• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2]در تمرين امروز پرسپوليس مهرداد پولادي غيبت داشت.[/h]
00946088.jpg

تمرين پرسپوليس از ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به دويدن و حمله به دفاع پرداختند.

به گزارش فارس،در تمرين امروز عليرضا حقيقي، پولادي و فرشاد قاسمي به همراه پنجعلي حضور نداشتند. اين در شرايطي بود که مجتبي محرمي نيز اين روزها در تمرينات
پرسپوليس ديگر شرکت نمي‌کند.

*فرزاد حاتمي آخرين نفري بود که در تمرين امروز حضور پيدا کرد.

*تمرين با صحبت‌هاي محمد دايي آغاز شد.

*15 هوادار امروز در ورزشگاه بودند.

*ماشين چمن‌زني قبل از شروع تمرين چمن درفشي‌فر را کوتاه کرد.

*سعيد شيريني در تمرين امروز هم حضور داشت.

*دروازه بان‌ها 50 دقيقه اختصاصي تمرين کردند و سپس به تمرينات گروهي رفتند.

*مارکو امروز هم در تمرين قرمز‌پوشان حضور داشت. او امروز با لبخند‌هاي عجيبش به دور زمين مي‌دويد و تمرينات خود را دنبال مي‌کرد.

*سيد‌صالحي با ظاهر جديدي در تمرين قرمز‌پوشان حضور داشت که سوژه بازيکنان شده بود.

*در تمرين امروز گفت‌وگوي بازيکنان مازندراني
پرسپوليس با يکديگر در نوع خود جالب بود.

*انتقاد‌ها و فريادهاي دايي بر سر بازيکنان مخصوصا در صحنه‌هايي که بازيکنان بي‌دقت بودند قابل توجه بود. او حتي به برخي بازيکنان اعلام مي‌کرد خواهشا در حد محلات بازي نکنيد!

*در مرحله بعدي بازيکنان به دو قسمت تقسيط شدند. مدافعان و هافبک‌هاي دفاعي زيرنظر محمد دايي و مهاجمان در هافبک‌هاي هجومي زيرنظر دايي به تمرينات ويژه که بيشتر آنها گلزني بود پرداختند.

*علي دايي پس از تمرين امروز سريعا به دانشگاه شريف رفت تا در يک ديدار فوتبال پا به توپ شود.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان کسی خبر نداره پولادی کی برا بازی اماده میشه واقعا تو سمت چپ بهش نیاز داریم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
توضیحات بازیکن پرسپولیس درباره پیراهن مالدینی

CrThumb.aspx

مهاجم پیشکسوتان پرسپولیس گفت: ورزشگاه آزادی چاله میدان نیست که به زور پیراهن مالدینی را از تنش در بیاورم!

به گزارش شهرخبر، پایان رأفت در خصوص فروش پیراهن پائولو مالدینی و صرف آن در امور خیریه گفت: از روزی که این پیراهن را از مالدینی گرفتم این ذهنیت با من بود که آن را بفروشم و پولش را خرج امور خیریه کنم چرا که نفس برگزاری بازی پیشکسوتان پرسپولیس و میلان کار خیرخواهانه بود. البته از همان روز به این طرف خیلی‌ها با من تماس گرفتند تا آن را از خودم بخرند اما من و همسرم تصمیم گرفتیم این پیراهن را در یک مزایده بفروشیم و پول آن را صرف امور خیریه کنیم.

وی ادامه داد: مبالغی تا حدود 30 میلیون تومان هم به خود من پیشنهاد شد که پیراهن را بفروشم و پولش را برای خودم نگه دارم اما شخصیت فوتبالی من به این حرفها نمی‌خورد. پائولو مالدینی فوتبالیست مطرحی در سطح جهان است و برای تیمش در سالهای زیادی زحمت کشیده و حالا که پیراهنش را با من عوض کرده کار درستی نبود که آن را به قیمت ناچیزی بفروشم. این پیراهن نزد من امانت است و پول آن باید صرف امور خیریه شود. در این کار خیر خود مالدینی هم سهیم است و من فقط یک وسیله هستم.

