• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
آقای علی جادوگر .............................. کارشناس داوری میگه داور پنالتی به نفع پرسپولیس نگرفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا چرا مصاحبه میکنی و به سرمربی پرسپولیس میگی باختتو گردن داور نداز!!!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانه حرفت مثل همیشه بی پایه و اساس در اومد!!!!!!!!!!!!!

بزرگی پرسپولیس به قدری هست که تو نتونی جنجال براش درس کنی! ..............پس خودتو بیشتر منفور نکن............... خداحافظ استوره نماها ........................................

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
وقتی زمان زمان بازیکن سالاریه چه کسی بهتر وبالاتراز اسطوره زملنی میشه به کریمی خورده گرفت که قانون تیم داری رو پیداه کرد جای اینکه دهنوی ونوری وامثالهم بترسن که با کم کاری جایگاهشونو از دست میدن مربی میترسه که نکنه من بازی ندم قهر کنه خوب اگه فوتبال حرفه ای داریم پس این حرکتای تابلو چیه اینطوری هم که میشه منه طرفدار فک میکنم که عوامل تیم از مربی تا اون بازیکن حیف نون همه وهمه دارن بهم توهین میکنن و باید جوابشونو به هرروشی که یشه بدم
اگه یکی مثله کریمی میاد وشاخ میشه چون دستش میرسه واز طرفی هم منه هوادار تعصبیو درک میکنه خوشم میاد که غیرت داره وجلوی چاپلوسی وا نمیده
ولی برو جلوی یکی مثله دهنوی خلعتبری حاتمی سیدصالحی و... حرف از تعصب وغیرت وعشق به تیم ورنگ خاص بزن ببینم چیزی واسه گفتن دارن
هوادار عزیز مثله کبک سرتو تو برف فرو نکن اگه فک میکنی حرفه ای گری اینه که بازیکن از هرتیمی با هر عشقی تو تیمت باشه سخت در اشتباهی اقای حاتمی چن روزه اومده وقرارداد بسته؟ ازش پرسیدن تو که استقلالی و... چطور شد که رفتی پرسپولیس میگه چون من به مدیر استقلال گفتم حاضرم بیام تو تایمم بازی کنم وجوابی نگرفتم اومدم پرسپولیس بعد تو بناز به اینکه این بازیکن برسه به عوج وواسه تیمت بمونه یا سمر بخش باشه
اگه اینه فوتبال حرفه ای که باید در لیگ اسپانیا و... رو گل گرفت یخورده نگاهتونو بندازین اون دورترا یکی مثله انصاریان که این حرکتو کرد تازه بعدش پشیمونم شد منفوریه بعد ما منتظر اقای گلیه سیدصالحی میمونیم
من نظرم اینه عباس زاده حتی فلج هم ارزشش از حاتمی و سیدصالحی بیشتره

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نمیدونم یسری یا تعصب ندارن یا طرفدار نیستن یا میخوان خودشونو قانع کنن
امروز تیم پرسپولیس واقعا افتضا بود واگه نیلسون باغیرت تو دروازه نبود راحت 3تا گل میخوردیم
گرچه از تیم پرسپولیس بیشتر از اینا نمیشه توقع داشت ولی زورم میاد وتا فی خالدونم میسوزه که پول مفت از جیب ملت بره تو دهن یکی مثله انصاری فرد بعد هیچ بازده ای که نداره هیچ یه روزی مثله امروزم کلی پاچه بگیره خوب دایی که خودشو بزرگ فوتبال میدونه و دوست داره ریاست کنه اگه اندازه یه ارزن درک داشته باشه یکی مثله نوری ودهنوی رو نباید بازی بده حتی اگه وسط زمین اتوبان باشه با این سیستم ابروی هرچی فوتبال حرفه ای رو هم به چالش میکشه از 11 سال پیش تا امروز هی میگفتیم بازیکن درست نداریم مدیر درست نداریم
ولی تو بحث مدیریت انصافا تو کل غرب اسیا کسسی به پای رویانیان نمیرسه ولی با توجه به بازیکنایی هم که داریم بردن با اختلاف 1 گل یا مساوی گرفتن یا بالابودن توجدول... !!!
الان یه سری از اساتید میان میگن عجولی وفلان ... نه عجول نیستم توقع زیادی هم ندارم ولی دوست ندارم خودخواهیه یه نفر باعث داغون شدن یه مجموعه بشه

