• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
خدا نگهدارت
13920907194552316_PhotoL.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به بهانه سخنرانی جادوگر سابقم .بعد از بازی امروز

اسطوره منم..............منه هوادار.................

که با برد تیمم از خوشحالی به هوا میپرم و از باختش زانوی غم بغل میگیرم و همه کار و زندگیمو به خاطر بازی تیمم تحت الشعاع قرار میدم .......

در سرما و گرما مشوق تیمم بودم .......... فقط قراداد قلبی بستم و بس!

بله عزیز ،تو اسطوره نیستی................

تو که امروز کنار زمین از شوق برد و ورودت به زمین بیتابی میکردی..............

برا هر بازی و حتی تمرینی که تو
پرسپولیس کردی پولها گرفتی....................

از بغل پرسپولیس لژیونر شدی و پول پارو کردی...................

روزی به خاطر پرسپولیس هوادارت بودم و حالا .................

آره عزیز................

اسطوره من و امثال منه هواداره........به خاطر موفق شدن تیمم خون گریه کردم........زنده باد خودم و 50 میلیون هوادار بی ادعای
پرسپولیسی
......

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
باشه بهتره محترم باشیم تا بقیه بهمون نخندن دوست طرفدار
ولی کلا قبول کن همین بادی که الان تو سر کریمی میگذره وخوره جونش شده تو سر دایی هم هست وداره تیمو داغون میکنه ایکاش به جای دایی باقری همه کاره تیم بود
من نه مربیم نه تو این فازها سیر میکنم ولی تعبم رو ترجیح میدم به بازیکن بی غیرت!!!

ولی در کل بهتره با هم باشیم وباهم بخندیم تا به هم ازم ناراحت شدی اشکالی نداره پیش میادولی امروز من با 90 دقیقه دیدن سیدصالحی ونوری و... مخم کاملا هنگ کرد

عزیز من درست نگرفتم شاید مطلب رو ؟!

شما میگی این کاری که کریمی داره انجام میده ............. یه بادیه تو سرش!!!!!!!!!!!! ........... فقط به خاطر باده سرش داره راه به راه به پرسپولیس گیر میده؟!

و تازه همین باد تو سر دایی هم هست؟! ........................

راستی چون از دایی بدم میاد باید به تاختن کریمی به اون خوشحال باشم؟! اونم زمانی که علی دوم که باد تو سرش هست سرمربی پرسپولیسه؟

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
عزیز من درست نگرفتم شاید مطلب رو ؟!

شما میگی این کاری که کریمی داره انجام میده ............. یه بادیه تو سرش!!!!!!!!!!!! ........... فقط به خاطر باده سرش داره راه به راه به پرسپولیس گیر میده؟!

و تازه همین باد تو سر دایی هم هست؟! ........................

راستی چون از دایی بدم میاد باید به تاختن کریمی به اون خوشحال باشم؟! اونم زمانی که علی دوم که باد تو سرش هست سرمربی پرسپولیسه؟
من وشمایی که داریم بحث میکنیم والبته شمایی که تحلیل حرفه ای میکنین خوب میدونیم که کریمی رضایتی نداره از اینکه دوران اخر بازیشو تو تیم دیگه ای غیر از پرسپولیس باشه خوب ما درکمون کم علی دایی رو کی به اینجایی که هست رسونده
الان هم اتفاقایی که میفته از جانب کریمی در جواب یه عملیه که داره عکس العمل نشون میده این وسط ماییم که داریم میسوزیم ومیسازیم بلکه این تلنگری باشه به بعضی ها که ادعای مالکیت تیمو دارن همین دایی هم وقتی جای دیگه بود واسه ما ابرو بالامینداخت الان کریمی شده ادم بده فردا دایی میشه پسفردا هم...

