• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]پرسپوليس: با مصاحبه‌هاي کذب برخورد مي‌کنيم[/h]
[h=2] باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد با مصاحبه‌هايي که کذب باشد برخورد مي‌کند.[/h]
00944748.jpg

حميد عباسي مدير رسانه‌اي باشگاه پرسپوليس پس از اعتراض‌هاي شديد بازيکنان به برخي مصاحبه ها در تمرين امروز اظهار داشت: ما هميشه با توجه به اينکه خودم از جنس خبرنگاران هستم به تمام رسانه‌ها احترام مي‌گذاريم اما براي دومين بار به رسانه‌ها اعلام مي‌کنيم در صورتي که مطالب کذب از قول بازيکنان ما مطرح کنند بنا به درخواست بازيکنان موضوعات را پيگيري خواهيم کرد ما به هيچ عنوان حرمت رسانه‌هاي زحمت‌کش را نمي‌خواهيم زير سؤال ببريم اما دوست داريم همه چيز با تعامل باشد تا خداي ناکرده خدشه‌اي در شرايط حساس پرسپوليس به وجود نيايد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
انقد بحث از تیم پیشکسوتان شد تیم اصلیمون رو فراموش کردیم
امیدوارم این بازیه خارج از خونه رو ببریم وگرنه فک کنم تا رده ششم صقوط کنیم:(

رقابت صدر جدول خیلی مهیجه ....... از لالیگا و بوندس لیگا هم بهتره ............ نتیجه 5 ..... 6 هفته ابتدایی دور برگشت برای پرسپولیس ...........دقیق معلوم نمیکنه جایگاه تیمو ......... تو چند هفته اول با تیمهای سختی بازی داریم .اگه بتونیم نتایج خوب بگیریم .. از نیمه انتهایی فصل

مطمئنا امتیاز های بهتری میگیریم ......... چون بازی با تیمهای مدعی رو پشت سر گذاشتیم ...........

این فصل با این وضعیت جدول .......... تیمی قهرمان میشه که علاوه بر ذخیره امتیازات حساس ........... شانس خوبی هم داشته باشه ................. ببینیم دایی و بچه ها برامون چیکار میکنن! ...........

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
رقابت صدر جدول خیلی مهیجه ....... از لالیگا و بوندس لیگا هم بهتره ............ نتیجه 5 ..... 6 هفته ابتدایی دور برگشت برای پرسپولیس ...........دقیق معلوم نمیکنه جایگاه تیمو ......... تو چند هفته اول با تیمهای سختی بازی داریم .اگه بتونیم نتایج خوب بگیریم .. از نیمه انتهایی فصل

مطمئنا امتیاز های بهتری میگیریم ......... چون بازی با تیمهای مدعی رو پشت سر گذاشتیم ...........

این فصل با این وضعیت جدول .......... تیمی قهرمان میشه که علاوه بر ذخیره امتیازات حساس ........... شانس خوبی هم داشته باشه ................. ببینیم دایی و بچه ها برامون چیکار میکنن! ...........

کاملا تایید میشه

اضافه می کنم که خدا کنه طلسم بازی های خارج از خانه رو هم بکشنه دایی که تیم خوب نتیجه بگیره..../

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بازیهای سختمون همه بیرون از خونه هست . خدا به دادمون برسه این علی دایی چه جوری میخواد ! قهرمانی هم نخواستیم تیم رو تو 3 تا نگه داره عالیه .

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
بازیهای سختمون همه بیرون از خونه هست . خدا به دادمون برسه این علی دایی چه جوری میخواد ! قهرمانی هم نخواستیم تیم رو تو 3 تا نگه داره عالیه .
یعنی فجر و مس و ملوان و داماش و استقلال اهواز و گسترش فولاد حریف سخت حساب میشن ؟ :blink:
تنها بازی سختمون همین بازی با تراکتوره وگرنه قولاد رو راحت میشه تو زمین خودش شکست داد
فولاد از 4 تا بازی که با تیم های مدعی انجام داده فقط 1 امتیاز گرفته

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
حالا ببینیم اینا رو هم میبره . این تیم هایی که گفتین تو بازیهای شهرشون باج به هیچ تیمی نمیدن . در کل نسبت به رقیب ما بازیهامون خیلی سختر هست . و این هم فراموش نکنید ما بردی تو خونه حریف نداشتیم اگر اشتباه نکنم یکی بیشتر نبردیم .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
کاملا تایید میشه

اضافه می کنم که خدا کنه طلسم بازی های خارج از خانه رو هم بکشنه دایی که تیم خوب نتیجه بگیره..../

خوشبختانه طلسم بازی های خارج از خونه هفته چهاردهم بازی با راه اهن شکستیم .... حالا فقط این روند باید ادامه پیدا کنه:)

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
من که نفهمیدم چی گفتین . لهجه دارین شما.

