• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
فقط یه جای کار برای من عجیب بود!!
علی کریمی چرا این کارارو میکرد ؟؟؟ مگه جلو دشمنش داره بازی میکنه ؟؟
شاید شما بگید بازیکن باید نسبت به تیمش تعصب داشته باشه ولی لااقل میشه احترام گذاشت که ..
مگه یحیی با تیمش تو تهران پرسپولیسو نبرد ؟ علاوه بر اینکه جلوی پرسپولیس بازی کرد و برد کوچکترین خوشحالی نکرد یه بارم از روی نیمکت بلند نشد بعد از اینکه تیمش گل زد حتی یه خنده کوچیکم نکرد !
واقعا حرکات امروز کریمی برام عجیب بود
و تاسف میخورم که بازیکن با اخلاق پرسپولیس یعنی سید جلال باید آخر بازی سیلی بخوره !!
و کل تیم و علی دایی همش تو بازی فحش شنیدن

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رويانيان: براي باشگاه تراکتورسازي متاسفم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از اعضاي تيم تراکتورسازي انتظار ميهمان‌نوازي داشتيم نه توهين.
00945232.jpg

محمد رويانيان درباره شکست يک بر صفر پرسپوليس برابر تراکتورسازي گفت: از باشگاه تراکتورسازي انتظار ميهمان نوازي داشتيم نه اينکه در پايان بازي به اعضاي تيم ما توهين کنند.

به گزارش تسنيم، وي ادامه داد: بر اساس گزارش‌هايي که به دست ما رسيده پيش از بازي عده‌اي مقابل هتل قصد ايجاد مزاحمت داشتند که با مديريت مناسب مسئولان باشگاه و سرپرست تيم راه به جايي نبردند. پس از بازي نيز يکي از عوامل تراکتورسازي به اعضاي تيم
پرسپوليس توهين کرد و فرد ديگري نيز به ميان آمد تا کار به درگيري لفظي کشيده شود.

رويانيان خاطرنشان کرد: اين برخوردها شايسته فوتبال ايران نيست و متاسفم که مسئولان تراکتورسازي به جاي اينکه رسم ميهمان‌نوازي را به جاي بياورند توهين کردند. اين اتفاقات را تا پايان پيگيري مي‌کنيم و تا حصول نتيجه کار را پيش خواهيم برد.

مديرعامل باشگاه
پرسپوليس درباره روند بازي گفت: بازيکنان ما بازي خوبي انجام دادند و براساس نظرات کارشناسان داوري در دقيقه 64 داور پنالتي ما نگرفت که اگر اين اتفاق رخ مي‌داد روند بازي تغيير مي‌کرد و شايد مي‌توانستيم بازي را ببريم.

وي گفت: حق
پرسپوليس شکست نبود. پرسپوليس خوب بازي کرد اما نتوانست نتيجه بگيرد. اتفاقات حاشيه‌اي اين ديدار را نيز پيگيري مي‌کنيم تا بدانيم چه کساني قصد داشتند براي ما مشکل‌سازي کنند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فقط یه جای کار برای من عجیب بود!!
علی کریمی چرا این کارارو میکرد ؟؟؟ مگه جلو دشمنش داره بازی میکنه ؟؟
شاید شما بگید بازیکن باید نسبت به تیمش تعصب داشته باشه ولی لااقل میشه احترام گذاشت که ..
مگه یحیی با تیمش تو تهران پرسپولیسو نبرد ؟ علاوه بر اینکه جلوی پرسپولیس بازی کرد و برد کوچکترین خوشحالی نکرد یه بارم از روی نیمکت بلند نشد بعد از اینکه تیمش گل زد حتی یه خنده کوچیکم نکرد !
واقعا حرکات امروز کریمی برام عجیب بود
و تاسف میخورم که بازیکن با اخلاق پرسپولیس یعنی سید جلال باید آخر بازی سیلی بخوره !!
و کل تیم و علی دایی همش تو بازی فحش شنیدن

گرامی شما رفتار و حرکات و سکنات کریمی رو با یحیی مقایسه میکنی! ............... خیلی ها معرفت یحیی رو ندارن ...............کریمی عزیز ما پیشکش!

