• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
دوست به نظرت یعنی تیم های دیگه که قهرمان شدن خیلی تاکتیک داشتن؟ خیلی وقت ها شانس دخیله اما همه چیز نیست...

نمی دونم چطوره که تیم رقیب این قدر همدلند اما ما خیلی راحت به خاطر علی کریمی ها و علی دایی ها حالا چه در دفاع کردن و چه ***** کردن های بیش از حد باعث تضعیف پرسپولیس می شیم!

درسته اونا ممکنه مثل ما اسطوره های بزرگ نداشته باشند اما کاشکی ما هم نمی داشتیم که به خاطرشون این طور پرسپولیس رو تضعیف کنیم!

در مورد کریم ....ظاهرا یادتون ر فته چقدر طاقچه بالا گذاشت برای پرسپولیس که می خواست بره تیم های خارجی که جور نشد و اون آخر گفت باشه میام که یه جورایی این جور تصور می شد که دیگه

پرسپولیس خونه آخر و ناچار می خواد بیاد اینجا.... دایی که خوب کاری کرد قبولش نکرد....حداقل با این کار شان پرسپولیس حفظ شد... اصلاا کریم 100 گل بزنه تو تراکتور برای من اصلا ارزشی نداره...ما

به چه قیمتی می خواهیم پرسپولیس قهرمان کنیم ...با این بی تعصب ها؟؟؟

اما در مورد علی کریمی .... خیلی از خاطرات خوشی که داریم در پرسپولیس به خاطر علی هستش و ممنونش هستیم علی اسطوره است برای پرسپولیس دمشم گرم ....متاسفانه به خاطر همین

علاقه ی بی حد و حصرش که دوست داشت و داره در پرسپولیس باشه داره در جهت تضعیف پرسپولیس قدم می گذاره .... علی پرسپولیس رو به خاطر خودش می خواد و این خود خواهیه :eek:

علی هر وقت هم برگرده پرسپولیس قدمش رو چشم و ورزشگاه دوباره نامش را فریاد می زنه و ما هم یک صدا با اونا اما نه الان که در تیم تراکتوره و با مصاحبه هاش .....

موارد بالا رو در مورد مایلی کهن هم صدق می کند!

تیم، تیم پرسپولیسه نه تیم کریمی...والسلام

علی دایی:
ایشون خیلی قهرمانی برامون بدست آورده حالا چه با شانس چه بی شانس...اصلا آقا من حال می کنم قهرمانی بیاره همه اش شانس باشه چه اشکالی داره؟ اینو که تو تاریخ نمی نویسند...اینو می

نویسن که پرسپولیس چند بار قهرمان جام حذفی شده ....

اخلاق علی دایی خیلی مشکل داره و خیلی راحت تحریک پذیره ... خیلی وقت ها این اخلاق باعث میشه پرسپولیس بره تو حاشیه اما خوب جمع میشه ...چیکار کنیم اخلاق هر کسی دست خودش

نیست عادته.... شما کسی رو می شناسید بی عیب باشه؟ من ترجیح می دهم بی اخلاق باشه اما قهرمانی رو برای پرسپولیس به ارمغان بیاره

نکته آخر در مورد دایی:
ایشون هم که از پرسپولیس بیرون میره دقیقا همون رفتار های کریمی رو نشون میده!

.
.
.
.
.

دوستان تورو خدا بس کنید این قدر آیه یاس نخونید خواهشا!:hmm:

فصل الخطاب بحث رو سر وحید گفتن . تایید میشه رئیس . :)

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خدا رو شکر دوستان هم کم و بیش حرفهای من رو در بحثاشون تایید کردن !
امیدوارم متعصب بزرگ ، حکیم عالیقدر کاپیتان علی هم کمی از تعصبش کم کنه و یه ذره با ما رفیق باشه :دی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
کریم انصاری فرد جفا کرد به پرسپولیس... اما ته تهش امیدوارم روزی به دامان تیم ما برگرده... استعداد نابی بود که به دلیل شرایط نامساعد تیم، ازش درست استفاده نشد... این یه نظر شخصیه البته...

