• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اصلن خیلی ناراحت شد . گفت سلیقه شما اینه من اینو قبول ندارم . انقدر ناراحت شده بود که بهش گفتم جمعه ایشالا میبریم جوابمو نداد . اون لحظه به خودم گفتم ببین تو رو خدا کی برای ما ناز میکنه . در آخر چند تا کد بهتون دادم دیگه . واقعن امروز متوجه شدم هوادارا بدون هیچ پولی بدون هیچ منتی همیشه با تیمشون هستن . نمیدونم متوجه منظورم شدی آقا سینا یا نه والا این چیزی که امروز ما دیدیم بیشتر به این حرف mori54 میرسم که میگفت فوتبال فقط جنبه سرگرمی رو داره . علی دایی ها و ... از کنار این فوتبال به خیلی چیزها رسیدن . و در آخر جیب مهمه مخصوصن آقای بیزنس من و تیم کاریشون . حیف وقت آدم برای حرص خوردن برای اینا .فرهنگ زیر صفر شعور متاسفانه هیچی ... اصلن آقا بیخیال اما بدم اومد بدم اومد از این فوتبال .

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
درود بر کاپیتان علی ...........................

مثل اینکه شما ..........و رفقا........... بدتون نمیاد ............ بحث علی ها رو ادامه بدیم ........... مجبورم برم تبریز با علی چن کلمه حرف بزنم و ........... خیلی راحت ناراحتش کنم ............. فک کنم از بهزاد راحتر .........ناراحت بشه!:happy:

هر چی باشه سه تاشون پول پرستن!

ادیت کردم اینو بگم ........... اگه اجازه بدین حرفی از بازیکن تیراختور به میون نیاد ............. و مسایل تیم محبوب من اینجا مطرح بشه ...........کمتر هم ناراحت میشین .............:p

image.php

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

سیدصالحی:بازی با ذوب آهن اصلاً آسان نیست / در بعضی از بازی ها از داوری ضرر کردیم

سیدمهدی سیدصالحی در گفت وگویی در مورد تقابل
پرسپولیس با ذوب آهن گفت: به نظرم بازی بسیار مهم و حساسی را در پیش داریم و حتماً باید 3 امتیاز این دیدار خانگی را بگیریم.

وی با تاکید براینکه سرخپوشان باخت هفته گذشته مقابل تراکتورسازی را هم فراموش کرده اند، افزود: همه دیدند در این بازی مستحق باخت نبودیم. امیدوارم با دعا و حمایت هواداران بازی برابر ذوب آهن را ببریم تا ضمن جبران شکست

هفته قبل از کورس قهرمانی عقب نمانیم و شانس خود را برای صعود به صدر جدول امتحان کنیم.

مهاجم تیم فوتبال
پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «فکر نمی کنی بازی راحتی مقابل ذوب آهن در پیش داشته باشید؟»، تاکید کرد: اصلاً اینطور نیست و نباید با چنین ذهنیتی بازی کنیم. ذوب آهن تیم خوبی است

و بازیکنان خوبی دارد و اصلاً بازی با آنها آسان نیست. در ضمن این تیم مربی خوبی مثل بوناچیچ دارد که من خیلی قبولش دارم و زمانی که در سپاهان شاگردش بودم آقای گل آسیا شدم. من روزهای خوبی با این مربی داشتم.

سیدصالحی در خصوص داوری های اخیر که صدای علی دایی و مسئولان پرسپولیس را در آورده است، افزود: من فکر می کنم در بعضی از بازی ها واقعاً ضرر کردیم. همه می بینند داوری ها برای
پرسپولیس چگونه است

که نمونه آخرش را در بازی با تراکتورسازی شاهد بودیم.
پرسپولیس تیم پرطرفداری است و امیدوارم داوری ها طوری نباشد که حق ما ضایع شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
توصیه کادر پزشکی به کادر فنی / بهتر است از عالیشاه استفاده نکنیم

امید عالیشاه تمرینات کامل خود را روز دوشنبه با تیم فوتبال پرسپولیس انجام داده است اما شنیده ها حکایت از توصیه دکتر تیم به کادر فنی برای عدم استفاده از این بازیکن در بازی با ذوب آهن دارد.

