• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
علی کریمی داره تیشه به ریشه میزنه یعنی چی ؟

چیکار داره میکنه آخه نمیگین که فقط متهم میکنید . یعنی یه باشگاه ... . بیخیال به جای این حرفها بازی بعدی رو داشته باشین . خدا رو شکر علی کریمی توش نیست :))) .

بله یه باشگاه بزرگ مثل پرسپولیس ، الان انقدر حساس هست که هر کس ناکسی میخواد بهش ضربه بزنه ، چرا ؟ چون از یه مسئولی بدش میاد !

علی کریمی هم بازیکن کوچکی نیست و چون اتفاقا بزرگه ( حداقل اسمش ) حرفاش و ضربه حرفهاش برای پرسپولیس شدیدتره دوست عزیز، علی جان

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوست عزیزم ، علی آقای بزرگوار
می بینی داداشم؟ شما حاضری پرسپولیس ببازه تا حرفهای کریمی ثابت بشه !
این یعنی تعصب بی جا ، این دوست داشتن پرسپولیس نیست برادر من.

مگه نمیدونی من برعکس میگم . یه ذره از این جو بیایید بیرون :))) من میگم میبازیم یعنی میبریم دیگه :)

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
من نمیدونم اینجا یسری خیلی باد دارن وفکر میکنن واقعا دکتر تشریف دارن که همینطور توهین وبی احترامی !!!
تو دکتر ولی یه موقع پیاده که داری میری مواضب باش مدارکتو موتوری نزنه که بعد ... ا !!!
اصلا فوتبال ما خوب حرفه ای عالی ما ژاپن رو هم میبریم ولی حالم از این فوتبال حرفه ای که فقط توش پول بی بازده خرج یسری مرده خور میشه بهم میخوره از نظر من فقط و فقط شماره های روی لباس لیگ ما حرفه ای هست وبس اقای دایی جای اینکه بیاد بازیکنو ارزیابی کنه وبخواد ازش که علت بی غیرتیشو رو کنه تو تریبون تشکر هم میکنه ازشون این یعنی فحش به منه هوادار !!!
این از لیگ حرفه ای ایران!!!!
ای کاش مثله همون قدیما حداقل جام ازادگان تیمها پشت کوه نشین بودن وبازی حرفه ای ویا حداقل دل چسب انجام میدادن انگار نه انگار که این بازیکنهای بی غیرت دارن تو پرسپولیس بازی میکنن تیمی که یه روزی تو 10 دیقه اول بازی نسخه تیم مقابلو میپیچوند ولی الان چی ؟؟؟ الان پشمک سازی دلند هم با این تیم بازی کنه لرزه ورمون میداره که نکنه ببازیم !!! ما خیلی میفهمیم که این روش بازیو اسمشو میزاریم حرفه ای گری -مقصر منه هوادارم یا مربی وکادر فنی بی لیاقت مقصر منه هوادارم یا شلوغ شدن شهر(بی درو پیکر شدن باشگاه) که هر بازیکنی که حتی 4تا استپ کردن بلدنیست میاد میشه فیکس تیم بزرگی مثله پرسپولیس
من دیدم اینجا یسری ها احساس میکنن واقعا یه چی حالیشونه که همینجور هرچی دلشون میخواد نثار میکنن به منه طرفدار

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
زینی زاده:
* پرسپولیسی ها حرمت میزبان رو نگه نداشتن
* در دیدار رفت پرسپولیس ما رو با گل پنالتی اشتباه شکست داد :|
* نشون دادیم میشه بدون پنالتی هم پیروز شد! در بازی رفت با پنالتی اشتباه و گلی که زدن ما رو شکست دادن!

:D:lol::eek:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
گله سیدجلال از بعضی از تیمی ها و حرفهای تند و صریح او در خصوص بازی دیروز:

