• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
جون جدت این عکس بازیکن خارجی ! ایرانی نمارو از آواتارت بر دار . من نمیدونم چرا از این متنفرم !!! خیلی مغروره !
در خارجی !!!! ایرانی نما بودش حرفی ندارم ولی اصلا مغرور نیست و بازیکنی فهمیده و با ادب و با تعصب هست فقط بزرگترین خطا زندگیش این بوده رفته به اون تیمه که از اونجایی که اون تیمه اصلا برام مهم نیست از خطاش گذشتم:D

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
در خارجی !!!! ایرانی نما بودش حرفی ندارم ولی اصلا مغرور نیست و بازیکنی فهمیده و با ادب و با تعصب هست فقط بزرگترین خطا زندگیش این بوده رفته به اون تیمه که از اونجایی که اون تیمه اصلا برام مهم نیست از خطاش گذشتم:D

به علایق شما هم احترام میزارم . شما دوسش داری و میزاری عکس آواتارت ما هم شمارو دوست داریمو قبول میکنیم :) .

اما یعنی تو پرسپولیس به این بزرگی یکی نیست لایق عکس آواتارت باشه :D

میخوای عکس خودمو بدم ؟!!! ;)

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
منم پرسپولیسی هستم اما انصافا اندو واقعا دوست داشتنیه
یه بازیکن مودب و با شخصیت که قابل احترام هست . اصلا هم مهم نیست تو تیم رقیبه .
چون یه انسان به تمام معناست . مسلمون نیست اما از 100 مسلمون حلال حروم و انسانیت بیشتر سرش میشه و....

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
رفته بودم زندان اومدم مرخصي :))))

اووووووووف کجا بودی داداش دلم برات تنگ رفته بود یره:D
این چند وقتی که زندان بودی:D تاپیک کل کل نابود شد:(

پ ن : به نظرتون غلامی از سید صالحی موفق تر میشه؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين صبح پرسپوليس[/h]
[h=2] تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که علي دايي دچار سرماخوردگي شديد شده بود.[/h]
00945240.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس در نوبت صبح از ساعت 10:40 دقيقه در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس به کارهاي با توپ و تاکتيکي پرداختند.

به گزارش فارس،علي دايي در تمرين امروز دچار سرماخوردگي شديد شده بود اما بدون مشکل عملکرد بازيکنان را دقيق زير نظر داشت.

*مهرداد پولادي در تمرين امروز ابتدا بدنسازي کرد و سپس زير نظر کادر فني در تمرينات گروهي شرکت کرد

*مارکو هم مثل چند روز گذشته دور زمين اختصاصي دويد.

*در تمرين امروز 20 بازيکن حضور داشتند.

*عاليشاه ابتدا به کلينيک رفت و سپس دقايقي اختصاصي در تمرين حضور پيدا کرد.

*کنعاني بازيکني که از پرتغال ديپورت شده بود با اجازه دايي در تمرين حضور پيدا کرد.

*محرمي و پنجعلي در تمرين امروز غايب بودند.

*در انتهاي تمرين دايي با چند بازيکن از جمله محسن بنگر اختصاصي گفت و گو کرد.

*دروازه‌بان‌ها ابتدا اختصاصي زير نظر غلامپور به تمرين پرداختند و سپس در تمرينات تيمي شرکت کردند.

*تمرين امروز بيشتر زير نظر کريم باقري بود.

*در تمرين امروز محمدرضا مولايي مربي بدنساز پرسپوليس به همراه نوروزي و ملي پوشان نيز حضور نداشتند.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
به من میگن آرمان خوش خبرررررررررررر

با امضای قرارداد در هتل تیم ملی
محسن مسلمان پرسپولیسی شد
هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.

13920310000052_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از حرف و حدیث‌های فراوان و پیشنهادهایی که به محسن مسلمان هافبک ملی‌پوش ذوب‌آهن داده شد بالاخره این بازیکن پس از توافق مسولان باشگاه پرسپولیس و ذوب‌آهن به جمع قرمزپوشان پیوست.
گفتنی است مسلمان قرارداد خود را در هتل محل اقامت ملی‌پوشان با پرسپولیسی‌ها امضا کرد.

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
به من میگن آرمان خوش خبرررررررررررر

با امضای قرارداد در هتل تیم ملی
محسن مسلمان پرسپولیسی شد
هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.

13920310000052_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از حرف و حدیث‌های فراوان و پیشنهادهایی که به محسن مسلمان هافبک ملی‌پوش ذوب‌آهن داده شد بالاخره این بازیکن پس از توافق مسولان باشگاه پرسپولیس و ذوب‌آهن به جمع قرمزپوشان پیوست.
گفتنی است مسلمان قرارداد خود را در هتل محل اقامت ملی‌پوشان با پرسپولیسی‌ها امضا کرد.

