• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
سلام

جای همه کسانی که نتونستن برن استادیوم خالی ..!

الان از استادیوم اومدم بیرون و تو ماشین دارم پست میدم

واقعا لذت بردم از این بازی ؛ مالدینی ، گتوزو ، ماسارو ، باره سی و... بازیکنانی که آرزو داشتم یه بار از نزدیک ببینمشون

خوشبختانه بازی و مراسم خداحافظی مهدی هم آبرومندانه برگزار شد

همه چیز فوق العاد بود و عالی

خوش به حال شما :)

این بازی هم به خاطرات پیوست...

کاری به تفکرات رویانیان ندارم اما واقعا کاری کرده تو این دو سال که پرسپولیس به اون چیزی که حقشه که آقایی ایران و آسیا است نزدیک بشه....

کاری به جدول ندارم که بالا هستیم یا پایین اما شخصیت تیم همونیه که آرزو داشتیم .... تیمی که میلان به خاطرش این همه راه اومد ایران ....تیمی که مالدینی و گتوزو و باره سی و ..... به خاطرش اومدن تهران

آفرین به غیرت پیشکسوت ها آفرین به هوادارا.....

فقط خواهشا پیشکسوت های عزیز فکر و ذکرشون اینا باشه و تو مسائل تیم و غیره دخالت نکنند....خواهشا

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انشالله این بازی زمینه ساز این بشه که فوتبال ایران وایرانی به اوج برسه یروزی هم بتونیم با تیم الان میلان بازی کنیم ای که چه روایی یعنی میشه پاتو و بالوتلی رو تو آزادی ببینیم
اگه به جای کفاشیان یکی مثله رویانیان بود چه بازیهای ملی که داشتیم تو همین ورزشگاه ولی حیف که ...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
جدای از نتیجه بازی خیلی خوشحالم که خداحافظی مهدوی کیا آبرومندانه برگزار شد ....
اون روز که عریبانه خداحافظی کرد خیلی دلم سوخت

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
واقعا خیلی خوشحال شدم از این بازی .
یعنی هنوز ناصر محمد خانی خوب بازی می کنه
پاس گلش را به امامی فر دیدید عالی بود در نوع خودش
واقعا چه قدر زود می گذره . عمر
خیلی از بازیکن ها پرسپولیس پیر شدند .
یادش به خیر . مجتبی محرمی . ناصر محمد خانی . فرشاد پیوس. مهدوی کیا .
و خیلی دیگر از بازیکن ها
واقعا اگر این گونه بازی ها زیاد بشوند عالی می شود

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
من نتونستم بازیو ببیم!
اگر امکانش هست دوستان خلاصه بازی را برای دانلود بذارن+عکسها! :)

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
خیلی خوب می شد این کار ها را نیز در سطح باشگاهی نیز می کردند
مثلا بازی پیشکسوتان پرسپولیس با تیم پیشکسوتان استقلال
این گونه راحت ورزشگاه صد هزار نفرش پر می شد
و می توانستند از پولش به خیریه ها و موسسه ها کمک بکنند

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان وقتی این بازی را دیدم یاد یک چیزی افتادم .
واقعا عمر خیلی زود می گذره
نگو همین چند روز پیش بود بازی های این بازی کن ها را نگاه می کردیم . ولی الان خیلی هاشون سن و سالی ازشان گذشته . موی سفیده کرده اند
واقعا حیف این بازیکن ها
ولی خودمانیم پاس گل به عقب ناصر محمد خانی خیلی خوب بود .
و امامی فر هم خیلی خوب گل زد
ولی یک چیز اون بازیکنی میلانی داشتند به نام ابراهیم با . اونا داشتند از مهدوی کیا تجلیل می کردند . این فکر کرده بود دارند نام این را صدا می زدند
چه قدر خوشحال شده بود داشت همش برای تماشاگر ها دست تکان می داد

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خداحافظی شیرینی داشتم/ پنجعلی و پیشکسوتان غافلگیرم کردند

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه پیشکسوتان برای شکل گیری خداحافظی ام تلاش کردند. محمد پنجعلی هم با رفتاری که داشت مرا غافلگیر کرد.