* خوب بازی کردیم فقط نتیجه رو باختیم.
* عادلانه این بود که با 5 گل پیروز میشدیم.
* نمیدونم فکر و ذکر بعضی از بچه های تیم ما کجاست که فوتبالشون دچار مشکل شده؟
* مردم بازی رو دیدن، نیازی نیست من در مورد یک طرفه بودنش حرف بزنم.
* چرا کمیته انضباطی به فحاشی ها به پرسپولیس رسیدگی نمیکنن؟؟ مگه ما خانواده هاشونو از سر راه آوردیم؟ چرا فقط دنبال رای دادن علیه پرسپولیس هستن؟
* یه استادیوم به ما توهین میکنن بعد میان میگن یه عده تماشاگرنما!
* اسدی به گوش من سیلی زده؟؟ صد تا بزرگتر از اسدی نمیتونه این کار رو کنه!
* آقای انصاری فرد نیازی نیست دست به قرآن بزنه، بهتره به شادی پس از گلش ا
دامه بده. مردم همه چیز رو دیدن.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]در برنامه ورزش از نگاه دو چه گذشت[/h]
[h=2]برنامه ورزش از نگاه دو ، شب گذشته با محوريت خداحافظي غريبانه بازيکنان فوتبال روي آنتن رفت.[/h]
00946139.jpg

برنامه ورزش از نگاه دو شب گذشته باز هم با بحث خداحافظي غريبانه بازيکنان فوتبال روي آنتن رفت. در اين برنامه خداداد عزيزي، افشين پيرواني و رحمان رضايي حضور پيدا کردند ضمن آنکه مهدي هاشمي‌نسب طي گفت‌وگوي ضبط شده، صحبت‌هايي جنجالي را مطرح کرد.

به گزارش فارس، افشين پيرواني در ابتداي صحبت‌هاي خود گفت:‌ متاسفانه صداقتي از مديريت باشگاه پرسپوليس نديدم و به همين خاطر تصور مي‌کردم برگزاري چنين مسابقه‌اي به پاي رويانيان نوشته مي‌شود با وجود علاقه فراوانم مبني بر حضور، در اين بازي شرکت نکردم.

وي افزود: هر چند با حرکت مديريت باشگاه مخالفم اما برگزاري اين ديدار کار قشنگي بود و حتي من بين دو نيمه به رختکن بازيکنان رفتم چون اين کارها سالها انجام نشده بود.

پيرواني تاکيد کرد: بالاي 10 سال که در اين تيم بازي کردم و توقع داشتم که برايم بازي خداحافظي برگزار شود چون يک پيشکسوت احتياج به توجه دارد اينکه خداداد عزيزي با اين کلاس فني بالا مي‌گويد خوشحال است که برايش بازي خداحافظي نگرفته‌اند، باعث ناراحتي من مي‌شود.

پيرواني در خصوص هاشمي‌نسب گفت: چرا بازيکني که 4 گل به استقلال زده نبايد برايش شرايطي فراهم شود که در پرسپوليس بماند. به اعتقاد من بايد اين آقايان غيرفوتبالي، فوتباليست‌ها را درک کنند. چه مي‌شود جواب سلام اميد نوروزي قهرمان المپيک را در شيراز نمي‌دهند! بايد اين مسائل ريشه‌يابي شود.

رحمان رضايي در ادامه اين برنامه در خصوص مشکلات بازيکنان فوتبال در ايران گفت: وقتي مدير باشگاه مي‌داند که با چه پولي بايد با بازيکنان قرارداد ببندد چرا به يک فوتباليست يک ميليارد پول مي‌دهد. من مطمئنم باشگاه پول را از وزارتخانه مي‌گيرد اما به بازيکن نمي‌دهد. من از پرسپوليس طلب دارم و حتي حکم هم دارم اما نمي‌توانم حرفي بزنم. آخر اين چه کميته انضباطي و فدراسيوني است که حکم خودش را قبول ندارد.

وي در ادامه صحبت‌هايش گفت: دولت بايد بابت پولي که به باشگاه و مدير مي‌دهد از او سؤال وجواب کند ولي در اينجا اين اتفاق نمي‌افتد. در اروپا وقتي يک بازيکن مي‌خواهد خداحافظي کند تاريخش از قبل مشخص است ولي در اينجا خداحافظي‌اش مي‌دهند. مجيدي و هاشميان بالاجبار خداحافظي کردند و ديديد که مهدوي‌کيا گفت بازي مقابل ستارگان ميلان ديدار خداحافظي من نبود.

وي در پايان حرف‌هايش تاکيد کرد: در اينجا نمي‌دانند روحيه بازيکنان چگونه است و حتي امکاناتي ساده را در اختيار بازيکنان قرار نمي‌دهند.

خداداد عزيزي نيز با حضور در اين برنامه صحبت‌هاي انتقادآميزي داشت.