رافت درباره فروش این پیراهن افزود: قرار است روز پنجشنبه و در برنامه ویتامین ث این پیراهن را به فروش بگذاریم. علی ضیاء مجری این برنامه هم در این کار پیش‌قدم شده و امیدوارم که با فروش این پیراهن بتوانیم دست چند نفر را بگیریم.

مهاجم پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه قیمت این پیراهن چقدر خواهد بود، اظهار کرد: چون پای کار خیر در میان است هر کس هر قیمتی که می‌تواند ارائه می‌دهد اما قیمت پایه ما از 100 میلیون تومان شروع می‌شود و چون قرار است این پول صرف امور خیریه شود امیدوارم مردم کشورمان مثل همیشه در این کار حاضر باشند. پول حاصل از فروش پیراهن را قرار است برای اموری همانند شیرخوارگاه آمنه، موسسه محک، زندانیان مالی، دختران دم بخت و ... هزینه شود.

رافت در خصوص اینکه بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس سر به سر او گذاشته و گفته‌اند که رافت بیشتر از بازی حواسش به پیراهن مالدینی بوده و حتی به همین دلیل یک موقعیت گل را خراب کرده، ادامه داد: دوستان من همیشه سر به سرم می‌گذارند اما من همیشه در فوتبالم تمام فکر و ذکرم به کار فنی بوده تا از فوتبال لذت ببرم. زمانی که بازی تمام شد من پیش مالدینی رفتم و تمام عکس‌ها هم موجود است که مالدینی پیراهن خودش را به من داد و پیراهن من را گرفت. این کار یک رسم در تمام دنیا است و بازیکنان پیراهن‌هایشان را با هم عوض می‌کنند من هم پیراهن مالدینی را به پسرم دادم اما بعد از آن تصمیم گرفتم که آن را بفروشم و پولش را صرف امور خیریه کنم.

مهاجم تیم پیشکسوتان پرسپولیس در پایان درباره انتقاداتی که به او شده مبنی بر اینکه پیراهن مالدینی را به زور از او گرفته هم گفت: من در زندگی‌ام هیچ چیزی را به زور از کسی نگرفتم اما خیلی‌ها خیلی چیزها را از من به زور گرفتند. این بازی اینقدر مهم بود که حدود 200 عکاس وفیلمبردار تمام صحنه‌های بازی را ثبت کردند و دیده‌اند که مالدینی پیراهن من را از دستم گرفت و پیراهنش را به من داد! استادیوم آزادی که چاله میدان نیست که به زور پیراهن کسی را از تنش در بیاورم!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
جلسه شورای معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار شد برگزاری جشن 50 سالگی سرخپوشان و برنامه‌ریزی برای دربی امیدها/ احتمال شکایت از جهانب

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست معاونین و مدیران باشگاه پرسپولیس بعداز ظهر امروز به ریاست بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد که در تاریخ 14 دی ماه جشن بزرگ 50 سالگی پرسپولیس در برج میلاد برگزار شود.

مقدمات این جشن بزرگ در جلسه شورای معاونین مطرح و برنامه‌ریزی‌ها انجام شد.

* همچنین مقرر شد در ورزشگاه امام رضا (ع) زمین پینت‌بال با هماهنگی بخش خصوصی احداث شود.

* توجه به تیم‌های پایه و نتیجه‌گیری آن در بازی‌های آینده مخصوصا در دربی امیدها که قرار است فردا برگزار شود، نیز در دستور کار بود.

* برنامه‌ریزی در خصوص سفر روبین‌کازان در ژانویه به تهران و برگزاری اردو و بازی تدارکاتی نیز در دستور کار قرار گرفت.

