• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
مگه غریبی و خانزاده رو قرضی ندادیم؟
مسلمان که قرضی اومده!

طبق شنیده ها قرضی هستن...

اگه قرضی بوده که عالیه! بازیکن میره تو کوران بازی قرار میگیری و آبدیده میشه .... کاملتر و پخته تر برمیگرده ............. این کار هوشمندانه ای هست ............

اقا تبریک میگم برا محسن مسلمان

بهتره مسلمان بیاد تو ترکیب ببینیم اینجا چقدر جا میافته و چکار میکنه ............. الان تبریک بگیم خاطره خلعت و حقیقی و دهنوی برامون زنده میشه!:happy:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پس از حضور مسلمان در پرسپولیس ؛غریبی و خانزاده به ذوب‌آهن پیوستند

• 197x128xkhanzadeh.jpg.pagespeed.ic.6cU9GSSXuS.jpg

دو بازیکن تیم
پرسپولیس به تیم فوتبال ذوب آهن پیوستند.محسن مسلمان بازیکن نیم فصل اول ذوب آهن امروز با قراردادی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

پس از پیوستن مسلمان به
پرسپولیس میلاد غریبی و محمد خانزاده با مسئولان ذوب آهن دیداری داشتند و آنها نیز به ذوب آهن اصفهان پیوستند.این در شرایطی است

که غریبی و خانزاده در چند روز گذشته از بلاتکلیفی خود در
پرسپولیس ناراحت بودند. گفتنی است این دو بازیکن قصد رفتن به شهرستان‌ را نداشتند اما با توجه به مبادله بازیکن بین ذوب اهن و پرسپولیس این اتفاق افتاد.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

بخشی از صحبتهای مدیر عامل در رابطه با نقل و انتقال اخیر ...............

باید بگویم محمدرضا خانزاده مدافع ملی پوش ما در بحث معاوضه بازیکنان نقشی نداشته و او بر اساس درخواست جداگانه به تیم فوتبال ذوب آهن منتقل شده

اما مسلمان و غریبی با یکدیگر معاوضه شده اند. خانزاده و غریبی دو سرمایه گرانقدر باشگاه
پرسپولیس هستند

که ما با انتقال قرضی آنها موافقت کرده ایم. آقای غریبی در ذوب آهن فرصت بازی خواهند داشت و چون با ما قرارداد دارند

پس از پایان فصل تحت قرارداد با
پرسپولیس
خواهند بود. همچنین آقای خانزاده دیدگاه ها و نظراتی داشت که آقای آذری با ایشان مفصل صحبت کردند

وایشان موافقت خود را با پیوستن قرضی به ذوب آهن اعلام داشت.

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
فکر کنم مسلمان رو ما قطعی گرفتیم به جای پول رضایت نامش غریبی و خانزاده رو یک نیم فصل به ذوب اهن قرضی دادیم چون در هر صورت مسلمان تا پایان همین فصل با ذوب اهن بیشتر قرارداد نداره و دیگه قرضی فرستادنش معنی نمی داد چون پایان فصل ازاده و دوباره می تونه با پرسپولیس در صورت تمایل تمدید کنه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
فقط مسلمان باید با بچه ها مچ بشه
مطمئن باشین تو نیم فصل دوم روز های بهتری رو خواهیم داشت:)
البته اگه حاشیه ها بزاره از طرفی خبر محرومیت دایی از طرفی هم خبر شکایت ژوزه و محکوم شدن پرسپولیس و همینطور مشکلات مالی که به وجود اومده
در کل امیدوارم بتونیم حاشیه ها رو جمع کنیم اخر فصل به نتیجه خوب بگیریم که رضایت بخش باشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
البته اگه حاشیه ها بزاره از طرفی خبر محرومیت دایی از طرفی هم خبر شکایت ژوزه و محکوم شدن پرسپولیس و همینطور مشکلات مالی که به وجود اومده
در کل امیدوارم بتونیم حاشیه ها رو جمع کنیم اخر فصل به نتیجه خوب بگیریم که رضایت بخش باشه

پرسپولیس یه مدیر جداگونه میخواد با عنوان مدیر حاشیه جمع کن! ........... فقط خودشو تیمش دنبال جمع و جور کردن حاشیه ها باشن!

