• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
فتح الله زاده کارش همینه تا یادم میاد همیشه چشم به دست پرسپولیسه ببینه دنبال کدوم بازیکنه بعدش بره بخردش
از اون مهاجم گل نزنه چی بود اسمش درس عبرت نگرفت که عابدینی چه بلایی سرش آورد.

Last edited by a moderator:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
چهقدر من این یوزر رو دوست دارم . بهترین کاربر فوتبالیه اینجاست . فوتبالی هم هست به نظرم .

علی جان فک کنم تمام کاربرایی که تمام قد طرفدار کریمی هستن ........... و عیباشو نمیبینن ...............بهترین کاربرای اینجا هستن و فوتبالی هم هستن! ....مثل من ....نظرت چیه!؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نمیشه شما با من دشمنی نداشته باشین (با شما تنها نیستم دوست پرسپولیسی)
کاربرا اینجا اگه من چیزی بنویسم تا پستم رو نقل قول نکنن و یه چیزی برعکس حرف من نزنن اروم نمیشن

خاکی ام ، حرفی که توی دلم باشه میگم ، برای چهارتا تشکر عین شما هیچموقع سعی نمیکنم کسی رو خراب کنم با حرف های تخریب کننده و با مخالفت بی منطق

فوری هم چهل نفر مینویسن تایید میشه فلان میشه
واقعا متاسفم بخاطر اینهمه دشمنی بی دلیل

خدمت دوست گرامی .................. عارضم که .................. من در واقع حرف شما رو تایید کردم .ولی به روش خودم .شما گفتی انگور .من گفتم عنب ................ جفتش یکیه دیگه! ..................

شما هر نظری که داری حرف دلت هست ( به شرط اینکه قوانین اینجا رو نقض

نکنه میزنی ) بقیه هم مثل شما نظر میدم و شاید نظرشون مخالف باشه ............... باشه ....من خودم پست میزارم اگه همه باهاش مخالف باشن ...اشکالی نداره ........ اینجا دموکراسی برقراره .........

هر کی نظرشو میده و یه عده موافقن و یه عده مخالف! .......

موضوع اینه که ممکنه من و شما به نظر خودمون حرفمون درست باشه ولی نفر بعدی بگه عجب حرف بیمنطقی! خوب نظرشه .............. اگه شما دیدی به طور سازماندهی شده با نظراتتون مخالفت میشه

.........شما هم بدتر پافشاری کن و عقب نکش اگر در چارچوب قوانین این

تاپیک عمل کنی کسی کاری بهت نداره .......... نگرانم نباش .................. ببین من خودم وقتی رو فرم نیستم ممکنه هر نظری رو ببرم زیر سوال .... با هر چی هم که درسته مخالفت میکنم ........... ( پستمم پاک نمیشه چون قوانین توش رعایت شده!!!!! )

بحث بالا بردن لایک و تشکر هم نیست عزیزم ........... دیگه با سابقه و تعداد پست و تعداد لایکایی که دارم........... الان برام اون حذابیت قبل رو نداره!!!!!!!!

رفقایی هم که اینجا میان ......... همشون کولن! .......... بر خلاف اختلاف نظرهایی که ممکنه داشته باشن همشون موفقیت تیم براشون مهمه .......... اوایل فصل یه سری میاومدن با غرض ورزی انتقاد بی جا میکردن .......... و مربی رو میکوبیدن ........... ولی الان که همون

مربی بعد از نصف بازیها تیم رو صدر جدول برده پیداشون نیست ..............

خلاصه به تعداد تمام افراد این تاپیک راه به سوی قهرمانی وجود داره! .................... حتی اگه نظراتشون مخالف هم باشه!

اگه دیدی همین پست رو خودم اومدم نقض کردم .تعجب نکنی ........... چون با ای دی من 3 نفر مختلف لاگین میکنن ......با سه تا عقیده مختلف........!

بببین حتی بنگر هم نظر منو داره ........!!!!!!!!!