IMG17063290.jpg

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهدوی کیا در مورد دیدار با میلان گفت: بازی قشنگی بود و امیدوارم باشگاه بتواند در ادامه چنین دیدارهایی را در دستورکارش قرار دهد تا سایر پیشکسوتان هم با خاطره ای خوب از فوتبال بروند.

وی در مورد گرفتن پیراهن فرشاد پیوس هنگام تعویضش گفت: من شماره 17 را خیلی دوست دارم و بهترین بازی هایم را با این پیراهن برای پرسپولیس انجام داده بودم. دوست داشتم صحنه ای که روز خداحافظی فرشاد پیوس رخ داده بود دوباره اتفاق بیفتد که خدا را شکر به بهترین شکل ممکن رخ داد.

مهدوی کیا ادامه داد: محمد پنجعلی و همه پیشکسوتان برای رقم خوردن یک خداحافظی باشکوه مرا غافلگیر کردند. خصوصا آقای پنجعلی که بازوبند کاپیتانی را به من داد و کار بزرگی کرد.

مهدی مهدوی کیا در مورد خداحافظی که قبلا در دیدار با سپاهان داشت گفت: آن روز بعد از بازی با سپاهان بود که همراه با شکست پرسپولیس شد اما این بار روز قشنگی رقم خورد.

پ ن : تا کور شود چشم و بسته بشه زبان هرچی بدخواه و خودخواه و بخیله...

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
بچه ها با تمام این خوبی های که این بازی داشت ولی حیف که اقای شاهروی این گونه شد
فريد زرينه در خصوص مصدوميت رضا شاهرودي اظهار داشت:‌کشاله پشت پاي او پاره شده است و در همان رختکن او را درمان کرديم و به بيمارستان نرفت. وي در حال استراحت در رختکن است.

شاهرودي در دقايق ابتدايي بازي دچار مصدوميت شد و به رختکن رفت.

ديدار دو تيم ستارگان آث‌ميلان و پيشکسوتان پرسپوليس در پايان نيمه اول با نتيجه يک بر يک خاتمه يافت.

منبع :
ورزش سه
زرينه: کشاله پشت پاي شاهرودي پاره شد

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]مهدوي کيا: به تمام آرزوهايم رسيدم[/h]
[h=2] اسطوره سرخ‌ها مي‌گويد به تمام آرزوهايش رسيده است.[/h]
00944439.jpg

مهدي مهدوي بعد از خداحافظي‌اش در بازي امروز ستارگان پرسپولس مقابل ستارگان ميلان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: امروز روز خداحافظي خيلي‌ها از پرسپوليس بود. جا دارد از باشگاه پرسپوليس، تشکر کنم که زحمت زيادي در اين چند روز کشيدند و اين بازي به خوبي برگزار شد. همچنين از پيشکسوتان و هواداران تشکر ويژه‌اي دارم.

به گزارش ايسنا، وي در پاسخ به اين پرسش که آيا دلخوري‌اش از بازي خداحافظي که مقابل سپاهان داشت، برطرف شد گفت: من دلخوري نداشتم. امروز نه تنها براي من بلکه براي همه پيشکسوتان روز خوبي بود. آن‌ها بعد از سال‌ها به ورزشگاه آزادي آمدند و تشويق شدند.

موشک فوتبال ايران همچنين در مقايسه قدرت بدني دو تيم مطرح کرد: مي‌دانيد تيمي که داشتيم به هماهنگي لازم نرسيده بود. ميلاني‌ها همچنين از لحاظ بدني نيز از ما بهتر بودند و هماهنگ‌تر نشان دادند. به هر حال بازيکنان پرسپوليس براي اولين بار دور هم جمع شدند. فکر مي‌کنم جدا از نتيجه بازي زيبايي برگزار شد.