اقا هر کس نظر شما رو نداشته باشه ........ تعصب نداره ............. یا هوادار نیست ................... شما غیر از انتقاد ناسالم مگه نظری هم دادی تا حالا؟

به سرمربی تیم میگی اندازه ارزن درک نداره ؟ .......اونوقت الان شما با این حرفت خیلی هوادار خوبی هستی؟

ضمنا شما میفرمایید تو کل غرب آسیا رویانیان تکه؟ میشه اسم چند تایی که باهاشون سردار و مقایسه کردی برامون بگی بیزحمت ............؟ میخوام از اطلاعاتتون استفاده کنم !..................

خوب شد معنی هوادار و تعصب رو تیمو فهمیدیم ..................

حرف آخرتون درسته ............ کریمی داره با خودخواهیش به پرسپولیس ضربه میزنه! نباید خودخواهی یه نفر برا تیم مشکل ساز باشه...........

نیلسون هم واکنش غیر عادی نداشت .....توپهای که تو دستش زدن رو گرفت ...............

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اصلا حوصله ندارم تایپ کنم اما واقعا اوووج نامردی و بی اخلاقیه کسی بگه تراکتور بهتر از پرسپولیس بود
آخه چیکار باید میکردیم که نکردیم؟؟؟
اونا غلط کردن 3 تا گل میخواستن بزنن ( نیلسون هم وظیفشو انجام داده).
کل تراکتور حریف رضا حقیقی ما نبود و انوقت میگن اونا بهتر بودن
بهترین بازیمونو انجام دادیم اما فقط توپا گل نشد
فک کردین اگه صادقیان و عالیشاه بودن تراکتور توان مقابله با مارو داشت؟؟؟
اون پنالتی به اون واضحیو داور نگرفت
در ضمن کی گفته ما بکش زیرش بازی کردیم؟؟؟سانتر و پاس های عمقی بکش زیرشه هس؟؟؟
آره؟؟؟
در مورد علی کریمی هم گفتم علی کریمی بازیکن تراکتوره و هیچ ربطی به ما نداره اگر سرمربی و مدیر عامل ما رو بکوبه و بخواد به پرسپولیس نیش بزنه خودم نیششو قطع میکنم
هرجا دوربین میبینه به دایی و رویانیان گیر میده
میخواد هر جور شده رویانیان رو بندازه بیرون و دایی رو هم بیرون کنه تا خودش + حاشیه هاش دوباره بیان پرسپولیسو ببرن 12 ام

غیرت نیلسون به بعضی از این به اصطلاح اسطوره ها می ارزه

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من حرفم اصلا راجع به محبوب بودن یا منفور بودن حاتمی نبود. من فقط راجع به بار فنی این بازیکن نظر دادم و گفتم باید صبر کرد و دید که خریدش اشتباه بوده یا درست، همین.
نظر شما هم محترم و میتونید نسبت به هر بازیکنی حس محبوب بودن و یا تنفر داشته باشید.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
چطور یحیی حال مهدی رو گرفت .........منفوره؟ لیاقت نداره که اسمش به عنوان یه پرسپولیسی برده بشه؟

ولی کریمی استوره هست و باقی هم میمونه؟ ........... کریمی هم به دلایل شخصی داره برا پرسپولیس مشکل درست میکنه ........از هر هم که دستش میاد تریبونی برا تخریب پرسپولیس استفاده میکنه...... و چون کریمی هست گناهش صد برابر امثال یحیی میباشد!