Last edited:
  • Like
Reactions: usl

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
حاشيه ديدار تراکتورسازي و پرسپوليس

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي پس از پايان مسابقه به صورت سيدجلال حسيني سيلي زد.
00035831.jpg

پس از سوت پايان مسابقه مرتضي اسدي بازيکن تراکتورسازي با سيدجلال حسيني درگيري فيزيکي پيدا کرد و اسدي سيلي به گوش سيدجلال زد. ظاهرا علت اين اتفاق توپي بود که اسدي پس از سوت پايان مسابقه شوت کرده بود. بعد از اين درگيري ساير بازيکنان دو تيم وارد ماجرا شدند تا اين غائله را ختم کنند.

به نقل از فارس، نيروي انتظامي مستقر در وزشگاه برخورد بدي با خبرنگاران اعزامي از تهران داشت و دو خبرنگار اعزامي فارس و خبرنگار خبرگزاري ايسنا را از ورزشگاه بيرون کرد. اين برخورد بد باعث تعجب رسانه‌هاي گروهي شده بود.

ظاهرا ماموران نيروي انتظامي از خبرنگاران اعزامي خواستار کاور شده بود و مي‌گفت بايد کاور داشته باشيد در حاليکه خبرنگاران در هيچ کدام از ورزشگاه‌هاي ايران کاوري بر تن نمي کنند و فقط عکاسان هستند که کاور مخصوص دارند.

پ.ن .............. خودم سانسورش کردم!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بوضوح مشخص بود یه فحش بد میدادن شبیه این بود "پرسپولیس *&^&^&*"
همین که صدا و سیمای تبریز صدا رو کم کرد معلومه خیلی زشت بوده

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یه زمانی همه موظف بودن بگن ایران بهترین تماشاگران دنیا را دارد! و تبلیغ الکی میکردن .............

اگه همون موقع صورت مسئله رو پاک نمیکردن و دروغ تحویل مردم نمیدادن ........... شاید تا حالا فرجی! شده بود ............

واقعا جو استادیومها افتضاحه ..........

حالا تبریز هم فک کرده حالا که کسی کاری انجام نمیده ........... لااقل صدا رو کم کنن .............ملت پای تی وی چیزی نشنون ................. خدایی از این راه حل بهتر سراغ داره کسی؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
فقط این وسط اعصاب خوردی واسمون موند. شیرینی و حلاوت بازی دیروز پرید. حیف بازی 6 امتیازی رو مفت مفت باختیم. هنوز با اینهمه فرصتی که کادر فنی داشته نظم تاکتیکی وجود نداره. تیم دقیقه 60 انگار دقیقه 90 داره با عجله و بدون فکر میکشه زیرش. نمیدونم نقش تاکتیک و نقشه برای حمله دقیقا چه معنی میتونه داشته باشه.

متاسفم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
قسمت نبود برابر ميلان بازي کنيم
[h=1]کريمي:نبايد وقتي مي‌بازيم داور را مقصر بدانيم[/h]
[h=2]هافبک تراکتورسازي گفت: اين تيم پرسپوليس بايد در بازي‌ها پرگل برنده شود تا صدرنشين باشد و با 7-6 امتياز صدرنشين جدول باشد.[/h]
00946103.jpg

علي کريمي پس ازپيروزي يک بر صفر تراکتورسازي برابر پرسپوليس گفت: نگه داشتن بازي حق طبيعي ما است. ما توانستيم در اين بازي گل بزنيم و فکر مي‌کنم که پرسپوليس هم تيم کوچکي نيست که نتواند نتيجه را عوض کند.