وي گفت: من مطمئنم اين فوتبال آلوده است و ناپاک. به همين خاطر افشين پيرواني اينچنين برافروخته شده و کسي که صبرش زياد است را به اين روز انداخته است. از سال 82 تا به امروز از پرسپوليس طلبکار است ولي هنوز پولش را نگرفته است. من هميشه به اين فوتبال معترضم چون مديران باشگاهي ما که اتفاقا با فوتبال بيگانه هستند تصميم مي‌گيرند. باشگاه استقلال با همه احترامي که براي هوادارانش قائل هستم اول بايد با وزير کانال بزند و بداند که وزارت چقدر به او پول مي‌دهد و بعد از آن بازيکن يک ميلياردي بگيرد.

عزيزي ادامه داد: آنهايي که در اين فوتبال هستند نمي‌دانند معني خداحافظي چيست. در امارات براي يک بازيکن غيرملي‌پوش باشگاه الانصر، ماتيوس را آوردند و آنقدر به او پول و کادو دادند که خودش نمي‌توانست آنها را جمع کند اما در اينجا فقط مهدوي‌کيا دورش عکاس بود و خبرنگار.

عزيزي افزود: جالب است يکي از مربيان با يکي از مديران ما مشورت کرده که مثلا با کمک او يک بازي خداحافظي را براي من ترتيب بدهند. آن مدير هم گفته موافق هستم، رئال مادريد را بياوريد يک ميليون دلار از آنها بگيريد تا براي بازي خداحافظي خداداد با ما بازي کنند!

وي در پايان صحبت‌هايش گفت: ما در ليگ يک بوديم و با يک مدير به ليگ برتر صعود کرديم چند روز بعد آن، مدير از من سؤال کرد که هزينه ليگ يک با ليگ برتر سه چهار ميليارد اختلاف دارد. مگر غير از اين است که ليگ يک 11 بازيکن در يک تيم دارد و در ليگ برتر هم 11 بازيکن در يک تيم بازي مي‌کنند!

در اين برنامه مهدي هاشمي‌نسب صحبت‌هاي جنجالي را انجام داد و مدعي شد نيازي به اين فوتبال ندارد چون خيلي از مديران، مديريت بلد نيستند و دست‌هاي پشت پرده و آلوده نقش اول را تعيين مي‌کنند.

مجتبي محرمي ديگر ميهمان اين برنامه بود که در بخش خط قرمز به گفت‌وگو پرداخت.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
ﺷﺮﻁ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺩ

ﻋﺎﺩﻝ ﻓﺮﺩﻭﺳﯽ ﭘﻮﺭ، ﺑﺮ ﺧﻼﻑ ﻗﺮﺍﺭ ﻭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻗﺒﻠﯽ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺖ ﭘﺎﺋﻮﻟﻮ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﺵ ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ. ﻋﺎﺩﻝ ﺿﻤﻦ ﺻﺤﺒﺖ ﻫﺎﯾﺶ ﺑﺎ ﺭﻭﯾﺎﻧﯿﺎﻥ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺧﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺣﻀﻮﺭ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﯿﺶ ﻧﯿﺎﻣﺪﻩ. ﺍﻣﺎ ﭘﯽ ﮔﯿﺮﯼ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻣﺤﻞ ﺍﺳﮑﺎﻥ ﺗﯿﻢ ﻣﯿﻼﻥ، ﺑﻪ ﻧﺘﺎﯾﺞ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺧﺘﻢ ﺷﺪ. ﺷﻨﯿﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ، ﺗﻘﺎﺿﺎﯼ ﭘﻨﺠﺎﻩ ﻫﺰﺍﺭ ﺩﻻﺭ ﭘﻮﻝ ﮐﺮﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺍﺵ ﺳﻮﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﻧﺸﺪﻩ. ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﻣﺎﻟﺪﯾﻨﯽ ﺣﺘﯽ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﺳﮑﺎﯾﭗ ﺑﺎ ﻓﺮﺩﻭﺳﯽ ﭘﻮﺭ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﺪ

پ.ن: منبع موثقی پیدا نکردم ولی همچین غیر موثق هم نیست ..!

فردوسی‌پور: ستاره‌های میلان برای حضور در «90» پیش شرط مالی نداشتند

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دیگه شورش داره درمیاد .هر روز یه بامبول تازه و دردسر خِرِ باشگاه رو میگیره ............. دیگه واقعا معلوم شده که پول مهمتر از همه چیزه! ......... منظورم همه چیزهِ ها!!!!!!!!!!!!!

