• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
والا اولا از این شعارا نمیشنیدیم از وقتی پامون به آزادی باز شده فرهنگ بعضی ها به ما هم سرایت کرده :p

بازی خوبی بود پرسپولیسم خوب بازی کرد کاش کریم تک به تک آخرو خراب نمیکرد... حالا هر چی. ایشالا رقابت داغی تا آخر فصل میبینیم.

درسته فحاشی تو تهرانم هست ............. ولی ادعای تبریز بالاست خیلی ...که در عمل دیدیم ...شایسته القاب وعناوین بهتر از بقیه نیستن .....از تماشاگرهای بی فرهنگ تیمهای دیگه هم اصلا کم نمیارن .....................

کریم اگه قرار بود الکی فرصت از دست نده ............ که الان تبریز نبود ....................

آفرین تبریز بزرگ ...............

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
بازی عالی بود
ناراحت نیستم از برد.خوشحالم از بازی قشنگ.
مطمئنم از 1ماه دیگه این تیم تیم میشه...

فصل های اینده ...

یه نیم فصل رفت
یه ماه دیگم صبر کنیم تا تازه تیم شه؟
دمت گرم بابا

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
90 دقیقه سیدصالحی رو بازی دادی خوب فیکس نزارش اقای خاص بجاش عباس زاده رو بزار تو بازی تاخودشو پیداکنه این بازیکن فردا رو ز میره تو یه تیم دیگه میشه داغ دل هوادار
امروز که گذشت ولی باید ببینیم با این سیستم چیکار میتونه بکنه -30 نفر بی غیرت بهتره یا 15 نفر باغیرت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
از همین بازی امروز که گذشت هرکس دیگه ای جای دایی باشه دیگه دهنوی ونوری رو بازی نمیده تا یا بیدارشن یا جم کنن برن درمورد سیدصالحی هم باید جاشو یا به حاتمی بده یا عباس زاده وبشینه رو نیمکت واسه تعویض این مدل محاجم بدرد تیمی میخوره که بازیکن چپ وراست حرفه ای داشته باشه نه یکی مثله علی عسگر یا ماهینی

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
واسه نقد و بررسی نیمدم اینجا
تیم هم خوب بود.

فقط از یه چی خیلی سوختم
این علی کریمی : تا دیروز خیلی قبولش داشتم ولی خیلی عقده ای و جوگیره ..
اون از کارای نیمه اولش خودشو کاسه داغ تر از آش میکنه مثل مربی میاد تذکر میده به بازیکنا
اون از حرکات نیمه دومش ... یه کارایی میکنه ادم تعجب میکنه بگه این پرسپولیسی اصیله ...

کریم هم که خودشو خوب نشون داد :)

Last edited by a moderator:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
والا اولا از این شعارا نمیشنیدیم از وقتی پامون به آزادی باز شده فرهنگ بعضی ها به ما هم سرایت کرده :p

بازی خوبی بود پرسپولیسم خوب بازی کرد کاش کریم تک به تک آخرو خراب نمیکرد... حالا هر چی. ایشالا رقابت داغی تا آخر فصل میبینیم.

من از بی ادبی تماشاگران هیچ تیمی تاحالا دفاع نکردم چه اون تیم پرسپولیس باشه چه تیم دیگه. ولی واقعا اینهمه فحاشی یکصدا که گزارشگر ازش به عنوان شور تماشاگری نام میبرد، واسم جالب بود!! فقط نمیدونم چرا صدای این شور رو کم میکردن!! از طرفی فکر میکنم چند وقتی هست که تماشاگران پرسپولیس بهتر شدن. اینو بیطرفانه میگم و بشخصه کمتر دیدم فحاشی کنن. البته نظر بقیه دوستان هم محترم هست و ممکنه من نشنیده باشم. در کل با این همه فحاشی کسر امتیاز بر اساس قانون فکر کنم واضح باشه، باید دید کمیته انضباطی چه تصمیمی میگیره! راجع به صحنه های داوری هم باید منتظر اظهار نظر کارشناسان داوری موند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
آقا داوود ایشا... که مشکل بازیهای خارج از خانه حل شده، نباید بدبین باشیم. امروز هم خوب بازی کردیم و فقط توپهامون تو گل نرفت، همین.
پ.ن: نمیدونم چرا بازی ماهینی به دل من نمیشینه! البته شاید فقط من اینجوری فکر میکنم:eek:

اره گرامی من اول فصل هیچ رقم توقع قهرمان شدن نداشتم .....با این تیم که کلی تغییر و تحول هم توش انجام شده بود ............... ولی به مرور بالا اومدیم و صدر جدول رو گرفتیم ...... حالا بقیه هم روی قهرمانی تیم ما حساب باز کردن!