آره از بخت بدم تمام زندگی ولهجه ولفظ قلمم تو کیفم بود چشت روز بد نبینه تا اینکه یه روز کلیه مدارک وتمامی زبانها وگویشهایی که داشتمو موتوری ازم زد هیچی دیگه یه دفعه از اوج رسیدم به پشت کوه
البته تا قبل اون اتفاق من یه دکتر فوق العاده بودم با لهجه ای عالی ولی الان که اینجا هستمو دارم مینویسم
شدم اس...گل :lol:
منظورم این بود که نیم فصل پیش رو بیشتر بازیامون بیرون از آزادی هست وباید حواسمون به بازی ها باشه که یهو مثله نیم فصل قبلی بیرون خونه امتیاز ندیم :(

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
یعنی فجر و مس و ملوان و داماش و استقلال اهواز و گسترش فولاد حریف سخت حساب میشن ؟ :blink:
تنها بازی سختمون همین بازی با تراکتوره وگرنه قولاد رو راحت میشه تو زمین خودش شکست داد
فولاد از 4 تا بازی که با تیم های مدعی انجام داده فقط 1 امتیاز گرفته

درسته بازی سخته خارج از خونمون همین تراکتور هستش وگرنه بازی با سپاهان و نفت و استقلال تو زمین خودمونه
سپاهان هم که چند هفتست ضعیف شده و باهاش مشکلی نداریم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]حاشيه ورود ستارگان ميلان به تهران[/h]
[h=2] هواداران ايراني براي استقبال از ستارگان ميلان به فرودگاه امام خميني (ره) آمده‌اند.[/h]
00031816.jpg

در حالي که يک ساعت به ورود هواپيماي تيم ميلان به فرودگاه امام خميني (ره‌) باقي مانده بيش از 100 هوادار تيم آث‌ميلان در فرودگاه امام تجمع کردند و بازيکنان اين تيم به خصوص پائولو مالديني، فرانکو بارسي، گتوزو و ... را تشويق مي‌کنند.

به نقل از فارس، اين هواداران پرچم‌هاي ميلان در دست دارند و برخي از آنها عکس بازيکنان محبوب خود را همراه دارند.

* بسياري از اين هواداران با پيراهن آث‌ميلان به فرودگاه آمده‌اند و پيراهن‌هاي قرمز و مشکي بر تن دارند.

* تعدادي از هواداران بنري در دست دارند که روي آن لوگوي پرسپوليس و آث‌ميلان حک شده که به زبان انگليسي نوشته شده «ميلان ما دوست داريم».

* برخي از اين هواداران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفتند که ما در صفحه‌هاي اجتماعي با يکديگر قرار گذاشته‌ايم تا از تيم ستارگان ميلان استقبال شايسته‌اي به عمل آوريم.

* سالن فرودگاه امام (ره) فضاي شبيه به ورزشگاه آزادي به خود گرفته و هواداران، پرسپوليس و ميلان را با هم تشويق مي‌کنند.

* برخي از هواداران بنرهايي در دست دارند که نتيجه 6 بر صفر پرسپوليس و استقلال بر آن حک شده است.

* شماري از هواداران لاتزيوي ايتاليا نيز با پرچم تيم محبوب خود به فرودگاه آمدند تا از ستارگان ميلان استقبال کنند.

* هواپيماي تيم ميلان که از رم پرواز کرده؛ از خطوط هواپيمايي ايران‌اير است و ساعت 20 و 55 دقيقه وارد فرودگاه امام مي‌شود.

* برخي از هواداران نيز عکسي بزرگ از علي کريمي در دست دارند.

Sarbaz0

Registered User
لایک‌ها
119
راسته كه عابدزاده به بازي نميرسهــ ؟!

يه جا ميگن به بازي نميرسه ،‌ يه جا اسمشُ ميارن واسه بازي فردا.. :Oo

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]گتوسو: فردا مقابل پرسپوليس بازي مي‌کنم[/h]
[h=2]هافبک سابق تيم ملي ايران و آث‌ميلان گفت: فردا مقابل پرسپوليس بازي مي‌کنم چرا که نياز به گلزني داريم.[/h]
00031084.jpg

گنارو گتوسو پس از حضور در ايران گفت: مي‌دانم قرار است با سوپر استارهاي ايران بازي کنيم. مي‌دانم پرسپوليس 33 ميليون هوادار در ايران دارد اما ميلان هم 7 ميليون هوادار فقط در خود اين شهر دارد.

وي در مورد اينکه آيا مي‌توانند پرسپوليس را شکست دهند، اظهار داشت: برد و باخت مهم نيست ما براي هدف‌هاي بزرگ‌تري قصد برگزاري اين بازي را داريم.

گتوسو در مورد اينکه آيا قرار است روي نيمکت بنشيند، اظهار داشت: من نيمکت نمي‌نشينم قرار است بازي کنم چراکه تيم ما نياز به گلزن دارد.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]ماسارو: از سفر به ايران خوشحالم[/h]
[h=2]بازيکن سابق تيم ملي ايتاليا و آث ميلان گفت: خوشحالم که شور و شوق مردم ايران به فوتبال را از نزديک ديدم.[/h]
00942058.jpg

دانيل ماسارو پس از حضور در ايران گفت: هميشه از بچگي ايران، روم، مصر و يونان چهار کشور دنيا را کنار يکديگر قرار مي‌دادم و خوشحالم که به يکي از اين کشورها سفر کردم.