عالیشاه چهارشنبه گذشته برای MRI اعزام شد که نتیجه آن باقی ماندن بخشی کوچکی از پاره گی عضله بود و به این ترتیب او از دوشنبه تمرینات خود را آغاز کرد، اما به نظر می رسد هنوز از نظر فرم بدنی و آمادگی عضلانی در شرایطی نیست که بتواند در میدان حاضر شود.

عالیشاه درحال حاضر هم با این توصیه در تمرینات حاضر است که درگیری های سنگین فیزیکی نداشته باشد از این رو به نظر می رسد که اگر علی دایی با مشکل کمبود بازیکن رو به رو نباشد، ریسک نکند و عالیشاه را یک هفته دیر تر به کار بگیرد.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اصلن خیلی ناراحت شد . گفت سلیقه شما اینه من اینو قبول ندارم . انقدر ناراحت شده بود که بهش گفتم جمعه ایشالا میبریم جوابمو نداد . اون لحظه به خودم گفتم ببین تو رو خدا کی برای ما ناز میکنه . در آخر چند تا کد بهتون دادم دیگه . واقعن امروز متوجه شدم هوادارا بدون هیچ پولی بدون هیچ منتی همیشه با تیمشون هستن . نمیدونم متوجه منظورم شدی آقا سینا یا نه والا این چیزی که امروز ما دیدیم بیشتر به این حرف mori54 میرسم که میگفت فوتبال فقط جنبه سرگرمی رو داره . علی دایی ها و ... از کنار این فوتبال به خیلی چیزها رسیدن . و در آخر جیب مهمه مخصوصن آقای بیزنس من و تیم کاریشون . حیف وقت آدم برای حرص خوردن برای اینا .فرهنگ زیر صفر شعور متاسفانه هیچی ... اصلن آقا بیخیال اما بدم اومد بدم اومد از این فوتبال .

قبلا یادمه همینجا یه دعوا شده بود در حد تیم ملی :دی
چیزی که بهش اشاره شد همین بود که فوتبال تفریحه ،
گاهی اوقات که استادیوم میرم ، ببازه که بدتر ولی حتی وقتی میبره تیم ، وقتی بعدش میشینم برای بررسی بازی و دادو هواراش :دی یهو یادم میاد خب که چی؟ اینقدر اعصاب خودتو داغون می کنی،تن همه هوادران پرسپولیس سلامت ، علی دایی ها ، کریم باقری ها ، علی کریمی ها عشق و حالشون رو می کنن ما اینجا اعصاب خوردیشو میکشیم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
قبلا یادمه همینجا یه دعوا شده بود در حد تیم ملی :دی
چیزی که بهش اشاره شد همین بود که فوتبال تفریحه ،
گاهی اوقات که استادیوم میرم ، ببازه که بدتر ولی حتی وقتی میبره تیم ، وقتی بعدش میشینم برای بررسی بازی و دادو هواراش :دی یهو یادم میاد خب که چی؟ اینقدر اعصاب خودتو داغون می کنی،تن همه هوادران پرسپولیس سلامت ، علی دایی ها ، کریم باقری ها ، علی کریمی ها عشق و حالشون رو می کنن ما اینجا اعصاب خوردیشو میکشیم

گرامی تو هر چیزی زیاده روی شاید خوب نباشه! علاقه به ورزش و ورزشکار از جنبه تفریح خوبه .......... بیشترش باعث اذیت شدن شخص میشه ! ....... اصلش شکست و برگشت و رقابت برای پیروزیه .......... ولی قدرتی که فوتبال در گردش پول داره باعث شده به عنوان منبع کلان