چرا این مشکلات رسانه ای میشه ؟ اقاجون برو باشگاه با خودش صحبت کن .... مشکلتون رو حل کن .مثلا رسانه ایش میکنی که چی؟

پيرواني: آقاي رويانيان! خودت جوابم را بده

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: آقاي رويانيان به جاي ديگران خودت در مورد طلبم از باشگاه پرسپوليس جوابم را بده.
00025129.jpg

افشين پيرواني در پاسخ به اظهارات محمود سالارکيا ، معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس مبني بر اينکه باشگاه پرسپوليس به او بدهي ندارد، اظهار داشت: آقاي رويانيان به عنوان يک رفيق قديمي از شما مي‌خواهم اگر پاسخي به گفته‌هايم داريد، خودتان اظهار نظر کنيد. آيا به ياد داريد که يک روز به شرافتت قسم خوردي و گفتي کارت را درست مي‌کنم، پس حالا هم بهتر است که جوابم را خودت بدهي. من خودم شرکت، کارمند و وکيل دارم. اگر قرار است وکيل باشگاه شما جواب مرا بدهد من هم وکيلم را مامور مي‌کنم تا همه چيز را پيگيري کند.

به نقل ازفارس، پيرواني ادامه داد: آقاي رويانيان گفتي پول مفت ندارم به کسي بدهم. اما اين را به شما مي‌گويم شهرت مفتي که الان به دست آوردي از صدقه سري من و امثال من پيشکسوت است. البته خيلي حرفها هست که راجع به
پرسپوليس بزنم چون شما با من درد و دل کردي ولي الان اين کار را نمي‌کنم.

وي خاطر نشان کرد: يادت هست تا 2 شب به خاطر برخي مشکلات به من زنگ مي‌زدي و مي‌گفتي به نفع
پرسپوليس مصاحبه و حمايت کن چون در بحرانيم؛ من همان پيرواني هستم.اگر هم الان ادعايي براي دريافت پولم کردم به خاطر اين است که ممنوع الخروج شدم. اميدوارم که وجدان شما راحت باشد. من براي پرسپوليس
زحمت کشيده‌ام، پيشکسوت شده‌ام اما به خاطر پولي که نگرفتم ممنوع الخروج شدم اما از شما مي‌خواهم جواب من را خود شما بدهيد.

وي در پايان ياد آور شد: وکيل شما گفته اسناد و مدارکي براي طلب پيرواني نداريم و به او بدهکار نيستيم. خيلي ممنون بدهکار هم شده‌ايم اين خيلي مي‌تواند جالب باشد، اما اي کاش خود تان جواب من را بدهيد نه فرد ديگر.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

برنامه تمرین پرسپولیس تا بازی با ذوب آهن

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین بعدی خود را صبح دوشنبه در مجموعه ورزشی درفشی فر انجام خواهد داد.

تیم ذخیره های
پرسپولیس بعد از بازی با تراکتورسازی، امروز در جریان بازی دوستانه خود برابر تیم «استقلال ب» به پیروزی دست پیدا کرد.

سرخپوشان طبق برنامه، فردا استراحت می کنند و روز دوشنبه در نوبت صبح و بعدازظهر تمرین خواهند داشت.

بنابر اعلام مسوولان تیم، تمرین نوبت صبح به کار با وزنه و دستگاه های بدنسازی اختصاص دارد که در سالن بدنسازی مجموعه درفشی فر انجام می شود. تمرین نوبت بعدازظهر هم به تمرینات میدانی و کار با توپ اختصاص خواهد داشت.

طبق برنامه اعلام شده از سوی کادر فنی، تمرینات
پرسپولیس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نوبت صبح و از ساعت 11 آغاز می شود و تمرین روز پنجشنبه که آخرین تمرین سرخپوشان قبل از بازی با ذوب آهن خواهد بود، از ساعت 15:30 آغاز می شود.

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
[h=1]پاي هافبک پرسپوليس شکست[/h]
[h=2]پاي رضا حقيقي پس از بازي با تراکتورسازي و گرفتن عکس نشان داد که شکسته شده است.[/h]
00945751.jpg

رضا حقيقي هافبک دفاعي تيم فوتبال پرسپوليس که در ديدار مقابل تراکتورسازي تبريز بارها در درگيري‌هاي فيزيکي شرکت کرد پس از بازي از ناحيه روي پايش احساس درد کرد.

به نقل از فارس، وي به همين منظور امروز به بيمارستان رفت و از پاي خود عکس گرفت که متوجه شد پاي او شکسته شده است.