وبه گزارش تسنيم، وي افزود: در پرسپوليس يک بازيکن خوب از تيم مي‌رود و يکي بهترش جايگزين مي‌شود. نيمکت پرسپوليس پر از بازيکن خوب است و فکر مي‌کنم اين تيم بايد اکنون با 6 يا 7 امتياز اختلاف صدرنشين ليگ باشد. نيمکت پرسپوليس را با تيم‌هاي ديگر مقايسه کنيد متوجه اين موضوع خواهيد شد. من مي‌گويم که اين تيم پرسپوليس بايد در بازي‌ها پرگل برنده شود تا صدرنشين باشد.

هافبک تراکتورسازي با بيان اينکه ما به شرايط تيم‌هاي ديگر کاري نداريم گفت: اکنون در صدر جدول اختلاف بين تيم‌ها بسيار کم است. 5 -6 تيم بالاي جدول با اختلاف امتياز کمي به هم چسبيده‌اند و ما بايد تلاش خودمان را بکنيم که اگر فرصتي پيش آمد خودمان را از ديگر تيم‌ها جدا کنيم.

کريمي در پاسخ به اين سوال که با حرف‌هايتان مي‌خواهيد به پرسپوليس طعنه بزنيد عنوان کرد: چرا حرف در دهن من مي‌گذاريد؟ من مي‌گويم که اين تيم پرسپوليس بسيار خوب است و بازيکنان بزرگي دارد که بايد با 6-7 امتياز اختلاف صدرنشين جدول باشد.

وي در خصوص جو ورزشگاه يادگار امام تبريز خاطرنشان کرد: جو ورزشگاه در اين هواي خوب بسيار عالي بود و اميدوارم هواداران تراکتورسازي از اين به بعد حمايت بيشتري از ما کنند. انتظار ما اين است که استاديوم جاي خالي نداشته باشد و تيم براي قهرماني حمايت شود.

هافبک تراکتورسازي با اشاره به درگيري‌هاي که بين بازيکنان دو تيم به وجود آمد، گفت: در فوتبال درگيري به وجود مي‌آيد. بازي پينگ پنگ و واليبال نيست که بازيکنان با هم درگير نشوند. خدا را شکر که در اين بازي مصدوم وجود نداشت و اين درگيري‌ها باعث نشد که کسي مصدوم شود و همه سالم از ورزشگاه خارج شدند.

کريمي با بيان اينکه برد و باخت در فوتبال وجود دارد، تصريح کرد: زندگي همچنان ادامه دارد و برد در اين بازي نه قهرمان را مشخص مي‌کند و نه باخت تيمي را از گردونه رقابت‌ ها خارج مي‌کند. ليگ هم براي پرسپوليس ادامه دارد و هم براي ما و تا انتهاي فصل هم هر تيمي که بهتر باشد و از موقعيت‌هايش استفاده کند قهرمان خواهد شد.

وي در خصوص اينکه پرسپوليسي‌ها اعلام کردند که سه پنالتي آنها گرفته نشده است، عنوان کرد: من در حدي نيستم و کارشناس داوري هم نيستم که در اين باره صحبت کنم اما متاسفانه نمي‌دانم که چرا وقتي تيم‌ها خوب نتيجه مي‌گيرند تلاش خوب بوده و وقتي نتيجه نمي‌گيرند از همه چيز ايراد مي‌گيرند. دربازي ما و فولاد در تبريز يک پنالتي عليه ما گرفته شد و در ادامه هم هيچ اتفاقي نيفتاد. داور در يک ثانيه زمان دارد که سوت بزند و اشتباه هم صورت مي‌گيرد اما حرف من اين است که وقتي نتيجه گرفتيم نگوييم همه چيز خوب بوده و وقتي شکست خورديم داوران را مقصر ندانيم.