درباره ماهینی هم موافقم ........... البته چندین بازیکن ما روی فرم نیستن که ازشون انتظار داشتیم ............ نوری ......دهنوی ......... حقیقی ....... خلعت .......... ووووو ...........

حالا فقط هنر دایی هست که این تیمو آورده بالا و تلاش و انگیزشونم بیشتر کرده .........

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اینهمه فحاشی یکصدا که گزارشگر ازش به عنوان شور تماشاگری نام میبرد، واسم جالب بود!! فقط نمیدونم چرا صدای این شور رو کم میکردن!!

وایییییییی معین جان دمت گرممممم ، روحمان شاد شد:lol:

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
من از بی ادبی تماشاگران هیچ تیمی تاحالا دفاع نکردم چه اون تیم پرسپولیس باشه چه تیم دیگه. ولی واقعا اینهمه فحاشی یکصدا که گزارشگر ازش به عنوان شور تماشاگری نام میبرد، واسم جالب بود!! فقط نمیدونم چرا صدای این شور رو کم میکردن!! از طرفی فکر میکنم چند وقتی هست که تماشاگران پرسپولیس بهتر شدن. اینو بیطرفانه میگم و بشخصه کمتر دیدم فحاشی کنن. البته نظر بقیه دوستان هم محترم هست و ممکنه من نشنیده باشم. در کل با این همه فحاشی کسر امتیاز بر اساس قانون فکر کنم واضح باشه، باید دید کمیته انضباطی چه تصمیمی میگیره! راجع به صحنه های داوری هم باید منتظر اظهار نظر کارشناسان داوری موند.

من اکثر بازی های تراکتور رو میرم و جزو دو آتیشه هام (همونایی که سر پا تشویق میکنن).قبول دارم فحاشی میشه ولی نه دیگه مثل بعضی ورزشگاها که فحشای ک دار بدن و خواهر مادر طرفو بیارن جلو چشاش :دی نهایت بی شرف و اینا.
اونجاییم که صدای ورزشگاه رو کم کردن میگفتن تبریز عروسیه... که شعار خودتونه.چه بهتر بود اونم نمیگفتن.باقیش کل کل بود نه فحاشی
درسته منم موافقم .این فصل نسبتا اوضاع بهتره.
در مورد کسر امتیازم... :D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
می خوام دنیا نباشه/ اگه پرسپولیس نباشه
می خوام فوتبال نباشه/ اگه پرسپولیس نباشه
می خوام تیمی نباشه / اگه پرسپولیس نباشه
می خوام لیگی نباشه / اگه پرسپولیس نباشه
نباشه اون کسی که می خواد/ که پرسپولیس نباشه

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اره گرامی من اول فصل هیچ رقم توقع قهرمان شدن نداشتم .....با این تیم که کلی تغییر و تحول هم توش انجام شده بود ............... ولی به مرور بالا اومدیم و صدر جدول رو گرفتیم ...... حالا بقیه هم روی قهرمانی تیم ما حساب باز کردن!

درباره ماهینی هم موافقم ........... البته چندین بازیکن ما روی فرم نیستن که ازشون انتظار داشتیم ............ نوری ......دهنوی ......... حقیقی ....... خلعت .......... ووووو ...........

حالا فقط هنر دایی هست که این تیمو آورده بالا و تلاش و انگیزشونم بیشتر کرده .........