بنگر:بازیکنان جدا شده از پرسپولیس آس تیمهایشان می شوند/وقتش شده که به تیم ملی بروم

مدافع بلند قامت پرسپولیس که عملکرد مثبتی از او در نیم فصل اول لیگ دیدیم در مصاحبه ای از شرایط پرسپولیس می گوید.

تمرینات پرسپولیس؟
خیلی خوب است و همه چیز در یک شرایط ایده آل پیش می رود.بچه با انگیزه تمرین می کنند وهدفمان موفقیت در نیم فصل دوم است.

ثبات موفقیت پرسپولیس در نیم فصل دوم؟
ما تلاشمان همین است،با تمریناتی که در پیش گرفتین هدفمان همین است،مطمئن باشید ما می خواهیم با ثبات باشیم و بتوانیم این جایگاه را با تلاش و سخت کوشی حفظ کنیم.

بازیکنان جدا شده از پرسپولیس؟
در حیطه وظایف من نیست که در این مورد حرف بزنم اما باید بگویم
کسانی که حرفش هست از تیم جدا شوند همگی از بهترین ها هستند و مطمئن باشید در صورت اینکه از تیم جدا شوند آس تیمهای خودشان می شوند،واقعاً حیف است که از تیم جدا می شوند اما همه چیز به نظر سرمربی تیم بستگی دارد.

عملکرد خوبت و دعوت به تیم ملی؟
وقتش هست که این اتفاق بیفتد ...اما مهم حضور من نیست مهم موفقیت تیم ملی است.اگر دستور بدهند من با تمام وجود در خدمت تیم ملی هستم.

قهرمانی پرسپولیس؟
زود است در این رابطه حرف بزنیم اما شک نکنید که این تنها هدف ماست و می خواهیم به این جام مهم دست پیدا کنیم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

از کاربر hdavoodh به جادوگر علی کریمی ...................

داش علی کریمی من از اولین بازیت تو
پرسپولیس طرفدارت بوده و هستم.سالی که محروم بودی همش منتظر بازگشتت بودم. به عشقت پیرهنی با طرح آیوا خریده بودم که شماره 26 داشت.زمانی که به الاهلی رفتی دلم شکست ولی عاشقت ماندم.

به بایرن رفتی طرفدار بایرن شدم.به پرسپولیس برگشتی خوشحال شدم و حالا که میدانم ومیدانی که چرا از پرسپولیس رفتی.اما.....

قبل از اینکه به پرسپولیس بیایی هم پرسپولیسی بودم از پرسپولیس هم که رفتی پرسپولیسی ماندم دوستت دارم ولی امیدوارم جلوی پرسپولیس هیچگاه موفق نباشی حتی میدانم اگر هم گل بزنی پیرهن پرسپولیست زیر پیرهن تراکتور خواهد درخشید.

علی کریمی بزرگ همیشه دوستت خواهیم داشت عاشقانه.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]پرسپوليس به مصاف سورينت مي رود[/h]
[h=2]تيم پرسپوليس در يک بازي دوستانه به مصاف تيم سورينت مي رود.[/h]
00038364.jpg

تيم هاي پرسپوليس و سورينت عصر روز چهارشنبه در يک مسابقه تدارکاتي به مصاف هم مي روند.

به گزارش اوج، اين مسابقه از ساعت 15 در ورزشگاه درفشي فر برگزار خواهد شد.

ديدار دو تيم در ليگ برتر با برتري يک بر صفر سرخپوشان به پايان رسيده بود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس هم دقايقي پا به توپ شدند.
00945557.jpg

تمرين تيم پرسپوليس از ساعت 15 و 40 دقيقه امروز در نوبت بعد از ظهر در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس ابتدا بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به زدن توپ‌هاي کوتاه و بلند در عرض زمين پرداختند. در مرحله پاياني نيز در قالب دو تيم به حفظ توپ و پرسينگ پرداختند که علي دايي در نقش داور بازي به بازيکناني که به يک دروازه گل نمي‌زدند اعتراض‌هايي داشت.