حقيقي پايش را به دو متخصص پزشکي نشان داد و در پايان اعلام شد که پايش شکسته است.

اين خبر براي پرسپوليسي‌ها در شرايط حساسشان و علي دايي بسيار بد و ناراحت کننده بود.

بنا بر اظهارات متخصصان امور پزشکي پاي حقيقي 4 هفته بايد در کچ باشد و همين امشب پاي وي گچ گرفته شد.

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
[h=1]حقيقي: نمي‌دانم چه بگويم[/h]
[h=2]هافبک دفاعي تيم فوتبال پرسپولس گفت: باور کنيد شکستگي پايم اتفاق سخت و بدي است ،به همين دليل فعلاً حرفي براي گفتن ندارم.[/h]
00944002.jpg

رضا حقيقي پس از آنکه اعلام شد پايش دچار شکستگي شده اظهار داشت: نمي‌دانم بايد چه حرفي بزنم، واقعاً ناراحتم.

به نقل از فارس، وي افزود: کلافه شدم و نمي‌دانم چه اتفاقي افتاده است. راضي‌‌ام به رضاي خدا اما هيچ حرفي نمي‌توانم بزنم. بالاخره اين اتفاق افتاده و الآن فقط مي‌خواهم سکوت کنم تا ببينم چه اتفاقي مي‌افتد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شانس ما حقیقی هم چند هفته نیس:(
عالیشاه به بازی بعدی میرسه؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]رويانيان: اميدوارم اظهارات کريمي دلسوزانه باشد[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس در واکنش به انتقادات علي کريمي گفت: چرا فکر بد بکنم، اميدوارم اظهارات او دلسوانه باشد.[/h]
00037182.jpg

محمد رويانيان در خصوص اظهارات زيني‌زاده مديرعامل تراکتورسازي تبريز مبني بر اينکه رويانيان اتفاقات بازي رفت در ورزشگاه آزادي را به ياد بياورد، عنوان کرد: نمي‌خواهم واکنشي در اين مورد نشان دهم اما انتظار نداشتيم که از طرف مسئولان باشگاه تراکتورسازي مورد توهين قرار بگيريم؛ حالا خوب است که در زمين خودشان با يک گل ما را شکست دادند آن هم در شرايطي که بيش از 70 دقيقه بازي در اختيار ما بود. اگر مي‌خواهيد فني صحبت کنيم بايد به اين مسئله تاکيد کرد که تراکتورسازي در شرايطي پرسپوليس را برد که يک گل اتفاقي به ثمر رسيد. ما هيچ مشکلي با هواداران تراکتورسازي و مردم تبريز نداريم و اتفاقا اميدوارم اين تيم قهرمان بماند تا مردم تبريز خوشحال شوند.

به گزارش تسنيم ، وي ادامه داد: روز گذشته هواداران تراکتورسازي سنگ تمام گذاشتند و من از آنها ممنونم و گله‌اي هم ندارم اما يکي دو نفر از عوامل باشگاه و کادرفني تراکتورسازي به ما توهين کردند که اصلا انتظار آن را نداشتيم.

رويانيان در خصوص عملکرد داور بازي پرسپوليس و تراکتورسازي و اينکه آيا امکان دارد باشگاه پرسپوليس از يدالله جهانبازي شکايت کند، گفت: در مورد عملکرد داور بايد بگويم که فقط اميدوارم در صحنه مشکوک به پنالتي اشتباه نکرده باشد. ديديد که چند کارشناس هم پنالتي ما را تاييد کردند. در خصوص شکايت هم فعلا دارم روي اين مسئله فکر مي‌کنم و بايد با علي دايي هم مشورت کنم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آخرين وضعيت عليرضا حقيقي در اين تيم به چه صورت خواهد بود، اظهار داشت: در چند روز گذشته تمام وقتم معطوف به بازي با ميلان بود و اطلاعي از اين موضوع ندارم اما مي‌دانم که ممکن است امروز در اين خصوص تصميم‌گيري شود.

