• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
ایول میلان ایول پرسپولیس کور بشه چشم حسود
میلانو 6 تایی کنیم بلند صلوات

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این بدبختا به امید افزایش مهر و محبت و دوستی بین مردم ایران و ایتالیا اومدن اینجا ولی ببینید یه بلایی سرشون میارن که پشتشون رو هم نگا نمیکنن

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
چه عابرو ريزي بود تو فرودگاه ، دريغ از يك درصد نظم داشتن ميلانيا رو خفه ميكردن

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
این چن روزه همه بودن ولی از یحیی گل محمدی یاد نشد ای کش اینم تو دعوت شده ها بود تا مثل مراسم براعت سنگ بهش پرت میکردیم با عقده های فراوان مهدوی کیا رو از ما گرفت :(

Last edited by a moderator:

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام دوستان

من جایی هستم که متاسفانه نمی توانم بازی را تماشا کنم؛ اگر کسی موفق شد، لینک دانلود خلاصه بازی را بگذارد که بعدا ببینیم.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
این چن روزه همه بودن ولی از یحیی گل محمدی یاد نشد ای کش اینم تو دعوت شده ها بود تا مثل مراسم براعت سنگ بهش پرت میکردیم با عقده های فراوان مهدوی کیا رو از ما گرفت :(
داداش گلم من یکی از اون دسته هوادارا هستم که به خاطر کاری که یحیی با مهدوی کیا کرد به شدت ناراحتم ولی منکر این هم نیستم اگه یحیی نیم فصل دوم نبود شاید الان دسته یک بودیم اونم تو فصلی که اون همه تیم سقوط می کردن تا لیگ 16 تیمی بشه یحیی به نوبه خودش زحمت فراوانی برا تیم کشید و اون تیم نا هماهنگ و زمخت رو جمع و جور کرد

Last edited by a moderator:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام دوستان

من جایی هستم که متاسفانه نمی توانم بازی را تماشا کنم؛ اگر کسی موفق شد، لینک دانلود خلاصه بازی را بگذارد که بعدا ببینیم.

بعد بازی براتون لینک خلاصه رو میزارم مرتضی جان

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]حاشيه ديدار پرسپوليس-ستارگان ميلان1[/h]
[h=2] يک ساعت مانده به شروع ديدار پيشکسوتان پرسپوليس و ستارگان ميلان حدود 25 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند.[/h]
00006371.jpg

پرسپوليس و ستارگان ميلان از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادي در يک ديدار دوستانه به مصاف يکديگر مي‌روند.

به گزارش فارس،اتوبوس حامل بازيکنان ميلان ساعت 14 و 5 دقيقه وارد ورزشگاه آزادي شدند.

*ميلاني‌ها با گرم‌کن‌هاي يکدست سفيد وارد ورزشگاه شدند.

*هنگام ورود ميلاني‌ها به تونل يک فرد ناخواسته مقابل گنارو گتوزو ايستاده بود که اين بازيکن با تنه‌اي مجبور شد اين فرد را از مقابل خود کنار بزند و وارد تونل شود.

*حدود بيش از 25 هزار هوادار در ورزشگاه آزادي حضور دارند. هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند و جمعيت زيادي بيرون از استاديوم حضور دارند.

*تعدادي از همياران هوادار با پرچم‌هاي فيفا، سازمان ليگ، پرسپوليس و ميلان در حال رژه در زمين هستند.

*مهدي حب‌درويش رکورددار روپايي در دنيا به همراه تيم خود براي هواداران به انجام حرکات نمايشي پرداختند.

*ميلاني‌ها با اسکورت ويژه وارد ورزشگاه شدند.

*يک پرچم بزرگ از پرسپوليس روي سکوها نصب شده است

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
الان داشت گرم کردن میلانی هارو نشون میداد!
شبکه 3-پخش زنده

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دقیقه دو باسن رضا مالدینی به فنا رفت خداییش چه وضعه پیشکسوته ما داریم روغن ازشون می چکه:D

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
چرا تماشاگرا نیومدن من گفتم الان 100 تا پر شدن

خدایی حیفه که این بازی ورزشگاه پر نشده :eek:
امیدوارم همینجوری تا نیمه دوم به جمعیت تماشاگران اضافه بشه.

بالا