به گزارش فارس، در ابتداي تمرين امروز دروازه‌بان‌ها از جمع ساير بازيکنان جدا شدند، آنها ابتدا حدود 30 دقيقه پا به توپ شدند و سپس به صورت اختصاصي زير نظر غلامپور به تمرين پرداختند.

*در تمرين امروز بازيکنان ملي‌پوش بزرگسال و اميد
پرسپوليس به همراه هادي نوروزي و مارکو که گفته مي‌شود جدايي‌شان از پرسپوليس قطعي شده غايب بودند. همچنين در تمرين امروز،‌شيرين، مجتبي محرمي،‌محمد دايي و پنجعلي نيز حضور نداشتند.

*شوت‌هاي غلامپور به نيلسون و حقيقي و واکنش‌هاي عليرضا حقيقي که حتي باعث شد پيراهنش از ناحيه آرنج پاره شود در نوع خود جالب بود.

*کريم باقري نيز در ابتداي تمرين قرمزپوشان پا به توپ شد، شوت‌هاي 40 متري او بازيکنان
پرسپوليس را به وجد آورد.

*در تمرين امروز تنها 12 هوادار حضور داشت.

*عاليشاه ابتدا به کلنيک رفت و سپس به صورت عقب‌گرد دور زمين درفشي‌فر راه رفت وي درباره حضورش در ديدار مقابل تراکتورسازي نيز گفت هنوز هيچ چيز مشخص نيست و همه چيز به روزهاي آينده بستگي دارد.

*مهرداد پولادي نيز که اين روزها آمادگي لازم را براي حضور در ترکيب
پرسپوليس پيدا کرده در فوتبال دستگرمي بدون مشکل شرکت کرد.

*علي دايي نيز 15 دقيقه اول تمرين
پرسپوليس را از روي نيمکت نظاره‌گر بود و سپس در هنگام حفظ توپ و پرسينگ و ضربه به يک دروازه‌ به وسط زمين آمد و بازيکنان را راهنمايي مي‌کرد.

*تمرين امروز
پرسپوليس در نوبت بعد از ظهر با حضور 18 بازيکن دنبال شد.

*حميد علي‌عسگر نيز در حاشيه حفظ توپ و پرسينگ از ناحيه ساق پا دچار مصدوميت شد اما پس از گذشت 10 دقيقه بدون مشکل به تمرين برگشت.

*نيلسون در هنگام پرش از روي مانع دچار مصدوميت شد و با اعلام غلامپور تمرين را ترک کرد.

*در 25 دقيقه انتهايي تمرين فوتبال تحت فشار با يک دروازه در دستور کار قرمزپوشان همراه با پا به توپ شدن علي دايي قرار گرفت. در اين تمرين بازيکنان بارها با يکديگر کري و درگيري‌هاي تن به تن داشتند که علي دايي نيز به تشويق آنها مي‌پرداخت.

*دقايقي از تمرين امروز زير نور برگزار شد.

*در پايان تمرين علي دايي و کريم باقري براي بازيکنان توپ سانتر مي کردند و بازيکنان بايد اين توپ ها را به گل تبديل مي کردند.

Imanjj

Registered User
لایک‌ها
3,063
عکس‌های منشوری بازیکن همیشه‌منشوری پرسپولیس

قابل توجه افرادی که معتقد بودند فیس‌بوک شیث توسط فرد دیگری اداره می‌شود که خب فرد دیگر نمی‌تواند به چنین عکس‌هایی دسترسی داشته باشد!