چه زوجی بشن مسلمان و پیام صادقیان :cool:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
می نویسم بر فراز آسمان
پرسپولیس زیباترین عشق جهان

می نویسم بر سر كوه بلند
پرسپولیس فرمانروای سربلند

می نویسم بر تن آب روان
پرسپولیس تیم همیشه قهرمان

می نویسم بر گل سرخ امید
پرسپولیس و صبح فردای سپید

می نویسم بر شقایق های سرخ
پرسپولیس گلزاری از گلهای سرخ

می نویسم خط به خط بر برگ ها
پرسپولیس محبوب خوب قلبها

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
ایول مسلمانم اومد تیممون. اما امیدوارم غلامی نیاد که اصلا بدرد نمیخوره . چون تو سپاهان چند تا بازی موقعیت هایی رو خراب میکرد که آدم شاخ در می آورد. یه غلامرضا رضایی دیگه س این غلامی.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ایول مسلمانم اومد تیممون. اما امیدوارم غلامی نیاد که اصلا بدرد نمیخوره . چون تو سپاهان چند تا بازی موقعیت هایی رو خراب میکرد که آدم شاخ در می آورد. یه غلامرضا رضایی دیگه س این غلامی.

منم غلامی رو قبول ندارم ایشالا جور نشه
سید خودمون بهتره به خدا

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
احتمال زیاد کلا مشکل از غلام هست نمی دونم چه صیغه ای هست همشون موقعیت خراب کنن به نظرم به جای خرید مهاجم اونم زمانی که با تک مهاجم بازی می کنیم و سید رو هم داریم زیاد ضروری نیست به جاش به امثال شاکری و عباس زاده بازی بدیم احتمالا بهتر نتیجه می گیریم جاش برن یه هافبک درست درمون گیر بیارن و ترجیحا خارجی باشه چون ایرانیش دیگه گیر نمیاد ولی خواهشا دایی شخصا اقدام به خرید مهاجم نکنه و از 4-5 نفر مشورت بگیره هنوز که هنوزه تو هیچ تیمی نتونسته یه خارجی موفق جذب کنه

che226

Registered User
لایک‌ها
419
[h=2]سقف قرارداد و تسویه حساب در دعوای کریمی و پرسپولیس[/h]
%D8%B9%D9%84%DB%8C%20%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C_0.jpg

باشگاه پرسپولیس معتقد است به علی کریمی 622 میلیون تومان فراتر از قراردادش پرداخت کرده اند و این بازیکن باید این مبلغ را عودت دهد. تصور چنین موضوعی ان هم از سوی باشگاهی که بدهی بسیاری دارد کمی بعید است .اما اصل ماجرا چیست؟

• Like
Reactions: usl

che226

Registered User
لایک‌ها
419
[h=2]مدافع پرسپوليس از پرتغال دیپورت شد.[/h]حسين کنعاني که براي بازي در تيم بيرامار پرتغال عازم اين کشور شده بود
پس از مشکلات و اجازه بازي نکردن در اين تيم امروز به تهران بازگشته است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
هدايتي ديگر پول خلعتبري را نمي دهد/نمك نشناسي كرديد/پول بدهيم و فحش بشنويم! - Goal.com

هجمه‌های زیادی علیه هدایتی حتی در برنامه‌های زنده تلویزیونی به راه افتاد و در آن زمان پس از دریافت پول هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس دفاع شایسته‌ای در قبال این مسائل نكردند.

سايت گل-پس از از انتشار خبر عقب افتادن قسط خلعتبري از سوي سايت گل،حالا وكيل حسين هدايتي دولابي مي گويد اين وظيفه هدايتي نيست كه مابقي اقساط را بدهد! او در نامه اي كه به يكي از خبرگزاري ها داده در اين باره حرف هاي جالبي را بيان كرده است. گويا اقاي رويانيان در اين مسئله به اندازه كافي قدرشناس نبودند و همين مسئله موجب شده كه هدايتي از پرداخت پول منصرف شود!البته اين براي بار اول نيست كه هدايتي از وسط هاي كار كنار مي كشد. اما برسيم به قسمت هايي از صحبت هاي وكيل هدايتي.

هم پول بدهيم هم فحش بشويم؟

درباره ماجرای خلعتبری، آقای هدایتی به احترام دایی، پروین و هواداران پرسپولیس پذیرفت که هزینه انتقال این بازیکن به ایران را پرداخت و از حضور یک بازیکن در لیگی با نام جعلی در امارات جلوگیری کند. همان زمان که قسط اول از سوی وی پرداخت شد هجمه‌های زیادی علیه آقای هدایتی حتی در برنامه‌های زنده تلویزیونی به راه افتاد و در آن زمان پس از دریافت پول هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس دفاع شایسته‌ای در قبال این مسائل از آقای هدایتی نکردند. حال سوال اینجاست آیا با پرداخت قسط دوم بار دیگر این هجمه‌ها راه نمی‌افتاد؟

داستان دوست مشترك

چندی پیش رویانیان در دفتر یکی از دوستان مشترک که چند نفر دیگر هم حضور داشتند آقای هدایتی را دید و گفت که در پرداخت قسط دوم خلعتبری احتمالا مشکل خواهم داشت. آقای هدایتی به رویانیان گفت دوست مشترکمان پولدارتر است و از او بخواهید که چنین کاری انجام دهد اما آن دوست گفت دلیلی ندارد در فوتبال خرج کنم. هدایتی هم به رویانیان گفت در موقعیت مناسبی در این باره صحبت می‌کنیم و اکنون زمان مناسبی برای این کار نیست.