کریمی اگه اسطوره بود برا موفقیت پرسپولیس دعا میکرد و میرفت پشتشم نگاه نمیکرد .................. ارزشش کم میشد؟! اصلا دعاشم نخواستیم ............ آقا جون رفتی ....برو خوش گلدی! ........... اینشاله تو تیراختور مرد سال آسیا بشی و به تیمهای معتبر بوندس لیگا بری و به

عناوین شخصی خوبی برسی ............... چون به همه اینا که رسیدی به خاطر شخص خودت بوده ......نه به خاطر بازی در پرسپولیس! .................. یعنی ارزش نداشت یه فصل دهنتو ببندی!
من وشما چون دستمون کوتاهه نمیتونیم جلوی دایی علم شیم ولی کریمی چون هم حرفه ای هست وهم اب دیده وهم باتعصب اگه جلوی یکی مثله دایی شاخ میشه بخاطر اینه که از دیدگاه من وشما جلو میره

ومن عاشق بازیکنیم که تعصبش به بازیش قلبه کنه وهمین کار هم باعث میشه که تا اخر تو اوج باشه نمونه های زیادی تو لیگ داشتیم که کریمی اخریشه ودیگه هم نخواهیم داشت
ضمن اینکه نباید بی انصاف بود علی کریمی امروز اگه میخواست خیلی راحت میتونست فیکس بازی کنه ولی اینکارو نکرد یا حتی تو جریان بازی میتونست بیشتر دور ورداره ولی بازم به احترام منه هوادار وتعصب عمیق وجودش اینکارو نکرد حالا این برداشت منه
من دنبال هیجان و... نیستم فقط وفقط الان زورم میاد که ترکیب تیمی که داریم با تخیلات ورفاقتهای پوچ وعصاب خورد کن واسه منه هوادار داره چیده میشه
غیر از این بود یکی مثله نوری و دهنوی و شیدصالحی فیکس نمیشدن

Last edited:

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
ضمن اینکه نباید بی انصاف بود علی کریمی امروز اگه میخواست خیلی راحت میتونست فیکس بازی کنه ولی اینکارو نکرد یا حتی تو جریان بازی میتونست بیشتر دور ورداره ولی بازم به احترام منه هوادار وتعصب عمیق وجودش اینکارو نکرد حالا این برداشت منه

داداش وقتی داور سوت پایان رو زد کریمی رو دیدی یا نه؟؟؟
اگر ندیدی بورو از شبکه سهند ببین انگار قهرمان لیگ شده بودن
کریمی خدا رو بنده نبوود
ایناش زووووره همینااااااااااااااااااااااا

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اگه یکی مثله کریمی میاد وشاخ میشه چون دستش میرسه واز طرفی هم منه هوادار تعصبیو درک میکنه خوشم میاد که غیرت داره وجلوی چاپلوسی وا نمیده

آها .............. کریمی شاخ شده جلو پرسپولیس چون خیلی باحاله حتما.........به خاطر اینکه استورس و تعصب داره رو پرسپولیس............ آفرین کریمی .............. چه به موقع هم شاخ شده ....درست زمانی که پریپولیس بعد از 5 سال صدر جدول رو تاچ کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
آها .............. کریمی شاخ شده جلو پرسپولیس چون خیلی باحاله حتما.........به خاطر اینکه استورس و تعصب داره رو پرسپولیس............ آفرین کریمی .............. چه به موقع هم شاخ شده ....درست زمانی که پریپولیس بعد از 5 سال صدر جدول رو تاچ کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!

