• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]رويانيان: براي سران فوتبال فقط متأسفم[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس در واکنش به رفع اتهام از قهرماني گفت: براي سران فوتبال که مي‌خواهند بر سر تخلف‌ها سرپوش بگذارند، متأسفم.[/h]
00944502.jpg

محمد رويانيان در خصوص وضعت رضا نوروزي و پيوستنش به پرسپوليس گفت: من طبق خواسته کادر فني بازيکنانم را جذب مي‌کنم. سرمربي تيم نوروزي را از من خواست و من هم با وي مذاکره کردم تا ديروز همه چيز خوب بود اما نمي‌دانم امروز چه اتفاقي افتاد اما ما به صورت جدي نوروزي را مي‌خواهيم.

وي در پاسخ سؤالي که حتماً شنيده‌ايد سيدصالحي از اين موضوع ناراحت است، تأکيد کرد: من در مسائل فني دخالت نمي‌کنم. سرمربي تيم رضا نوروزي را از من خواست و من هم طبق وظيفه‌ام با او گفت‌وگو کردم البته سيدصالحي نيز بازيکن خوب ما است.

به گزارش گل، مديرعامل قرمزپوشان درباره پرداختي به دايي و ناراحتي برخي بازيکنان نيز خاطرنشان کرد: ما از اول فصل پرداختي به دايي نداشتيم و حتي او درباره 300 ميليون طلبش نيز با ما حرف نزده بود الان هم مبلغي به او داده‌ايم مي‌شود بگويم کدام بازيکن ناراحت است. هيچ بازيکني ناراحت نيست چون من اين موضوع را قبول ندارم دايي حقش را گرفته و حتي در حساب و کتاب ما تازه يکي دو بازيکن نيز از قبل 700 ميليون به ما بدهکارند.

مديرعامل پرسپوليس درباره مصاحبه‌ها و اخباري مبني بر رفع اتهام از قهرماني نيز گفت: من براي سران اين فوتبال متأسفم که هر روز در اين باره مصاحبه مي‌کنند و از قانون‌شکن حمايت مي‌کنند. اين موضوع يعني آقايان چيزي که مي‌دانيد درباره‌اش حرف نزنيد. قانون فيفا مي‌گويد هرچه را مي‌بينيد اطلاع دهيد و ما هم اين کار را انجام داديم همه مدارک هم موجود است که تخلف شده حالا برخي‌ها مي‌خواهند اين موضوع را بپوشانند و کتمان کنند من از آن بي‌خبرم.

رويانيان در پايان درباره اظهارات آيت‌اللهي مبني براينکه نيم‌فصل دوم احتمالاً به قهرماني قضاوت خواهد داد و مدرکي براي اثبات حرف‌ها بر ضد او وجود ندارد، تأکيد کرد: آقاي آيت‌اللهي چشم بصيرت ندارد در غير اين صورت همه چيز را مي‌ديد سؤال من اينجاست مگر ايشان مشکلات هيئت فوتبال شيراز را که فردوسي‌پور تمام آن را به تصوير کشيد، ديد تا اين را ببيند. مطمئن باشيد اگر آن را مي‌ديد اين تخلافات را هم مي‌ديد.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
شد که شد 2 میلیاردمونو بدن تو این بی پولی همه طلبکار سالای قبلا بی مروتا تبانی کردن که همه طلبکارا یهو حجوم آوردن رسانه ای شدن
به آبی ها 3 دادن بعد ما 1 یعنی چی آخه به ما چه اونا بازیکنای میلیاردی دارن

Last edited by a moderator:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال سپاهان از قطعی شدن حضورش در پرسپولیس خبر داد.

محمد غلامی گفت: مدیربرنامه هایم با من تماس گرفت و گفت حضورم در پرسپولیس قطعی شده و به زودی با دریافت رضایتنامه ام از سپاهان به پرسپولیس خواهم آمد.

وی با بیان اینکه در نیم فصل اول 5 گل برای سپاهان زده و 2 پاس گل داده ام، اظهار داشت: مشکلاتی در سپاهان داشتم که حل نشد. اگر چه خاطرات خوبی از اصفهان و سپاهان دارم اما حل نشدن این مشکلات سبب شد تصمیم به جدایی از این تیم بگیرم.

غلامی گفت: امیدوارم در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشم و بتوانم با ارائه بازی های خوب دل هواداران این تیم را شاد کنم.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

محمد غلامی گفت: مدیربرنامه هایم با من تماس گرفت و گفت حضورم در پرسپولیس قطعی شده و به زودی با دریافت رضایتنامه ام از سپاهان به پرسپولیس خواهم آمد.

وی با بیان اینکه در نیم فصل اول 5 گل برای سپاهان زده و 2 پاس گل داده ام، اظهار داشت: مشکلاتی در سپاهان داشتم که حل نشد. اگر چه خاطرات خوبی از اصفهان و سپاهان دارم اما حل نشدن این مشکلات سبب شد تصمیم به جدایی از این تیم بگیرم.
غلامی گفت: امیدوارم در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشم و بتوانم با ارائه بازی های خوب دل هواداران این تیم را شاد کنم.

اه اه اه

Bat Man

Registered User
لایک‌ها
1,665
زمزمه میشه قهرمانی تبرئه و دایی محروم میشه! ............ همون داستان غش کردن قهرمانی طرف زردها! و رشوه به داورا ...................