هافبک تراکتورسازي افزود: به داوران بايد فرصت دهيم که آنها هم زحمت مي‌کشيدند و درست نيست که همه چيز را گردن آنها بيندازيم. من خودم را مثال مي‌زنم که کسي ناراحت نشود اگر من ضعف دارم نبايد داور را مقصر ضعف‌ هايم بدانم. بايد زحمت بکشم و خودم را قوي‌تر کنم تا بتوانم نتيجه بگيرم. مگر ما بازيکنان اشتباه نمي‌کنيم؟ بالاخره داوران هم اشتباه مي‌کنند.

کريمي درباره ديدار ستارگان ميلان و پرسپوليس اظهار داشت: من از کودکي طرفدار ميلان بودم نه اين ميلان بلکه ميلان سال 90 که در آن تيم فان باستن و رايکارد بازي مي‌کردند. الان هم طرفدار ميلان هستم اما شرايط اين تيم بد است و اميدوارم بهتر از اين نتيجه بگيرد.

بازيکن سابق پرسپوليس با بيان اينکه پرسپوليسي‌ها به من لطف داشتند که از من براي حضور در اين بازي دعوت کردند گفت: شرايط‌ش پيش نيامد که در خدمت پرسپوليس باشم و مقابل ستارگان ميلان بازي کنم. طبيعتاً قسمت نبوده اما اميدوارم اين گونه بازي‌ها ادامه داشته باشد. بازي با ميلان بسيار خوب بود و بايد تلاش کنيم تيم‌هاي ديگر را هم به ايران بياوريم. مطمئناً تيم‌هاي ديگري هم هستند که پيشکسوتان خوبي دارند و مي‌توانند چنين بازي‌هايي را برگزار کنند.

وي افزود: پيشکسوتان پرسپوليس عمر خود را براي اين تيم سپري کرده بودند و تيم خوبي هم دارند. فکر نمي‌کنم بتوان دوباره آنها را به اين راحتي دور هم جمع کرد. به نظرم بايد ليگ پيشکسوتان نيز برگزار کنيم و البته اين ليگ ميانگين سني داشته باشد که براي کسي مشکلي پيش نيايد. اگر اين پيشکسوتان بتوانند هفته‌اي يکبار بازي کنند در شرايط بازي قرار مي‌گيرند و اگر تيمي براي بازي دوستانه به اينجا بيايد به مشکل نمي‌خورد.

پ.ن آقا خواهشن در مورد علی کریمی عزیز بدگویی نکنید. بازی دیگه تموم شده. بد بازی کردیم و باختیم . نباید بازیکنی رو از حقش محروم کنیم. چه انصاریفر و چه کریمی عزیز هردو رو خیلی دوست دارم و بهشون احترام میزارم.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
ما به کریمی توهین نکردیم
فقط یکی باید بره بهش بگه همه حرفات درست اصلا تو بهترین و با تعصب ترین پرسپولیسی دنیا ( عمرا اگر باشه ) اما یادش بموونه اگر پرسپولیس نبود علی کریمی هم وجود نداشت یعنی این پرسپولیسه که به کریمی معنا میده نه کریمی به پرسپولیس
من دیگه حتی 1 درصد هم بهش احساسی ندارم
عشق است غیرت امثال یحیی و کریم و مهدی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
قسمت نبود برابر ميلان بازي کنيم
کريمي:نبايد وقتي مي‌بازيم داور را مقصر بدانيم

پ.ن آقا خواهشن در مورد علی کریمی عزیز بدگویی نکنید. بازی دیگه تموم شده. بد بازی کردیم و باختیم . نباید بازیکنی رو از حقش محروم کنیم. چه انصاریفر و چه کریمی عزیز هردو رو خیلی دوست دارم و بهشون احترام میزارم.

گرامی .......... کریمی اصلا رعایت نمیکنه و از هر فرصتی برای نیش زدن به پرپولیس استفاده میکنه .......... کسی حق کریمی رو نخورده .......... ادامه همکاری با کریمی میسر نبوده ......کریمی هنوز اینو نپذیرفته و ابدا حرفه ای عمل نکرده

...الان راه به راه داره طعنه و تیکه میتدازه ...قصدشم دشمنی مسلم با مدیر و سرمربی پرسپولیس بزرگه..........

