• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خداروشکر بازیو بردیم فقط چیزی که من نمیتونم باورش کنم اینه که دایی چرا اینقد اسرار داره که سید صالحی فیکس باشه چرا از محاجمهای دیگه ای که داره استفاده نمیکنه در مجموع خیلی خوب بازی کردیم
امیدوارم که بیرون از ازادی هم بازی دست تیم بیاد
علی دایی هم متفکرانه تر تعویض انجام بده اوردن بازیکنی مثله نوری جز اشتباه چیز دیگه ای واسه بعد بازی باقی نمیزاره وهمچنین اگه همینطوری بخواد رو دنده لج مهر بچینه انشالله فصل بعد باید منتظر درخشش عباس زاده وحاتمی تو استقلال باشیم

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
عالیشاه فوق العاده هست اندک زمان اودن تو بازی چنتا حرکت عالی انجام داد من به دایی توصیه می کنم خلعت رو بزاره مهاجم نوک و عالیشه و مسلمان رو بزاره دو گوش و صادقیان هم بازیساز باور کنین بهتر جواب می ده این ترکیب تا اینکه یه مهاجم نوک به اصطلاح تخصصی داشته باشیم تو زمین

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سلام دوباره به همه دوستان گل و سرخ :wub::wub:

همونطور که قول داده بودم بعد از اولین برد در نیم فصل دوم بر گشتم به کلوپ:wub::wub::wub:

عجب بردی بود و در نهایت SUPER خلعتبری :medieval::medieval:

تبریک تبریک و تبریک

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
امروز تقریبا همه خوب بودن غیر از سیدصالحی که دیگه استانه تحمل همه رو آره کرده باهوش وزکاوتی که داره خصوصا تو نیمه اول محاجم نوک کاملا حرفه ای که از 90 دقیقه 100 دقیقه رو تو خط دفا تیم خودش بازی کرد محاجمی که منو یاد بازی کاملا سر پاین خود اقای مربی میندازه اقای دایی هدفمندترین مربی حال حاضر واقعا تعویضاش روحیه میده به تیم اوردن ستاره ای که هرچقد روش اب بریزی خاموش نمیشه (محمد نوری) و یه اشتباه دیگه هم اوردن عالیشاه بیچاره که حال خوشی نداشت :(
حیف عباس زاده والبته حاتمی که باید فصل بعد شاهد درخششون تو تیم استقلال باشیم-حرکت علی عسگر هم واقعا یه لحظه یاد جادوگر انداختمون-

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دقیقه 85 یا 86 بود دیدین عالیضاه یه حرکت مرگبار انجام داد دو سه نفر رو دریبل زد
ولی حیف پاس اخرش برای سید تند بود وگرنه اگه گل میشد یه سوپر گل میبود

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
امروز تقریبا همه خوب بودن غیر از سیدصالحی که دیگه استانه تحمل همه رو آره کرده باهوش وزکاوتی که داره خصوصا تو نیمه اول محاجم نوک کاملا حرفه ای که از 90 دقیقه 100 دقیقه رو تو خط دفا تیم خودش بازی کرد محاجمی که منو یاد بازی کاملا سر پاین خود اقای مربی میندازه اقای دایی هدفمندترین مربی حال حاضر واقعا تعویضاش روحیه میده به تیم اوردن ستاره ای که هرچقد روش اب بریزی خاموش نمیشه (محمد نوری) و یه اشتباه دیگه هم اوردن عالیشاه بیچاره که حال خوشی نداشت :(
حیف عباس زاده والبته حاتمی که باید فصل بعد شاهد درخششون تو تیم استقلال باشیم-حرکت علی عسگر هم واقعا یه لحظه یاد جادوگر انداختمون-

تماشاگر فهیم ... :))))) :cool:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خدا خیرت بده ... :)
از علی عسگر بعدی بود این کارا:lol:
نمی دونم شک داشتم یاد چی جدا؟

پرسپولیس چند صحنه واقعا پاس کاری عالی داشتن خیلی خوب....

نسبت به بازی های نیم فصل اول خیلی بهتر روی زمین بازی میکنن
البته من تقریبا 20 دقیقه از بازی رو دیدم:) کاش که همیشه همینطوری بازیکنن
حتی اگه ببازن ولی قشنگ بازی کنن برای من بهتره

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
تبریک میگم تیم خیلی خوب شده و قشنگ بازی میکنه. توی 2 تا حرکت هم عالیشاه و علی‌عسگری ترکوندن یاد رونالدینهو افتادم. امیدوارم تداوم داشته باشه و برسیم به صدر.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
یعنی یه لحظه 4 نفر رو دریبل زد یاد کسی نیوفتادین ؟ :(

عذر می خوام باهات شوخی کردم...معلومه علی کریمی دیگه :)

امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود

غریبی: اگر گل هم می‌زدم خوشحالی می‌کردم/ می‌توانستیم تساوی را به دست آوریم
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: من اگر به پرسپولیس گل هم می‌زدم خوشحالی می‌کردم زیرا هم‌اکنون بازیکن ذوب‌آهن هستم.

