• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
انصاريان: اشتباه کردم به استقلال رفتم

مدافع سابق پرسپوليس گفت: من اشتباه کردم که به استقلال رفتم و بايد بگويم که من پرسپوليسي هستم.
00032656.jpg

علي انصاريان پس از شکست سه بر يک پيشکسوتان پرسپوليس مقابل ستارگان ميلان، اظهار داشت: در انتهاي بازي اشتباه کردم که در صحنه‌اي سر توپ زدم همان موقع بايد سرضرب شوت مي‌کردم. اگر آن صحنه گل مي‌شد خيلي روز خوبي براي من اتفاق مي‌افتاد.

به گزارش فارس،وي يادآور شد: من استقلالي نيستم و پرسپوليسي‌ام اشتباه کردم که يک سال به استقلال رفتم. از هواداران عذرخواهي مي‌‌کنم. آن مسائل ديگر تمام شد اما امروز آمدم تا روز آشتي من باشد اگر آن توپ هم به گل تبديل مي‌شد روز بسيار خوبي براي من بود.

مدافع تيم پيشکسوتان پرسپوليس در عدم حضور هاشمي‌نسب يادآور شد: نمي‌دانم چرا او نيامد، اين را بايد از علي پروين بپرسيد. خيلي از بزرگان فوتبال در بازي امروز حاضر شدند و اين موضوع نشان داد که بزرگان فوتبال متعلق به پرسپوليس هستند. بازي خيلي خوبي بود و خدا را شکر مي‌کنم تماشاگران زيادي آمده بودند تا بعد از آن خداحافظي تلخ مهدوي‌کيا او در يک بازي خوب خداحافظي کند.وي ادامه داد: بايد يادمان باشد امثال مهدوي‌کيا در فوتبال زياد هستند.

پ‌ن1 : نمیدونم بعد از این مصاحبش احساساتی بشم و اشک تو چشام جمع بشه و آدمایی مثل این رو باور کنم یا با عقلم بگم که حزب باد برو به جهنم!:puke:
پ‌ن2 : پستام 66تا شد !! :heart::heart:

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
[h=1]قسمت نبود چشم در چشم مالديني شوم[/h]
[h=2] بازيکن تيم فوتبال پيشکسوتان پرسپوليس گفت: قسمت نبود که در ديدار مقابل ستارگان ميلان چشم در چشم مالديني شوم.[/h]
00946076.jpg

رضا شاهرودي در مورد مصدوميتش، اظهار داشت: رباطم آسيب نديده و کشاله پشت پايم پاره شده است، در تمريناتي که داشتيم، احساس درد داشتم اما علي پروين به من گفت که گرم کنم و پس از آن توانستم کار خود را ادامه دهم و دردي حس نکردم.

به گزارش فارس، اين بازيکن يادآور شد: اما متاسفانه به بازي که آمدم
مرا چشم زدند و کشاله‌ام پاره شد.(:blink:) موضوع خاصي نيست و به زودي باز خواهم گشت. قسمت نبود که چشم در چشم مالديني شوم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
خدا خدا میکردم این بازی به همین زودی تموم نشه ولی سوت پایان زده شد و من موندم یک رویای 90 دقیقه ای که خیلی شیرین بود و هرگز این زمان از عمرم رو فراموش نمیکنم و تا ابد گوشه قلبم هک میکنم. اینهمه غیرت جمع شده بودند توی ورزشگاه و نمیشد به همین راحتی باور کرد. علاوه بر اینگه ستارگان دور و نزدیک پرسپولیس رو دیدیم . ستاره های با تعصب میلان بزرگ رو هم دیدیم. باید میلانی باشی تا این بازی واست لذت دوچندان داشته باشه.
دستت درد نکنه سردار که دل ماها رو شاد کردی.
جای 5 بازکنمون خالی بود. رحمان رضایی، دایی، عابدزاده، هاشمیان، وعلی کریمی عزیز

درود بر پرسپولیس، بهت افتخار میکنم

Last edited:

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
ناصر هنوز هم هر فرارش بوی گل می دهد.10 بپوشد یا 8 مهم نیست.مهم ذوق عجیب مرد میانسال همسایه مان است که وقتی غروب امروز مرا دید این بار نه از «ظریف» حرف زد،نه از 5+1سخنی به میان آورد، نه قیمت سکه و دلار را آنلاین خبر داد و نه مثل اغلب روزها از پول های مترادف علف خرس رایج در فوتبال نالید. فقط لبخندی زد و گفت«فلانی؛ ناصر را دیدی؟» تو گویی پشت پای امروز ناصر، پشت پا به همه دغدغه های یک نسل بود.کاش برگردد و این بار با همین گل، دنیای فوتبالش بهاری شود.در همه این سال ها پایش را خیلی ها گرفتند، دستش را اما....(گل دات کام)

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
آرمان جان عزیز میدونم که حواست نبود و اشتباه تایپی کردی.ولی بازی 80دقیقه بود!

