• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
امسال که کهکشانی تره به نظرم آقا سینا .

کهکشانی رو مربی جمع کرده ، مگه فصل قبل یا قبلترش جلوی مربی رو گرفته بودن ؟! هرکی رو میخواست میریدن براش ، اما هیچ کدوم بازیکن شناس نبودن . دایی تیم رو هم جوون کرده و قوی و این هنر مردان بزرگ هست :)

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
کهکشانی رو مربی جمع کرده ، مگه فصل قبل یا قبلترش جلوی مربی رو گرفته بودن ؟! هرکی رو میخواست میریدن براش ، اما هیچ کدوم بازیکن شناس نبودن . دایی تیم رو هم جوون کرده و قوی و این هنر مردان بزرگ هست :)

یه تکبیر اینجا الان کمه .

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دایی هر چقدر تو انخاب بازیکن خارجی گند می زنه تو کشف بازیکنان جوون و اینده دار استعداد داره ولی یه مشکلی داره اونم اینه اگه یکی از همین بازیکنایی که کشف کرده محبوبیتشون از خودش بالاتر بزنه میندازدش از تیم بیرون نمونش کریم درسته که شاید دلیل انتخاب نشدن کریم از سوی دایی مسایل انظباطی باشه ولی واقعیت محبوبیتش بین هوادارا بود همین بلا سر عابدزاده و کریم باقری هم اومد کلا دایی هرجا که هست نباید کسی ازش سر تر باشه وگرنه به مشکل می خوره یا به عبارت دیگه توانایی کنترل ستاره ها رو نداره

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دایی هر چقدر تو انخاب بازیکن خارجی گند می زنه تو کشف بازیکنان جوون و اینده دار استعداد داره ولی یه مشکلی داره اونم اینه اگه یکی از همین بازیکنایی که کشف کرده محبوبیتشون از خودش بالاتر بزنه میندازدش از تیم بیرون نمونش کریم درسته که شاید دلیل انتخاب نشدن کریم از سوی دایی مسایل انظباطی باشه ولی واقعیت محبوبیتش بین هوادارا بود همین بلا سر عابدزاده و کریم باقری هم اومد کلا دایی هرجا که هست نباید کسی ازش سر تر باشه وگرنه به مشکل می خوره یا به عبارت دیگه توانایی کنترل ستاره ها رو نداره

داداش محبوبیت کریم از دایی بالاتر بود؟؟؟:blink:

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
فقط تو تیم سه استعداد اورده صادقیانو عالیشاهو مسلمان اینام که قبلا استعداداشون کشف شده بود کار خاصی نکرده کار خاص اونه که از تیم پایه یکیو بیاره نه اینکه از این تیمو اون تیم بیاره اگه خیلی استعداد داره یه فکری بحال وسط زمین بکنه خدایی نیم فصل اولم با شانس اومدیم بالا تیمی که قوی باشه باید با اختلاف 9 امتیاز صدر باشه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
داداش محبوبیت کریم از دایی بالاتر بود؟؟؟:blink:
عزیز من کریم اگه از دایی محبوب تر نباشه کمتر محبوبیت نداره تازه کریم یه خوصوصیت داره که همه تو فوتبال رو سرش قسم می خورن و همه قبولش دارن و من به شخصه کسی رو ندیدم تو این فوتبال کثیف علیه کریم مصاحبه کنه یا باهاش اختلاف داشته باشه ولی دایی این وجهه رو نداره باید قبول کنی کریم تو سال های اخر فوتبالش (هرچند اگه دایی اون کارو نمی کرد شاید هنوزم بازی می کرد) بین هوادارا یه اسطوره بود درواقع ستون پرسپولیس تو اون هرج و مج بود

