خودم را می کنم و ترجیح می دهم خودم را درگیر مذاکرات پرسپولیس و ذوب آهن نکنم. منتظر می مانم تا ببینم چه تصمیمی برایم گرفته می شود تا تکلیفم را بدانم.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
... چندین بار رویانیان گفته ما حاضریم مبلغ قرارداد تمام بازیکنهامون رو رسانه ای کنیم و تنها دو نفر بالای یک میلیارد برای یک فصل میگیرن ولی بقیه مدیرعاملها هیچوقت از این پیشنهاد استقبال نکردن چون خودشون میفهمن تیمهاشون رو با چه ارقامی بستن...

سلام

ممنون می شوم اگر بحث هایی از این دست را در تاپیک بحث و تبادل تظر در مورد اتفاقات فوتبال انجام بدهید.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
سلام

ممنون می شوم اگر بحث هایی از این دست را در تاپیک بحث و تبادل تظر در مورد اتفاقات فوتبال انجام بدهید.

سلام آقا مرتضی. اول باید بگم چشم و از این به بعد حتما به این موضوع توجه میکنم و دوم اینکه شاید لازم باشه دلیل نوشتن این پستم رو توضیح بدم: توی تاپیک تیم استقلال بعضی دوستان پستهایی در رابطه با مدیرعامل پرسپولیس، منبع درآمد، رانت دولتی، قرارداد میلیاردی بازیکنان پرسپولیس و ... البته بدون اراءه منبع و مدرک نوشتن. من هم در راستای همون پستها این مطلب رو نوشتم تا دوستان مطلع باشن ما حواسمون به نوشته هاشون هست.
قسمت اول پست من که توضیح کلی در رابطه با گفته ها و پستهای دوستان استقلالی هست که مطرح کرده بودن.
قسمت دوم هم نمونه ای از قرارداد بازیکنان دو تیم که اگه لازم هست برای قرارداد جواد نکونام و خلعتبری، گفته های کفاشیان، گفته های رویانیان میتونم لینک سایتهای مختلف رو قرار بدم و من تنها از سایتهای مخنلف نقل قول کردم.
از طرفی چرا توی تاپیک بحث و تبادل نظر مطرح نکردم چون مطرح کردن این پست در اون تاپیک مستلزم داشتن وقت و حوصله فراوان برای بحث و تبادل نظر با دوستان هستش درست مثل تاپیک کل کل، و بالطبع جواب ندادن به پستهای دوستان در اون تاپیک بنوعی بی احترامی هستش لذا این پست رو در تاپیک پرسپولیس و صرفا جهت اطلاع گذاشتم.
در هر حال اگه پستم مناسب نیست و در اون حرف نادرست و خلاف قوانین زدم، لطفا خودتون بر اساس صلاحدیدتون پست رو ادیت یا پاک کنید.

بالا