وظيفه ما نيست

برای ما جالب است که خیلی از دوستان این هدیه و لطف هدایتی را به عنوان وظیفه برداشت کرده‌اند و انتظار دارند در باشگاهی که مدیرعامل دارد او هزینه‌ها را پرداخت کند. جالب است باشگاهی که هم هیئت مدیره و هم مدیرعامل آن از درآمدزایی‌های مختلف صحبت می‌کنند هنوز هم وظیفه آقای هدایتی می‌داند که به آنها کمک کند. اگر ایشان تاکنون این کار را انجام داده‌ به خاطر دایی، پروین و هواداران بود اما نمی‌دانستیم این موضوع برای ایشان حکم وظیفه و اجبار را پیدا می‌کند. ضمن اینکه برای کمک گرفتن آقایان باید مراجعه می‌کردند هرچند هیچ قراری برای کمک کردن نبود و تماسی هم با آقای هدایتی گرفته نشده است و اگر منتظر هستند او برای کمک به دفتر و منزلشان برود ایشان اعلام کرده‌اند شرمنده هستند.لازم به ذکر است از زمانی که آقای هدایتی از فوتبال بیرون آمده با خیالی آسوده‌تر زندگی می‌کند و به همین دلیل بارها اعلام کرده‌ به فوتبال باز نمی‌گردد. ایشان اکنون خوشحال است که فدراسیون‌هایی که به آنها کمک می‌کند موفقیت‌هایی را به دست می‌آورند.

توضيح:عجمان به شدت به دنبال پولش است و با اين اوصاف اگر باشگاه پرسپوليس نتواند منبع مالي جديدي را كشف كند ان وقت يك شكايت ديگر در انتظار قرمز هاست. شكايتي كه شايد منجر به محروم شدن خلعتبري از سوي فيفا شود.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مسلمان:درباره شماره ده حرف نزدم/مي خواهم براي پرسپوليس موثر باشم - Goal.com

سايت گل-هافبک جدید پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، همین امسال نخستین قهرمانی خود با سرخپوشان را تجربه کند.محسن مسلمان در مورد حضورش در پرسپولیس گفت:«خوشحالم که بالاخره تکلیف من مشخص شد. در این چند هفته مدام منتظر بودم تا وضعیتم مشخص شود.الان هم که با شما حرف می‌زنم در اردوی تیم امید هستم و باید به تمرین بروم. با این حال باید بگویم که از آمدن به پرسپولیس خوشحالم و امیدوارم اولین قهرمانی را همین امسال با این تیم تجربه کنم. در ضمن باید از زحماتی که باشگاه ذوب‌آهن در این چند سال برای من کشید، تشکر کنم.»

مسلمان در خصوص شماره پیراهن‌اش و اینکه می‌گویند قرار است شماره 10 پرسپولیس را به او بدهند تاکید کرد: «واقعاً تا الان که با شما حرف می‌زنم هیچ بحثی در این خصوص صورت نگرفته است اما هر بازیکنی شماره 10 را دوست دارد. اگر شرایط مهیا شد این شماره را بر تن می‌کنم، اگر هم نشد شماره دیگری را می‌گیرم.»

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: برای من مهم این است که بازیکن موثری برای پرسپولیس باشم نه اینکه شماره پیراهنم چه چیزی باشد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بازیکنایی که میگیریم امکان داره به سرنوشت غریبی و خانزاده دچار شن! ..کلا تیم در رابطه با حذب بازیکن دارای توازن نیست ........... وقتی از اسم و رسم جواب درست نمیگیره میره دنبال جوونگرایی ...... بعد به همون جوونا درب خروج رو نشون میده ............

احتمالا دو فصل دیگه همین غریبی رو باید 4 میلیارد بدیم برگردونیم! . ......

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بازیکنایی که میگیریم امکان داره به سرنوشت غریبی و خانزاده دچار شن! ..کلا تیم در رابطه با حذب بازیکن دارای توازن نیست ........... وقتی از اسم و رسم جواب درست نمیگیره میره دنبال جوونگرایی ...... بعد به همون جوونا درب خروج رو نشون میده ............

احتمالا دو فصل دیگه همین غریبی رو باید 4 میلیارد بدیم برگردونیم! . ......
مگه غریبی و خانزاده رو قرضی ندادیم؟
مسلمان که قرضی اومده!

بالا