سرمایه و سرمایه گذاری مورد توجه قرار بگیره .............. و حاشیه هاش هم آلوده به مسایل غیر فوتبالی بشه .... تو جام جهانی میبینم که تیمی گل افساید میزنه و میره فینال و قهرمان جهان میشه ! ( خیلی سخته که داور 10 ثانیه وقت بزاره و از مانیتور کنار زمین صحنه رو بازنگری کنه؟ و تصمیم اشتباهشو تصحیح کنه؟)

همون لحظه که قهرمانی اون سوت کذایی رو زد و بازیکن ما رو اول مسابقه اخراج کرد .کافی بود داور چهارم در کسری از ثانیه فیلم رو عقب بزنه و به قهرمانی اطلاع بده که اشتپ کرده و تمام!

یعنی ایجاد حساسیت و استرس و غیره و غیره ........... از قبل برنامه ریزی میشه! و از این حساسیتها برای درامد زایی بیشتر استفاده میشه ............... گزیده گفتم ولی منظور رو فک کنم رسوندم ............

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]حقيقي هفته بعد تصميم مي‌گيرد[/h]
[h=2] دروازه‌بان تيم روبين کازان روسيه براي بازگشت به اين تيم يا انتخاب باشگاه جديد هفته آينده تصميم مي‌گيرد.[/h]
00943394.gif

عليرضا حقيقي که تا نيم فصل اول و به صورت قرضي با پرسپوليس قرارداد داشت، بعد از مشکلاتي که برايش در اين باشگاه به وجود آمد و با جريمه‌ روبرو شد، بايد درباره تيم آينده‌اش تصميم بگيرد.

به نقل از تسنيم، حقيقي که با باشگاه روبين کازان روسيه قرارداد دارد و بازيکن اين تيم محسوب مي‌شود، اکنون 2 راه پيش رو دارد. وي مي‌تواند نيم فصل دوم ليگ روسيه به روبين کازان بازگردد يا راهي يک تيم جديد شود.

دروازه‌بان روبين کازان قرار است هفته آينده وضعيتش را مشخص کند و به احتمال زياد اوايل هفته آينده تصميم نهايي‌اش را براي بازگشت به روبين کازان يا انتخاب تيم جديد خواهد گرفت.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
به نظرم و بر اساس تجربه برد فردای ما گره خورده به نتیحه گیری تیم سپاهان
همون جریان:wacko: اصفهانیها . . . .

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
هر جور حساب کنیم فردا بازی رو که ببریم دوم میشیم:) نباید زیاد از صدر جدول دور بمونیم امتیازا خیلی بهم نزدیکه

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
هر جور حساب کنیم فردا بازی رو که ببریم دوم میشیم:) نباید زیاد از صدر جدول دور بمونیم امتیازا خیلی بهم نزدیکه

چرا دوم ؟
ما ميبريم بقيه هم ميبازند ما ميشيم اول

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

لیست 18 نفره پرسپولیس / عباس زاده و قاسمی خط خوردند، عالیشاه و صادقیان اضافه شدند

پس از تمرین امروز پرسپولیس، علی دایی 18 بازیکن خود را برای دیدار مقابل ذوب آهن مشخص کرد.

نیلسون، رضا محمدی، بنگر، میثم حسینی، سید جلال حسینی، نورمحمدی، ماهینی، رضا حقیقی، نوری، مسلمان، دهنوی، سید صالحی، حاتمی، کفشگری، عالیشاه، صادقیان، عسگر و خلعتبری

در این ترکیب 18 نفره نسبت به بازی قبل مقابل تراکتورسازی، فرشاد قاسمی، عباس زاده و عابدزاده از لیست قرمزپوشان خط خوردند و به جای آنها صادقیان و عالیشاه با رفع مصدومیت اضافه شدند.