* همچنین بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه از تمام رسانه‌ها و عواملی که در بازی پرسپولیس و ستارگان میلان همکاری کردند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین پس از جلسه‌ای که بین مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار شد، مقرر گردید در صورت تأیید اعضا از داور بازی تراکتورسازی شکایت شود اما به گفته سالارکیا هنوز این اتفاق نیفتاده و نامه برای کمیته داوران و انضباطی به دلیل نگرفتن یک پنالتی برای سرخپوشان در دیدار مقابل تراکتورسازی در حال آماده شدن است.

در این جلسه مقرر شد که در تاریخ 14 دی ماه جشن بزرگ 50 سالگی پرسپولیس در برج میلاد برگزار شود.

درست روز تولد همایون بهزادی سرطلایی کبیر تاریخ پرسپولیس...:wub::wub::wub: و البته روز تولد من... :lol:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دوستان کسی خبر نداره پولادی کی برا بازی اماده میشه واقعا تو سمت چپ بهش نیاز داریم

[h=1]پولادي: پيش‌بيني اين اتفاق را مي‌کردم[/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با انجام تمرينات ويژه در کلينيک يکي از پزشکان پرسپوليس، بعد از بازي با ذوب آهن به تمرينات گروهي مي‌آيم.[/h]
00945444.jpg

مهرداد پولادي در خصوص غيبتش در تمرينات پرسپوليس اظهار داشت: با هماهنگي کادر فني و با توجه به اينکه کمي در سيستم بدني‌ام گرفتگي‌هايي پيش آمد تمرينات اختصاصي را زير نظر کادر پزشکي و بدني تيم دنبال مي‌کنم.

به گزارش فارس،وي افزود: از همين رو تمرينات خودم را در کلينيک يکي از پزشکان تيم دنبال مي‌کنم و ان‌شاءالله بعد از بازي با ذوب آهن در تمرينات گروهي شرکت خواهم کرد.

پولادي ادامه داد: پيش‌بيني اين اتفاق را مي‌کردم، اما مشکل خاصي نيست. اميدوارم بتوانم هر چه زودتر به چارچوب سبز برگردم و به تيم
پرسپوليس و حتي تيم ملي کمک کنم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]پرسپوليس از داور ديدار با تراکتورسازي شکايت کرد[/h]
[h=2]باشگاه پرسپوليس از داور ديدار اين تيم برابر تراکتورسازي شکايت کرد.[/h]
00945650.jpg

باشگاه پرسپوليس از داور ديدار برابر تراکتورسازي که از هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال در تبريز برگزار شد، شکايت کرد.

به گزارش تسنيم،مسئولان اين باشگاه معتقدند 2 پنالتي آنها در اين بازي گرفته نشده و به همين دليل خواستار رسيدگي به اين شکايت شده‌اند.

ديدار تراکتورسازي و
پرسپوليس از هفته شانزدهم ليگ برتر با تيجه يک بر صفر به سود تراکتورسازي به پايان رسيد.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
توضیحات بازیکن پرسپولیس درباره پیراهن مالدینی

CrThumb.aspx

مهاجم پیشکسوتان پرسپولیس گفت: ورزشگاه آزادی چاله میدان نیست که به زور پیراهن مالدینی را از تنش در بیاورم!

به گزارش شهرخبر، پایان رأفت در خصوص فروش پیراهن پائولو مالدینی و صرف آن در امور خیریه گفت: از روزی که این پیراهن را از مالدینی گرفتم این ذهنیت با من بود که آن را بفروشم و پولش را خرج امور خیریه کنم چرا که نفس برگزاری بازی پیشکسوتان پرسپولیس و میلان کار خیرخواهانه بود. البته از همان روز به این طرف خیلی‌ها با من تماس گرفتند تا آن را از خودم بخرند اما من و همسرم تصمیم گرفتیم این پیراهن را در یک مزایده بفروشیم و پول آن را صرف امور خیریه کنیم.