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
شماها دارین بحث میکنین من اصابم خورده بازی رو مفت باختیم:hmm:
اره انصافا حیف شد این بازی حکم 6 امتیاز رو داشت برامون الان همینطور استرسه که از سرو کلم داره میباره که عایا بازی بعدی بیرون از خونه رو ...یا نه :(

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فقط یکی یک کلمه منو روشن کنه... این مصاحبه امروز کریمی عکس العمل کدوم عمل قبلا جواب نگرفته ای بوده؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من وشمایی که داریم بحث میکنیم والبته شمایی که تحلیل حرفه ای میکنین خوب میدونیم که کریمی رضایتی نداره از اینکه دوران اخر بازیشو تو تیم دیگه ای غیر از پرسپولیس باشه خوب ما درکمون کم علی دایی رو کی به اینجایی که هست رسونده
الان هم اتفاقایی که میفته از جانب کریمی در جواب یه عملیه که داره عکس العمل نشون میده این وسط ماییم که داریم میسوزیم ومیسازیم بلکه این تلنگری باشه به بعضی ها که ادعای مالکیت تیمو دارن همین دایی هم وقتی جای دیگه بود واسه ما ابرو بالامینداخت الان کریمی شده ادم بده فردا دایی میشه پسفردا هم...

عزیز الان مدتیه که دایی جوابشو نمیده ..خودشم بهتر میدونه ........... که طرف منظورش چی هست ...... و مثل خیلیای دیگه دوس نداره پرسپولیس با دایی به جایی برسه! ولی بحث الان خود دایی نیست .....بحث متلک پرانی بازیکن سابقه تیم هست بر علیه سرمربی کنونی!

منظور من این نیس که دایی هم همین مشکلات رو داره یا نه ............ دایی هم موقعی که با راه آهن تیم ما رو برد و پشتک وارو زد .......... زخمی تو قلب من کاشت که هنوز ازش خون تازه بیرون میاد ! ............. اون موقع هم دایی به خاطر پرسپولیس باید خودشو کنترل میکرد

اصل ماجرا تقابل کریمی و دایی بدون درنظر گرفتن سود و زیان پرسپولیسه

Last edited:

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
متاسفانه کریمی دیگه کم کم داره خودشو از چشم ها میندازه !!

تبدیل شده به سایه ای از کریمی که همه میشناختیمش

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اره انصافا حیف شد این بازی حکم 6 امتیاز رو داشت برامون الان همینطور استرسه که از سرو کلم داره میباره که عایا بازی بعدی بیرون از خونه رو ...یا نه :(

خدارو شکر بازی بعدی تو ازادیه
اون بازی رو هم که خارج از خونه بردیم دایی رو نیمکت نبود
به نظرم همیشه باید قبل از بازی های خارج از خونه دایی محروم بشه:D

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فقط یکی یک کلمه منو روشن کنه... این مصاحبه امروز کریمی عکس العمل کدوم عمل قبلا جواب نگرفته ای بوده؟

گرامی ....... بغض شخصی و دشمنی شخصی و حسادت شخصی! ................ نمیتونن موفقیت دایی با پرسپولیس رو ببین و بس ............

دایی نابود بشه حتی به قیمت صدمه دیدن پرسپولیس ............... همه میدونن این کار از چه افرادی با چه خصوصیتی سر میزنه .................

اگه پارسال کریمی که الان دایه مهربانتر از ............شده .به وظایف خودشون عمل کرده بودن فصل پیش چندم نمیشدیم !

کسی که از پرسپولیس میره و موقعی که پرسپولیس اوج میگیره تیمو تو حاشیه میبره اسطوره نیست. اسطوره اخلاقش هم باید مثل اسطوره باشه ......... یادمون باشه مهم پرسپولیسه .اگه پرسپولیس نباشه .اسطوره هم نیست!

بازی بعد (لیگ برتر)
perspolis.png
zobahan.png
پرسپولیسذوب آهن
زمان برگزاري : جمعه 15 آذر - 16:20
محل برگزاری: آزادی تهران

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
تا جاییکه یادمه بازی با ذوب آهن تو اصفهان یه حاشیه هایی داشت که گفتیم تو تهران جبران می کنیم ! چی بود؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
گرامی ....... بغض شخصی و دشمنی شخصی و حسادت شخصی! ................ نمیتونن موفقیت دایی با پرسپولیس رو ببین و بس ............

دایی نابود بشه حتی به قیمت صدمه دیدن پرسپولیس ............... همه میدونن این کار از چه افرادی با چه خصوصیتی سر میزنه .................

اگه پارسال کریمی که الان دایه مهربانتر از ............شده .به وظایف خودشون عمل کرده بودن فصل پیش چندم نمیشدیم !

کسی که از پرسپولیس میره و موقعی که پرسپولیس اوج میگیره تیمو تو حاشیه میبره اسطوره نیست. اسطوره اخلاقش هم باید مثل اسطوره باشه ......... یادمون باشه مهم پرسپولیسه .اگه پرسپولیس نباشه .اسطوره هم نیست!