داوود جان بحث کریمی فقط رویانیان و دایی هست
اگر پرسپولیس صدر باشه یا قعر جدول باز هم کریمی به مصاحبه هاش ادامه میده

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خوب ما کلا هممون یه جورایی دنباله جوو وهیجانیم کریمی بد اصلا بازیکن نیست خوب نوریه که 5 یاهرچند ساله داره مخ منه هوادارو میترکونه ویه مربی فهیم هم داره که ازش حمایت میکنه خوب دهنویه که مثله مار اول فصل هی پوست عوض کرد تا بیاد پرسپولیس بعد یکی مثله ***** فرد هم که کت وشلوار قهوه ای تنه ایم اصل حال میکنه ما فحش میکشیم بهش که عقده داره اخه دایی مگه مربی نیست نمیبینه!!! چنتا بازی به این مدل بازیکن باید فرصت داد چرا ما خودمونو دور میزنیم !!!

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
خوب ما کلا هممون یه جورایی دنباله جوو وهیجانیم کریمی بد اصلا بازیکن نیست خوب نوریه که 5 یاهرچند ساله داره مخ منه هوادارو میترکونه ویه مربی فهیم هم داره که ازش حمایت میکنه خوب دهنویه که مثله مار اول فصل هی پوست عوض کرد تا بیاد پرسپولیس بعد یکی مثله ***** فرد هم که کت وشلوار قهوه ای تنه ایم اصل حال میکنه ما فحش میکشیم بهش که عقده داره اخه دایی مگه مربی نیست نمیبینه!!! چنتا بازی به این مدل بازیکن باید فرصت داد چرا ما خودمونو دور میزنیم !!!

چون باشگاه نمیتونه هزینه کنه و همه تیمو عوض کنه
سردار داره تیم رو یک دست میکنه
به نظرت با صادقیان و عالیشاه دیگه فرصت به نوری و دهنوی میرسه؟؟؟
بازی بعدی معلوم میشه پرسپولیس واقعی چه قدرتی داره

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مفت چنگ اون مدعیان طرفداری از پرسپولیس که چرخ هواداریشون رو دست انداز کریمی گیر کرده و از زمین خوردن پرسپولیس شنگ میزنن... بذارید حالشون رو ببرن... اونا کف روی آبن... یه زمانی پروین هزار برابر این روزهای کریمی پاچه خوار داشت. بماند که قیاس خیلی درستی نیست. اما الان اون جیره خورها کجان؟ پروین کجاست؟ اما پرسپولیس سرپاست... به کوری چشم هر آنکه نتواند دید...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
داوود جان بحث کریمی فقط رویانیان و دایی هست
اگر پرسپولیس صدر باشه یا قعر جدول باز هم کریمی به مصاحبه هاش ادامه میده
خوب دقیقا هم همینه کسیه که واسه تیمش زحمت کشیده منت کشیده کنار این تیم بوده نمیتونه تحمل کنه که یکی مثله ماهینی ودهنوی و... دارن از جو به وجود اومده سوئ استفاده میکنن نمیخوایی بگی که دایی باتجربه تر از جلالیه تو مربی گری خوب چی میشد اگه دایی خودخواه نبود وکریمیو ادم بده داستان نمیکرد چرا میتونی بچه بازیه نوری دهنوی و... رو تحمل کنی و بتوپی به کریمی این فقط کریمیه که هنوز تو اوج مونده وصدای کریمی صدای منه هوادار باتعصبه صدای کریمی صدای پیشکسوت باغیرته ... هرچند که همه وهمه حتی خود کریمی هم بهتر از منو شما میدونه ومیبینه که این حرکات به ضرر تیمه ولی تیمی که بخواد مثله 11 ساله لیگ مرده باشه همون بهتر که از هرطرف زیر فشار باشه بخدا بازیه دهنوی ونوری وسید صالحی و... خیانت به تیم پرسپولیس وبازیکنیه که باعشق وامید میخواد تو تیم محبوبش پدیده بشه وکارکنه اگه بخوایی از دامنه تعصب اساسی وارد این جریان بشی مخ ادم میترکه ولی ما دنبال به قولی بمب ترکوندنیم نه نتیجه گرفتن وشادکردن دل هوادار بدبخت اوردن خلعتبری که 3 سال تیممونو پیچوند رو هم دیدیم که چه نتیجه بخش بود همونو اگه غریبی وعباس زاده وخانزاده و عالیشاه وووو... رو قراردادای بلند مدت میبستیم باهاشون وبجای ترکوندن بمب تو خالی میرفتیم سراغ یکی که نوری رو خونه نشین کنه چقد بهتر میشد زور داره که یه مدیر فوق العاده خوب با حرکتهای عالی بالاتر از سطح فوتبال کشور واسمون کار کنه اونوقت یکی مثله دایی اشتباه پشت اشتباه انجام بده