وی ادامه داد: مبالغی تا حدود 30 میلیون تومان هم به خود من پیشنهاد شد که پیراهن را بفروشم و پولش را برای خودم نگه دارم اما شخصیت فوتبالی من به این حرفها نمی‌خورد. پائولو مالدینی فوتبالیست مطرحی در سطح جهان است و برای تیمش در سالهای زیادی زحمت کشیده و حالا که پیراهنش را با من عوض کرده کار درستی نبود که آن را به قیمت ناچیزی بفروشم. این پیراهن نزد من امانت است و پول آن باید صرف امور خیریه شود. در این کار خیر خود مالدینی هم سهیم است و من فقط یک وسیله هستم.

رافت درباره فروش این پیراهن افزود: قرار است روز پنجشنبه و در برنامه ویتامین ث این پیراهن را به فروش بگذاریم. علی ضیاء مجری این برنامه هم در این کار پیش‌قدم شده و امیدوارم که با فروش این پیراهن بتوانیم دست چند نفر را بگیریم.

مهاجم پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه قیمت این پیراهن چقدر خواهد بود، اظهار کرد: چون پای کار خیر در میان است هر کس هر قیمتی که می‌تواند ارائه می‌دهد اما قیمت پایه ما از 100 میلیون تومان شروع می‌شود و چون قرار است این پول صرف امور خیریه شود امیدوارم مردم کشورمان مثل همیشه در این کار حاضر باشند. پول حاصل از فروش پیراهن را قرار است برای اموری همانند شیرخوارگاه آمنه، موسسه محک، زندانیان مالی، دختران دم بخت و ... هزینه شود.

رافت در خصوص اینکه بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس سر به سر او گذاشته و گفته‌اند که رافت بیشتر از بازی حواسش به پیراهن مالدینی بوده و حتی به همین دلیل یک موقعیت گل را خراب کرده، ادامه داد: دوستان من همیشه سر به سرم می‌گذارند اما من همیشه در فوتبالم تمام فکر و ذکرم به کار فنی بوده تا از فوتبال لذت ببرم. زمانی که بازی تمام شد من پیش مالدینی رفتم و تمام عکس‌ها هم موجود است که مالدینی پیراهن خودش را به من داد و پیراهن من را گرفت. این کار یک رسم در تمام دنیا است و بازیکنان پیراهن‌هایشان را با هم عوض می‌کنند من هم پیراهن مالدینی را به پسرم دادم اما بعد از آن تصمیم گرفتم که آن را بفروشم و پولش را صرف امور خیریه کنم.

مهاجم تیم پیشکسوتان پرسپولیس در پایان درباره انتقاداتی که به او شده مبنی بر اینکه پیراهن مالدینی را به زور از او گرفته هم گفت: من در زندگی‌ام هیچ چیزی را به زور از کسی نگرفتم اما خیلی‌ها خیلی چیزها را از من به زور گرفتند. این بازی اینقدر مهم بود که حدود 200 عکاس وفیلمبردار تمام صحنه‌های بازی را ثبت کردند و دیده‌اند که مالدینی پیراهن من را از دستم گرفت و پیراهنش را به من داد! استادیوم آزادی که چاله میدان نیست که به زور پیراهن کسی را از تنش در بیاورم!

کشته مرده این تیکه هستم:
حدود 200 عکاس وفیلمبردار تمام صحنه‌های بازی را ثبت کردند و دیده‌اند که مالدینی پیراهن من را از دستم گرفت

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]جلسه رويانيان با سرمربي اميدهاي پرسپوليس[/h]
[h=2] محمد رويانيان بعد از ظهر امروز به مدت دو ساعت با سرمربي تيم اميدهاي پرسپوليس ديدار کرد.[/h]
00938434.jpg

محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس بعد از ظهر امروز با حميد مطهري سرمربي تيم اميدهاي پرسپوليس به مدت دو ساعت ديدار و گفت‌وگو کرد. در اين ديدار ابتدا مطهري گزارشي از آخرين وضعيت تيم اميدهاي پرسپوليس را به رويانيان داد و سپس در خصوص آخرين وضعيت محمد بهنو هافبک اميدهاي پرسپوليس که از ناحيه رباط صليبي دچار مصدوميت و پارگي شده بحث و گفت‌وگو شد.