درسته به دلیل شرایط نامناسب و نبودن هافبک های خوب که همیشه تو این پست رنج میکشیدیم:(
منم امیدوارم دوباره برگرده به تیم و با پرسپولیس آقای گل بشه....

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
پیشنهاد جذاب و غیر منتظره علی دایی به باشگاه پرسپولیس !
مشکلات مالی، یکی از دغدغه‌های بزرگ پرسپولیس در هفته‌های اخیر بوده! از همین رو اداره امور جاری باشگاه برای محمد رویانیان بسیار دشوار شده به گونه‌ای كه سرخپوشان حتی در نيم‌فصل بودجه‌اي براي خرید بازیکن جدید در اختيار نداشتند.

مدیرعامل پرسپولیس در جلسه ای محرمانه مشکلات موجود را با سرمربی تیمش مطرح کرد و به دایی گفته عملا بودجه ای برای خرید بازیکنان جدید ندارد، اما علی دایی مصرانه تاکید کرد برای تداوم روند موجود و حفظ صدرنشینی تیمش، قطعا نیاز به جذب نفرات جدید و ترمیم نقاط ضعف تیمش دارد.

از همین رو دایی پیشنهادی غیرمنتظره به رویانیان داد و تاکید کرد که حاضر است مبلغی را به عنوان قرض در اختیار مدیرعامل پرسپولیس قرار دهد تا او به وسیله آن بتواند بازیکنان مدنظر دایی را جذب کند!

پیشنهادی که البته رویانیان را به شدت شوکه کرد اما در نهایت آن را پذیرفت تا با قرض از دایی بتواند روال جذب محسن مسلمان و فرزاد حاتمي‌دو بازیکن مدنظر سرمربی سرخ‌ها را نهایی کند!

پ.ن: دایی واقعا برا قهرمانی در این فصل با پرسپولیس جدی هست و برا این منظور از هیچ کاری کوتاهی نمی کنه خبر جالبی بود!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پیش قرارداد مسلمان و حاتمی رو دایی پرداخت کرده ........................

این موضوع به درخواست دایی برجسته و رسانه ای نشد .......لیک کرده!...........

یکی تو این مملکت پیدا شد که انگیزش پول نیست ......................... واقعا دایی چی میخواد از جون پرسپولیس ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
در حالی که خیلیها سرشون رو مثل کبک تو برف کردن ................... تلاشهای دلسوزانه و بی وقفه و بی شاءبه سرمربی پرسپولیس در رابطه با احقاق حق پرسپولیس و سالم سازی فوتبال ............

درود به شرف علی دایی

[h=1]دايي: کميته انضباطي خيلي از ما جلوتر بود[/h]
[h=2]سرمربي تيم پرسپوليس گفت: کميته انضباطي خيلي بيشتر از من و ديگران درباره اين پرونده مي داند.[/h]
00939928.jpg

علي دايي پس از خروج از جلسه کميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره بحث محسن قهرماني در گفت و گو با اوج در اين باره عنوان کرد: با توجه به دعوتي که اخيرا کميته انضباطي فدراسيون انجام داده بود،در اين جلسه حضور يافتم و صحبت هايي را مطرح کرديم.مستنداتي بود که اين مساله را نشان مي داد.در مجموع صحبت هاي خوبي انجام شد.

وي ادامه داد: مطمئنا بحث هايي که از جانب ما مطرح شد مي تواند باعث آگاهي و اطلاع هر چه بيشتر کميته انضباطي شود
ولي در خيلي از مسائل کميته انضباطي از ما جلوتر بود و خدا را شکر مي کنم که پرونده در حال پيگيري است.

