• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
نیمه دوم موقعیت های زیادی داشتیم اما همگی پریدن ....
رفتم اب بخورم برگشتم دیدم خلعت نیست و تعویض شده از اینجا بود که شاهد بازی تیکی تاکای ماهینی و مهاجمانمون بودم

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
ای بابا ! اینجا هم شده کل کل دایی و کریمی ! بیخیال بابا پرسپولیس رو عشقهههههههههههههههه

واقعا خجالت داره ! بازی دست مابود و این تبریزی ها انقدر زبونشون درازه ! تو این زمین چنتا حرکت ترکیبی دیدم که لذت بردم .

شکر خدا بازی به بازی داریم بهتر میشم .

فقط بازی های تو خونه رو ببریم کار تمومه و باید همه با هم بخونیم ........... پرسپولیس قهرمان میشه ! خدا میدونه که حقشه .... :D

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
حرف دایی و کریمی نیست !
بحث پرسپولیسه و حمایت از دایی فعلا حمایت از پرسپولیسه
امثال کریمی در حال حاضر مثل سم هستند برای پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
حرف دایی و کریمی نیست !
بحث پرسپولیسه و حمایت از دایی فعلا حمایت از پرسپولیسه
امثال کریمی در حال حاضر مثل سم هستند برای پرسپولیس

چی کار کرده مگه ؟ دلیل باختمون کریمی بود ؟. خواهش میکنم بهانه نیارین .

mahiye_bala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
508
با سلام

خیلی خیلی ناراحتم که چرا باختیم. خداییش خوب بازی کردیم. این انصاری فرد خیلی نامرده همش حرکات بیخود انجام میداد.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

برد و باخت برای فوتباله و ما خوب بازی کردیم گل خوردیم ! نبود بازیکنان ثابتمون ، عدم هماهنگی کامل مسلمان و.....و.... و....
جناب کریمی داره تیشه به ریشه میزنه ، که من هوادار پرسپولیس حاضرم ریشه امثال کریمی ( با وجود همه زحماتش برای پرسپولیس ) زده بشه تا ریشه تیمم که تازه داره جون میگیره
دوست عزیز عزیز ، علی جان ، شما هم تعصب بسیار زیادتون نمیزاره حق رو به خوبی متوجه بشید ، من به شخصه بیشتر از حس شما ، کریم باقری رو دوست دارم ولی حتی اگه آقا کریم این کارو بکنه من همین حرفا رو در مورد آقا کریم میزنم ولی از امثال آقا کریم این حرفهای مضحک بعیده.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
الان سم مهلک پرسپولیس اقای داییه با این باند بازیاش بدبختمون میکنه ما گفتیم ادم شده ولی همونی که هسته تغییر نکرده خدایی جلالی کجا این دایی کجا جلالی با زیرکی تمام برنده شد تیممون هم مستحق باخت بود چون تا وقتی دهنوی و نوری و سید صالحی باشن وضعمون همینه یکدفعه این اقای مغرور نخواست حتی مقابل تیمای ضعیف با 2 مهاجم نوک بازی کنه همش تک مهاجم خب وقتی مهاجم شیش دانگ نداریم باید اقای دایی با سه مهاجم یا حداقل دو تا بازی کنی وقتی شما میترسی از گل خوردن قطعا نمیتونی حمله کنی دیگه خدایی دوس ندارم بازیای پرسپولیسو ببینم 18 ساله طرفدارشم کسیو مثل این ادم لج بازو یک دنده ندیدم