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
فقط تو تیم سه استعداد اورده صادقیانو عالیشاهو مسلمان اینام که قبلا استعداداشون کشف شده بود کار خاصی نکرده کار خاص اونه که از تیم پایه یکیو بیاره نه اینکه از این تیمو اون تیم بیاره اگه خیلی استعداد داره یه فکری بحال وسط زمین بکنه خدایی نیم فصل اولم با شانس اومدیم بالا تیمی که قوی باشه باید با اختلاف 9 امتیاز صدر باشه
عزیز من کریمو کی بازی داد تا مطرح شد همین عالیشاه تو راه اهن زیر نظر دایی این جهش رو داشت و بازیکن های دیگه که یادم نیست دایی که مربی تیم پایه نیست که بازیکن پرورش بده تو این وضع لیگ که اکثر مربی هایی که به قول خودشون کارنامه دارن حاضری خورن دایی همین چند بازیکن انگشت شمار با کیفیتی که رو کرده برا خودش خیلیه بازیکن جوون زیاد میاد تو لیگ ولی بازیکن جوونی پیدا کنی که کیفیت بازی تو تیم ملی و حتی اروپا رو داشته باشه کمه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
سایت خبری تحلیلی بانک ورزش | انتقاد اطرافیان نیمکت‌نشین پرسپولیس از عملکرد داوری مقابل بایرن!
دقیقا نمی دونم هدف اطرافیان حقیقی از این کار چیه یا حتی این خبر راست یا دروغه ولی واقعا مقایسه کردن دروازبانی که تو لیگ ایران از تیم های قعر جدول 4 تا 4 تا می خوره با دروازبانی که جلو تیم قهرمان اروپا دوتا می خوره یه جوک بیشتر نمی تونه باشه همین بایرن به بارسا فکر کنم 4 تا زد پس احتمالا عجب الاغی هستن این بارسایی ها که والدس رو تو دروازه گذاشتن و دروازبان های با کیفیت ایرانی رو بیخیال شدن البته اگه این سرداره اگه این حقیقی رو باز به یه تیم اروپایی قالب نکرد شایدم مقصد بعدیش رئال باشه:D

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
بعضیا همچین میگن دایی مربی نیستو تو انتخاب بازیکن مشکل داره انگار قبل دایی فرگوسن مربی پرسپولیس بود و وین رونی مهاجمش.
مشکل بزرگ ماییم که با یه باخت تبدیل میشیم به بزرگترین دشمنان تیم و فقط بلدیم کاسه کوزه هارو سر اینو اون بشکونیم و دنبال مقصر باشیم و به حق باید مارو قرار بدن تو لیست غیر حرفه ای ترین طرفداران جهان که واسمون مهم نیست تو تیممون چی به چیه فقط برد میخوایم و تاب و تحمل هیچ شکستی رو نداریم که اگه این اتفاق بیفته خودمون میشیم قوی ترین حریف پرسپولیس ولی غافل از این که یه تیم بهترین بازیش رو نه در امادگی کامل جسمانی که در امادگی کامل روانی میتونه ارائه بده و خوشبحال پرسپولیس که مارو داره...

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
عزیز من کریمو کی بازی داد تا مطرح شد همین عالیشاه تو راه اهن زیر نظر دایی این جهش رو داشت و بازیکن های دیگه که یادم نیست دایی که مربی تیم پایه نیست که بازیکن پرورش بده تو این وضع لیگ که اکثر مربی هایی که به قول خودشون کارنامه دارن حاضری خورن دایی همین چند بازیکن انگشت شمار با کیفیتی که رو کرده برا خودش خیلیه بازیکن جوون زیاد میاد تو لیگ ولی بازیکن جوونی پیدا کنی که کیفیت بازی تو تیم ملی و حتی اروپا رو داشته باشه کمه
اره یکی دیگه از اون فوق استعداد هایی که کشف کرد غلام رضایی بود:Dداداش گلم همین علی داییو مایلی کهن اوردش تو میدون که اینقدر پیشرفت کرد که الان داره اینقدر به استادش بی احترامی میکنه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
اره یکی دیگه از اون فوق استعداد هایی که کشف کرد غلام رضایی بود:Dداداش گلم همین علی داییو مایلی کهن اوردش تو میدون که اینقدر پیشرفت کرد که الان داره اینقدر به استادش بی احترامی میکنه
من نمی دونم چرا همه فکر می کنن دایی رو مایلی کهن کشف کرده دایی تو لیگ بازی های درخشانی انجام داده بود و هر کسی اگه سرمربی تیم ملی بود اونو دعوت می کرد الان مثلا جهانبخش رو کیروش به تیم ملی دعوت کرده کشفش کرده یا اینکه بازیکن خوب رو زیر نظر گرفته و دعوتش کرده حالا بنده هم اگه سرمربی تیم ملی بودم دعوتش می کردم بعدشم در اینکه دایی شاگرد مایلی کهن بوده خوب این حرفی نیست ولی بزرگتر اگه احترام خودشو حفظ نکه کوچکتر هم احترام نمی زاره مایلی کهن چقدر احترام گذاشته شده بهش رو حفظ کرده که دایی حالا بشه بده این وسط