سرمربي تيم
پرسپوليس درباره اينکه آيا در اين جلسه محسن قهرماني هم حضور داشت يا نه گفت:نه،فقط من و کميته انضباطي بودم و فرد ديگري حضور نداشت.

وي درباره اينکه آيا اگر در جلسات ديگر هم از او دعوت کنند حاضر خواهد شد يا نه اظهار داشت:مسلما هر جلسه اي باشد براي کمک به اين پرونده در آن حضور خواهم يافت.

سرمربي پرسپوليس تاکيد کرد:دو دو تا مي شود 4 تا.همه چيز مشخص است.کميته انضباطي خيلي بيشتر از من و ديگران درباره اين پرونده مي داند.
مطمئنا اين بحث را تا پايان پيگيري مي کنيم تا قدم کوچکي در راه سالم سازي فوتبال برداريم.

دايي درباره اينکه گفته مي شود قرار است او را با محسن قهرماني آشتي بدهند گفت:اين حرف ها نيست. بحث ما آشتي و قهر نيست و
اين مساله حق الناس است و به کل فوتبال ربط دارد نه علي دايي.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
پیش قرارداد مسلمان و حاتمی رو دایی پرداخت کرده ........................

این موضوع به درخواست دایی برجسته و رسانه ای نشد .......لیک کرده!...........

یکی تو این مملکت پیدا شد که انگیزش پول نیست ......................... واقعا دایی چی میخواد از جون پرسپولیس ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
نگران نباش داداش پرسپولیس براش بیشتر از اینا در امد ایجاد میکنه و اینکه این اقا مدیون پرسپولیسه هر چی بده بازم کمه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نگران نباش داداش پرسپولیس براش بیشتر از اینا در امد ایجاد میکنه و اینکه این اقا مدیون پرسپولیسه هر چی بده بازم کمه

صد در صد مدیونه پرسپولیسه .......به هر جا رسیده استارتش از پرسپولیس بوده ......... زمانی که از بانک تجارت اومد پرسپولیس 12 ملیون + یه واحد مسکونی + یه چیز دیگه که یادم نیست ...قراردادش بود .......اگه حافظم اشتباه نکنه......

خوشحالم اقای گل جهان ......

سومین پیروزمند تاریخ فوتبال ملی بعد از کاسیاس و تورام....

... برترین لژیونر ایران ....

مهاجم شصت و ششم برتر جهان در قرن ۲۱ شد.....

.... جزء بزرگترین بازیکن آسیا ..

.. محبوب‌ترین سفیر یونیسف....

... از پرسپولیس به همه جا رسیده ..

..مجله انگلیسی ورلدساکر:علی دایی، یکی از 50 اسطوره زنده فوتبال جهان..

..فيفا «علي دايي» را به عنوان يكي از بزرگان فوتبال معرفي كرد...

اولين بازيکن – مربي قهرمان

. و سرتون رو درد نیارم تمام رکوردهای ریز و درشت و مختلف رو تو چنگش داره .....

و هزاران عنوان دیگه رو بدست آورده که جوهر لپتاپم خشک میشه اگه بنویسم!

متعلق به یه پرسپولیسیه ............که الان متاسفانه سرمربی پرسپولیسه.........

و فقط یه مسئله ............. هر چی داره از پرسپولیسه و هر چی بده بازم کمه؟؟؟؟؟! ...........این عالی بود!!!!!!...........
:happy:

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
دادا خسته نباشی بابت این همه مطالب مفیدی که گذاشتی
اما ....
شما فقط از امار و ارقام خبر داری از پولی که گرفته و لفظ : مدیونه پرسپولللللللللللللیسه
کاملا درست
اما جوهر خودشو فراموش کردی بگی
فراموش کردی بگی از کجا ؟ به چه شکلی ؟ به کمک کی ؟ اومده بالا
دادا من اردبیلیم و خووووب دلیل محبوبیت دایی رو میدونم تو شهرم هر جا رو نیگا کنی پوسترش هست و همه عاشقشن بد ...
شما خبر داری تو این شهر چند تا کریم انصاریفرد هست ....
شما خبر داری کریم تو اردیبل بازیکن زیاد مطرحی نبود و خیلیا از اون بهتر بودن اما .... اون از فرصتی که دایی بهش داد نهایت استفاده رو کرد
شما خبر داری یه بازیکن برای اینکه از این شهر مطرح بشه باید چه کارایی بکنه
اینو قطعا شما و دوستان دیگه درک نمیکنین چون اینجا نیستین تا ببینین چه استعداد هایی هدر رفت تو فوتبالش
دادا علی دایی خودش اومده بالا
با اراده ی خودش .... مهترین دلیل محبوبیتش
علییییییییییی دایی فقط مدیونه خودشه فقط
پرسپولیس فقط بهش پر و بال داد دایییم قدرشو دونست و شد جزو بهترین های این فوتبال و الانم داره دینشو ادا میکنه ....
........................................
اراده و اون جوهره نباشه پرسپولیس که سهله رئالم باشی اخرش میشه اربلوا D;,,,,,,,,,,,,,,

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
"انصاف" چیز حیلی خوبیه! (با نگاهی به 6-7 صفحه اخیر این تاپیک)

ناگفته های فراوان داره همین یک کلمه ...!

پ.ن: خیلی وقت ها می خواهم بیایم وسط صحبت های رفقا بحث کنم، اما حوصله نمی کنم ...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دادا خسته نباشی بابت این همه مطالب مفیدی که گذاشتی
اما ....
شما فقط از امار و ارقام خبر داری از پولی که گرفته و لفظ : مدیونه پرسپولللللللللللللیسه
کاملا درست
اما جوهر خودشو فراموش کردی بگی
فراموش کردی بگی از کجا ؟ به چه شکلی ؟ به کمک کی ؟ اومده بالا
دادا من اردبیلیم و خووووب دلیل محبوبیت دایی رو میدونم تو شهرم هر جا رو نیگا کنی پوسترش هست و همه عاشقشن بد ...
شما خبر داری تو این شهر چند تا کریم انصاریفرد هست ....
شما خبر داری کریم تو اردیبل بازیکن زیاد مطرحی نبود و خیلیا از اون بهتر بودن اما .... اون از فرصتی که دایی بهش داد نهایت استفاده رو کرد
شما خبر داری یه بازیکن برای اینکه از این شهر مطرح بشه باید چه کارایی بکنه
اینو قطعا شما و دوستان دیگه درک نمیکنین چون اینجا نیستین تا ببینین چه استعداد هایی هدر رفت تو فوتبالش
دادا علی دایی خودش اومده بالا
با اراده ی خودش .... مهترین دلیل محبوبیتش
علییییییییییی دایی فقط مدیونه خودشه فقط
پرسپولیس فقط بهش پر و بال داد دایییم قدرشو دونست و شد جزو بهترین های این فوتبال و الانم داره دینشو ادا میکنه ....
........................................
اراده و اون جوهره نباشه پرسپولیس که سهله رئالم باشی اخرش میشه اربلوا D;,,,,,,,,,,,,,,

درود بر شما ...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
خدا به خیر بگذرونه بعدن برامون ... در نیاره خوبه . چه خوابی دیده . البته معلومه :) .