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دیگه زیاد نباید کریمی رو تحویل بگیرین یک صحنه اومد بعد گل داشت هی به بازیکنا گوش زد میکرد برن جلو بیشتر بزنن واقعا بدم اومد از این کارش اگه واقعا حرفه ای هستی برو بشین سر جات و به موقعش بازیتو کن این حرکاتت چیه تو قضیه دعوا حالا کاری ندارم ولی بیشتر دایی مقصر بود چون کریمی باقری رو واسطه کرد ولی اقای دایی یک دنده بازی کردو نیاوردش یا همینطور کریم انصاری فردو که اصرار کرد بهش اقای دایی نپذیرفتش فک کنم اکثر بچه ها بدونن ما دایی رو اوردیم بخاطر اینکه انصاری فرد بمونه ولی کاملا برعکس شد این ادم یکم از خود گذشتگی نداره بجای کریمی رفت 1200 داد دهنوی رو گرفت :hmm:اخه به کی بگم این دردو یعقوب و شجاع رو هم بخشید این چه کاریه این کرد
با همین کاراش داره تیشه به ریشه میزنه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
علی جان دوستان از باخت ناراحت نیستن از مصاحبه ها و حرکات و رفتار کریمی ناراحت هستند درسته با مسولان پرسپولیس مشکل داره ولی باید احترام باشگاه و هوادارا که اینقدر دوسش دارن رو داشته باشه باور کنین تمام هوادارا دوست دارن کریمی با پیراهن پرسپولیس خداحافظی کنه ولی رائول هم که همه اونو پسر رئال می دونند هم با پیراهن رئال خداحافظی نکرد کریمی اگه تو تراکتور هم از فوتبال خداحافظی کنه برا هوادارا پرسپولیس همیشه یه پرسپولیسی باقی می مونه و همیشه جادوگر پرسپولیس هست ولی در عوض این مصاحبه ها و این تنش های اخیر این جلوه رو ممکنه خراب کنه و برا هوادارا در سال های اخر فوتبالش خاطره بد باقی بزاره
با اینکه بعید می دونم ولی ما که دوست داریم اخر داستان کریمی و پرسپولیس هم بشه فیلم هندی همه با هم اشتی کنن کریمی هم برگرده پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
والا ما هرچی این مصاحبش رو میخونیم چیز بدی نمیبینیم آخه شاید من ... :))) هرجوری خودم رو قانع کنم .. اخه نمیشه حرفی نزده آخه . :) اصلن کاری ندارم شاید علی کریمی هم برنگرده مهم نیست . بعضی از هوادارا ناراحتیاشونو سر بعضی از بازیکنا خالی میکنن . من دقیق یادم میاد زمان قدیم هم تو یه زمان خاص گیر داده بودن به عابدزاده :) . به خدا من نمیخوام از علی کریمی دفاع کنم من میگم کاری نکرده آخه . روزی که رفت گفتم تو قلبم جای داری اما برات آرزوی موفقیت میکنم . حالا نتیجه نگرفتن تیم ما چه ربطی داره فقط به خاطر مصاحبه ؟! تیمی که تو یک نیم فصل فقط 13 تا گل میزنه ... امیدوارم تیمم قهرمان بشه من همه این ناملایمات رو در این میبینم که خیلی وقته هوادارا سرخورده شدن . ایشالا امسال قهرمان بشیم . بدوبیراه به علی کریمی جز اینه که دشمن شاد کن هست چیز دیگه ای نیست .

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
الان سم مهلک پرسپولیس اقای داییه با این باند بازیاش بدبختمون میکنه ما گفتیم ادم شده ولی همونی که هسته تغییر نکرده خدایی جلالی کجا این دایی کجا جلالی با زیرکی تمام برنده شد تیممون هم مستحق باخت بود چون تا وقتی دهنوی و نوری و سید صالحی باشن وضعمون همینه یکدفعه این اقای مغرور نخواست حتی مقابل تیمای ضعیف با 2 مهاجم نوک بازی کنه همش تک مهاجم خب وقتی مهاجم شیش دانگ نداریم باید اقای دایی با سه مهاجم یا حداقل دو تا بازی کنی وقتی شما میترسی از گل خوردن قطعا نمیتونی حمله کنی دیگه خدایی دوس ندارم بازیای پرسپولیسو ببینم 18 ساله طرفدارشم کسیو مثل این ادم لج بازو یک دنده ندیدم

باور کنین با اینکه بالای جدولیم ولی اصلا بازی های پرسپولیس به دلم نمیشینه واقع بین باشیم روشمون مثل برخی مربی ها که همه میشناسیم شده مرده خواری بردن صبر می کنیم صبر می کنیم تا تیم حریف سوتی بده تا گل بزنیم در صورتی که پرسپولیسی که باعث شد هوادارش بشیم اینقدر حمله می کرد تا کمر تیم حریف بشکنه فصل های قبل که نیمه پایین جدول بودیم بیشتر گل می زدیم و حمله می کردیم فقط قربونش برم دروازه و دفاعمون ابکش بودن باعث می شد نتیجه نگیریم الان که..... ول کن بابا همون نتیجه رو بگیریم بیخیال بازی قشنگ

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
برد و باخت برای فوتباله و ما خوب بازی کردیم گل خوردیم ! نبود بازیکنان ثابتمون ، عدم هماهنگی کامل مسلمان و.....و.... و....
جناب کریمی داره تیشه به ریشه میزنه ، که من هوادار پرسپولیس حاضرم ریشه امثال کریمی ( با وجود همه زحماتش برای پرسپولیس ) زده بشه تا ریشه تیمم که تازه داره جون میگیره
دوست عزیز عزیز ، علی جان ، شما هم تعصب بسیار زیادتون نمیزاره حق رو به خوبی متوجه بشید ، من به شخصه بیشتر از حس شما ، کریم باقری رو دوست دارم ولی حتی اگه آقا کریم این کارو بکنه من همین حرفا رو در مورد آقا کریم میزنم ولی از امثال آقا کریم این حرفهای مضحک بعیده.

