• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این تیراختور با اون همه ادعا !!!!!!! ........شعبه دو پرسپولیس شده .................. بازیکنای دیپورت شده پرسپولیس همشون اونجان!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
تماشاگرا دارن کاملا فرهنگ خودشون رو به نمایش میذارن!!!

معین جان این تماشاچیایه تیـــــــــراختور:lol: عادت دارن
الفاظ رکیک که چیزی نیست! شانس آوردین برف نیومده وگرنه مثل استقلالی ها با یخ و سنگ و صندلی شکسته هم ازشون استقبال میشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تبریز داره صدای فحاشی تماشاچی های فهیمشو کم میکنه ............... کمیته انضباطی فدراسیون فیلم بدون سانسور بازی رو طلب میکنه؟

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
معین جان این تماشاچیایه تیـــــــــراختور:lol: عادت دارن
الفاظ رکیک که چیزی نیست! شانس آوردین برف نیومده وگرنه مثل استقلالی ها با یخ و سنگ و صندلی شکسته هم ازشون استقبال میشه

قشنگ اون جمله گزارشگر که گفت پرشورترین طرفداران هستند رو معنی کردن!! گزارشگرشون هم خیلی خاص هست!! چی بگم والا!!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بابا تمام جو هستن
یک دونه تبریزی تو تیمشون نیست
برای خفه کردن صدای تجزیه است
داور هم نامرد از بقیه قماشهاس دو تا پنالتی از یک کوتوله روی حاتمی شد اصلا به روی خودش نیاوورد
چاشنی شانس نیاز هر قهرمانیه که پرسپولیس نداره

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بنظر من که بچه ها خوب بازی کردن و فقط توپهامون توی گل نرفت. فدا سرشون. همشون خوش غیرت بازی کردن و واقعا دویدن. دم همشون گرم. فرزاد حاتمی هم خوب نشون داد و ایشا... بازیهای آینده بهتر هم میشه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
همین که کلا نیمه دوم زیر توپ زدن و دو سه بار بیشتر سمت نیمه ما نیومدن کافیه
داور هم حماقتشو تو آخر نیمه اول که یارو روش مداوا میشد و وقت تلف شده نگرفت و نیمه دوم که پنالتی نگرفت و آخرش هم توپ دست ماست زودتر سوت زد
واقعا تبریک به دوستان قهرمانی که هواشو دارن

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این بی ظرفیت .......کریمیِ داره داد و بیداد میکنه؟ .............. بازم جو این بابا رو گرفت! ................. تو هم تو خالی دراومدی اسطوره!

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
اخه حاتمی اگه بازیکن بود یه تیم یه فصل نگهش میداشت دیگه
داورم ک خیلی اشتباه داشت
گزارشگرم خیلی زر زد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان بنظر من بازی خوب بود. من که لذت بردم. بچه ها خیلی جنگنده و غیرتی بازی کردن. فدا سرمون که باختیم. خطای روی حاتمی هم مشکوک بود و باید دید کارشناسان داوری چی میگن. در کل دم همشون گرم. ایشا... با اضافه شدن پولادی، صادقیان، عالیشاه خیلی بهتر هم میشیم.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اخه حاتمی اگه بازیکن بود یه تیم یه فصل نگهش میداشت دیگه
داورم ک خیلی اشتباه داشت
گزارشگرم خیلی زر زد

حاتمی حاشیه خیلی داره و اگه جلوی حاشیه رو بگیره بازیکن خوبیه. خوشبختانه دایی نشون داده با هیچ کس رودربایستی نداره و بازیکن حق ایجاد حاشیه رو نداره.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من پرسپولیسی نیستم

ولی تراکتور ///

خدافس
من اینو تو بازی استقلال تراکتور به رفیقام تو فصل اول گفتم عیبی نداره
تراکتور همش برا ابی ها و قرمزا و سپاهانی ها این مسخره بازی ها رو داره
ولی هیج ربطی به مجید جلالی نداره ایشون واقعا از دلسوزای فوتبالن

Last edited by a moderator:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
صدر جدول جنگ شدیدی در میگیره ! ............... مساوی میتونست بهتر باشه( چشم بسته گفتم!) ........... من از این باخت بیشتر از اون جهت ناراحتم که ....آیا مشکل بازی های خارج از خانهء تیم حل نشده؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
بازی عالی بود
ناراحت نیستم از برد.خوشحالم از بازی قشنگ.
مطمئنم از 1ماه دیگه این تیم تیم میشه...

فصل های اینده ...

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
تماشاگرا دارن کاملا فرهنگ خودشون رو به نمایش میذارن!!!
والا اولا از این شعارا نمیشنیدیم از وقتی پامون به آزادی باز شده فرهنگ بعضی ها به ما هم سرایت کرده :p

بازی خوبی بود پرسپولیسم خوب بازی کرد کاش کریم تک به تک آخرو خراب نمیکرد... حالا هر چی. ایشالا رقابت داغی تا آخر فصل میبینیم.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خوشم میاد که یه سریها اینقد تعصب تیممون تو خونشونه که ارزو میکنن حاتمی بازیهای خوبش روشه بدبخت پرسپولیس که کارش به کجا کشیده!!!
دایی اگه لج بازی نکنه خودشو به خواب نزنه میفهمه که یکی مثله نوری نباید 45دیقه هم باشه چه برسه به 85 دیقه نوری حرفه ای بودنش رو نشون داد جای اینکه زودتر بره بیرون اول موقع تعویض دنبال اینه که بازوبندو به کی بسپره اخه اقای حرفه ای تیم عقبه تو دنبال هیجانی!!!
خوبه دیگه حتما هفته دیگه بازیمون میبریم که دوباره تبها فروکش کنه بعد تا بازی بعدیه بیرون از ازادی خدا کریمه!!!پ ن پ
اصلا اگه قراره با تیم های شهرستانی سر یه امتیاز اختلاف قهرمانی بگیریم همون بهتر که بین 10 تیم نیمه دوم جدول باشیم کار باشگاه پرسپولیس به کجا کشیده واقعا ای کاش دارویی چیزی وجود داشت رگ تعصب به این تیمو به طور کلی مرخص میکرد تا دیگه یکی مثله نوری ودهنوی وسیدصالحی رژه نرن تو مخم
از کدومشون بنالی اخه از همون اول به غیر از نیلسون وسید جلال دیگه هیچ کدومشون ارزش ندارن پیراهن تیم پرسپولیس تنشون باشه

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
صدر جدول جنگ شدیدی در میگیره ! ............... مساوی میتونست بهتر باشه( چشم بسته گفتم!) ........... من از این باخت بیشتر از اون جهت ناراحتم که ....آیا مشکل بازی های خارج از خانهء تیم حل نشده؟

آقا داوود ایشا... که مشکل بازیهای خارج از خانه حل شده، نباید بدبین باشیم. امروز هم خوب بازی کردیم و فقط توپهامون تو گل نرفت، همین.
پ.ن: نمیدونم چرا بازی ماهینی به دل من نمیشینه! البته شاید فقط من اینجوری فکر میکنم:eek:

• Like
Reactions: usl
بالا