بازی بعد (لیگ برتر)
perspolis.png
zobahan.png
پرسپولیسذوب آهن
زمان برگزاري : جمعه 15 آذر - 16:20
محل برگزاری: آزادی تهران

دوست من

همه اینها رو میدونم. نپرسیدم چون نمیدونستم. مدتهاست دارم فریادش میکنم. خواستم یه سینه سوخته دیگه ای هم با من هم آواز بشه...
یکی از رویانیان خاطرات بدی داره در یه گوشه از این مملکت، یکی دیگه چنان ذوب در ستاره مورد علاقه اش شده که هیچ عیبی توش نمیبینه... همه هم مدعی طرفداری از پرسپولیس... ای دریغ از پرسپولیس با این دوستیهای خاله خرسه...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
والا یادمه اوایل که این آقا ( کریمی) وقتی رفت تراکتور گفتم بدم اومد ازش ، یه عده بهم توپیدن گفتن نه اشکال تیمه ، کریمی فلانه بهمانه !
وقتی علی دایی انتخاب شد گفتم خوبه و به خاطر پرسپولیس هم شده حمایت می کنم بازم اومدن گفتن ببین تیم فلان شد بهت میگیم و.... خدا رو شکر تیم هم خوب داره نتیجه میگیره !
و....
من به شخصه یکی از دوست داران آقا کریم باقری هستم ، حتی شخص ایشون اگه بخواد سر ناسازگاری با تیم داشته باشه بازم از ایشون دوری خواهم کرد ولی فرق اسطوره هایی همچون آقا کریم باقری و آدم هایی مثل علی کریمی همینه که از امثال آقا کریم این حرفا سر نمیزنه ولی علی کریمی ها به خودشون جرات میدن خودشون رو طلبکار بدونن و چشم کم سوی اونا بزرگی پرسپولیس رو نبینه

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
حاشيه ديدار تراکتورسازي و پرسپوليس

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي پس از پايان مسابقه به صورت سيدجلال حسيني سيلي زد.
00035831.jpg

پس از سوت پايان مسابقه مرتضي اسدي بازيکن تراکتورسازي با سيدجلال حسيني درگيري فيزيکي پيدا کرد و اسدي سيلي به گوش سيدجلال زد. ظاهرا علت اين اتفاق توپي بود که اسدي پس از سوت پايان مسابقه شوت کرده بود. بعد از اين درگيري ساير بازيکنان دو تيم وارد ماجرا شدند تا اين غائله را ختم کنند.

به نقل از فارس، نيروي انتظامي مستقر در وزشگاه برخورد بدي با خبرنگاران اعزامي از تهران داشت و دو خبرنگار اعزامي فارس و خبرنگار خبرگزاري ايسنا را از ورزشگاه بيرون کرد. اين برخورد بد باعث تعجب رسانه‌هاي گروهي شده بود.

ظاهرا ماموران نيروي انتظامي از خبرنگاران اعزامي خواستار کاور شده بود و مي‌گفت بايد کاور داشته باشيد در حاليکه خبرنگاران در هيچ کدام از ورزشگاه‌هاي ايران کاوري بر تن نمي کنند و فقط عکاسان هستند که کاور مخصوص دارند.

پ.ن .............. خودم سانسورش کردم!
سلام بنده رو به خانواده ی ایشون برسونید باشد که در ازادی رستگارشون کنیم

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
علی کریمی اون زمونی واسه من مرد که دونه دونه تک به تکارو تقدیم دستای شی گیون کرد . فقط بزاریش بازیکنای اماراتو دریبل بزنه احساس بزرگ بودن بهش دست بده

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
جالبه دیروز که از استادیوم بر میگشتم مردم همه ناراحت بودن که چرا علی دایی و علی کریمی با عقاب اسیا نبودن

که جالب بود برام کلا خدا رحم کرد گتوزو کریم رو نزد فلج کنه و وقتی محرمی میخواست بیاد تو بازی تماشا چی ها میگفتن محرمی کجایی گتوزورو رو .....

بنده خدا گتوزو هم برای مردم دست تکون داد : دی

فکر کنم اگر میفهمید چی میگن مردم بهش واویلا میشد

بالا