ImageThumb2

قانون آنلاین- شیث رضایی با انتشار این عکس‌ها در اینترنت سعی کرده میزان تعصب‌اش به پیراهن و اسم پرسپولیس را نشان بدهد. او البته تا وقتی دایی هست امیدی به بازگشت به تیمش ندارد. یکی از این دو عکس میزان آمادگی بدنی و عضلات قوی او را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که او در مدت محرومیت‌اش کارش بخور و بخواب نبوده و تمرین هم داشته. قابل توجه افرادی که معتقد بودند فیس‌بوک شیث توسط فرد دیگری اداره می‌شود که خب فرد دیگر نمی‌تواند به چنین عکس‌هایی دسترسی داشته باشد!
او برای این عکس‌ها این شرح را منتشر کرده: «سندی بر پرسپولیسی بودن من»!
در روزهای اخیر گفته می‌شد که او با نمایندگان استقلال برای پیوستن به این تیم مذاکراتی کرده. احتمالا این مذاکرات به بن‌بست خورده که شیث به خودش جرأت انتشار این عکس‌ها و به نمایش گذاشتن تعصب پرسپولیسی خود را داده است.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,009
عکس‌های منشوری بازیکن همیشه‌منشوری پرسپولیس

قابل توجه افرادی که معتقد بودند فیس‌بوک شیث توسط فرد دیگری اداره می‌شود که خب فرد دیگر نمی‌تواند به چنین عکس‌هایی دسترسی داشته باشد!

ImageThumb2

قانون آنلاین- شیث رضایی با انتشار این عکس‌ها در اینترنت سعی کرده میزان تعصب‌اش به پیراهن و اسم پرسپولیس را نشان بدهد. او البته تا وقتی دایی هست امیدی به بازگشت به تیمش ندارد. یکی از این دو عکس میزان آمادگی بدنی و عضلات قوی او را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که او در مدت محرومیت‌اش کارش بخور و بخواب نبوده و تمرین هم داشته. قابل توجه افرادی که معتقد بودند فیس‌بوک شیث توسط فرد دیگری اداره می‌شود که خب فرد دیگر نمی‌تواند به چنین عکس‌هایی دسترسی داشته باشد!
او برای این عکس‌ها این شرح را منتشر کرده: «سندی بر پرسپولیسی بودن من»!
در روزهای اخیر گفته می‌شد که او با نمایندگان استقلال برای پیوستن به این تیم مذاکراتی کرده. احتمالا این مذاکرات به بن‌بست خورده که شیث به خودش جرأت انتشار این عکس‌ها و به نمایش گذاشتن تعصب پرسپولیسی خود را داده است.

این بازوی سمت چپشه بازوی سمت راستشو ندیدین چی خالکوبی کرده .

به خاطر بازوی سمت راستش اون سالای اول بازیش 2 سال محروم شد .

• Like
Reactions: usl

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
جمع کنید بابا ! هر وقت میایم اینجا یه آرامشی داشته باشیم بین پرسپولیسی های گل ... یه عده ... پیدا میشن و جو رو به هم میریزن . اصلا از کجا معلومه این عکس شیث باشه ؟! اصلا باشه ! مشکلش چیه ؟! :hmm:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این تتو موقته ؟ دقتش کمه ولی رنگی قشنگه .....باحاله منم موقت 6 ماهه گیرم بیاد میزنم !...میشم هوادار منشوری! .تا چشم کسی که نمیتونه ببینه بور شه!.. تتو رو بپوشونه ربطی به منشوری بودن داره ؟ پس این بازیکنای دو رگه تیم ملیزچ هم منشورین؟ ...................