منم موافقم. تیم خیلی تغییر داشته و خیلی بازیکن جوون و آینده دار به تیم اضافه شده. انتظار قهرمانی این فصل زیاده ولی دور از دسترس نیست. ایشا... بچه ها هماهنگ تر میشن و بازیهای آینده این امتیاز رو جبران میکنیم.
تراکتور هم تیم ضعیفی که نبود، تو زمین خودشون 1-0 باختیم. مبارکشون باشه ماهم تهران 1-0 بردیم.
راجع به علی کریمی هم بنظر من حرکتش نیمه اول جالب بود!! در کل ما دوسش داریم و امیدواریم اولا سلامت باشه، ثانیا بازیهای خوبی واسه تراکتور انجام بده.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
دیروز که پنجعلی توپو زد و رفت بالا میلانی اومد یه هد زد قلیچ توپو نتونست بیرون بفرسته و رفت تو گل! پیش خودم گفتم ببین سن و سال چیکار میکنه همه هاج و واج موندن و نای دفع توپ ندارن.
ولی امروز عین اون صحنه تکرار شد و توپ مفت رفت تو گل که ثابت بشه به پیری و جووونی نیست بلکه به شانس و اقباله که /// باید توپ بیفته جلو پاش و اقایی که یه فصل آمپر ما رو ترکوند گل بزنه.
چقدر هم بی ادب شده. عمو کمی معرفت هم خوب چیزیه

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من اکثر بازی های تراکتور رو میرم و جزو دو آتیشه هام (همونایی که سر پا تشویق میکنن).قبول دارم فحاشی میشه ولی نه دیگه مثل بعضی ورزشگاها که فحشای ک دار بدن و خواهر مادر طرفو بیارن جلو چشاش :دی نهایت بی شرف و اینا.
اونجاییم که صدای ورزشگاه رو کم کردن میگفتن تبریز عروسیه... که شعار خودتونه.چه بهتر بود اونم نمیگفتن.باقیش کل کل بود نه فحاشی

دوست عزیز برد تیم محبوبت رو تبریک میگم. والا این شعار اینجا عروسیه رایجه و منم قبول دارم تو اکثر ورزشگاهها استفاده میشه ولی قبلش فکر کنم یک شعار بد میدادن که پرسپولبس رو مورد خطاب قرار میدادن. البته شاید به زبان آذری میگفتن که من بلد نیستم.
پ.ن: امیدوارم محیط ورزشگاهها بهتر بشه و تماشاگران همه تیمها با شور و اشتیاق فقط تیم محبوبشون رو تشویق کنن و به بازیکنان و تیم حریف فحاشی نکنن.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[QUOTE="AmirHesam";8701632]واسه نقد و بررسی نیمدم اینجا
تیم هم خوب بود.

فقط از یه چی خیلی سوختم
این علی کریمی : تا دیروز خیلی قبولش داشتم ولی خیلی عقده ای و جوگیره ..
اون از کارای نیمه اولش خودشو کاسه داغ تر از آش میکنه مثل مربی میاد تذکر میده به بازیکنا
اون از حرکات نیمه دومش ... یه کارایی میکنه ادم تعجب میکنه بگه این پرسپولیسی اصیله ...

کریم هم که خودشو خوب نشون داد :)[/QUOTE]

گرامی کریمی رو همه پرسپولیسیها دوس دارن ............زیاد هم دوس دارن! .......... ولی خیلی از اینکه تو پرسپولیس نخواستنش بهش فشار وارد کرد ........ واقعا صدمه دیده ....از مصاحبه هاش و رفتارش و عکس العملهاش معلومه .......

البته یه گوشه چشمی هم به حاشیه درس کردن داره ............ و امثال من هم که با بازی های کریمی خاطره داره و خیلی بهش علاقه داره ................ نمیتونه خطا ها و مشکلاتشو ببینه ................

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
دوست عزیز برد تیم محبوبت رو تبریک میگم. والا این شعار اینجا عروسیه رایجه و منم قبول دارم تو اکثر ورزشگاهها استفاده میشه ولی قبلش فکر کنم یک شعار بد میدادن که پرسپولبس رو مورد خطاب قرار میدادن. البته شاید به زبان آذری میگفتن که من بلد نیستم.
پ.ن: امیدوارم محیط ورزشگاهها بهتر بشه و تماشاگران همه تیمها با شور و اشتیاق فقط تیم محبوبشون رو تشویق کنن و به بازیکنان و تیم حریف فحاشی نکنن.