پیامبر(ص) : هرکه کار زشتی را فاش کند چون کسی است که آن را انجام داده و هرکه مومنی را به کار زشتی سرزنش کند نمیرد تا به آن عمل گرفتار شود. اصول کافی جلد 4 صفحه 59

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پیامبر(ص) : هرکه کار زشتی را فاش کند چون کسی است که آن را انجام داده و هرکه مومنی را به کار زشتی سرزنش کند نمیرد تا به آن عمل گرفتار شود. اصول کافی جلد 4 صفحه 59

امام حسین کارهای زشت یزید یا خواهر گرامیشون ظلمی که در حق برادرشون تو واقعه کربلا رو به رخ تمام مردم شام کشیدن بدی های اونها رو گفتن آیا اونها هم مثل اونایی هستن که این کار ها رو انجام دادن؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

غلامی؟ ... سورپرایز جالبی خواهد بود...

• Like
Reactions: usl

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

دوست من آف تاپیکه

ولی باید خدمتت عرض کنم یکی از پر خرافه ترین و دروغ ترین کتب که حدیث ازش نقل میکنن همین اصول کافی هست ......... حدیثهایی داره توش که دودمان دین و مخلفاتشو بر باد میده ........... من اینجا ذکر کنم ریختن خونم واجب میشه برا شما!

من خودم سه سال طلبه بودم ...اگه دوس داشتی بیا تو پخ بهت توضیح بدم ...اینجا تاپیک ورزشی هست نه تریبون حدیث هفته!......شما نخواستی حرف منو قبول نکن ........... برو خودت مطالعه کن ......... ارادتمند داود

انم محمد غلامی برا کسایی که حضور ذهن نداشتن و اینکه پست من اسپم و پاک نشه!

admin_gholami.JPG

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رفقا همین الان یه اس ام اس دریافت کرم از دوستم تو شورای تامین ............ گفت حضور خانوما در بازی پیشکسوتان پریپولیس و میلان در حال بررسی هست .البته امکانش خیلی کمه ................. ولی شدنی یکی دو دستور خیلی رده بالا میخواد!!!!!

ضمنا شعار این بازی هم «فوتبال برای صلح و دوستی» انتخاب شد.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
به مغز کی میرسه غلامی که جلو پرسپولیس خودکشی میکرد بیاد

Sent from my C6602 using Tapatalk

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
غلامی؟ ... سورپرایز جالبی خواهد بود...

وای عاشقشمممممممممممم . 2 فصله دارم خدا خدا میکنم این بازیکن خوش استیل رو بگیریم ... از نوع بدنسازی که انجام میده میشه فهمید تو تمرینات دقیق هست .... شم گلزنی بالایی هم داره . واقعا نابه . ایشالا فقط حرف نباشه

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,009
به والله ما دین اسلام و احادیث و ... رو بازیچه ی دست خودمون کردیم ....

این حرف حضرت علی ( ع ) اصلا در این باره صدق نمیکنه . اون سخن در زمان خودش و در مکان خودش درسته نه در اینجا . دوستان میدون من طرفدار کریمی نیستم که بخوام ازش طرفداری کنم . اما حرفم اینه که ما دچار اشتباه در فهم دینمون شدیم .

اگه اینطور باشه به یه بنده خدایی یه روزی ارث پدری برسه . این پول هم به گفته ی شما و با استناد به اون سخن از حضرت علی ( ع ) نباید مشروع باشه ....

خواهش میکنم برای پیش بردن حرفمون از دین خرج نکنیم . داریم دستی دستی همه چیز رو زیر سوال میبریم بدون اینکه بدونیم ....

این بحثا جاش اینجا نیست بیا تو چت روم

ای دی یاهوتو برام پی ام کن

من انقدر خوشحال میشم دایی محروم بشه و پرسپولیس بره لیگ دسته دو . حد اقل شماها یه تلنگر میخورید

در حالی که اصلا جراتشو ندارن داییو محروم کنن

اگرم محروم کنن دایی پته همشونو یکی یکی میریزه رو اب . دایی نیازی به فوتبال ایران نداره . این فوتبال ماست نیاز به دایی داره .

بلاتر میخواست بیاد گفتن دایی این که کسیو نمیشناسه ایران بیا تو برو باهاش دست بده اول که فک نکنه اومده آنگولا بدونه دوتا آدم فوتبالی هستن تو کشور . از استقلال که ادم معروفی نداریم میمونه هف هشتا پرسپولیسی که تو دنیا معروفن مث علی کریمی مهدوی کیا عابدزاده و باقری و هاشمیان سر امدشون علی دایی . ولی وجدانی توی ایران عابدزاده از همه دوستداشتنی تره قربونش برم ( تو اوج حساسیت ملی با یه دست کرنرو میگیره ..... اعتماد به نفسو گاج ..... ) .

فوتبال ایران یعنی پرسپولیس

ایران بدون پرسپولیس باید بره مثل پاکستانو افغانستان کیریکت بازی کنه

جراتشو ندارن داییو محروم کنن اگرم این کارو بکنن یک گام به سوی پاکی در فوتبال پیش رفتیم

به قول شاعر نام دار جاتوراپاتوراپونگ سیستانی از شاعران نام داره صده شصتم میلادیه قمری :

توش دیدم که ملائک سر پیمانه زدن

هر یک به زبان حال با من گفتن

کو کوزه گرو , کوزه خرو , گوره خرو , کره خرو , کوزه فروش

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
اره اگه می رفت دیگه هیچ استقلالی شادی پس از گل نمی کرد اونم دم جام جهانی

جون جدت این عکس بازیکن خارجی ! ایرانی نمارو از آواتارت بر دار . من نمیدونم چرا از این متنفرم !!! خیلی مغروره !

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
جون جدت این عکس بازیکن خارجی ! ایرانی نمارو از آواتارت بر دار . من نمیدونم چرا از این متنفرم !!! خیلی مغروره !

آندو پسر خوبیه که:D
maskot دل رفیق مارو نشکون برش دار;)

بالا