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
یه پست گذاشتم شامل حرفای علی کریمی و پی نوشتش خواستم کسی توهین نکنه بهش که متاسفانه همه جوره تیکه انداختین. بنده قصدم به هیچ عنوان تضعیف تیم محبوبم نبوده و نیست. هر موقع علی کریمی زیاده از حد مصاحبه کرده خودم بیشتر معترضش بودم. اما مصاحبه ای که گذاشتم چیز بدی نگفته بود وگرنه مرض نداشتم که بزارم. اگر یادتون باشه فصل قبل یه مقطع قرار شد پروین بشه سر مربی تیم. یادتونه چه بی احترامی هایی بهش شد که خودش انصراف داد. استیلی رو یادتونه چطوری نابودش کردیم؟ الان همه از گذشته پشیمونن و با خودشون میگن استیلی بیچاره چقدر بهش وقت دادیم و پروین که شناسنامه پرسپولیسه چرا انهمه بی حرمتی دید. قصدم از زدن این حرفا این بود که اگر من نوعی از سرمربی تیمم انتقاد میکنم این حق طبیعیه منه و ممکنه یه مقدار تند باشه اما توهین هرگز نمیکنم و اسطوره کشورم رو دوس دارم. در مورد علی کریمی هم همینطوریه . اینجا میایم انواع تیکه رو بهش میندازیم بعد میگیم نباید اینکار رو میکردیم و الی آخر....
317689_492.jpg

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]رويانيان: از 3 پروژه بزرگ پرده‌برداري خواهم کرد[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس اعلام کرد که به زودي از 3 پروژه بزرگ، تاريخي و سرنوشت ساز اين باشگاه پرده برداري خواهد کرد.[/h]
00037182.jpg

محمد رويانيان در خصوص آخرين وضعيت عليرضا حقيقي در پرسپوليس و اينکه آيا او از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد عنوان کرد: قرار است امروز اين مسئله را بررسي کنيم. بايد با حقيقي جلسه‌ بگذارم تا در اين مورد به جمع‌بندي برسيم.

به گزارش تسنيم ، وي در مورد حضور علي دايي در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در خصوص رسيدگي به پرونده محسن قهرماني گفت: بايد ببينم روند اين پرونده به کجا مي‌رسد. فعلا بهتر است چيزي نگويم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در واکنش به شايعه حضور امير عابديني در اين باشگاه به عنوان مديرعامل تاکيد کرد: از مديرعاملي هر فردي در پرسپوليس استقبال مي‌کنم.

رويانيان درباره شايعاتي مبني بر اينکه او از مديرعاملي پرسپوليس استعفا خواهد داد گفت: به اين چيزها فکر نمي‌کنم و مي‌خواهم تا روزي که هستم کارم را انجام دهم. قرار است به زودي در جلسه‌اي با حضور سردبيران رسانه‌هاي ورزشي از 3 پروژه بزرگ، تاريخي و سرنوشت‌ساز پرسپوليس پرده‌برداري کنم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا اين پروژه‌ها مربوط به توافق با باشگاه ميلان است، اظهار داشت: اين 3 پروژه خيلي مهمتر از اين حرف‌ها بوده و بيش از يک سال است که روي آنها کار شده است. يکي از بزرگترين آرزوهاي من در پرسپوليس به ثمر رسيدن اين 3 پروژه بود که خدا را شکر پس از تلاش دوستانم در حوزه‌هاي مختلف در حال بهره‌برداري است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در واکنش به صحبت‌هاي روز گذشته محمود گودرزي وزير ورزش و جوانان مبني بر اينکه خصوصي‌سازي مشکلات پرسپوليس و استقلال را حل نمي‌کند، تصريح کرد: اگر يک بسته چند اقدامه براي خصوصي‌سازي وجود داشته باشد تغيير و تحولات اساسي در پرسپوليس و استقلال شکل مي‌گيرد. در اين صورت خصوصي‌سازي محور و اساس آن بسته خواهد شد. من هم معتقدم صرفا مسئله خصوصي‌سازي نمي‌تواند راهگشا باشد اما اگر يک بسته سياسي و اقتصادي ارائه شود آن وقت تحولات مهمي در اين دو باشگاه صورت خواهد گرفت.

رويانيان ادامه داد: من آمادگي اين را دارم که در اين خصوص صحبت کنم و پيشنهاد خود را هم ارائه دهم. باز هم تاکيد مي‌کنم اينکه بگوييم صرفا پرسپوليس و استقلال خصوصي شوند مشکلاتان حل مي‌شود اشتباه است.

