• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
شک نکنید از جایی دستور داشتن... مهم خسارتی که به ماشین خورده نیست. مهم خسارتیه که به تمرکز، روحیه و یکدلی تیم میخوره. شاید برای علی دایی خسارت ریالی قضیه رقم چشمگیری نباشه، اما خسارت معنوی و روحی که بهش وارد شده قابل اندازه گیری نیست... خب... همیشه لازم نیست به عده ای پول بدید تا در ورزشگاه شلوغ کنن... این هم یه راه جدیده.
علاج این مساله فقط و فقط حمایت از سرمربی تیم هست. تا هم انگیزه و همدلی تیم رو افزایش بده و هم نقشه کسانی رو که آگاهانه یا از سر جهل، بازیچه دست بدخواهان شدن، نقش بر آب بشه...

فقط و فقط دایی با پرسپولیس نباید قهرمان بشه! ............. هر کس و نا..... که از راه میرسه .......... میخواد به دایی صدمه بزنه ........خودی و ناخودی هم نداره ........ نمیتونن ببینن ............... امیدوارم به جاهای باریک نرسه ............

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
انشالله فردا روز خیلی خیلی خیلی عالی هستش بازیو میبریم مراسم قرعه کشی رو هم میفتیم تو یه گروه دوز داشتنی
اصلا شاید بازی افتتاحیه رو با برزیل استارت بزنیم یادتونه ما تو قطر برزیلو میتونستیم شکست بدیم :lol:
بازی هفته قبل که 6 امتیاز بودو مفت دادیم رفت انشالله فردا دیگه غیرتی بازی کنیم وببریم فردا هم 6 امتیازیه بازی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
طرف پولدار باشه بعد بیان بزنن ماشینشو داغون کنن چون وضعش خوبه باید بخنده؟!
عجب استدلالهایی میکنن بعضیها

میخواستم برا این موضوع 40 خط رجز بخونم که شما خیلی زیبا تو نصف خط گفتین ................ استدلال نیس نفرته

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
خیلی کار بدی کردن . ولی احتمالن علی کریمی اینکارو کرده باشه آقا داوود نظرت چیه ؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خیلی کار بدی کردن . ولی احتمالن علی کریمی اینکارو کرده باشه آقا داوود نظرت چیه ؟

یعنی میگی اون کسی رو اجیر کرده باشه؟
البته احتمال داره کسایی طرفدار علی کریمی باشن و بخاطر ماجراهای پیش اومده بین دایی و کریمی
فرصتو مناسب دیدن و عقده هاشونو خالی کردن

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نه کار علی کریمی نیست
ولی شاید کار طرفدارای علی کریمی باشه بدون هیچ گونه اطلاع کریمی البته.

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,616
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
این صحبتا چیه ... اه اه :|
علی کریمی این کار و کرده / نکرده / دستور داده / طرفداراش بودن / بدون اطلاع بوده .. شده حموم زنانه ... :|

یک کلاغ چهل کلاغ :|

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
یعنی میگی اون کسی رو اجیر کرده باشه؟
البته احتمال داره کسایی طرفدار علی کریمی باشن و بخاطر ماجراهای پیش اومده بین دایی و کریمی
فرصتو مناسب دیدن و عقده هاشونو خالی کردن
داداشمون به منتقد های کریمی تیکه انداخته :D چقدر بحث رو جدی گرفتین :D
من میخوام خودم رو تست کنم ببینم قدرت پیش بینی کردنم در چه حدیه :D
فردا 4 تا میزنیم :D کفشگری هم اخراج میشه :D

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

علی جان حتی یکی از انتقادهای منو تو پستای ضد کریمی اگه جواب دادی ! ................. از این فوتبال میرم بیرون!:happy:

خود دایی هم تو این شرایط پشت سر پرسپولیس حرف میزد .......منتقدش میشدم!!!

هیچ کس و هیچ چیز جای خودِ پرسپولیسو برا من نمیگیره ....... کریمی و دایی پیشکش!!!!!!!!

اگه ما رایان گیگز و داشتیم .........میخواستیم چی بگیم ........... احتمالا بهش ایمان میاوردیم و پرستشش میکردیم! اس تغ فر وا لا ه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
داداشمون به منتقد های کریمی تیکه انداخته :D چقدر بحث رو جدی گرفتین :D
من میخوام خودم رو تست کنم ببینم قدرت پیش بینی کردنم در چه حدیه :D
فردا 4 تا میزنیم :D کفشگری هم اخراج میشه :D

نه داداش موضوعو گنده نکردم:D
اخه علی کریمی انقد بی فکر نیس که بیاد همچین کاری بکنه یا به طرفداراش بگه
بعدشم شعور علی اقا بیشتر ازین حرفاست:)

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
[h=1]رويانيان و سالارکيا آماده شکايت از پيرواني[/h]
[h=2] مسئولان باشگاه پرسپوليس لايحه‌اي را آماده کردند که در صورت جمع‌بندي نهايي، شکايتي را عليه افشين پيرواني به دليل توهين به دادسرا اعلام خواهند کرد.[/h]
00942315.jpg

درگيري‌هاي لفظي محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس و افشين پيرواني از پيشکسوتان اين تيم در چند وقت اخير سوژه اصلي رسانه‌ها شده است تا حدي که پيرواني مسئولان باشگاه پرسپوليس را به دليل وعده و وعيدهاي بيهوده شهرت‌طلب دانست.

به گزارش فارس، از همين رو محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس و سالارکيا مدير حقوقي باشگاه لايحه‌اي را آماده کردند تا از پيشکسوت پرسپوليس به دليل اظهاراتش شکايت کنند. اين لايحه آماده شده و در صورت تأييد نهايي در دادسرا جاري خواهد شد.

سرخپوشان معتقدند افشين پيرواني به آنها توهين‌ها و اهانت‌هاي زيادي در چند وقت اخير داشته و بايد در دادسرا پاسخگوي صحبت‌هايش باشد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
رويانيان و سالارکيا آماده شکايت از پيرواني

مسئولان باشگاه پرسپوليس لايحه‌اي را آماده کردند که در صورت جمع‌بندي نهايي، شکايتي را عليه افشين پيرواني به دليل توهين به دادسرا اعلام خواهند کرد.
00942315.jpg

درگيري‌هاي لفظي محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس و افشين پيرواني از پيشکسوتان اين تيم در چند وقت اخير سوژه اصلي رسانه‌ها شده است تا حدي که پيرواني مسئولان باشگاه پرسپوليس را به دليل وعده و وعيدهاي بيهوده شهرت‌طلب دانست.

به گزارش فارس، از همين رو محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس و سالارکيا مدير حقوقي باشگاه لايحه‌اي را آماده کردند تا از پيشکسوت پرسپوليس به دليل اظهاراتش شکايت کنند. اين لايحه آماده شده و در صورت تأييد نهايي در دادسرا جاري خواهد شد.

سرخپوشان معتقدند افشين پيرواني به آنها توهين‌ها و اهانت‌هاي زيادي در چند وقت اخير داشته و بايد در دادسرا پاسخگوي صحبت‌هايش باشد.

چند وقت پیش تو یکی از برنامه های شبکه یک پیروانی تیکه هایبدی به رویانیان مینداخت

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
هرچی میخواد بشه بشه فقط اتفاق و حاشیه ای واسه تیم ایجاد نکنن که بدجور قاطی میکنم!

بالا