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ببخشیدا ولی شیر ( با کمال احترام به علی آقا،یوزر بالایی) غلط کرده اگه منظورش از لاشخور رویانیانه.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
وقتی شیر ( علی کریمی ) طعمه اش ( 400 میلیون طلبش ) را با آمدن
لاشخورها ( رویانیان ) رها میکند ، ترسی ندارد ، بلکه آن طعمه دیگر
. . . ارزش خوردن ندارد

اینم برای اون کسایی که معنی حرفای امروز علی آقا کریمی رو بد
برداشت کردن . هرچند درک این حرفا خیلی ساده بود اما بعضیا
دوست داشتن با یه سری حرفای پوچ و بی اساس برای جادوگر حاشیه
. . . درست کنن

متن رو کامل بخونید و در تاپیک خودش و زیر پست من، جوابم رو بدید... 400 میلیون که سهله، ادعای کلفت پرسپولیسی بودن خیلی ها با 4 میلیارد هم قابل هضم نیست وقتی در حساس ترین شرایط پای تیم رو به حاشیه باز میکنن و در زمان عقد قرارداد هم ادعای سفید امضا کردن دارن... کاش از مهدوی کیا یاد بگیریم... کاش...

اهانت شما رو (طبق معمول) هم نادیده میگیرم...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
. . . ارزش خوردن ندارد

. . . درست کنن

عزیز دل برادر کریمی که شیر هست حرفی هم توش نیست ........... ولی رویانیان هم دیگه لشخور نیست دیگه! ............ فعلا مدیر عامل باشگاه بزرگ پرسپولیسه و زحمتشو میکشه به خدا!!!!!!!!!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
امروز غریبی تو بازی تدارکاتی تیم زیر 23 سال گل زدش البته مسلمان هم گل زد یه حسی به من می گه از دست دادن غریبی بعد ها به بزرگترین حسرتمون تبدیل میشه
نشست مدیران باشگاه پرسپولیس و نفت برگزار شد توافق اولیه برای حضور نوروزی در جمع سرخپوشان

بدون شرح:
ملت ایران | دايي با 64 درصد بالاتر از فرهاد
اگرچه فرهاد مجيدي از دنياي فوتبال خداحافظي كرده اما در دنياي مجازي او همچنان مرد شماره يك آبي ها به شمار مي رود. بعضي از طرفداران استقلال در شبكه هاي اجتماعي اعتقاد دارند سابقه و عملكرد مجيدي در تيم شان در قياس با ستاره هاي قرمز بسيار بهتر بوده است. عده ديگر پا را فراتر گذاشتند اعلام كردند امثال دايي، كريمي، مهدوي كيا و باقري در مجموع به اندازه مجيدي در ليگ ايران گل نزدند!

از آنجايي كه اين بازيكنان سال هاي زيادي را خارج از ايران سپري كردند به زعم خيلي از طرفداران امروزي فوتبال، آنها سابقه چنداني در لباس پرسپوليس ندارند. اما اين همه واقعيت نيست.سایت گل به بررسی دقیق تعداد بازی ها و گل های زده این بازیکنان در استقلال و پرسپولیس پرداخته كه اين آمار از قرار زير است.

علی دایی : 40 بازی لیگ آزادگان ( 28 گل زده) / 28 بازی لیگ برتر ( 16 گل زده ) / آسیا : 4 بازی و 2 گل زده. در مجموع : 72 بازی و 46 گل زده در .... 5/3 سال حضور پرسپولیس

کریم باقری : 25 بازی لیگ آزادگان ( 6 گل زده ) / 178 بازی در لیگ برتر ( 29 گل زده ) / آسیا : 11 بازی و 3 گل زده. در مجموع : 214 بازی و38 گل زده .... در 10 سال حضور پرسپولیس

مهدی مهدوی کیا : 70 بازی لیگ آزادگان ( 22 گل زده) / 27 بازی در لیگ برتر ( 3 گل زده ) / آسیا 14 بازی و 4 گل زده. درمجموع : 111 بازی و 29 گل زده .... در 5/5 حضور پرسپولیس.

علی کریمی : 54 بازی در لیگ آزادگان ( 15 گل زده ) / 61 بازی در لیگ برتر ( 18 گل ) / آسیا : 27 بازی و 10 گل زده. در مجموع : 142 بازی 43 گل زده .... در 6 سال حضور پرسپولیس

فرهاد مجیدی : 39 بازی لیگ آزادگان (25 گل زده) / 138 بازی در لیگ برتر ( 46 گل زده ) / آسیا : 43 بازی 21 گل زده. در مجموع : 220 بازی 92 گل زده .... در 7 سال حضور استقلال.