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

تاریخ رو جعل نکنید عزیز... غلامرضا رضایی در فجر سپاسی و توسط غلامحسین پیروانی مطرح شد و در رده های ملی بازی کرد. وقتی در صبا بازی میکرد و بعد با دایی به پرسپولیس آمد بازیکن کوچکی نبود. قطبی و کیروش که دیگه از دایی خط نمیگرفتن برای دعوتش به تیم ملی... این درسته که در پرسپولیس بازذهی بالایی نداشت اما دلیلش علی دایی نبود... درباره مایلی کهن هم لطفا ادامه ندید... شما رو ارجاع میدم به مصاحبه اصغر شرفی. ضمنا شخص شما و هر دوست مدعی دیگه اگر تونست، یکبار مستند بیاره که دایی دعوا و جر و بحث رو با مایلی کهن شروع کرده باشه. دایی ایراد داره درست... کدوممون نداریم؟ اما دیگه برای رسیدن به هدفتون (که تخریب دایی به هر وسیله ای) هست، واقعیتها رو تحریف نکنید...

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
من نمی دونم چرا همه فکر می کنن دایی رو مایلی کهن کشف کرده دایی تو لیگ بازی های درخشانی انجام داده بود و هر کسی اگه سرمربی تیم ملی بود اونو دعوت می کرد الان مثلا جهانبخش رو کیروش به تیم ملی دعوت کرده کشفش کرده یا اینکه بازیکن خوب رو زیر نظر گرفته و دعوتش کرده حالا بنده هم اگه سرمربی تیم ملی بودم دعوتش می کردم بعدشم در اینکه دایی شاگرد مایلی کهن بوده خوب این حرفی نیست ولی بزرگتر اگه احترام خودشو حفظ نکه کوچکتر هم احترام نمی زاره مایلی کهن چقدر احترام گذاشته شده بهش رو حفظ کرده که دایی حالا بشه بده این وسط
از بحث دعواشون بیایم بیرون چون اخرشم به نتیجه نمیرسیم.ولی یک چیزیو میخوام بگم مایلی دست خودش بود میتونس دایی رو هم نیارش که بازی کنه الان مگه این اقای کیروش به صادقیان بازی میده خدایی از کسی پوشیده نیس که صادقیان یکی از سه مهره فعال تیمه و اکثر بازیا با بازی صادقیان بردیم ولی چرا هاشم بیگ زاده رو بازی میده ولی صادقیانو نه خودتون دیدید بازیشون با گسترش دو تا توپو نمیتونس درست کنترل کنه میخام نتیجه بگیری که سرمربی هم میتونه یک بازیکنو بهش بال بده هم میتونه پر پروازشو بزنه حالا دیگه بقیشو خودت برو....

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

شما همچنان خلاء ایجاد شده در فصل قبل رو که ناشی از رفتن دنیزلی بود نمیبینید...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
غیر حرفه ای ترین هواداران دنیا بی شک شایسته بعضی از هوادارای پرسپولیس هست ................ همچین میگن دایی مربی نیست ......یادشون رفته دو فصل قهرمانی حذفی رو کرد تو حلق هوادارا!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد از مچ گازش گرفتن ..............

نظرهایی که میدن بعضی ها حتی به مربی دشمن هم نمیچسبه!

تو نیم فصل هم که صدر بودیم ..الانم میدونم زود برمیگردیم سر جامون ...............

پرستش علی آقا جادوگر ............صیغه جدیدیه که یه سری هوادار نما باب کردن .........

اخطار : از الان اعلام کنم ابدا منظورم هوادارهای با تعصب و قدر شناس و وفادار و حرفه ای این تاپیک نیست!

اخطار 2: ابدا چشم دیدن دایی و افتخارات گذشته و احتمالا آینده اونو ندارم ....... و دوس دارم پرسپولیس بترکه ولی دایی با تیم من موفق نشه!

اخطار 3 : من خودم کریمی پرستم و هوادارنما و جادوگر مابم! ابدا اشکالات و کج خلقی ها و مصاحبه های بیربط و قلدر بازی و ووووووووووو................... نمیبینم ............