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من وشما چون دستمون کوتاهه نمیتونیم جلوی دایی علم شیم ولی کریمی چون هم حرفه ای هست وهم اب دیده وهم باتعصب اگه جلوی یکی مثله دایی شاخ میشه بخاطر اینه که از دیدگاه من وشما جلو میره

ومن عاشق بازیکنیم که تعصبش به بازیش قلبه کنه وهمین کار هم باعث میشه که تا اخر تو اوج باشه نمونه های زیادی تو لیگ داشتیم که کریمی اخریشه ودیگه هم نخواهیم داشت
من دنبال هیجان و... نیستم فقط وفقط الان زورم میاد که ترکیب تیمی که داریم با تخیلات ورفاقتهای پوچ وعصاب خورد کن واسه منه هوادار داره چیده میشه
غیر از این بود یکی مثله نوری و دهنوی و شیدصالحی فیکس نمیشدن

گرامی ........... کریمی آخر تعصب و آبدیده و هر چی که شما بگی هست ! ......اکی ......... چرا جلوی سرمربی پرسپولیس شاخ شده الان؟ ................... شما اینو به من بگو لطفا؟

یعنی پرسپولیس الان در کوران رقابته و یکی از بازیکنای سابق میاد جلوش شاخ میشه!!!!!!!!!!! یعنی این الان خوبه؟ دایی داره برای کی و چی تو جدول میجنگه؟ برای آخر شدن پرسپولیس آیا؟ ..که کریمی دایه مهربانتر از مادر شده ؟

علی اقای جادوگر باید فعلا جلوی داییِ پرسپولیس شاخ نشه! ................. دایی که از پرسپولیس رفت .........بره نارنجک ببنده بندازه خودشو زیر دایی ...شهید راه پرسپولیس بشه!

اگه میخواست میتونست فیکس بازی کنه؟ شما الان به شعور جلالی توهین کردی؟! ............. یعنی تیراختور اینقدر هردمبیله که .............بازیکن به خاطر هواداراش تو تیم سابق فیکس بازی نمیکنه و احترام میزاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیز دل برادر شما میشه بگی مدرک مربیگریتونو از کجا گرفتی؟ و به پشتوانه چی میگی دایی فلان بازیکن رو بازی بده .....کدومو نده؟ ................... شما تمرینهای تیم رو هم به خصوص اونایی که پشت دربهای بسته هست میبینی؟

اینکه تیمی حریف رو تو خونه خودش و تو زمین خودش حبس میکنه .نشونه چیه؟ ............... نیمه دوم چند بار توپ به دستهای نیلسون خورد؟ .................. چون میدونم ما کل بازی رو ضبط کردی و جاهای حساسشو ده بار مجدد دیدی میپرسم ها؟

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
چون باشگاه نمیتونه هزینه کنه و همه تیمو عوض کنه
سردار داره تیم رو یک دست میکنه
به نظرت با صادقیان و عالیشاه دیگه فرصت به نوری و دهنوی میرسه؟؟؟
بازی بعدی معلوم میشه پرسپولیس واقعی چه قدرتی داره