13920714000226_PhotoA.jpg

، میلاد غریبی پس از شکست دو بر یک ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما بازی خوبی انجام دادیم و پرسپولیسی‌ها هم بازی خوبی به نمایش گذاشتند امیدوارم این مسئله برای آنها ادامه داشته باشد و همین‌طور بتوانند به برتری دست یابند و به قهرمانی برسند تا دل هواداران را خوشحال کنند.

وی ادامه داد: ما می‌توانستیم مقابل پرسپولیس به نتیجه تساوی هم برسیم. به هر حال قشنگی فوتبال به همین مسائل است. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم جبران کنیم. ما بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دادیم. باید می‌بردیم و به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتیم اما در ضد حملات مقابل پرسپولیس گل دریافت کردیم. ما نقص‌های در کار دفاعی داشتیم و پرسپولیس هم توانست از آن استفاده کند.
بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد اینکه پس از گلزنی این تیم به تیم سابقش خوشحالی کرد در حالی که خانزاده به سمت بازیکنان نیامد، تصریح کرد: من هم‌اکنون پیراهن ذوب‌آهن را می‌پوشم اگر خود من هم گلزنی می‌کردم خوشحالی می‌کردم، نمی‌دانم خانزاده چرا نیامد شاید او در خط دفاعی بود. من اگر در پرسپولیس بودم و به سایپا گل می‌زدم، باز هم خوشحالی می‌کردم. فوتبال حرفه‌ای است و من برای تیمم زحمت می‌کشم.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
استاد اسدی رو میگی علی جان:D

:D علی رو اذیت نکن برادر :D

پرسپولیس با شکست ذوب آهن سوم شد/ تداوم ناکامی‌های بوناچیچ
تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی مقابل ذوب‌آهن به رده سوم صعود کرد.

13920810000177_PhotoA.jpg

-------------------------------

، آخرین دیدار هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 16 و 20 دقیقه بین دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی برگزار شد که با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

در دقیقه 20 محمدرضا خلعتبری با حرکت پابه توپ به داخل محوطه جریمه ذوب آهن رفت و با یک شوت گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.
در دقیقه 58 بار دیگر خلعتبری پا به توپ شد و با یک شوت گل دوم سرخپوشان را به ثمر رساند.
قاسم حدادی‌فر در دقیقه 49 با یک شوت از داخل محوطه جریمه که در میانه‌ راه به مدافع پرسپولیس برخورد کرد و تغییر مسیر داد گل ذوب آهن را به ثمر رساند.
ذوب‌آهن بازی را تهاجمی شروع کرد و تا دقیقه سه دو موقعیت گلزنی به دست آورد که نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس ضربات مهاجمان ذوب آهن را مهار کرد.
در دقیقه 10 نیز ضربه سر سیدمهدی سیدصالحی مهاجم پرسپولیس را میاتوویچ دروازه‌بان ذوب آهن به خوبی مهار کرد.
بعد از این صحنه پرسپولیس بهتر از حریف نشان داد. دیدار دو تیم در نیمه اول جذاب و سرعتی بود.
در نیمه دوم نیز مسابقه زیبا و تماشاگر پسند از سوی هر دو تیم ارایه شد.
در دقیقه 78 شوت بازیکن ذوب آهن به تیرک افقی دروازه‌ پرسپولیس برخورد کرد و توپ به بیرون رفت.
جمشید دانش‌مهر داور مسابقه به پیام صادقیان و حمید علی عسگر از پرسپولیس و محمد خانزاده، محسن‌بیاتی‌نیا و مهدی رجب‌زاده از ذوب آهن کارت زرد نشان داد.
با این برد پرسپولیس 30 امتیازی شد و از رده پنجم به پله سوم جدول لیگ برتر صعود کرد و ذوب آهن 14 امتیازی در همان رده چهاردهم باقی‌ ماند. ناکامی‌های ذوب آهن با بوناچیچ همچنان ادامه دارد.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خب امروز دوشواریمون کمتر بود نسبت به هفته پیش با اضاف شدن صادقیان و عالیشاه کلا روحیه تغییر کرده بود
فقط یک دوشواری بزرگی که داریم این سید خداست یکجوری باید پشت علیرضا حقیقی قایمش کنیم بفرستیمش بره البته گل های حساسی زده برامون ولی کلا هر کار کنه بازیش به دل نشین نیست انشالله محمد غلامی فصل بعد میاد وضعیت بهتر میشه .
یک دمش گرم عالی هم برای سید جلال میزاریم کنار هم اینکه مایه اعتبار ما تو فیفاست و هم اینکه امروز یه دریبل باحال زد منو یاد نانی انداخت دمش جیزززززززززززز
میگم این مسلمان به تیمش گل که نزد هیچ یک گلم به خودمون زد:blink:
و نتیجه اخلاقی ماجرا:علی دایی آخرم سرمربی نمیشه !!!
الفراررررررررررررررررر:D

بالا