کوچیکت رحمان هستم. و میدونم 80 دقیقه بود. ولی با مراسم خداحافظی موشک شد 90 دقیقه. که کلا همین 90 دقیقه واسم مثل یه رویا بود.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
کوچیکت رحمان هستم. و میدونم 80 دقیقه بود. ولی با مراسم خداحافظی موشک شد 90 دقیقه. که کلا همین 90 دقیقه واسم مثل یه رویا بود.

اقایی رحمان جان
من عذر میخوام اشتباه گفتم.
مهم اینه که یه پرسپولیسی هستی و هر پرسپولیسیا با هم برادریم و از یک خانواده...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]عاليشاه بازي مقابل تراکتور را از دست‌داد[/h]
[h=2] عاليشاه خط خورد، مسلمان و حاتمي در ليست پرسپوليس قرار گرفتند.[/h]
00945588.jpg

هادي نوروزي پس از توافق با مسئولان باشگاه پرسپوليس، به مدت نيم فصل به عنوان يار قرضي به تيم فوتبال نفت تهران پيوست.

از همين رو نوروزي امروز در تمرين سرخپوشان حضور پيدا کرد و با بازيکنان و کادر فني خداحافظي کرد. همچنين علي دايي نيز پس از تمرين امروز 18 بازيکن خود را براي ديدار مقابل تراکتورسازي مشخص کرد.

به گزارش فارس، در اين ليست اميد عاليشاه خط خورده است و فرزاد حاتمي و محسن مسلمان براي اولين ‌بار در ليست سرخپوشان قرار گرفتند.

تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و تراکتورسازي فردا ساعت 15 در ورزشگاه يادگار امام تبريز به مصاف يکديگر خواهند رفت.

پ ن : یکی از خوب هامون رو از دست دادیم:(

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
حیف شد رضا مالدینی کم بازی کرد ..

رضا میخواست پیراهن مالدینی رو یادگاری بگیره که پایان رافت زرنگی کرد :D

سریع برعکسم پوشید که کسی نبینه ازش بگیره :lol:

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
واااای مهدویکیا چه سانترای وحشتناکی میکرد. تارتارم دقیقه 81 یه پاس رونالدینیویی داد انصاریانم خواست ادای مسی در بیاره چایید:D کلن بعضی صحنه ها خیلی اموزشی بود...

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انشالله امروز بازیو ببریم تا اره خوب نه ادامه داشته باشه به کری گوش بعضیها :)
دیشب سردار ساز جدایی میزد نکنه ایندفعه :(
فردوسی پور هم که عامل تحریکه ولی دم سردار گرم چه تیکه های ریز ونازی میزاشت تو جیپ عادل:)
یه قولی هم داد که تیم پیشکسوتارو نگه داره ویه بازیهایی هم تدارک دیده واسه اینده

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
همه تشنه دیدار روی مالدینی ولی مالدینی خودش انگاری تشنه دیدار دایی بود چون خیلی کم حرف زد
وقتی هم که زبون باز کرد درمورد دایی وگلی که به میلان زده بود گفت
ولی حیف که من نتونستم برم بازیو از نزدیک ببینم خیلی دوشت داشتم گتوزو رو از نزدیک زیارت کنم
از استایل ابراهیم با هم خیلی خوشم اومد توجایی که گزارشگر یه وری ما میگفت ابراهیم با تشویق تماشاگرا از مهدویکیا رو اشتباه خودش گرفته این ستاره میلان بعدا گفت که از خوشحالی مردم خوب ایران خوشحال وابراز احساسات کردم باهاشون
عجب شخصیتی داره این گتوزو خیلی خوشبرخورد و مهربونه بیرون مستطیل سبز

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
یکم دیر رسیدیم انگار :happy:
بازی پیشکسوتا عالی بود مخصوصا کریم خوب بازی کرد اگه پژمان تا اخر بازی میبود قطعا بازی مساوی میشد در کل فارغ از نتیجه خاطرات رو زنده کرد و نشون داد کدوم تیم بیشتر قدر پیشکسوتاشو میدونه
انشالله امروز تراکتور رو هم میزنیم و مقدمه ای میشه برای قهرمانی فصل

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خدایی پژمان هم خوب بازی کرد .فقط 1یا 2باز لیز خورد
واقعا اگه جای سردار یا دایی بودم پژمانو میاوردم تو تیم با انگیزه وفوق العاده بازی کرد این بشر مگه چیش از بختیاری زاده ونیکبخت کمتره انصافا دیروز یه سروگردن از ماهینی هم بالاتر بازی کرد حیف که دایی ورویانیان از این حرکتا نمیزنن واقعا حیف دیروز پژمان جمشیدی بهترین بود

یدونه اهنگ هم داده بیرون خیلی قشنگ خونده

بالا