وي با اشاره به اينکه نقش دولت و نحوه نظارت آن روي مسئله خصوصي‌سازي پرسپوليس و استقلال بايد مشخص شود، گفت: مسائلي که در اين بسته بايد مورد توجه قرار بگيرد زياد است. به عنوان مثال موضوع درآمدزايي باشگاه و استفاده از برند آن بايد تاييد شود يعني اينکه اگر کسي يا ارگاني سهام اين دو باشگاه را خريد بتواند با برند آن سرمايه‌گذاري کند و کار اقتصادي انجام دهد و البته مورد حمايت دولت هم باشد.

مديرعامل پرسپوليس تصريح کرد: بخشي از کارها هم زيرساختي است و بايد به دست دولت حل شود. يعني دولت بايد از سرمايه‌گذار پشتيباني و حمايت کند. از همه مهمتر اينکه بايد ببينيم استراتژي و طراحي‌مان براي واگذاري دو باشگاه چه چيزي است و البته يک «بيزينس پلن» هم تهيه شود. قبل از واگذاري پرسپوليس و استقلال بايد سياست دولت در اين خصوص تضمين شود. استراتژي تعيين و همچنين زيرساخت‌ها و تسهيلات براي بخش خصوصي تامين شود تا اين بخش بتواند محکم وارد اين موضوع شود.

رويانيان ضمن بيان اينکه بايد وزارت ورزش و جوانان با همکاري دو باشگاه پرسپوليس و استقلال بسته حمايتي از بحث خصوصي‌سازي اين دو باشگاه را تهيه کند، گفت: اگر مي‌گوييم اين دو باشگاه خصوصي شود بايد ببينيم که نظارت و حمايت دولت به چه صورت خواهد بود و مثلا سرمايه‌گذار در کجا مي‌تواند آزاد باشد و درآمدزايي کند و کجا دولت از بخش خصوصي حمايت مي‌کند. همانند بسته حمايتي که از صنعت، حمل و نقل و خدمات وجود دارد بايد در ورزش هم وجود داشته باشد.

وي در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کند در دولت جديد چند درصد احتمال خصوصي شدن پرسپوليس و استقلال وجود دارد، تاکيد کرد: اميدوارم اين صحبت و پيشنهاد من در مورد خصوصي‌سازي بر مبناي بسته سياستي هر چه سريعتر در اين دولت اتفاق بيفتند و مانند ديگر کارها و اتفاقات خوب دولت يازدهم پرسپوليس و استقلال هم خصوصي شوند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
شاید خواست اندیشی باشه... شاید هم رویا پردازانه... اما دلم میخواد یکی از اون سه تا پروژه آغاز همکاری با یه کنسرسیوم داخلی یا خارجی برای احداث ورزشگاه اختصاصی 50000 نفره پرسپولیس باشه...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]پنجعلي: کريمي حرف درستي مي زند[/h]
[h=2]مدير تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هيچ تيمي در دنيا حاشيه هاي پرسپوليس را ندارد.[/h]
00023340.jpg

محمد پنجعلي درباره صحبتهاي علي کريمي مبني بر اينکه پرسپوليس با داشتن اين بازيکنان بايد تمام تيم ها را شکست دهد و صدرنشين ليگ باشد، اظهار داشت: علي واقعيت را مي گويد. تيم ما بهترين بازيکنان را دارد اما اين حاشيه ها کار ش را خراب کرده است.

به گزارش اوج، پنجعلي ادامه داد: پرسپوليس بايد صدرنشين باشد اما اينقدر برايش حاشيه ايجاد مي کنند که بازيکنان ما هر روز استرس دارند. هيچ تيمي در دنيا حاشيه هاي پرسپوليس را ندارد. همه تيم ها مي بازند اما تا ما يک باخت مي دهيم اين همه حرف و حديث درباره تيممان مطرح مي شود.

بالا