• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
The Football Portal for the Premier League and Transfer Rumour Forum - Detail search: players - transfermarkt.co.uk

دوستان یه سر به سایت بالا بزنید قیمت بازیکنان هافبک هجومی در ترانسفر مارکت هست که تا سقف 250 هزار یورو که میشه تقریبا 1 میلیارد سرچ کردم حالا خودتون حساب کنید با وجود چنین سایت هایی که تا ریز عملکرد بازیکن ها رو می زارن چرا تیم ها به دلال ها رو میارن که بازیکن های بدرد نخوری مثل مارکو رو به پرسپولیس می اندازن یعنی یه روز بشینم تو همین بازیکن ها سرچ کنن و بعد گلچین بازی هاشونو از یوتوب در بیارن تماشا کنن و بعد به اون کشور سفر کنن و یکی دو بازی شو تماشا کنن به نظرم هم از نظر هزینه صرفه جویی می کنن و هم بازیکن بدرد بخور گیرشون میاد خداییش توش پره بازیکن با قیمت زیر 100 هزار یورو که حاضرم شرط ببندم از کل بازیکن های ایرانی بهتر بازی می کنن به خاطر پول بیشتر با سر میان ایران

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا اختلافات اخیرتان با علی کریمی باعث نشده که نام این بازیکن از قلم بیفتد، گفت: باشگاه پرسپولیس برای رویانیان نیست و هر کس که با من مخالف باشد دلیل بر آن نمی‌شود که او را نادیده بگیریم، درود بر مخالفان من ولی از کریمی تقاضا می‌کنم که به اینجا بیاید و از پیشکسوتان هم خواستم که دور من را خط بکشند و توجهی به رابطه‌های من نداشته باشند. ما کارگر پرسپولیس هستیم و از کریمی درخواست می‌کنیم که برای این بازی تیمش را همراهی کند.

زنده باد سردار سرخ ایران محمد رویانیان

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مذاکره پرسپولیس با فرزاد حاتمی - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس پس از ناکامی در جذب رضا نوروزی مذاکره با مهاجم پیشین استقلال را آغاز کرد.

پرسپولیسی‌ها برای تقویت خود در خط حمله با فرزاد حاتمی مهاجم پیشین تیم‌های فولاد و استقلال وارد مذاکره شدند.

پس از اینکه حضور رضا نوروزی در پرسپولیس منتفی شد و باشگاه نفت تهران اعلام کرد این بازیکن را به هیچ تیمی نمی‌دهد، مسئولان پرسپولیس سراغ گزینه‌های دیگری رفتند که یکی از آنها فرزاد حاتمی است.

حاتمی پس از جدایی از فولاد پیشنهادهایی از تیم‌های مختلف داشته و حتی با استقلالی‌ها نیز صحبت‌هایی داشته است، اما این بار پرسپولیسی‌ها سراغ او رفته‌اند تا در صورت توافق مهاجم سابق استقلال را سرخپوش کنند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خدایی کریمی هم معرفت نشون بده ..بیاد ................. یعنی استادیوم بالای 100 هزار تا میرن! .................. کل کشور هم قرمز میشه! .......... البته میدونم فقط 50 میلیون ایرانی طرفدار پرسپولیسن !......................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

بمب اتمی ولی از توع خبری!!!!!!!!!!

600_Navad-1392-08-28.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]دروازه‌بان پرسپوليس از اين تيم جدا شد[/h]
[h=2]رضا محمدي از تيم فوتبال پرسپوليس جدا شد.[/h]
00945247.jpg

رضا محمدي دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس با توجه به حضور 4 دروازه‌بان در جمع سرخپوشان از اين تيم جدا شد.

به گزارش فارس،محمدي با مسئولان نفت وارد مذاکره شده و به توافقات اوليه نيز براي عقد قرارداد رسيده است.

گفتني است وي در گفت‌وگويي اعلام کرد، فعلا تمايلي براي مصاحبه کردن ندارد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2]تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که رضا محمدي دروازه‌بان اين تيم در تمرين قرمزپوشان غايب بود.[/h]
00941854.jpg

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در نوبت بعدازظهر از ساعت 15 و 40 دقيقه در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. به گزارش فارس،در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس ابتدا مرور کارهاي تاکتيکي را در دستور کاري خود داشتند و سپس در قالب دو تيم در نصف زمين به فوتبال دست‌گرمي پرداختند.

*در تمرين امروز رضا محمدي، پنجعلي، محرمي و ملي‌پوشان غايب بودند.

*مارکو در تمرين امروز نيز به صورت اختصاصي تمرين کرد.

*اميد عاليشاه که در تمرين امروز 40 دقيقه اختصاصي به تمرين پرداخت، گفت‌وگويي ويژه با علي دايي داشت. او در خصوص آخرين وضعيت مصدوميتش با سرمربي
پرسپوليسي‌ها گفت‌وگو کرد.