به گزارش فارس، رويانيان نيز موافقت کرد تا هزينه‌هاي محمد بهنو را براي رفع مصدوميت و رسيدنش به شرايط آرماني پرداخت کند. همچنين در خصوص وضعيت تيم اميد در سال آينده نيز رويانيان با مطهري گفت‌وگو کرد که برنامه‌هاي وسيع براي فصل آينده قرمزپوشان تدارک ديده شد.

در آخرين بخش اين جلسه نيز مقرر شد به زودي حقوق بازيکنان اميد پرسپوليس به آنها پرداخت شود.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

00938434.jpg
سردار رويانيان

مرد خستگی ناپذیر ومحب سرخ دلان کسی که مایع افتخار آیندگان پرسپولیس وپرچمدار ارتش سرخ خواهد شد
ای کاش بازیکنهای داخل زمین هم قد یه انگشت عمو رویا فعال وکاردان وباغیرت بودن

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
اره واقعا کارش درسته البته اوایل زیاد قدرشو نمیدونستیم:)
اره داداش خوب مملکتمون ترکیده تا دیدیم دروغ و... ولی انصافا من تو تهران وتو کارکردن به سه نفر واقعا اعتقاد دارم اول عمو رویا (سردار رویانیان) بعدی محمدباقر قالیباف ونفر سوم هم محمدجواد ظریف

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2] تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي زير بارش شديد باران برگزار شد که علي دايي تاکيد داشت بايد بازيکنان بر روي اين زمين تمرينات محکمي را انجام دهند.[/h]
00946088.jpg

تمرين تيم پرسپوليس از ساعت 10 و 45 دقيقه صبح امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس وقت زيادي از تمرين را به فوتبال پرداختند. در شرايطي که در تمرين امروز زير بارش باران بود، علي دايي تاکيد زيادي داشت که تمرين در زمين خيس برگزار شود چون او اعلام کرد امکان دارد روز جمعه در تهران بارش باران باشد.

به گزارش فارس، در تمرين امروز مهرداد پولادي تمريناتش را در کلينيک باشگاه دنبال کرد.

* دايي اين بار با مدافعان پرسپوليس در زدن ضربات کاشته کري زيادي داشت که در نوع خود جالب بود.

* با توجه به تغييرات مداوم دايي در ترکيب فوتبال مشخص شد که احتمالا قرمزپوشان در ديدار روز جمعه نسبت به بازي قبلي تغييراتي را خواهند داشت.

* در تمرين امروز هم هر گاه دايي اشتباهاتي از بازيکنان مي‌ديد سوت مي‌زد و به نشانه تذکر به بازيکنان گفت‌وگو مي‌کرد.

* در تمرين امروز هم قرعه‌کشي جام جهاني سوژه اصلي بازيکنان بود که در نوع خود جالب بود.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
رفتم بانک کاری داشتم آقای غلام پور هم اونجا بود . تیکه ای که مدتها میخواستم به تیم دایی بندازم انداختم . بهش گفتم علی دایی انگشت کوچیکه علی کریمی هم نیست کلن داغون شد. ورداشتن یه استقلالی رو آوردن تو تیم تا بقیه هم اسکان پیدا کنن . در مورد علی کریمی بهش گفتم گفت کل قضیه اینه که دو نفرشون با هم نمیتونن کنار بیان . گفت آره دوست خوبم هست علی کریمی و از این حرفهای عجیب ... ولی کلن حس خوبی نداشتم احساس کردم پول چهقدر میتونه غیرت ها رو از بین ببره . کلن بچه ها نظرم خیلی عوض شد هرکسی برای خودش محترم هست اما نمیدونم چرا احساس کردم تیمم برای خودم نیست . کلن صحنه های جالبی نبود امروز نمیدونم چرا . راستی حقیقی رو هم گفت رفت . گفتم چه بهتر . در ضمن علی دایی رو هم من دوست دارم اما نه به اندازه کریمی .