رويانيان در واکنش به صحبت‌هاي روز گذشته علي کريمي مبني بر اينکه پرسپوليس با اين امکانات و شرايط بايد با اختلاف 7 امتياز صدرنشين ليگ باشد، گفت: اميدوارم اظهارات کريمي دلسوزانه باشد؛ چرا فعلا فکر بد کنم؟

وي با بيان اينکه از عملکرد بازيکنانش در ديدار مقابل تراکتورسازي راضي بوده است تصريح کرد: انصافا تک‌تک بازيکنان‌مان عالي، روان و مسلط بازي کردند. همچنين کادرفني هم کيفيت خوب خودش را نشان داد نبايد زياد نگران باشيم چون باخت براي هر تيمي به وجود مي‌آيد. تراکتورسازي هم نمايش قابل قبولي ارائه داد اما فوتبال است و يک طرف برنده و يک طرف بازنده؛ در مجموع از عملکرد بازيکنان و کادرفني راضي هستم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در ادامه گفت‌گو با تسنيم در مورد برگزاري ديدار تيم‌هاي پيشکسوتان ميلان و پرسپوليس تاکيد کرد: ميلاني‌ها 36 ساعت در ايران بودند و ما بايد در اين مدت هم به برنامه‌ فرهنگي مي‌رسيديم و هم به برنامه اخلاقي. برخي از آنها به شيرخوارگاه آمنه و برخي هم به کاخ موزه سعدآباد رفتند و با ايران آشنا شدند. فکر مي‌کنم بازي هم بسيار جذاب شد حتي از ليگ هم ديدني‌تر. همين که براي چند روزي تلويزيون، راديو و مطبوعات وارد زندگي پيشکسوتان شدند و در کنار هم حضور داشتند کار زيبايي بود.

رويانيان ضمن اشاره به اين مسئله که خداحافظي مهدوي‌کيا از فوتبال در بازي پرسپوليس و ميلان بهترين اتفاق اين مسابقه بوده است، تصريح کرد: در اين مورد من کار خاصي انجام ندادم و دوستانم در باشگاه بودند که همه کارها را پيش بردند ضمن اينکه اسپانسر ما هم زحمات زيادي را متقبل شد. اينها مسائل زيبايي است و حالا اگر يکي دو نفر بخواهند دست به تخريب بزنند قطعا موفق نمي‌شوند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پايان در پاسخ به اين سوال که آيا شايعه استعفايش از پرسپوليس صحت دارد يا خير، گفت: در چند روز آينده صداي اين مسئله هم در مي‌آيد.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یک روز حسرت رویانیان رو خواهیم خورد. هرچند عکس با شورت ورزشی نداشت و هرچند اشتباهاتی هم کرد (چه کسی مدعیه که نکرده؟)... اون روز دور نیست...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : مربی تیم پرسپولیس گفت:می توانم قسم بخورم سید جلال حسینی بیخود و بی جهت با کسی دهن به دهن نمی شود.

محمد دایی درباره شکست پرسپولیس در بازی مقابل تراکتورسازی عنوان کرد:در این مسابقه،به جز 10 دقیقه اول سایر جریان بازی در اختیار ما بود و بچه ها توصیه های کادر فنی را انجام دادند.فکر می کنم حق پرسپولیس در این مسابقه پیروزی بود اما برخی عوامل باعث شد در این بازی به نتیجه موردنظرمان نرسیم.

وی ادامه داد:ما در این بازی فرصت های زیادی برای زدن گل داشتیم و اگر این موقعیت ها تبدیل به گل می شدند الان این حرفها دیگر وجود نداشت و با اختلاف یکی،دو گل به پیروزی می رسیدیم.نکته دیگری که در این بازی وجود داشت،این بود که بازیکنان تراکتور خیلی اتلاف وقت می کردند.ما در 45 دقیقه نیمه دوم،25 دقیقه هم فوتبال مفید بازی نکردیم.داور وقت تلف شده را درست محاسبه نکرد و حتی در خود وقت اضافه هم دروازه بان تراکتورسازی وقت تلف می کرد و کارت زرد گرفت اما داور،زودتر از زمانی که خودش تعیین کرده بود سوت پایان را زد.

مربی پرسپولیس درباره جو ورزشگاه یادگار امام(ره)گفت:متاسفانه از آغاز بازی حرمت تیم پرسپولیس،مربیان و بازیکنانش توسط برخی طرفداران تیم میزبان از بین رفت.وقتی می خواستیم به زمین برویم تا خودمان را گرم کنیم،هواداران تراکتورسازی شعار پرسپولیس شهر کابل را سر دادند!من خودم خیلی جا خوردم چون هرگز در تبریز چنین اتفاقاتی را ندیده بودم.