وي افزود: شور فوتبالي مردم ايران را از نزديک ديدم و اميدوارم فردا بازي خوبي شود. اين مسابقه براي هواداران هيجان بسيار زيادي دارد.

ماسارو در مورد اينکه آيا اگر به عقب برمي‌گشت باز هم ميلان را براي بازي انتخاب مي‌‌کرد،‌ عنوان کرد: فوتبال را به خاطر ميلان شروع کردم و هميشه عاشق اين تيم هستم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]مالديني: استقبال ايراني‌ها پرشور بود[/h]
[h=2]کاپيتان سابق تيم ملي ايتاليا و آث‌ميلان گفت: استقبال ايراني‌ها از ما بسيار پرشور بود.[/h]
00034485.jpg

هواداران بسيار زيادي براي استقبال از کاروان ميلان به فرودگاه آمدند.

به گزارش فارس، پائولو مالديني با ديدن جمعيت پرشور ايراني‌هاي حاضر در فرودگاه امام خميني، گفت: همه چيز در ايران خيلي خوب است و استقبال پر شوري از ما شده است. همه چيز اينجا خوب است.

-------
پ.ن جونم میلان . جونم کاپیتان با اخلاق میلان

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]حاشيه ورود ستارگان ميلان به تهران2[/h]
[h=2]هواداران تيم فوتبال آث‌ميلان و لاتزيو در فرودگاه امام خميني براي يکديگر کري خواندند.[/h]
00942058.jpg

هواپيماي حامل ستارگان و پيشکسوتان تيم فوتبال آث‌ميلان در فرودگاه امام خميني نشست.

*هواداران بسيار زيادي در فرودگاه حاضر شدند و به تشويق آث‌ميلان پرداختند.

*هواداران لاتزيو و ميلان براي يکديگر کري خواني کردند.

*پله‌هاي برقي فرودگاه امام خاموش است و هواداران با ايستادن روي پله‌ها منتظر حضور ميلاني‌ها هستند.

*يک بنر بزرگ به فرودگاه آورده شده که روي آن به مالديني به زبان انگليسي خوشامد گويي کرده‌اند.

*کانون هواداران ميلان در تهران به استقبال بازيکنان اين تيم آمده‌اند.

*مسئولان فرودگاه امام خميني از اعضاي پرسپوليس خواستند دو امين معرفي کنند تا بارهاي ميلاني‌ها گم نشوند.

*روابط عمومي فرودگاه امام خميني و علي کاشاني همکاري بسيار خوبي با خبرنگاران و حاضران در فرودگاه داشتند.

* شال‌هايي که تلفيقي از پرچم پرسپوليس و ميلان است به گردن ميلاني‌ها انداخته شده است.

* اعضاي ميلان از حضور هواداران بسيار متعجب شدند و با دوربين از حضور مردم فيلم مي‌گيرند.

*کارمندان فرودگاه نيز به استقبال ميلاني‌ها آمدند.

* با حضور مالديني در سالن فرودگاه شلوغي و همهمه زيادي به وجود آمد.

* اتوبوس ميلاني‌ها در محاصره هواداران قرار گرفته است.

*
عده‌اي از هواداران از شوق ديدار مالديني گريه مي‌کردند. مالديني هم از پشت شيشه اتوبوس براي هواداران دست تکان مي‌داد.

* اتوبوس حامل ستارگان ميلان در محاصره هواداران است و نمي‌تواند محل فرودگاه را ترک کند، بالاخره اتوبوس با اسکورت دو دستگاه خودروي پليس از فرودگاه خارج شد.

* برخي هواداران پرچم ايتاليا در دست دارند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]ابراهيم با: قوم پارس را مي شناسم[/h]
[h=2]ابراهيم با، ستاره سابق تيم ملي فوتبال فرانسه و باشگاه آث ميلان گفت: از حضور در ايران بسيار خوشحال هستم.[/h]
00946129.jpg

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس ابراهيم با، در گفت‌وگو با يکي از شبکه‌هاي تلويزيوني ايران پس از ورود به فرودگاه امام خميني (ره) افزود: بسيار خوشحالم که به ايران سفر کرده‌ام و درباره ايران مطالعاتي داشته و قوم پارس را مي‌شناسم.

وي افزود: بسيار خرسندم که به ايران آمده‌ام و از اينکه هواداران زيادي بيرون از فرودگاه منتظر ما هستند بايد بگويم که از اين بابت خوشحالم و احساس مي‌کنم که فردا بازي پرتماشاگري را شاهد خواهيم بود.

---------
کاش ورزشگاه کامل پر بشه تا تو کف اینهمه عاشق بمونند.

بالا