درنهایت هوادارا عزیزترین ها هستن .هوادارا از تیم ها هم با ارزشترن . خودتون عشقه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اتفاقا به نظر شخص من علی کریمی انگشت کوچیکه علی دایی نمیشه و علی دایی انگشت کوچیکه آقا کریم باقری نمیشه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دربی امیدها را پرسپولیس برد
ورزش > لیگ برتر - تیم فوتبال امید پرسپولیس با نتیجه 2 بر صفر امید استقلال را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیدار دو تیم امید پرسپولیس و امید استقلال بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) یافت آباد برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید. هر دو گل این مسابقه را محمد برزگر در دقایق 73 و 85 به ثمر رساند.

در این مسابقه پرسپولیسی ها نمایش بهتری نسبت به حریف خود ارائه دادند و دو بار تیر دروازه آبی پوشان را به لرزه درآوردند.

تورج حق وردی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و در دقایق پایانی بازیکن شماره 6 استقلال را از زمین مسابقه اخراج کرد.

به امید خدا تیم بزرگسالانشونم می ترکونیم

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
رفتم بانک کاری داشتم آقای غلام پور هم اونجا بود . تیکه ای که مدتها میخواستم به تیم دایی بندازم انداختم . بهش گفتم علی دایی انگشت کوچیکه علی کریمی هم نیست کلن داغون شد. ورداشتن یه استقلالی رو آوردن تو تیم تا بقیه هم اسکان پیدا کنن . در مورد علی کریمی بهش گفتم گفت کل قضیه اینه که دو نفرشون با هم نمیتونن کنار بیان . گفت آره دوست خوبم هست علی کریمی و از این حرفهای عجیب ... ولی کلن حس خوبی نداشتم احساس کردم پول چهقدر میتونه غیرت ها رو از بین ببره . کلن بچه ها نظرم خیلی عوض شد هرکسی برای خودش محترم هست اما نمیدونم چرا احساس کردم تیمم برای خودم نیست . کلن صحنه های جالبی نبود امروز نمیدونم چرا . راستی حقیقی رو هم گفت رفت . گفتم چه بهتر . در ضمن علی دایی رو هم من دوست دارم اما نه به اندازه کریمی .

درنهایت هوادارا عزیزترین ها هستن .هوادارا از تیم ها هم با ارزشترن . خودتون عشقه.

اوکی تیکه نازی انداختی دمت گرم ولی اون که حالیش نمیشه این حرفا رو یا بزار بهتر بگم پول که بیاد وسط همه وهمه چیز رو نابود میکنن

فکر کن اگه قرار باشه به چیزی افتخار کرد کدوم بهتره افتخار به کسی که تو بیت المال غلط میزنه وهمه وهمه رو دایورت میکنه رو... بهتره یا دکتری که با پیوند اعضا جون تازه ای به یه مرده میبخشه درسته علاقه دارم به فوتبال ولی یه شب که تا مرز سکته واسه همین تیم بی غیرت اقای دایی رفتم فهمیدم که هرچیزی وهرکسی ارزش حرس خوردنو من قبلا هم گفتم اگه ضره ای از پول تو جیب مفت خورها حق من باشه نمیگذرم ازش

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دربی امیدها را پرسپولیس برد
ورزش > لیگ برتر - تیم فوتبال امید پرسپولیس با نتیجه 2 بر صفر امید استقلال را شکست داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیدار دو تیم امید پرسپولیس و امید استقلال بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) یافت آباد برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود سرخپوشان به پایان رسید. هر دو گل این مسابقه را محمد برزگر در دقایق 73 و 85 به ثمر رساند.

در این مسابقه پرسپولیسی ها نمایش بهتری نسبت به حریف خود ارائه دادند و دو بار تیر دروازه آبی پوشان را به لرزه درآوردند.

تورج حق وردی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و در دقایق پایانی بازیکن شماره 6 استقلال را از زمین مسابقه اخراج کرد.

به امید خدا تیم بزرگسالانشونم می ترکونیم

دیگه این در بی مال ماست:)

بالا