وی ادامه داد:این حواشی در جریان بازی ادامه یافت.فکر می کنم به جز دو زبان انگلیسی و عربی به همه زبانهای زنده و مرده دنیا در تبریز فحش خوردیم.فحش هایی که شرمم می آید حتی به آنها فکر کنم و نمی دانم چرا جو یادگار اینچنین شده بود.به خدا ما برای فوتبال به تبریز رفته بودیم،نه جنگ.واقعا از مردم تبریز این انتظار را نداشتیم.بدتر از همه این بود که برخی بازیکنان تراکتور هم در جریان بازی فحش های رکیکی به بازیکنان ما دادند.من شخصا از این نفرات تصویر دیگری در ذهن داشتم ولی با رفتاری که از آنها دیدم نظرم کلا عوض شد.

مربی پرسپولیس درباره درگیری میان سید جلال حسینی و کریم انصاری فرد گفت:در جامعه فوتبال همگان هم سید جلال را می شناسند و هم انصاری فرد را.من از مساله اتفاق افتاده بین این دو بازیکن خبر ندارم اما می توانم قسم بخورم سید جلال حسینی بیخود و بی جهت با کسی دهن به دهن نمی شود.

وی درباره اینکه علی کریمی پیش از بازی به سمت نیمکت تیم سابقش نیامد اظهار داشت:این کار اجباری نیست و باید از ته قلب باشد.کسی هم منتظر آمدن او به سمت نیمکت پرسپولیس نبود و این مساله اصلا مهم نیست.

دایی درباره اینکه کریمی پس از بازی گفت که پرسپولیس باید با اختلاف امتیاز بالا در صدر جدول باشد گفت:با حرف او کاملا موافقم.پرسپولیس نه الان،بلکه همیشه باید در صدر باشد و قهرمان شود ولی متاسفانه در دو،سه سال اخیر برخی حواشی از طرف ستاره های کهکشانی خود تیم وجود داشت که تیم را بعضا به رده سیزدهم جدول هم می برد.هدف ما فعلا این است تیم فعلی را همدل کنیم و حواشی مربوط به سالهای قبل را از بین ببریم.اگر این کار را انجام بدهیم خیلی موفق بوده ایم.

وی درباره اینکه پرسپولیس با شکست مقابل تراکتورسازی از صدر جدول دور شد گفت:درست است که ما فعلا از صدر فاصله گرفته ایم اما مطمئن باشید دوباره جایگاه قبلی مان را پس می گیریم.بازیکنان هم انگیزه بالایی برای موفقیت دارند و همه می خواهیم دست به دست هم بدهیم تا هواداران خوشحال شوند.

پ ن : اینم مصاحبه شازده محمد دایی هست. فقط یه سوال احتمالن سامان آقا زمانی رو علی کریمی آورد :) یا اکیپ فشنگ و رضایی و ممد نوری رو :)) این مربی با برادرش مبارک تمام پرسپولیسیهای اصیل باشه . لیاقت همین ها رو ما داریم . این آقا فکر کرده نماینده تمام پرسپولیسیهاست چهقدر بدبخت شدیم که این میاد نظر میده راحت تیکشو هم میندازه . :) . مهم نیست .

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
پ ن : اینم مصاحبه شازده محمد دایی هست. فقط یه سوال احتمالن سامان آقا زمانی رو علی کریمی آورد :) یا اکیپ فشنگ و رضایی و ممد نوری رو :)) این مربی با برادرش مبارک تمام پرسپولیسیهای اصیل باشه . لیاقت همین ها رو ما داریم . این آقا فکر کرده نماینده تمام پرسپولیسیهاست چهقدر بدبخت شدیم که این میاد نظر میده راحت تیکشو هم میندازه . :) . مهم نیست .

سامان آقا زمانی که مال دوران کرانچاره !
نوری و فشنگچی و رضایی هم اولین فصلی که اومدن بین اون همه بازیکن درجه 2 ستاره بودن
فقط یه نگاهی به لیست بازیکن های زیر کافیه تا به ستاره بودن این 3 تا تو اون تیم پی برد
در ضمن این 3 تا هم تو لیست دوم دایی بودن جناب کاشانی از لیست اول کسی رو نتونست جذب کنه

مجتبی شیری
مجتبی زارعی
محمد منصوری
سامان آقا زمانی
علیرضا محمد

اینا تازه فیکس تیم بودن دیگه از بردن اسم بازیکن های نیمکت نشین بگذریم

بالا