...عزیز دقت کردی .....این حاشیه درست کردنها به ضرر پرسپولیسه ........نه شخص سرمربی فقط!........

کدوم پرسپولیسی واقعی حاضره به خاطر مشکل شخصی .........با مدیر و سرمربی پرسپولیس بزرگ ...........در گیری لفظی به قصد تخریب درس کنه؟.......

من میگیم سرمربی پرسپولیس بدترین پرسپولیسی تاریخه ......... ولی الان داره برا سربلندی و موفقیت پرسپولیس تلاش میکنه ...........باید حمایت بشه و کسی که غرض شخصی داره با این ادم و میخواد تلافی کنه ........ اصلا پرسپولیسی نیست!

اگر کریمی الان سرمربی بود و دایی بهش چشم بسته گیر میداد ............. دایی منفور من میشد .......... طبیعیه ...............الان دقیقا چرا باید به کریمی انتقاد نشه ؟ چون دنبال تخریب سر مربی تیم نیبست .که هست ...........

از هر فرصتی هم برای تخریب استفاده میکنه شما مصاحبه بعد بازیشو ببین ! .....اصلا به کریمی مربوط نیست که درباره پرسپولیس الان و اینجوری اظهار نظر کنه ......سر شو بندازه پایین برا تیمش تلاش کنه!......

امروز انصاریفر بعد از گل خوشحالی نکرد! ...چرا؟ ......یعنی علی کریمی در حد انصاریفرد هم پرسپولیسی نیست؟ ....................

ادیت کردم اینو بگم که ........ کریمی الان بیشتر نیاز داره به بازی خودش فک کنه! .......... امروز بازیشو دیدم و اصلا ناراحت نبودم از پرسپولیس رفته! ........ راه به راهم که مصدومه ....... سر به زیر باشه و برای یه خداحافظی خوب که

تیراختور براش تدارک میبینه فکر کنه ............ ولی تا وقتی جلوی پرسپولیس باشه و برای نا کامی پرسپولیس تلاش میکنه ...مگه عملکرد فصل پیشش خیلی ارزنده بوده برا پرسپولیس؟!......... ........... ........... .........

تیتر خبر رو بخونید ................ به کی داره امر و نهی میکنه؟! ........... آقای کریمی به شما چه مربوطه که سرمربی پرسپولیس بعد از باخت داور رو مقصر بدونه؟

آقای کریمی اگه خودِ تو ..........به وظایفت فصل پیش عمل کرده بودی ..جایگاه پرسپولیس اون نمیشد ................ عیب کسان کنگر و احسان خویش ................. دیده فرو بر به گریبان خویش.............!

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به جای گیر دادن به علی کریمی دوستان لطف کنن ذهنشون معطوف به تیم خودشون باشه . با سرمربی محترمشون علی دایی . مزد برتریش هم تراکتور گرفت . بهتره به بازیهای بعد فکر کنیم .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من تراکتور حملات بیشتری داشت. بخصوص تو نیمه اول. روی اون گلی هم که زدن اگه ببینید 4 5 تا بازیکن هجوم اوردن و مدافعای پرسپولیس تقریبا ایستاده بودن.

فقط حیف شد اون تیر دروازه گل نشد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اینم از حرفای سرمربی پرسپولیس .................... جناب آقای جادوگر ! ................... کجاش گفته داور مقصر باخت ما بود؟!

هوادارهای واقعی خودشون چشم دارن و زمانی که داور حق پرسپولیسو ضایع میکنه میبینن .....