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
گفتی ایمون و کردی کبابمممممممممممممم . نمیدونم چرا کسی ایون رو جذب نمیکنه !!! بابا خیلی حرفه ایهههههههههههههههه . دایی بهش اعتقاد نداره انگار ! :(

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
گفتی ایمون و کردی کبابمممممممممممممم . نمیدونم چرا کسی ایون رو جذب نمیکنه !!! بابا خیلی حرفه ایهههههههههههههههه . دایی بهش اعتقاد نداره انگار ! :(

وقتی گفتن نوروزی نمیاد خیلی خوشحال شدم و گفتم دیگه حتما میرن سراغ ایمون ، ولی فعلا خبری نیس

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
وقتی گفتن نوروزی نمیاد خیلی خوشحال شدم و گفتم دیگه حتما میرن سراغ ایمون ، ولی فعلا خبری نیس

سبک بازیش اروپاییه و مربی های ایرانم خیلی درک نمیکنن سبک بازی ایمون رو . البته تو ایران کلا همه انتظار دارن مهاجم بیاد از عقب توپ بگیره و بره همه رو جا بزاره و گل بزنه !!! :wacko:

اینم تاثیر مثبت کارتون فوتبالیست ها روی ایرانی هاست دیگه :D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

ماشاا... تیم ما چقد حاشیه داره:D
قهرمان شدن اینطوری میچسبه نه بدون دردسر:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

محرومیت کجا بود حرف اون یارو رو گوش ندادی مگه؟
میگه مدرکی نیست قهرمانی قضاوت میکنه برا آقای دایی هم شایعه درست کردن میخوان خرابشون کنن
به قول عادل اگه قهرمانی مقصره خب بگیرینش اگه دایی مقصره پس تهمت زده باس برخورد شه
اینا کل مردمو چیز فرض کردن به دبستانی ترین طریق ممکن دارن موضوع رو میپوشنن که انگار اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده
زمان هرچی بگذره اونا تو نیتشون موفق تر میشن
ولی وجدنانن دم سردار گرم من تنها مدیری که تا حالا قبولش داشتم سردار بوده باور کنین خیلی فعالیت کرده یادتون باشه تیمی که 13 بوده خیلی رو پا اوردنش سخته بدونین خیلی تلاش کرده اصلا مجلس میدونست
پرسپولیس یکی رو احیاج داره همه چی تموم تا بتونه از گرفتاری درش بیاره ماشالا خر سردار هم همه جا برو داره
تلتکست زده امروز رویانیان گفته سر قضیه قهرمانی کاری نکنین که لباس پلیسی هامو بپوشم کارگاه بازی درارم کاری کنم که تو تاریخ ثبت شه:D
هنوز این فوتبالی ها نفهمیدن با سیاسی ها نباید سر شاخ شن:D
دیروز تو 90 آکادمی پرسپولیسو دیدن چی بود چی شد درسته خیلی کار داره ولی واقعا درست کردنش اساسی خسته نباشن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
کجای مملکت درسته که حالا ورزشش درست باشه
عین آب خوردن امتیاز کم کردن کک هیچ کس نگزید.
مایع سرطانی رو تو باک ماشینا میریزن هیچ وکیلی پرونده ای درست نکرد که این چیه به خورد مردم میدین حالا بیان جلوی مافیا رو هم بگیرن؟! میشه مردم؟!
جسارتاً زهی خیال باطل
من موندم اینجا چی داره که توهم چشم داشت اجانب به این سمترو داریم!

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
محرومیت کجا بود حرف اون یارو رو گوش ندادی مگه؟
میگه مدرکی نیست قهرمانی قضاوت میکنه برا آقای دایی هم شایعه درست کردن میخوان خرابشون کنن
به قول عادل اگه قهرمانی مقصره خب بگیرینش اگه دایی مقصره پس تهمت زده باس برخورد شه
اینا کل مردمو چیز فرض کردن به دبستانی ترین طریق ممکن دارن موضوع رو میپوشنن که انگار اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده
زمان هرچی بگذره اونا تو نیتشون موفق تر میشن
ولی وجدنانن دم سردار گرم من تنها مدیری که تا حالا قبولش داشتم سردار بوده باور کنین خیلی فعالیت کرده یادتون باشه تیمی که 13 بوده خیلی رو پا اوردنش سخته بدونین خیلی تلاش کرده اصلا مجلس میدونست
پرسپولیس یکی رو احیاج داره همه چی تموم تا بتونه از گرفتاری درش بیاره ماشالا خر سردار هم همه جا برو داره
تلتکست زده امروز رویانیان گفته سر قضیه قهرمانی کاری نکنین که لباس پلیسی هامو بپوشم کارگاه بازی درارم کاری کنم که تو تاریخ ثبت شه:D
هنوز این فوتبالی ها نفهمیدن با سیاسی ها نباید سر شاخ شن:D
دیروز تو 90 آکادمی پرسپولیسو دیدن چی بود چی شد درسته خیلی کار داره ولی واقعا درست کردنش اساسی خسته نباشن

عشق است سردار

بالا