البته صادقیان به دلیل 3 اخطاره بودن در بازی با تراکتورسازی حضور نداشت.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
چرا دوم ؟
ما ميبريم بقيه هم ميبازند ما ميشيم اول
داداش فعلا که امروز رقیبامون بهترین نتیجه رو به نفع ما گرفتن
اگه فردا هم مساوی بشن حرف شما میشه ... که امیدوارم بشه:D
البته من بدبینانه ترین حالتش رو گفتم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پنجاهمین دیدار پرسپولیس و ذوب آهن/5 سال بدون باخت برای سرخپوشان‎

در آخرین بازی هفته پانزدهم لیگ برتر، فردا شب پرسپولیس در آزادی به مصاف ذوب آهن می رود.

پرسپولیس و ذوب آهن تاکنون 49 بار با هم دیدار کرده اند که سهم پرسپولیس 24 برد بوده و 16 بازی دو تیم نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است، ضمن آنکه ذوب آهن نیز 9 بار موفق به شکست پرسپولیس شده است.

پرسپولیس 81 بار دروازه ذوب آهن را گشوده و 52 گل نیز از این تیم اصفهانی دریافت کرده است. 47 بازی دو تیم در لیگ و 2 بازی نیز در جام حذفی بوده است.

پرسپولیس و ذوب آهن 25 بار در لیگ برتر با هم بازی کرده اند که سهم پرسپولیس 9 برد و ذوب آهن 7 برد بوده و 9 بازی نیز به تساوی انجامیده است.

پرسپولیس 36 گل به ذوب آهن زده و 31 گل نیز دریافت کرده است. ذوب آهن در تاریخ لیگ برتر فقط یک بار پرسپولیس را در تهران شکست داده است که آن بازی در فصل 81 و در ورزشگاه تختی برگزار شد.

ذوب آهن در 5 سال اخیر و طی 11 بازی در لیگ برتر و جام حذفی موفق به شکست
پرسپولیس نشده است.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2] تمرين امروز پرسپوليس در چمن مصنوعي برگزار شد.[/h]
00945240.jpg

به گزارش فارس، آخرين تمرين پرسپوليس قبل از ديدار مقابل ذوب آهن از ساعت 15 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر به مدت 40 دقيقه برگزار شد. در اين تمرين بازيکنان بدن‌هاي خود را گرم کردند و به مرور کارهاي تاکتيکي و فوتبال دستگرمي پرفشار پرداختند.

* علي دايي در تمرين امروز برنامه‌هاي ويژه‌اي را براي مهاجمانش در نظر گرفته بود در اين تمرين دايي که اطلاعات خط دفاعي ذوب آهن را آناليز کرده بود به بازيکنانش انتقال داد و تمرينات ويژه‌اي را براي مهاجمان در نظر گرفته بود.

* محسن مسلمان هافبک جديد قرمزپوشان نيز که در نيم فصل اول در ذوب آهن بود اطلاعاتي از تيم سابق خود به بازيکنان پرسپوليس مي‌داد که در نوع خود جالب بود.

* به دليل بارش برف و لغزنده بودن زمين درفشي‌فر بازيکنان پرسپوليس ابتدا در چمن طبيعي تمرين کردند و پس از اينکه ديدند امکان دارد تمرين در آ‌ن چمن دچار مصدوميت بازيکنان شود به چمن مصنوعي رفتند و حدود نيمي از تمرين را در چمن مصنوعي دنبال کردند.

* علي دايي بارها اصرار داشت که بازيکنان با احتياط تمرينات خود را دنبال کنند که دچار مصدوميت‌هاي ناخواسته نشوند.

* قرمزپوشان پس از تمرين امروز راهي هتل شدند.

* عملکرد يونس شاکري در تيم پديده شانديز که مشهدي‌ها با دو گل او رقيب خود را شکست دادند مورد ارزيابي بازيکنان و کادر فني پرسپوليس قرار گرفته بود. شاکري نيم فصل اول در پرسپوليس بود و به خواسته دايي به مدت نيم فصل به صورت قرضي به تيم پديده شانديز رفت.