ممنون، منم که همون اول گفتم پرسپولیس خوب بازی کرد واقعا خیلی پیشرفت کرده نسبت به فصلهای پیش.
میگفتن پرسپولیس تهران... محبوب ... "یکی از کشورهای همسایه " که فحش نیست.

امیدوارم روز به روز تیمتون بهتر بشه.موفق باشید

hj_therock

Registered User
لایک‌ها
36
نه اینکه بازیکن بدی باشه , ولی پرسپولیسی که کاپیتانش محمد نوری باشه بهتر از این نمیشه

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
گرامی کریمی رو همه پرسپولیسیها دوس دارن ............زیاد هم دوس دارن! .......... ولی خیلی از اینکه تو پرسپولیس نخواستنش بهش فشار وارد کرد ........ واقعا صدمه دیده ....از مصاحبه هاش و رفتارش و عکس العملهاش معلومه .......

البته یه گوشه چشمی هم به حاشیه درس کردن داره ............ و امثال من هم که با بازی های کریمی خاطره داره و خیلی بهش علاقه داره ................ نمیتونه خطا ها و مشکلاتشو ببینه ................

داداش منم دوسش داشتم
باهاش عکسم دارم
دلیل بر این نمیشه اون مسخره بازی هارو در بیاره که ...
پرسپولیس نخواستش نیس . علی دایی نخاسه ...
حرف شما دقیقا مثل این میمونه بگی من عاشق یه نفرم ، و و اونطرف بره هر اشتباهی کنه و با همه لاس بزنه و باز بیایم با اغوش باز اون ادم رو بخایم ...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

البته اینکه شعارهای تبریز کم آب ترن! نگرانی نداره ..........چون نشون دارن استعدادشون خوبه و بزودی میرسن به بقیه تماشاگر نماها ی تهرانی ..........

ضمنا صرف اینکه یه شعار تهران میدن ... و به قول شما شعار ماست ........دلیل نمیشه که تبریز هم بگن .....و قبح هم نداشته باشه ......چون این همون شعار تهرانیهاست .........

یه مورد دیگه که چون نهایت بی ش....ف و اینا رو میگن و از شعارهای سه کاف دار استفاده نمیکنن ........... باید لقب پرشورترین هوادارها رو بهشن بدن ............... وافقم;)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
در مورد حاتمی من فکر میکنم بی انصافی باشه چون یک نیم فصل در استقلال بوده اونو قبول نداشته باشیم. البته اینکه چرا اخیرا تنها یک نیم فصل در هر تیم میمونه واقعا تامل برانگیزه و شاید به غیر از حاشیه این بازیکن، دلیل فنی هم داشته باشه. بنظر من زمانی تو استقلال بود بد بازی نمیکرد و تو فولاد هم که کم بازی بهش میرسید و نمیشه ارزیابی کرد. امیدوارم تو بازیهای آینده توانایی فنی خودش رو نشون بده و اگه این اتفاق نیفتاد نتیجه میگیریم یک خرید اشتباه بوده. پس واسه نتیجه گیری فعلا زود هستش.
پ.ن: من هم عباس زاده رو خیلی دوست دارم و ایشا... با بازی بیشتر که دایی بهش اعتماد کنه، خودش رو ثابت کنه و آینده خط تهاجمی پرسپولیس رو به خودش اختصاص بده.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[QUOTE="AmirHesam";8701846]داداش منم دوسش داشتم
باهاش عکسم دارم
دلیل بر این نمیشه اون مسخره بازی هارو در بیاره که ...
پرسپولیس نخواستش نیس . علی دایی نخاسه ...
حرف شما دقیقا مثل این میمونه بگی من عاشق یه نفرم ، و و اونطرف بره هر اشتباهی کنه و با همه لاس بزنه و باز بیایم با اغوش باز اون ادم رو بخایم ...[/QUOTE]

گرامی ............ ممنونم شما دقیقا منظور منو گرفتی! ........... برا بعضیها شخص مهمتر از تیمه ....کریمی هر کاری بکنه روحیه هواداریشون جریحه دار نمیشه و چشمشونو میبندن رو اشتباه....

علاقه وافر به یه بازیکن ......نمیزاره بدیها و کج خلقی ها شو ببینن ......

بالا