علی کریمی داره تیشه به ریشه میزنه یعنی چی ؟

چیکار داره میکنه آخه نمیگین که فقط متهم میکنید . یعنی یه باشگاه ... . بیخیال به جای این حرفها بازی بعدی رو داشته باشین . خدا رو شکر علی کریمی توش نیست :))) .

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
... ایمون زائد اگه بهش فرصت میدادن لیگو به اتیش میکشید چون با یه استارت افسانه ای کارشو شروع کرد

اشکال کار ما همینه که به جای درایت و حرفه ای گری صحیح، همیشه دنبال درست کردن افسانه و قدیس و اسطوره و مجسمه و جادو گر و هزار و یک رتب و یابس دیگر از این قبیل بوده ایم؛ ... ایمون زاید در یک بازی خاص استثنایی کار می کنه و بعد ما هوا برمون می داره که این از فضا اومده و حالا میاد شنل سوپرمن رو تنش می کنه و لیگ رو به آتش می کشه و ...! یا مثلا در یک بازی معجزه آسا (= ایران و استرالیا) و نبردی که هر کس خاطرش باشه اگر ده بار دیگر تکرار می شد ما بازنده بودیم، بر روی بازیکنان مان اسم "حماسه سازان ملبورن" می گذاریم، چون از افسانه و مقدس سازی خوش مان می آید و با این واژه ها در ملکوت و تخیلات دور رو دراز سیر می کنیم!

بعد شما فرض کنید همین ایمون زاید که انقدر اسمش گاهی - و این روزها بیشتر از همیشه! - تکرار می شه بیاد به تیم اضافه بشه و دو تا موقعیت گل رو از بخت بد از دست بده، اون وقت دوباره حرف های علمی و حاکی از تخصص طولانی و سال های متمادی خاک زمین فوتبال خوردن برخی دوستان! شنیده می شه که ای بابا!!!!!! این گاگول رو کی راه داده بیاد تیم محبوب مون؟؟؟؟!!!!!

محض رضای خدا این حرف های بچه گانه و خیلی عذر می خواهم - صد من یک غاز- را بگذارید کنار دوستان!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
خواهش میکنم بحث کریمی رو فراموش کنید زمان همه چیز رو حل میکنه . بازی بعدی کی هست و کجاست تهرانه دیگه نه ؟ میبازیم :)

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
عقاب...
23.jpg

Last edited:

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
ﺷﺮﻁ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺩ

ﻋﺎﺩﻝ ﻓﺮﺩﻭﺳﯽ ﭘﻮﺭ، ﺑﺮ ﺧﻼﻑ ﻗﺮﺍﺭ ﻭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻗﺒﻠﯽ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺖ ﭘﺎﺋﻮﻟﻮ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﺵ ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ. ﻋﺎﺩﻝ ﺿﻤﻦ ﺻﺤﺒﺖ ﻫﺎﯾﺶ ﺑﺎ ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺧﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﯿﺶ ﻧﯿﺎﻣﺪﻩ. ﺍﻣﺎ ﭘﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻣﺤﻞ ﺍﺳﮑﺎﻥ ﺗﯿﻢ ﻣﯿﻼﻥ، ﺑﻪ ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺧﺘﻢ ﺷﺪ. ﺷﻨﯿﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ، ﺗﻘﺎﺿﺎﯼ ﭘﻨﺠﺎﻩ ﻫﺰﺍﺭ ﺩﻻﺭ ﭘﻮﻝ ﮐﺮﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺍﺵ ﺳﻮﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﻧﺸﺪﻩ. ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺣﺘﯽ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﺳﮑﺎﯾﭗ ﺑﺎ ﻓﺮﺩﻭﺳﯽ ﭘﻮﺭ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﺪ

پ.ن: منبع موثقی پیدا نکردم ولی همچین غیر موثق هم نیست ..!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خواهش میکنم بحث کریمی رو فراموش کنید زمان همه چیز رو حل میکنه . بازی بعدی کی هست و کجاست تهرانه دیگه نه ؟ میبازیم :)
دوست عزیزم ، علی آقای بزرگوار
می بینی داداشم؟ شما حاضری پرسپولیس ببازه تا حرفهای کریمی ثابت بشه !
این یعنی تعصب بی جا ، این دوست داشتن پرسپولیس نیست برادر من.

بالا