[h=1]دايي: موقعيت ساختيم ولي استفاده نکرديم[/h]
[h=2]علي دايي پس از شکست تيمش مقابل تراکتور سازي گفت: ما فقط 15 دقيقه اول بازي خوب نبوديم ولي در نيمه دوم سوار بازي شديم. در نيمه دوم حاکم بازي بوديم. موقعيت ساختيم ولي نتوانستيم از موقعيت‌هايمان استفاده کنيم.[/h]
00943846.jpg

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس اظهار کرد: به هواداران تراکتورسازي تبريک مي‌گويم. ما به هيچ عنوان مستحق اين نتيجه نبوديم. مي‌توانستيم با امتياز از زمين خارج شويم ولي متاسفانه اين اتفاق رخ نداد.

به نقل از ايسنا، سرمربي
پرسپوليس درخصوص بازيکنان جديد اين تيم بيان کرد: مطمئنم بازيکنان همه‌شان خوب ظاهر شدند و بازيکنان جديدمان را با چشم باز انتخاب کرديم. فوتبال خيلي بالاتري از تراکتور انجام داديم. به هر حال فوتبال است و توپ‌هايمان داخل دروازه نرفت. بازيکنان سعي‌شان را کردند و از آنها بسيار راضي هستم.

دايي درخصوص حواشي
پرسپوليس گفت: از نظر ساختاري خوب نيستيم و از نظر سخت‌افزاري مشکل داريم. بايد چيزهايي را قبول کنيم. خودمان را گول نزنيم. چندين سال است که اين موضوع وجود داشته است و ما در خيلي از مسائل عقب هستيم.

وي بيان کرد: ما به دنبال فوتبال واقعي هستيم. اگر هواداران تراکتور کمي مهربان باشند و از برخي شعارها استفاده نکنند به نظر من خيلي بهتر است. هواداران آذري تراکتور براي اين تيم بسيار کمک مي‌کنند.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
به جای گیر دادن به علی کریمی دوستان لطف کنن ذهنشون معطوف به تیم خودشون باشه . با سرمربی محترمشون علی دایی . مزد برتریش هم تراکتور گرفت . بهتره به بازیهای بعد فکر کنیم .
ضمن اینکه شدیدا با این نظریه موافقم علی کریمی یک اسطوره هست ویک اسطوره هم باقی میمونه اگرم حرکتی میزنه واسه دایی وکسانیه که قدر بازیکن با تعصب رو نمیدونن که هیچ بعضا بازیکن دستمال به دست رو هم ستایش میکنن
درمورد یحی گل محمدی هم این نظر منه کسی که باعث خورد شدن غرور بهترین بهترینها وباتعصب ترین باتعصب ترینها یعنی مهدویکیا بشه لیاقت نداره که اسمش به عنوان یه پرسپولیسی برده بشه کی میدونه دلیل سکوت معنی دار یحیی بعد برد پرسپولیس چی بوده شاید از ترس اینکه به باد انتقاد و بدوبیرا بکشنش سکوت کرد گرچه که همون سکوتشم از هزارجور فحش بدتر بود

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
[h=1]نصيرزاده: داور پنالتي پرسپوليس را نگرفت[/h]
[h=2] داوري اين بازي حساس در مجموع خوب بود و فقط در يک صحنه شاهد اشتباه تاثيرگذار بوديم و بازي اتفاق داوري ديگري تا آن جايي که پيگيري کردم نداشت.[/h]
00027694.jpg

کارشناس داوري فوتبال گفت: پنالتي پرسپوليس در دقيقه 64 ناديده گرفته شد.

به گزارش ايلنا، هوشنگ نصيرزاده افزود: داوري اين بازي حساس در مجموع خوب بود و فقط در يک صحنه شاهد اشتباه تاثيرگذار بوديم و بازي اتفاق داوري ديگري تا آن جايي که پيگيري کردم نداشت.