*به دليل سرماي هوا در زمين امروز 20 هوادار حضور داشتند.

*بمب‌گذاري در لبنان سوژه اصلي تمرين امروز قرمزپوشان بود تا حدي که آنها نگران بازيکنان تيم ملي شده بودند و از يکديگر در مورد اتفاقات و برگزاري بازي مي‌پرسيدند.

*بهزاد غلامپور تمرينات اختصاصي را براي نيلسون در نظر گرفته بود.

*در تمرين امروز 20 بازيکن حضور داشتند و قرار است از فردا بازيکناني مانند پيام صادقيان و محسن مسلمان به جمع قرمزپوشان اضافه شوند.

*کنعاني بازيکن ديپورت شده
پرسپوليس از پرتغال نيز در تمرين امروز حضور داشت و با قرمزپوشان به تمرين پرداخت.

*يک هوادار ويلچري نيز در تمرين امروز حضور داشت و با قرمزپوشان به گفت‌وگو و خوش و بش پرداخت.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
چرا آزادش کردیم؟امیدوارم مفت ندیمش به نفت...تیمی که حتی به قیمت نابود کردن بازیکنهاش(یعقوب کریمی) حاضر به همکاری با ما نشد... حالا اگه ما رضا محمدی رو آزاد کرده باشیم که به راحتی به نفت تهران بره درواقع خودمون رو مضحکه آقایون کردیم... امیدوارم همونطوری که اونها برای بازیکنهاشون قیمت قائل شدن ، ما هم مفت فروشی نکنیم...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اختصاصی گل ، فهرست پرسپولیس برای بازی میلان - Goal.com

این فهرست که به طور اختصاصی در سایت گل منتشر می شود ، شامل کلی بازیکن خاطره انگیز و جذاب است . از عابدزاده تا محرمی و از درخشان تا دایی .

دروازه : وحید قلیچ ، احمد عابدزاده ، نیما نکیسا

مدافعین : محمد پنجعلی ، افشین پیروانی ، حسین عبدی ، بهروز ***** فر ، مجتبی محرمی ، مهدی مهدوی کیا ، رضا شاهرودی ، مهرداد میناوند ، ضیا عربشاهی ، سعید نعیم آبادی ، مرتضی فنونی زاده ، یحیی گل محمدی

هافبک ها : حمید درخشان ، کریم باقری ، محسن عاشوری ، حامد کاویانپور ، حمید استیلی ، مرتضی کرمانی مقدم ، رضا جباری ، علی کریمی

مهاجمین : فرشاد پیوس ، علی دایی ، ناصر محمد خانی ، ادموند بزیک ، سهراب انتظاری ، پایان رافت

سرمربی علی پروین
سرپرست : محمود خوردبین

قراراست ازبازیکنان دهه 40 و 50 پرسپولیس تقدیر به عمل بیاید . پیشکسوتانی: محمددادکان ، ابراهیم آشتیانی ، محمد زادمهر ، بیژن ذوالفقارنسب ، جعفر کاشانی ، حسین کلانی و ... همه تحصیلکرده های پرسپولیس .
همچنین از وحید هاشمیان تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد.

پ ن : به شدت هیجان زده هستم... به شدت...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اختصاصی گل ، فهرست پرسپولیس برای بازی میلان - Goal.com

این فهرست که به طور اختصاصی در سایت گل منتشر می شود ، شامل کلی بازیکن خاطره انگیز و جذاب است . از عابدزاده تا محرمی و از درخشان تا دایی .

دروازه : وحید قلیچ ، احمد عابدزاده ، نیما نکیسا

مدافعین : محمد پنجعلی ، افشین پیروانی ، حسین عبدی ، بهروز ***** فر ، مجتبی محرمی ، مهدی مهدوی کیا ، رضا شاهرودی ، مهرداد میناوند ، ضیا عربشاهی ، سعید نعیم آبادی ، مرتضی فنونی زاده ، یحیی گل محمدی

هافبک ها : حمید درخشان ، کریم باقری ، محسن عاشوری ، حامد کاویانپور ، حمید استیلی ، مرتضی کرمانی مقدم ، رضا جباری ، علی کریمی

مهاجمین : فرشاد پیوس ، علی دایی ، ناصر محمد خانی ، ادموند بزیک ، سهراب انتظاری ، پایان رافت

سرمربی علی پروین
سرپرست : محمود خوردبین

قراراست ازبازیکنان دهه 40 و 50 پرسپولیس تقدیر به عمل بیاید . پیشکسوتانی: محمددادکان ، ابراهیم آشتیانی ، محمد زادمهر ، بیژن ذوالفقارنسب ، جعفر کاشانی ، حسین کلانی و ... همه تحصیلکرده های پرسپولیس .
همچنین از وحید هاشمیان تقدیر ویژه به عمل خواهد آمد.