بخدا هممون دوست داریم برسیم به همچین روزی که تیمی غیر از استقلال جلومون کری نخونه ولی این اشفته بازار واین بی سلاحیتیه 11دوره لیگ به ظاهر حرفه ای شادی و ارامش وعشق به تیم محبوب جام ازادگان و... رو ازمون گرفته میترسم که نکنه این همه خرج و اینهمه بازیکن من وتیمم و ابروی تیممو به بازی گرفته باشن که همچینم بی راه نیست تا قبل لیگ مثلا حرفه ای کجا دیده بودی که واسه یه بازیکن حتی اگه بهترین تیمشم باشه از جانب باشگاه دعوتنامه ودرخواست فرستاده بشه که تو رو پیر بیا کمک تیم ما دوز داریمت ما میخوایمت نه همچین حرکتی واسه باشگاهی که میلان به افتخار بازی کردنو بهش میده فوله ومنی که مربی هستم نباید اسیر این حرکت بشم دهنوی کیه که درخواست بدن منت بزاره یا خلعتبری مگه اینا خونشون سرخ تر از مهدویکیا و کریمی هستش با این قبیل بازیکن بی تعصب بهتره همون وسط جدول باشیم تا به فکر اینده باشگاه
همچین بازیکنایی باعث پریدن اینده دارای باشگاه میشن

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

گرامی بحث ما سر کریمی و مصاحبه های رگباری و نابجای اونه! ................. به نوری چکار دارم و به دهنوی چکار دارم ..........سرمربی خودش استفاده میکنه ..خودشم جوابگو باشه! ...........

علت اینکه الان دایی سرمربی هست و من و شما اینجا داریم پست میدیم میدونی چیه؟ چرا شما یا من سرمربی نیستیم ؟ ...............

پرسپولیس معدود تیمهایی بود که بعد از هر بازی رسمی ....بازی تدارکاتی با اکثریت ذخیره ها برگزار میکرد ............ که بازیکنایی ذخیره خودشونو نشون بدن و مربی بتونه با آرامش بیشتری انتخاب اصلیشو بکنه!

حالا شما تمام اون بازیهای تدارکاتی رو دیدی و نظرت اینه که به جای دهنوی کسه دیگه ای بازی باید بکنه؟! ....................... درس میگم؟

منم موافقم اگه دایی مربی بود و نوری و دهنوی رو کنار میزاشت ........پایان نیم فصل تیم نخست بودیم .................. نیست با دهنوی به این رتبه نرسیدیم؟!

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
عزیز دل برادر شما میشه بگی مدرک مربیگریتونو از کجا گرفتی؟ و به پشتوانه چی میگی دایی فلان بازیکن رو بازی بده .....کدومو نده؟ ................... شما تمرینهای تیم رو هم به خصوص اونایی که پشت دربهای بسته هست میبینی؟

اینکه تیمی حریف رو تو خونه خودش و تو زمین خودش حبس میکنه .نشونه چیه؟ ............... نیمه دوم چند بار توپ به دستهای نیلسون خورد؟ .................. چون میدونم ما کل بازی رو ضبط کردی و جاهای حساسشو ده بار مجدد دیدی میپرسم ها؟

باشه بهتره محترم باشیم تا بقیه بهمون نخندن دوست طرفدار
ولی کلا قبول کن همین بادی که الان تو سر کریمی میگذره وخوره جونش شده تو سر دایی هم هست وداره تیمو داغون میکنه ایکاش به جای دایی باقری همه کاره تیم بود
من نه مربیم نه تو این فازها سیر میکنم ولی تعبم رو ترجیح میدم به بازیکن بی غیرت!!!

ولی در کل بهتره با هم باشیم وباهم بخندیم تا به هم ازم ناراحت شدی اشکالی نداره پیش میادولی امروز من با 90 دقیقه دیدن سیدصالحی ونوری و... مخم کاملا هنگ کرد

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
large

بالا