نصيرزاده تصريح کرد: در دقيقه 64 بازيکن تيم تراکتورسازي خطاي شارژ را انجام داد و داور بايد به نفع تيم پرسپوليس اعلام پنالتي مي‌کرد اما اين اتفاق رخ نداد و داور و کمک‌هايش اشتباه تاثيرگذار ديگري نداشتند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

علی جان هم شما و هم رحمان گرامی .......... جواب پشت منو بدید .......... اگه دوس دارید ......... من متاسفانه مثل مبلغان علی کریمی در این تاپیک !!!!! دوس دارم ذهنم طرف تیم تیراختور و بازیکن جن جا لی ش باشه .تا پرسپولیس ...............

زمانی که اینجا عکس کریمی رو میزارن چرا کسی نمیگه بازیکن تیراختور اینجا چکار میکنه؟ چرا حواستون معطوف بازیکنای پرسپولیس نیست؟

زمانی که از کریمی تعریف میشه چرا کسی نمیگه بازیکن تیراختور اینجا چکار میکنه؟ چرا حواستون معطوفه بازیکنای پرسپولیس نیست؟

وقتی مصاحبه ضد پرسپولیسی کریمی اینجا گذاشته میشه کسی نمیگه بازیکن تیراختور اینجا چکار میکنه؟ چرا حواستون معطوفه بازیکنای پرسپولیس نیست؟

عزیز دلم هر وقت اینجا به به و چه چه و تمجید از بازیکن تیراختور تعطیل شد ...........اونوقت حق با شماست! ........... نه زمانی که تمجید آزاده ولی انتقاد ممنوع!

شما خودت دیدی که، من همچین منتقد تمام و کمال کریمی هم نیستم! ............... ولی اینجا خیلی راحت به بازیکنای تیم و مدیر عامل و سرمربی توهین میشه و اتهام زده میشه ........... حالا کریمی تافته جدا بافته شده؟

ارادتمند .داود

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
من نه طرفدار دایی ام نه کریمی فقط پرسپولیسو میشناسم و واسش نظر میدم. دوستان طرفدار کریمی باید قبول کنن که آقا جان مربی تیم دوست نداشته با کریمی کار کنه و این تو اصول حرفه ای یه قضیه کاملا مشخصه. حالا آقای کریمی تا آخر فصل میخواد واسه پرسپولیس حاشیه درست کنه عیبی نداره خدا بزرگه. هیچکس حق نداره واسه پرسپولیس من دردسر ایجاد کنه و اگه اینکارو کرد دشمن خونیه منه هرکی میخواد باشه چه دایی چه کریمی. پرسپولیس بزرگ خیلی خیلی بزرگتر از این خرده اسمهاییه که با اسم ارتش سرخ و زیر سایه اون یه چیزی شدن. تموم.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
به نظر من تراکتور حملات بیشتری داشت. بخصوص تو نیمه اول. روی اون گلی هم که زدن اگه ببینید 4 5 تا بازیکن هجوم اوردن و مدافعای پرسپولیس تقریبا ایستاده بودن.

فقط حیف شد اون تیر دروازه گل نشد.