پ ن : به شدت هیجان زده هستم... به شدت...
پژمان جمشیدی رو دعوت نکردن؟:(

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حاتمي:براي انتخاب تيم نبايد عجله کنم[/h]
[h=2]مهاجم پيشين اس..... و فولاد خوزستان گفت که امشب تکليف حضورش در پرسپوليس مشخص مي‌شود.[/h]
00944531.jpg

فرزاد حاتمي در مورد مذاکره با باشگاه پرسپوليس گفت: با مسئولان اين باشگاه صحبت هايي انجام دادم. قرار است امشب همراه مدير برنامه هايم جلسه اي با پرسپوليسي ها داشته باشم و تکيف حضورم در اين تيم امشب مشخص خواهد شد.

به گزارش تسنيم،وي تاکيد کرد: در اين چند روز پيشنهادهايي ارائه شده ولي من تصميم نگرفته‌ام. براي انتخاب تيم نبايد عجله کنم چون شرايط حساسي دارم و اميدوارم در نهايت تصميم درستي بگيرم.

چون قبلا جایی بوده که تولیست من کلا ایگنور شده!! ........ میخواستم بدونم چطور بوده؟ خوبه ؟ بده؟! بدرده مون میخوره؟

• Like
Reactions: usl

Nav ! D

Registered User
لایک‌ها
319
نه بابا حاتمی واقعا به دردمون نمیخوره٬ به یه بازیکنی نیاز داریم بتونه توپ راه ببره و سرعتی باشه٬ وگرنه گلزنی که توپ بدی فقط بزنه سید صالحی رو داریم...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نه بابا حاتمی واقعا به دردمون نمیخوره٬ به یه بازیکنی نیاز داریم بتونه توپ راه ببره و سرعتی باشه٬ وگرنه گلزنی که توپ بدی فقط بزنه سید صالحی رو داریم...

خوب اینا رو میاریم .(مثل قاضی!) بعدش پسشون میزنیم مثل نوروزی و غلام!!!! ................

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
نیازی به حاتمی نداریم
همین محمد غلامی برامون خوبه هم خوش استیله هم خوب میتونه با توپ حرکت کنه:)

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
حاتمي:براي انتخاب تيم نبايد عجله کنم

مهاجم پيشين اس..... و فولاد خوزستان گفت که امشب تکليف حضورش در پرسپوليس مشخص مي‌شود.
00944531.jpg

فرزاد حاتمي در مورد مذاکره با باشگاه پرسپوليس گفت: با مسئولان اين باشگاه صحبت هايي انجام دادم. قرار است امشب همراه مدير برنامه هايم جلسه اي با پرسپوليسي ها داشته باشم و تکيف حضورم در اين تيم امشب مشخص خواهد شد.

به گزارش تسنيم،وي تاکيد کرد: در اين چند روز پيشنهادهايي ارائه شده ولي من تصميم نگرفته‌ام. براي انتخاب تيم نبايد عجله کنم چون شرايط حساسي دارم و اميدوارم در نهايت تصميم درستي بگيرم.

چون قبلا جایی بوده که تولیست من کلا ایگنور شده!! ........ میخواستم بدونم چطور بوده؟ خوبه ؟ بده؟! بدرده مون میخوره؟

اصلا به درد نمیخوره
من از این بهتر بازی میکنم
والا
اگه میخواستیم حاتمی رو بگیریم خب همون غلام و هادی رو نگه میداشتیم دیگه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اصلا به درد نمیخوره
من از این بهتر بازی میکنم
والا
اگه میخواستیم حاتمی رو بگیریم خب همون غلام و هادی رو نگه میداشتیم دیگه

برو خودتو به هیئت فوتبال محلتون معرفی کن شاید فرجی شد:D پیشرفت کردی

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اولا چرا پژمان جمشیدی برا بازی با میلان انتخاب نشد هم جوونه نسبتا و هم استیلش به هم ریخته نیست

بعدش نه غلامی بدرد بخوره نه حاتمی من نمی دونم وقتی که محمدی رو داریم می دیم به نفت چرا در ازاش نوروزی رو نمی گیریم چرا بازیکن رو مفت می دیم اقا من می گم محمدی رو بدیم نوروزی خودمونم به عنوان اشانتیون بدیم و نوروزی اونا رو بگیریم

کریمی هم برا بازی با میلان دعوت شده خدا کنه سرشو بندازه پایین بیاد بازی کنه بره باز مصاحبه نکنه همه چی رو بریزه به هم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

آرش افشین
جز این باس به خارجی فکر کنیم وگرنه دیگه چیز به درد بخوری تو لیگ نیست
آهان تا یادم نرفته
گوچییییییییییییییییییی هم حرف نداره از تیم خودشم که ناراضیه خب کوله بارو جمع کن بیا تو تیم 50 میلیون هواداری دیگه پسرخوب.:D

بالا