مهدي مهدوي کيا که براي اولين بار در پرسپوليس با گرفتن پيراهن شماره 17 از فرشاد پيوس بازي کرده بود امروز نيز دوباره با اين شماره از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.

وي در اين باره افزود: شماره 17 را از همان بچگي دوست داشتم. به هرحال پيوس نيز از بزرگان باشگاه پرسپوليس است و گل‌هاي زيادي براي اين تيم به ثمر رسانده و دوست داشتم با پيراهن شماره 17 خداحافظي کنم.

کاپيتان سابق سرخ‌پوشان ادامه داد: من به تمام آرزوهايم رسيدم. امروز واقعا روز خوبي برايم بود. از اينکه پنجعلي بازوبند را به من داد واقعا غافلگير شدم. او کار بسيار بزرگي انجام داد. در مجموع مي‌توانم بگويم امروز همه برايم سنگ تمام گذاشتند.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
گتوزو در گفت‌وگو با فارس:
وقتی پرسپولیسی‌ها خشن شدند من هم به بازی طبیعی‌ام روی آوردم
هافبک پیشکسوتان تیم فوتبال میلان گفت: وقتی بازیکنان پرسپولیس محکم بازی کردند، من هم بازی را با جدیت پیگیری کردم.

13920907000285_PhotoA.jpg

گنارو گتوزو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پس از برتری سه بر یک ستارگان میلان مقابل پیشکسوتان پرسپولیس اظهار داشت: از ابتدا من محکم بازی نمی‌کردم اما وقتی دیدم بازیکنان پرسپولیس محکم بازی می‌کنند و پس از حرکت خشن کریم باقری روی من، من هم سعی کردم بازی طبیعی خودم را انجام دهم.
وی گفت: استقبال خوبی از این دیدار به عمل آمده بود و خوشبختانه توانستیم حریف را در یک روز خوب شکست دهیم.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
سنگ‌تمام گذاشتند مهدوی‌کیا: دوست داشتم با شماره 17 خداحافظی کنم/میلان با خاطره خوش از ایران می‌رود

مهدی مهدوی‌کیا پس از خداحافظی‌اش در بازی ستارگان میلان و پرسپولیس گفت: همه از این بازی راضی بودند و تماشاگران هم لذت بردند. آنها برای پیشکسوتان پرسپولیس آمدند و برایشان سنگ تمام گذاشتند، باید تشکر ویژه از آنها بکنند.همچنین تشکر ویژه‌ای از کسانی که این بازی را برگزار کردند باید انجام دهم.
وی در مورد خداحافظی‌اش با پیراهن شماره 17 فرشاد پیوس گفت: دوست داشتم با شماره 17 خداحافظی کنم. خاطرات خوبی از این پیراهن دارم زمانی که این پیراهن را از پیوس گرفتم بازی‌های خوبی انجام دادم و امشب هم دوباره آن را پوشیدم. البته اکنون فکر می‌کنم بازیکنی این پیراهن را در پرسپولیس می‌پوشد ولی نمی‌دانم کدام بازیکن است.
مهدوی‌کیا درباره خداحافظی که در فینال جام حذفی انجام داد، گفت: ‌آن بازی فرق می‌کرد. همه بعد از باخت ناراحت بودند. من هم ناراحت بودم اما امروز روز خوبی بود. همه آمده بودند تا پیشکسوتان پرسپولیس را ببینند.
وی ادامه داد:‌ باید از میلان هم تشکر ویژه‌ای بکنیم. بازیکنان صاحب‌نامی آمده بودند و فکر می‌کنیم که آنها با خاطره خوش از ایران بروند.
- See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13920907000827#sthash.2GmPk2KA.ABMrRG7H.dpuf

Last edited:
بالا