نمیدونم یسری یا تعصب ندارن یا طرفدار نیستن یا میخوان خودشونو قانع کنن
امروز تیم پرسپولیس واقعا افتضا بود واگه نیلسون باغیرت تو دروازه نبود راحت 3تا گل میخوردیم
گرچه از تیم پرسپولیس بیشتر از اینا نمیشه توقع داشت ولی زورم میاد وتا فی خالدونم میسوزه که پول مفت از جیب ملت بره تو دهن یکی مثله انصاری فرد بعد هیچ بازده ای که نداره هیچ یه روزی مثله امروزم کلی پاچه بگیره خوب دایی که خودشو بزرگ فوتبال میدونه و دوست داره ریاست کنه اگه اندازه یه ارزن درک داشته باشه یکی مثله نوری ودهنوی رو نباید بازی بده حتی اگه وسط زمین اتوبان باشه با این سیستم ابروی هرچی فوتبال حرفه ای رو هم به چالش میکشه از 11 سال پیش تا امروز هی میگفتیم بازیکن درست نداریم مدیر درست نداریم
ولی تو بحث مدیریت انصافا تو کل غرب اسیا کسسی به پای رویانیان نمیرسه ولی با توجه به بازیکنایی هم که داریم بردن با اختلاف 1 گل یا مساوی گرفتن یا بالابودن توجدول... !!!
الان یه سری از اساتید میان میگن عجولی وفلان ... نه عجول نیستم توقع زیادی هم ندارم ولی دوست ندارم خودخواهیه یه نفر باعث داغون شدن یه مجموعه بشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ضمن اینکه شدیدا با این نظریه موافقم علی کریمی یک اسطوره هست ویک اسطوره هم باقی میمونه اگرم حرکتی میزنه واسه دایی وکسانیه که قدر بازیکن با تعصب رو نمیدونن که هیچ بعضا بازیکن دستمال به دست رو هم ستایش میکنن
درمورد یحی گل محمدی هم این نظر منه کسی که باعث خورد شدن غرور بهترین بهترینها وباتعصب ترین باتعصب ترینها یعنی مهدویکیا بشه لیاقت نداره که اسمش به عنوان یه پرسپولیسی برده بشه کی میدونه دلیل سکوت معنی دار یحیی بعد برد پرسپولیس چی بوده شاید از ترس اینکه به باد انتقاد و بدوبیرا بکشنش سکوت کرد گرچه که همون سکوتشم از هزارجور فحش بدتر بود

چطور یحیی حال مهدی رو گرفت .........منفوره؟ لیاقت نداره که اسمش به عنوان یه پرسپولیسی برده بشه؟

ولی کریمی استوره هست و باقی هم میمونه؟ ........... کریمی هم به دلایل شخصی داره برا پرسپولیس مشکل درست میکنه ........از هر هم که دستش میاد تریبونی برا تخریب پرسپولیس استفاده میکنه...... و چون کریمی هست گناهش صد برابر امثال یحیی میباشد!

کریمی اگه اسطوره بود برا موفقیت پرسپولیس دعا میکرد و میرفت پشتشم نگاه نمیکرد .................. ارزشش کم میشد؟! اصلا دعاشم نخواستیم ............ آقا جون رفتی ....برو خوش گلدی! ........... اینشاله تو تیراختور مرد سال آسیا بشی و به تیمهای معتبر بوندس لیگا بری و به

عناوین شخصی خوبی برسی ............... چون به همه اینا که رسیدی به خاطر شخص خودت بوده ......نه به خاطر بازی در پرسپولیس! .................. یعنی ارزش نداشت یه فصل دهنتو ببندی!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
[h=1]نصيرزاده: داور پنالتي پرسپوليس را نگرفت[/h]
[h=2] داوري اين بازي حساس در مجموع خوب بود و فقط در يک صحنه شاهد اشتباه تاثيرگذار بوديم و بازي اتفاق داوري ديگري تا آن جايي که پيگيري کردم نداشت.[/h]
00027694.jpg

کارشناس داوري فوتبال گفت: پنالتي پرسپوليس در دقيقه 64 ناديده گرفته شد.

به گزارش ايلنا، هوشنگ نصيرزاده افزود: داوري اين بازي حساس در مجموع خوب بود و فقط در يک صحنه شاهد اشتباه تاثيرگذار بوديم و بازي اتفاق داوري ديگري تا آن جايي که پيگيري کردم نداشت.

نصيرزاده تصريح کرد: در دقيقه 64 بازيکن تيم تراکتورسازي خطاي شارژ را انجام داد و داور بايد به نفع تيم پرسپوليس اعلام پنالتي مي‌کرد اما اين اتفاق رخ نداد و داور و کمک‌هايش اشتباه تاثيرگذار ديگري نداشتند.

خوب اینم از اظهارنظر کارشناس داوری.

بالا