* با توجه به همزماني تمرين امروز استقلالي‌ها با بازي استقلال و سپاهان نيز قرمزپوشان نيم نگاهي به تلويزيون داخل رختکن و بازي زنده زردپوشان اصفهاني و استقلال داشتند.

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
[h=1]حمله افراد ناشناس با سنگ به خودروي دايي[/h]
[h=2] سه هوادار پس از تمرين امروز با سنگ به خودروي علي دايي حمله‌ور شدند.[/h]
00940468.jpg

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار مقابل ذوب آهن بعدازظهر امروز برگزار شد که حدود 40 الي 50 هوادار پشت درهاي بسته بودند.

به گزارش فارس،اين هواداران پس از تمرين امروز بازيکنان را به سمت اتوبوس بدرقه کردند اما در اتفاقي عجيب و سؤال برانگيز در هنگامي که علي دايي قصد خروج از ورزشگاه را داشت هواداران از او درخواست عکس گرفتن و امضا داشتند که دايي نيز مثل هميشه به پيشنهاد آنها جواب مثبت داد.

پس از اين مسئله دايي سوار خودرو شد تا درفشي‌فر را ترک کند ناگهان سه نفر که به نظر هوادار مي آمدند با سنگ به خودروي او حمله‌ور شدند و پس از آسيب رساندن به خودروي علي دايي در بين هواداران ناپديد شدند.

دايي که از اين اتفاق ناراحت شده بود از ماشين پياده شد تا مشخص شود چرا هواداران دست به اين کار زدند و در بين هواداران نيز ناراحتي خود را اعلام کرد.البته اعتراض دايي به جايي نرسيد و اين افرادي که معلوم نيست به چه نيتي اقدام به سنگ زدن به ماشين سرمربي پرسپوليس کردند در بين سايرين ناپديد شدند.

پرسپوليسي‌ها خيلي سعي کردند تا اين افراد را شناسايي کنند و حتي به چند نفر نيز مظنون شدند اما راهي به جايي نبردند و علي دايي که ماشينش دچار خسارت شده بود با ناراحتي محل تمرين را ترک کرد.

البته پاي نيروي انتظامي هم به اين قضيه باز شد ولي اين افراد ناشناس شناسايي نشدند.

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
به نظرتون اجیر شده کسی بودن یا خودجوش بوده!!؟

Last edited by a moderator:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اینا هوادار نبودن هوادار نما بودن:)
البته خسارتش هر چی که باشه برای دایی پولی نیس:happy:

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
ترکیب فردا :

نیلسون
میثم جلال محسن حسین
رضا و مسلمان
امید و پیام و خلعت
سید

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
به نظرتون اجیر شده کسی بودن یا خودجوش بوده!!؟

شک نکنید از جایی دستور داشتن... مهم خسارتی که به ماشین خورده نیست. مهم خسارتیه که به تمرکز، روحیه و یکدلی تیم میخوره. شاید برای علی دایی خسارت ریالی قضیه رقم چشمگیری نباشه، اما خسارت معنوی و روحی که بهش وارد شده قابل اندازه گیری نیست... خب... همیشه لازم نیست به عده ای پول بدید تا در ورزشگاه شلوغ کنن... این هم یه راه جدیده.
علاج این مساله فقط و فقط حمایت از سرمربی تیم هست. تا هم انگیزه و همدلی تیم رو افزایش بده و هم نقشه کسانی رو که آگاهانه یا از سر جهل، بازیچه دست بدخواهان شدن، نقش بر آب بشه...

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ترکیب فردا :

نیلسون
میثم جلال محسن حسین
رضا و مسلمان
امید و پیام و خلعت
سید

ترکیب تیمی واقعا خوبه ولی نمیدونم چرا موقعیت هارو گل نمیکنن ... مسلمانم که تو بازی قبل زیاد هماهنگ نبود
چه حالی میده مسلمان فردا به ذوب آهن گل بزنه:D

بالا