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
تاریخ رو جعل نکنید عزیز... غلامرضا رضایی در فجر سپاسی و توسط غلامحسین پیروانی مطرح شد و در رده های ملی بازی کرد. وقتی در صبا بازی میکرد و بعد با دایی به پرسپولیس آمد بازیکن کوچکی نبود. قطبی و کیروش که دیگه از دایی خط نمیگرفتن برای دعوتش به تیم ملی... این درسته که در پرسپولیس بازذهی بالایی نداشت اما دلیلش علی دایی نبود... درباره مایلی کهن هم لطفا ادامه ندید... شما رو ارجاع میدم به مصاحبه اصغر شرفی. ضمنا شخص شما و هر دوست مدعی دیگه اگر تونست، یکبار مستند بیاره که دایی دعوا و جر و بحث رو با مایلی کهن شروع کرده باشه. دایی ایراد داره درست... کدوممون نداریم؟ اما دیگه برای رسیدن به هدفتون (که تخریب دایی به هر وسیله ای) هست، واقعیتها رو تحریف نکنید...
دست شما درد نکنه علی آقامارو جاعل تاریخ هم کردید, در مورد غلام مطلب کمی جنبه طنز داشت وگرنه زحمتشو کشید برای تیم ولی کم شانس بود
در مورد دعواشونم نمیخام زیاد اظهار نظر کنم چون معلومه بدجور روی دایی تصعب دارید, فقط یک نکته رو بگم این دایی الان خیلی مغرور شده فکر میکنه همه نوکرشن با بازیکنا بد رفتار میکنه کلا اخلاقش خیلی بده بخاطر چی با کریمی و کریم تمدید نکرد دلیلی نداره بجز غرور

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
غیر حرفه ای ترین هواداران دنیا بی شک شایسته بعضی از هوادارای پرسپولیس هست ................ همچین میگن دایی مربی نیست ......یادشون رفته دو فصل قهرمانی حذفی رو کرد تو حلق هوادارا!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد از مچ گازش گرفتن ..............

نظرهایی که میدن بعضی ها حتی به مربی دشمن هم نمیچسبه!

تو نیم فصل هم که صدر بودیم ..الانم میدونم زود برمیگردیم سر جامون ...............

پرستش علی آقا جادوگر ............صیغه جدیدیه که یه سری هوادار نما باب کردن .........

اخطار : از الان اعلام کنم ابدا منظورم هوادارهای با تعصب و قدر شناس و وفادار و حرفه ای این تاپیک نیست!

اخطار 2: ابدا چشم دیدن دایی و افتخارات گذشته و احتمالا آینده اونو ندارم ....... و دوس دارم پرسپولیس بترکه ولی دایی با تیم من موفق نشه!

اخطار 3 : من خودم کریمی پرستم و هوادارنما و جادوگر مابم! ابدا اشکالات و کج خلقی ها و مصاحبه های بیربط و قلدر بازی و ووووووووووو................... نمیبینم ............
خدایی دوست عزیز قبول نداری تیمو بد ارنج میکنه درسته زمان بازیگریش خوب بوده ولی بنا نمیشه که سرمربی خوبی هم باشه , بقول شما با اون تیم ضعیف قهرمان شد
درست ولی چطوری قهرمان شد 90% شانس دخیل بود نیم فصل اولم با اشتباه مدافعین یا یک توپ مرده رو گل میکردیم توی این چند بازی نیم فصل یک بازیسازی درست دیدین از تیم خب اگه سرمربی سرمربی باشه باید یه فکر بحال این قسمت بکنه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دست شما درد نکنه علی آقامارو جاعل تاریخ هم کردید, در مورد غلام مطلب کمی جنبه طنز داشت وگرنه زحمتشو کشید برای تیم ولی کم شانس بود
در مورد دعواشونم نمیخام زیاد اظهار نظر کنم چون معلومه بدجور روی دایی تصعب دارید, فقط یک نکته رو بگم این دایی الان خیلی مغرور شده فکر میکنه همه نوکرشن با بازیکنا بد رفتار میکنه کلا اخلاقش خیلی بده بخاطر چی با کریمی و کریم تمدید نکرد دلیلی نداره بجز غرور

خب... اول پوزش میخوام بخاطر سوء تفاهم ایجاد شده... من قصدم توهین نبود و نخواهد بود.

بعد اینکه من ابدا به چیزی و کسی جز پرسپولیس تعصب ندارم. پرسپولیس حکم اتومبیل گرانقیمتی رو داره که راننده حال حاضرش (به هر دلیل) دلش نمیخواد مثلا از کروز کنترلش استفاد کنه. تا زمانی که عملکرد راننده باعث ایجاد انحراف در رسیدن به مقصد نشه، من حمایتش میکنم. و با همه اون کسانی هم که رسیدن رو به شرط استفاده از آپشن های دلخواه خودشون منوط بکنن چالش خواهم داشت.
پست من رو بخون امیرجان... من مشخصا گفتم که دایی ایراد داره. اما ضربه زدن به دایی (با انتقاد فرق میکنه) در حال حاضر، ضربه زدن به پرسپولیسه. حالا خوشبختانه یا متاسفانه.
یه مغرور مثل دایی شما رو به موفقیت برسونه براتون جالب تره یا اینکه یه محبوب همیشه شما رو در هول و ترس نگه داره؟ اونهم در فوتبال رابطه سالار ایران؟

بالا