همانطور كه مي بينيد علي دايي در 64 درصد بازي‌هاي انجام داده با پيراهن سرخ گل زده و مجيدي تقريبا در 42 درصد بازي هاي استقلال كه درون زمين بوده موفق به گلزني شده است.

سایت خبری تحلیلی بانک ورزش | قديمي‌هاي پرسپوليس، دايي را پيشكسوت نمي‌دانند!

زیاد مخالف تیتر خبر نیستم ولی کدوم پیشکسوتا دایی رو پرسپولیسی نمی دونن امثال درخشان و مایلی کهن و ***** فرد و ... که هر سال برا پرسپولیس حاشیه درست می کنن و تیشه به ریشه پرسپولیس می زنن اگه منظور خبر اینهاست که دایی از اینا صد برابر پرسپولیسی تره

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نظر دوستان محترم هست . اما من هم نظرم به این کامنتی که تو نت بود نزدیکتره البته اینطوری خودش نگفته یکی اومده تفسیر کرده بعضی ها هم که فوری خودشون میخوان ما رو بکوبن .

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
کسی که حتی یک روز پیراهن پرسپولیس رو پوشیده باشه و بدون کم کاری برای پرسپولیس زحمت کشیده باشه پیشکسوت پرسپولیس محسوب میشه. حتی مجید نامجو مطلق که علیرغم واقعیتهای تاریخی، حالا هویت استقلالی داره و حتی مهدی هاشمی نسب که اون جفای بزرگ رو به میلیونها انسان روا کرد. کسانی که چشم بسته نسبت به تعیین جایگاه افراد در تاریخ پرسپولیس نظر میدن رو دعوت میکنم به بازدید از تاپیک مروری بر تاریخ پرسپولیس در همین بخش و همین سایت تا ببینن علی دایی برای رسیدن به موفقیتها و رخدادهای تاریخی پرسپولیس کم زحمت نکشیده. چه در قالب بازیکن و چه در قالب مربی.
هیچ انسانی از خطا و لغزش مصون نیست و این عین خودخواهی و تنگ نظریه که افراد رو بر اساس تمایلات شخصی و قضاوت بر اساس گفته های دیگران طبقه بندی میکنیم و هیچ حقی در پاره ای اوقات براشون قائل نیستیم...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
. . . ارزش خوردن ندارد

. . . درست کنن

ببخشیدا ولی شیر ( با کمال احترام به علی آقا،یوزر بالایی) غلط کرده اگه منظورش از لاشخور رویانیانه.

متن رو کامل بخونید و در تاپیک خودش و زیر پست من، جوابم رو بدید... 400 میلیون که سهله، ادعای کلفت پرسپولیسی بودن خیلی ها با 4 میلیارد هم قابل هضم نیست وقتی در حساس ترین شرایط پای تیم رو به حاشیه باز میکنن و در زمان عقد قرارداد هم ادعای سفید امضا کردن دارن... کاش از مهدوی کیا یاد بگیریم... کاش...

اهانت شما رو (طبق معمول) هم نادیده میگیرم...

کریمی یه مقدار مشکلاتشو با رویانیان به بعد موکول کنه خیلی خوب میشه .......... مثلا بزاره برا کتاب خاطراتش!!!! .......... پرسپولیس اینقدر اهمیت نداره که فعلا یه سری از تسویه حسابا رو بزاره برا بعدا ........... ضمن اینکه شخصا از کریمی انتظار دارم اگه حرفی هم بهش زده

میشه ............ بلافاصله برخورد نکنه! ............................... این طرز برخورد متاسفانه برداشت بدی ازش میشه!

معلومه رفتن کریمی ضربه بسیار بدی بهش وارد کرده ..............................

بالا